سه شنبه, ۷ بهمن, ۱۳۹۹ / 26 January, 2021
کرونا در مناطق محروم
نقش‌آفرینی دانشجویان بسیجی چهارمحال‌وبختیاری در ایام کرونا
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ / استانی-اجتماعی / منطقه چهارمحال و بختیاری / بسیج دانشجویی / گروه های جهادی
نقش‌آفرینی دانشجویان بسیجی چهارمحال‌وبختیاری در ایام کرونا
فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری عمده تلاش گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی را در راستای مهار کرونا دانست و گفت: اگر این گروه‌ها پیش از کرونا در مناطق محروم خدمات ارائه می‌دادند اینک در قالب کمک به کادر درمان کمک خود را عرضه می‌کنند.
کنار مردم می‌مانیم
۱۳۹۹/۰۹/۰۵
کنار مردم می‌مانیم
یکی از فعالیت‌های سازمان بسیج شهرداری تهران ، اقدامات حمایتی و پیشگیرانه در روزهای همه‌گیری بیماری کروناست. ضدعفونی کردن معابر و اماکن در محله‌های محروم، توزیع اقلام بهداشتی بین نیازمندان و تولید آب‌میوه برای بیماران کرونایی و کادر درمانی از جمله این اقدامات است. ضدعفونی کردن معابر و اماکن در محله‌های محروم در امتداد اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در مناطق محروم و محله‌های حاشیه‌نشین تهران، عملیات ضدعفونی و گندزدایی این مناطق توسط سازمان بسیج شهرداری تهران و بسیجیان حوزه‌های …
نماینده مجلس: مردم در مناطق محروم، توان خرید ماسک را ندارند
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ / استفاده از ماسک / توان خرید ماسک / خرید ماسک / کرونا در مناطق محروم / مردم در مناطق محروم / نماینده مجلس
نماینده مجلس: مردم در مناطق محروم، توان خرید ماسک را ندارند
شفقنا- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مردم در مناطق محروم توان خرید ماسک ندارند، ابراز نگرانی کرد که در این حوزه قشرآسیب پذیر و حاشیه نشین بیشترین آسیب را شاهد هستند. امان قلیچ شادمهر با...
توزیع 45000 بسته پروتئینی در مناطق محروم توسط ستاد اجرایی فرمان امام
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ / ستاد اجرایی فرمان امام
توزیع 45000 بسته پروتئینی در مناطق محروم توسط ستاد اجرایی فرمان امام
دومین مرحله رزمایش "همدلی واحسان" با توزیع 45 هزار بسته پروتئینی و اقلام بهداشتی بین آسیب‌دیدگان کرونا در مناطق محروم کرمان آغاز شد.
 افزایش قابل توجه موارد جدید ابتلاء به کرونا در مناطق محروم
۱۳۹۹/۰۳/۳۱ / ویروس کرونا / مناطق محروم
 افزایش قابل توجه موارد جدید ابتلاء به کرونا در مناطق محروم
نماینده مردم شهرستان سراوان و مهرستان در مجلس یازدهم با بیان اینکه مهار ویروس کرونا نیازمند عملکرد قاطع مسئولان در اجرای پروتکل‌های بهداشتی است، گفت: اگر می‌خواهیم چرخ اقتصاد همزمان با کنترل بیماری بچرخد باید بیشتر به اجرای پروتکل‌های بهداشتی به ویژه در مراکز پخش ویروس تاکید کنیم.
سیاست‌ حمایتی ویژه برای مقابله با کرونا در مناطق محروم طراحی شود
۱۳۹۹/۰۳/۲۴
سیاست‌ حمایتی ویژه برای مقابله با کرونا در مناطق محروم طراحی شود
تهران- ایرنا- مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارشی در تحلیل شاخص‌های بازار کار در زمستان ۱۳۹۸، پیشنهاد کرد: دولت سیاست‌های حمایتی ویژه‌ای در چارچوب منابعی که برای مقابله با آثار اقتصادی شیوع بیماری کرونا تجهیز کرده است برای استان‌های محروم طراحی و اجرا کند.
۱۳۹۹/۰۱/۰۹
تشریح نحوه کمک به مناطق محروم برای مقابله با کرونا
معاون سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر شیوه‌های مشارکت مالی شهروندان برای کمک به مقابله با کرونا در مناطق محروم و کمتر برخوردار را تشریح کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
ضدعفونی و گندزدایی مناطق محروم و حاشیه ای شهر تهران توسط بسیجیان
در راستای اقدامات پیشگیرانه درباره جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در مناطق محروم و محله‌های حاشیه نشین شهر تهران، عملیات ضدعفونی و گند زدایی این مناطق توسط سازمان بسیج شهرداری تهران و بسیجیان حوزه های تابعه انجام می‌شود.
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
اعلام شماره حساب کمک‌های نقدی خیرین برای پیشگیری از کرونا
بانک صادرات ایران اعلام کرد، هموطنان خیر می‌توانندکمک‌های نقدی خود را برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در مناطق محروم به شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال‌احمر نزد بانک صادرات ایران واریز کنند. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران هموطنان خیرخواه و نوع‌دوست کشور می‌توانند وجوه نقدی خود را برای کمک به پیشگیری از بیماری کرونا برای هموطنان مناطق پرخطر و حاشیه‌نشین کشور، به شماره حساب ٩٩٩٩٩ به نام جمعیت هلال احمر نزد این بانک واریز کنند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •