دوشنبه, ۲۹ دی, ۱۳۹۹ / 18 January, 2021
یرجام
گزارش تصویری از مصاف تیم‌های سایپا و فولاد سیرجام در لیگ برتر والیبال
۴ روز قبل
گزارش تصویری از مصاف تیم‌های سایپا و فولاد سیرجام در لیگ برتر والیبال
گزارش تصویری از مصاف تیم‌های سایپا و فولاد سیرجام در لیگ برتر والیبال را ببینید.
روایت نماینده تهران از مصوبه ضدبرجامی مجلس
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ / یرجام / علی خضریان / نماینده مجلس / مصوبه راهبردی
روایت نماینده تهران از مصوبه ضدبرجامی مجلس
نماینده تهران گفت: یکی از پیام‌های طرح هسته‌ای مجلس، به جریان غربگرا بود تا بگوییم برخلاف این حرف که عده‌ای دارند پالس مذاکره می‌دهند و می‌گویند با ما توافق کنید، اتفاقاً اصرار مجلس انقلابی این بود که مهلتی که در این طرح به طرف مقابل داده می‌شود برای رفع تحریم ها، کاهش یابد و ما آن را به یکماه رساندیم تا به دولت بعدی آمریکا نرسد.
اندازه ترکیه و گرجستان نیستیم؟!
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ / گردشگری و کرونا / جامعه هتل داران
اندازه ترکیه و گرجستان نیستیم؟!
دبیرجامعه حرفه‌ای هتلداران ایران با انتقاد از نوع حمایت‌های دولت برای جبران خسارت گردشگری و هتل‌ها از ویروس کرونا و قصور بانک‌ها و سازمان تامین اجتماعی از اجرای مصوبات ستاد کرونا، گفت: یعنی ما اندازه ترکیه و گرجستان هم نیستیم که از کارمندان و سرمایه‌گذاران یک صنعت حمایت کنیم؟!
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
قرارگاه حمایتهای اجتماعی دربانک انصار فعال است
شهرکرد خبرنگار ابتکار : قرارگاه حمایتهای اجتماعی دربانک انصار به منظور مشارکت درحمایت ازاقشاراسیب پذیرجامعه فعال است سید شهاب دانیالی مدیرشعب بانک انصار چهارمحال وبختیاری درگفتگو اختصاصی با خبرنگارما از حمایتهای این بانک ازاقشار اسیب پذیر خبردادو گفت پیرو فرمایشات مقام عظمای ولایت درراستای حمایت وکمکهای مومنانه به قشراسیب دیده از ویروس منحوس کوید 19 با همت پرسنل بانک انصاردراستان تعداد 110 بسته معیشتی به ارزش 15میلیون ریال بین نیازمندان توزیع شد به گفته وی این بسته ها شامل 10قلم کالا شامل مواد عذایی وبهداشتی بوده و هر دو ماه یکبار این امرخداپسندانه توسط این بانک خصوصی انجام خواهد شد دانیالی افزود همچنین به منظورحمایت ار قشر اسیپ پذیرازکرونا 30میلیارد ریال اعتبار نیزجهت پرداخت وام بابازپرداخت …
خیریه‌ها مردم را با مشکلات اقشار آسیب پذیر آشنا کنند
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / ویروس کرونا / سهم_من_در_مهارکرونا / کودکان کار / خیرین مدرسه ساز / ساماندهی معتادان متجاهر / آسیب ها
خیریه‌ها مردم را با مشکلات اقشار آسیب پذیر آشنا کنند
تهران - ایرنا - مدیرعامل موسسه خیریه دارالاکرام گفت: مردم اگر مشکل دیگران را خوب درک کنند و بدانند آسیبی که در این وضعیت کرونایی متحمل شده‌اند، برای اقشار آسیب پذیرجامعه چند برابر بوده، بی‌تفاوت نخواهند بود، از این رو این وظیفه سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌ها است که مردم را با مشکلات افراد کم برخوردار بیش از پیش آشنا کنند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
صادرات و این همه چالش
امروزه حال صادرات مانند سایر بخش‌های اقتصادی کشور حال و روز خوش و مساعدی نیست و بخش صادرات کشور نیز متاثر از 3 مقوله مهم با محدودیت و تنگنای شدید مواجه است که استمرار آن می‌تواند تبعات سنگین اقتصادی بیشتری در پی داشته باشد این 3 عامل عبارتند از تحریم‌های اقتصادی که مساله جدیدی نیست و تقریبا به شکل‌های مختلف طی سالیان گذشته همواره پیش روی کشور و بازرگانان و تجار وجود داشته اما طی 3 سال اخیر فشارهای مضاعف بر تراکنش‌های مالی، مساله را پرریسک‌تر و غامض‌تر کرده است. مساله دوم شرایط کرونایی به وجود آمده از اسفند سال گذشته که تقریبا سراسر دنیا را متاثر کرده و این تاثیر علاوه بر شکل و الگوی مصرف بر امکان و نحوه صادرات به ویژه با عدم امکان جابه‌جایی و حمل کالا نیز …
یادداشت‌های محمدعلی فروغی سه‌شنبه ۱۲ خرداد ۱۲۹۸ / در یکی از مغازه‌ها فوکل و زیرجامه خریده به منزل آمدم
۱۳۹۹/۰۳/۱۳
یادداشت‌های محمدعلی فروغی سه‌شنبه ۱۲ خرداد ۱۲۹۸ / در یکی از مغازه‌ها فوکل و زیرجامه خریده به منزل آمدم
بعدازظهر باز قدری کار کردم و عصر گردش رفته در یکی از مغازه‌ها فوکل [یقة عاریه که با دکمه به پیراهن وصل می شود. - دهخدا] و زیرجامه و برتل [بند شلوار] خریده به منزل آمدم. میرزاحسین خان شام منزل نبود. مشاور [وزیر خارجه] اظهار کمردرد می‌کرد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۷
تصمیمات کرونایی دولت برای اقتصاد دست‌وپا شکسته و غیرجامع است
یک کارشناس اقتصادی گفت: واکنش دولت در رابطه با بحران ها از جمله کرونا با وجود داده های زیاد دست و پاشکسته و غیر جامع نگر است.
۱۳۹۹/۰۱/۲۴
اقدامات نمایندگان مجلس برای حمایت از اقشار آسیب پذیر و کارگران در بحران کرونا
با اجرای دو طرح فاصله گذاری اجتماعی و هوشمند برای مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع آن در کشور بسیاری از مشاغل تعطیل شده و به تبع آن تعدادی از کارگران بیکار شدند. این یعنی افزایش مشکلات اقتصادی آن هم بیشتر از گذشته برای اقشار ضعیف و آسیب پذیرجامعه ؛ در این شرایط نقش و اقدامات نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای برای حمایت از این افراد چیست؟
۱۳۹۸/۱۲/۲۴ / شیوع کرونا در ایران / کرونا واقتصاد ایران / بسته حمایتی دولت
همه چیز درباره ۳ بسته حمایتی دولت
پس‌از ابلاغ مصوبات فوری برای حمایت از فعالان اقتصادی و کسب و کارها، حالا دولت برای حمایت از اقشار آسیب پذیرجامعه وارد میدان شده است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
همه چیز درباره ۳ بسته حمایتی دولت | چگونه، چه زمانی و برای چه اقشاری پرداخت می شود؟
پس‌از ابلاغ مصوبات فوری برای حمایت از فعالان اقتصادی و کسب و کارها، حالا دولت برای حمایت از اقشار آسیب پذیرجامعه وارد میدان شده است.
۱۳۹۸-۱۰-۱۲
بودجه ۹۹ در گرداب کسری گرفتار می‌شود؟
میزان کسری بودجه سال آینده کل کشور این روزها نقل محافل است. نهادها و افراد مختلف ارقامی از ۱۳۱ هزار میلیارد تومان گرفته تا ۳۶۰ هزار میلیارد تومان را به‌عنوان کسری محتمل بودجه سال ۹۹ تخمین زده‌اند. می‌توان گفت که پایه اصلی این تخمین‌ها نیز گزارش اخیر مرکز پژوهش‌های مجلس از لایحه بودجه سال آتی بوده که به نظر می‌رسد با نگاهی غیرجامع به آن پرداخته و اشکالات جدی بر آن وارد است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۶
صدای اصلاحات نوشت: تا دیر نشده است به آغوش مردم بازگردید
شفقنا- صدای اصلاحات نوشت: جامعه ی امروز ما آبستن اتفاقات بسیار ناگواری است؛ بی توجهی دولت به قشر آسیب پذیرجامعه باعث بروز حوادث دردناک آبان ۹۸ شد. گرانی نرخ بنزین، تنها جرقه ای بود برای سرریز شدن خشم مردمی که از تبعیض و بی عدالتی خسته اند. بدینوسیله حزب مردمی اصلاحات سیاست های غلط دولت را محکوم می نماید. جامعه […]
۱۳۹۸/۰۹/۲۱
شیخین در سودای خبرگان
الهام برخورداراصولگرایان که در انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی با همه توان و نیروهای خود وارد عرصه انتخابات شدند حالا در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان نیز همان رویه را در پیش گرفته‌اند و با تمام توان از خراسان رضوی و قم آمده‌اند. این را می‌توان از حضور دو چهره‌ ارشد اصولگرایان و نماینده‌ چندین ‌دوره خبرگان، یعنی آیت‌الله محمد یزدی و محمد‌تقی مصباح‌‌یزدی فهمید. البته مصباح‌یزدی از خراسان و آیت‌الله یزدی دبیرجامعه مدرسین حوزه‌ علمیه قم، از شهر قم نامزد انتخابات میان‌دوره‌ای شده‌اند. این در حالی است که پیش‌تر هر دوی این چهره‌ها همیشه از تهران به مجلس خبرگان راه‌ یافته‌ بودند. اما گویا قرار نیست در این دوره آنها حضور خود در مجلس خبرگان را به رای مردم تهران بسپارند.این دو چهره شاخص اصولگرایی …
۱۳۹۸/۰۹/۱۷
پیشنهاد تشکیل کمیته گفت‌وگوی ملی درباره اعتراض‌ها
رئیس فراکسیون حقوق شهروندی مجلس مطرح کرد: مشخص بود که با افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی آن به این شکل بحران بزرگی در کشور رخ می‌دهد، اما مسئولان تصمیم‌گیر به جز برنامه‌ریزی امنیتی و انتظامی هیچ پیوست دیگری برای مدیریت این بحران پیش‌بینی نکرده بودند.به گزارش ایلنا، عبدالکریم حسین‏زاده درباره تشکیل کمیته بررسی وضعیت آسیب‌دیدگان، کشته‌شدگان و میزان خسارات گفت: در اعتراض‌های اخیر در دولت برای حل ریشه‌ای بحران، اقدامات لازم صورت نگرفت. این نگرانی به طور جدی وجود دارد که مسئولان هنوز متوجه ماهیت بحران پیش‏آمده و پیامدهای عمیق اجتماعی، سیاسی و امنیتی آن نشده باشند.وی ادامه داد: دولت برای سنجش خسارت‌های اعتراض‌های اخیر کمیته‌ای متشکل از سه نفر از اعضای خودش را تشکیل داده که البته خروجی آن برای افکار …
۱۳۹۸/۰۸/۱۴
آمریکا برای متقاعد کردن پکن به توافق تجاری امتیاز بیشتری می‌دهد
مقامات دولت ترامپ در حال بحث درباره لغو بخشی از تعرفه های وضع شده در مورد کالاهای چینی به عنوان امتیازی برای متقاعد کردن پکن جهت انعقاد یک توافق تجاری غیرجامع هستند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / ایران و عربستان / ایران و بحرین / طرح صلح هرمز / ایران و شورای همکاری خلیج فارس / ایالات متحده امریکا
توسعه و ثبات منطقه‌ای بدون ایران ممکن نیست
تاریخ نشان داده است که توسعه، شکوفایی، امنیت و ثبات در منطقه با شیوه ای غیرجامع و عدم مشارکت ایران امکان پذیر نیست. سرنوشت طرح ...
۱۳۹۸/۰۶/۲۶
یادداشت‌های اعتمادالسلطنه، شنبه ۲۵ شهریور ۱۲۶۷: مجدالدوله اختراعات نموده و به سقف [تکیه دولت] چتر گشوده
امسال مجدالدوله اختراعات نموده و به سقف یعنی چوب‌بست تکیه، چندین طناب کشیده و پنج شش ذرع فاصله به هم یک چتر گشوده معلق آویخته و فاصله میان چترها را زری و مخمل و از این قبیل پارچه‌ها مشابه زیرجامه زنانه که به روی‌بند می‌آویزند خشک بشود آن پارچه‌ها را آویخته. اسباب خنده من شد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۹ / علی لاریجانی / یرجام / شبکه NBC
لاریجانی: رفتار‌های ترامپ به پرستیژ ملت آمریکا ضربه می‌زند
من از کسانی بودم که از گذشته در جریان مذاکرات هسته‌ای بودم و موضوع توافق هسته‌ای را پیگیری می‌کردم. ممکن است اشکالات تاکتیکی در توافقنامه وجود داشته باشد، ولی در کل کار قابل قبولی بود و اصل کار این بود که ما در مسأله هسته‌ای بتوانیم بر اساس توافق آن را حل کنیم. در سایر امور مثل مسائل منطقه‌ای نیز همواره گفتگو را ترجیح می‌دهیم؛ بنابراین تا زمانی که این مسیر هموار باشد در آن گام بر می‌داریم، اما اگر زمینه آن وجود نداشته باشد، راه حل‌های دیگر نیز هست که برای آن هم فکر شده است.
۱۳۹۸/۰۲/۳۱
تقوی: کسی که با دشمن سازش می کند شایستگی مدیریت اسلامی ندارد
دبیرجامعه روحانیت مبارز گفت: کسی که با دشمن سازش می کند شایستگی مدیریت اسلامی ندارد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲
تقدیرجامعه مدرسین ازحمایت مراجع درخصوص شورای عالی حوزه علمیه
قم - ایرنا - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای از حمایت مراجع معظم تقلید درخصوص جایگاه مهم و تاثیرگذار شورای عالی حوزه های علمیه تقدیر کرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •