دوشنبه, ۶ بهمن, ۱۳۹۹ / 25 January, 2021
جنگ
تصاویر: چهره برفی سد« لفور»
۱ ساعت قبل
تصاویر: چهره برفی سد« لفور»
سد لفور از جاذبه‌های دیدنی استان مازندران است که در شهرستان سوادکوه شمالی و بخش لفور قرار دارد و همچون نگینی در دل جنگل‌های هیرکانی می‌درخشد. سد البرز (سد لفور) با ارتفاع ۷۲ متر در دهستان لفور بر روی رودخانه لفور احداث شده‌است. این سد خاکی در منطقه‌ای واقع شده‌است که به لحاظ تاریخی دارای اهمیت زیادی است.
بازخوانی نقش اتحادیه کمونیستهای ایران در غائله آمل 1360
۱ ساعت قبل / برگزیده‌ها / تاریخ انقلاب اسلامی ایران / حزب کمونیست شوروی / حزب کمونیست چین / رژیم پهلوی / شهر آمل / سربداران / امام خمینی (ره)
بازخوانی نقش اتحادیه کمونیستهای ایران در غائله آمل 1360
درهم تنیدگی و وسعت جنگلهای شمال ایران در طول تاریخ همواره مأمن و مفر و بهترین محل اختفای نیروهای شبه نظامی و معترض به حکومت مرکزی بوده است. یک بار میرزا کوچک و نهضت جنگل، آن را کانون تجمع آزادیخواهان ایران قرار داد و نامش را برای همیشه تاریخ بر تارک خوشنامی ایران حک کرد و بار دیگر اتحادیه کمونیستهای ایران با شبیخون به مال و جان مردم و نیروهای رسمی نظامی کشور در صدد گرفتن ماهی از آب گل آلودِ شرایط ناآرام و تثبیت نشده ماههای ابتدایی انقلاب اسلامی برآمد و نام خود تا ایران و ایرانی هست در ردیف جریانهای متوهم ضدملی و ضد آزادی حک کرد.
خطر جدی تخریب جنگل‌های حرّا و بیم کوچ همیشگی پرندگان
۱ ساعت قبل / جنگل حرا / تالاب خور بردستان / سازمان محیط زیست ایران / پرورش میگو
خطر جدی تخریب جنگل‌های حرّا و بیم کوچ همیشگی پرندگان
درحالی بر اساس قوانین موجود هرگونه تخریب و آلودگی تالاب ممنوع است و عرصه‌های جنگلی کشور غیر قابل واگذاری به اشخاص حقیقی و حقوقی هستند که تالاب خوربردستان دیّر و جنگل‌های حرّای آن به‌دلیل جاده‌کشی و راه‌اندازی سایت پرورش میگو با خطری جدی مواجه هستند. فعالان محیط زیست منطقه می‌گویند که چنین اقدامی مانع رسیدن آب شیرین به جنگل‌های حرّا می‌شود و تخریب و نابودی آن را به‌ دنبال دارد.
زنان این داستان‌ها در انتظار شاهزاده قصه‌ها نیستند!
۱ ساعت قبل
زنان این داستان‌ها در انتظار شاهزاده قصه‌ها نیستند!
نشر نی به تازگی دو رمان با موضوع ادبیات زنان با ترجمه مزدک بلوری منتشر کرده است. دو کتاب «باتلاق شنی» و «آری ای پیشگامان» به ترتیب نوشته نلا لارسن و ویلا کارتر هستند که به ادبیات از منظر زنانه توجه دارند. «آری ای پیشگامان» داستان دختری است که در میانه تعصب‌های کور باید برای رسیدن به هدفش با جامعه و خانواده‌اش بجنگد. «باتلاق شنی» نیز چالش‌های زیستی یک دختر سیاه‌پوست را که نه به جامعه سیاه‌پوستان و نه به جامعه سفیدپوستان تعلق دارد، به تصویر می‌کشد. در ادامه گفت‌وگوی ایبنا را با مزدک بلوری می‌خوانید:
۱ ساعت قبل
رهبران بومی برزیل از دولت این کشور به لاهه شکایت کردند
دو رهبر بومی برجسته برزیل از دیوان کیفری بین‌المللی خواسته‌اند تا از ژائیر بولسونارو، رئیس جمهوری این کشور به‌خاطر «جنایت علیه بشریت» تحقیق صورت گیرد. آن‌ها بولسونارو را به آسیب‌های بی‌سابقه زیست محیطی، قتل و شکنجه متهم کردند. به گزارش یورونیوز، رائونی متوکتیری، رهبر قبیله کایاپو و المیر نارایاموگا سورویی، رهبر قبیله پتر سورویی شکایت خود را به هیات مستقر در لاهه ارائه دادند. روزنامه لوموند فرانسه در گزارشی نوشت طبق این شکایت گفته شده است که از زمان روی کار آمدن بولسونارو در ژانویه ۲۰۱۹، تخریب جنگل آمازون سرعت گرفته است. طبق این گزارش، جنگل‌زدایی در مدت یک سال، ۳۴.۵ درصد افزایش یافته است، ترور رهبران بومی در بالاترین سطح در ۱۱ سال اخیر قرار دارد و …
خانه پیروان ادیان الهی،‌ نشانی جدید بسته‌های معیشتی بسیج
۱ ساعت قبل / سردار محمد زهرایی / مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور / کمیته ادیان الهی / مرحله سوم نهضت کم&#x
خانه پیروان ادیان الهی،‌ نشانی جدید بسته‌های معیشتی بسیج
یک آیه در انجیل وجود دارد که می‌فرماید: «همسایه خودت را مثل خودت دوست بدار.» و شهید سردار سلیمانی آن جایگاه انسانی از نظر قرآن و انجیل را به تمامی جهانیان نشان داد. حاج قاسم وقتی می‌جنگید،‌ هیچ فرقی میان مظلومان مسلمان در سوریه و عراق با مظلومان غیرمسلمان قائل نمی‌شد. او در دفاع از مظلومان،‌ هیچ تفکیک قومیتی و دینی قائل نمی‌شد. او درواقع،‌ به جهان و جهانیان نشان داد عدالت و حقوق بشر یعنی چه.
سپاهان - صنعت نفت؛ جنگ برای گرفتن جای استقلال/ حرکت پرسپولیس در سربالایی
۱ ساعت قبل / تیم فوتبال پرسپولیس / تیم فوتبال آلومینیوم اراک / تیم فوتبال فولاد خوزستان / تیم فوتبال ماشین سازی / تیم فوتبال سپاهان اصفهان / تیم صنعت نفت آبادان / لیگ برتر فوتبال ایران
سپاهان - صنعت نفت؛ جنگ برای گرفتن جای استقلال/ حرکت پرسپولیس در سربالایی
در آخرین روز از هفته دوازدهم لیگ برتر امروز سه بازی برگزار می‌شود که در مهم ترین آن سپاهان و صنعت نفت در آبادان به مصاف هم می‌روند.
۱ ساعت قبل
مردم نسبت به افق روشن آینده اقتصاد کشور اطمینان داشته باشند
رئیس جمهور پس از گزارش وزارتخانه‌های نفت، اموراقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت از وضعیت اقتصادی کشور با اشاره به اقدامات موثر دولت و نتایج و دستاوردهای مثبت در ماه های اخیر گفت: کشور در شرایط فعلی نیازمند آرامش و ثبات در فضای کسب و کار و اقتصاد به ویژه بازار سرمایه است و نباید با اظهارات نسنجیده، غیر منطقی، شتابزده و بدون پشتوانه علمی و صرفا با اهداف کوتاه مدت سیاسی موجبات صدمه و لطمه به اعتماد و آرامش مردم و فعالان اقتصادی را فراهم کرد.به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز یکشنبه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، با تاکید بر این نکته که همه باید تلاش کنند به نحو موثر از ثمره مقاومت و مقابله با جنگ تحمیلی اقتصادی در جهت رونق اقتصادی کشور و جبران لطمات تحریم ها بهره ببرند، …
۱ ساعت قبل
انتقال آب بدون مجوز زیست‌محیطی دیگر امکان‌پذیر نیست
مشکلات محیط‌زیست ایران فهرستی بلند بالا دارد؛ از گونه‌هایی که به انقراض نزدیک‌تر می‌شوند تا زیستگاه‌هایی که هر روز به‌دلیل اجرای طرح‌های توسعه‌ای بی‌ضابطه از وسعت‌شان کم می‌شود. در سالی که فصل آخر آن را سپری می‌کنیم، گزارش‌های بسیاری در مورد وضعیت یوزپلنگ آسیایی ایران، آتش‌سوزی‌های عمدی زیست‌بوم‌های جنگلی و مرتعی، توسعه شکارگاه‌ها و قرق‌های اختصاصی به جای افزایش بیشتر مناطق حفاظت شده، شهادت محیط‌بان‌ها در تقابل با شکارچی‌ها، صید ترال، کشت مواد‌مخدر در ذخیره‌گاه‌های زیست کره، ساخت تله‌کابین در بکرترین …
ورود بمب‌افکن‌های اتمی چین به حریم هوایی تایوان
۱ ساعت قبل
ورود بمب‌افکن‌های اتمی چین به حریم هوایی تایوان
وزارت دفاع تایوان اعلام کرد که در مجموع ۱۵ فروند هواپیمای چینی شامل ۱۲ جت جنگنده وارد حریم هوایی تایوان شده‌اند. به گفته دولت تایوان در این پروازها، بمب‌افکن‌های «اچ-۶کی» چین با قابلیت حمل کلاهک‌های هسته‌ای و جت‌های «جی ۱۶» شرکت داشته اند. این دومین روز است که هواپیماهای نظامی چین به حریم هوایی تایوان وارد می‌شوند. این منطقه دارای پدافند هوایی است. پرواز جنگنده‌های چینی در حریم هوایی تایوان، اگرچه به شدت همیشه مورد اعتراض تایوان و آمریکا واقع می‌شود، اما یک اتفاق تکراری است. با این حال، خبرگزاری …
کار سختی مقابل تیم جنگنده آلومینیوم داریم
۲ ساعت قبل / تیم فوتبال پرسپولیس / آلومینیوم اراک / لیگ برتر فوتبال ایران / یحیی گل محمدی
کار سختی مقابل تیم جنگنده آلومینیوم داریم
اراک- یحیی گل‌محمدی گفت: اشتباه داور و اعلام پنالتی در بازی با فولاد باعث مصدومیت ۳ بازیکن تیم شد و فردا در مقابل تیم جنگنده آلومینیوم کار سختی داریم.
کار زنان در دفاع مقدس تثبیت‌کننده و حقانیت راه شهدا بود
۲ ساعت قبل / استانی-شهرستانها / دفاع‌مقدس / بروجرد / توسعه ملی / دهه فجر / جنگ تحمیلی / دفاع مقدس
کار زنان در دفاع مقدس تثبیت‌کننده و حقانیت راه شهدا بود
سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد گفت: کار زنان در دفاع مقدس تثبیت‌کننده و حقانیت راه شهدا بود.
۲ ساعت قبل
دستگیری ۶ گنج‌یاب در مروست
شش گنج‌یاب در مروست شناسایی و دستگیر شدند. از این افراد اسلحه گرم و آلات و ادوات غیرمجاز مربوطه نیز کشف شد. احمد زحمتکش، رئیس دادگستری مروست در این رابطه گفت:   «طی یک عملیات، اعضای یک باند شش نفره که درصدد حفاری برای کشف آثار تاریخی و فرهنگی بودند، دستگیر شدند. تحقیقات مقدماتی قضائی نیز در این رابطه شروع شد. در راستای حفظ میراث فرهنگی و تاریخی، دستگاه قضا با اقتدار و هوشیاری با همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط ازجمله یگان حفاظت میراث فرهنگی و نیروی انتظامی، با تمام مجرمانی که قصد تاراج و غارت هویت ملی و تاریخی کشور را دارند مقتدرانه برخورد قانونی خواهند کرد. دستگاه قضا با قاطعیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به این نوع پرونده‌ها رسیدگی می‌کند.» زحمتکش …
۲ ساعت قبل
چهل +‌یک مرد جنگی
این ویژه نامه را در تهران از کیوسک مطبوعاتی تهیه کنید
پدرخوانده برگشت جوخه‌های ترور، به صف!
۳ ساعت قبل / یادداشت / سردار حاج قاسم سلیمانی / امریکا / روزنامه کیهان / موسوی / سید محمد خاتمی / مهاجرانی / لیبرالیسم / سکولاریسم / شورای روابط خارجی آمریکا
پدرخوانده برگشت جوخه‌های ترور، به صف!
ما در فضای سیاسی و رسانه‌ای، با شبکه آلوده‌ای مواجه هستیم که دشمن را می‌آراید؛ و هر آنچه را که سدّ راه پیشروی دشمن و موجب شکست او شده، تخریب می‌کند.
چامسکی: ترامپ خطرناک‌ترین دولت تاریخ جهان را ساخت
۳ ساعت قبل
چامسکی: ترامپ خطرناک‌ترین دولت تاریخ جهان را ساخت
دانشمند برجسته آمریکایی با اشاره به اینکه ترامپ با اقدامات تحریک آمیز در بسیاری بخش‌های دنیا و حملات غیر موجه به ایران خطر جنگ را به شدت افزایش داد، دولت ترامپ را خطرناک‌ترین دولت تاریخ جهان دانست. وی افزود: هیچ شخصیت سیاسی دیگری در تاریخ وجود ندارد که تلاش های اصلی خود را تا این حد در مسیر از بین بردن چشم انداز زندگی انسان ها در کره زمین صرف کرده باشد. ترامپ در این راستا شخصیتی منحصر به فرد بود.
آمریکا: از طریق دیپلماسی برای کاهش تنش در منطقه تلاش می‌کنیم
۳ ساعت قبل / یمن / عربستان سعودی / ایالات متحده آمریکا / جو بایدن
آمریکا: از طریق دیپلماسی برای کاهش تنش در منطقه تلاش می‌کنیم
تهران- ایرنا- تهران- ایرنا- وزارت امورخارجه آمریکا یکشنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد که از طریق دیپلماسی برای کاهش تنش در منطقه از جمله پایان دادن به جنگ یمن تلاش می‌کنیم.
اثبات نظریه «نه مذاکره، نه جنگ» در دوره ترامپ
۴ ساعت قبل / سردار حاج قاسم سلیمانی / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / فشار حداکثری / برجام / یدالله جوانی / دونالد ترامپ
اثبات نظریه «نه مذاکره، نه جنگ» در دوره ترامپ
جوانی تاکید کرد: مقاومت حداکثری ملت ایران با هدایت‌های راهبردی رهبر معظم انقلاب و قدرت پاسخگویی قاطع ایران به هر نوع اقدام نظامی خارجی، سه عامل اصلی شکست آمریکا در اعمال فشار حداکثری هستند.
هیأت وزیران خواستار تغییر رویه و رویکرد رسانه ملی نسبت به دولت شدند
۵ ساعت قبل
هیأت وزیران خواستار تغییر رویه و رویکرد رسانه ملی نسبت به دولت شدند
هیأت وزیران در جلسه روز یکشنبه که به ریاست رئیس جمهوری برگزار شد، ضمن ابراز تأسف عمیق بخاطر توهین به رئیس جمهور در یک برنامه زنده سیمای جمهوری اسلامی، نسبت به عدم واکنش به هنگام و متناسب مدیریت سازمان صدا و سیما با حجم تخریب و توهین، خواهان تغییر رویه و رویکرد رسانه ملی شد. اعضای دولت از رسانه ملی انتظار دارند در شرایطی که دولت در جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمن است، به جای یأس پراکنی، در کنار دولت و نظام بایستد.
کمپین جهانی رهبر حزب کارگر انگلیس برای پایان دادن به جنگ یمن
۵ ساعت قبل / انگلیس / یمن / جرمی کوربین
کمپین جهانی رهبر حزب کارگر انگلیس برای پایان دادن به جنگ یمن
تهران – ایرنا- "جرمی کوربین" رهبر حزب کارگر انگلیس در اطلاعیه ای می گوید که یک کمپین جهانی برای توقف جنگ شش ساله یمن در شبکه اجتماعی توئیتر راه‌اندازی می‌کند.
ببینید | تصاویری جالب از روابط عاطفی کوالاها
۶ ساعت قبل / دیدنی‌های روز / حیوان / استرالیا
ببینید | تصاویری جالب از روابط عاطفی کوالاها
پس از آتش‌سوزی سال گذشته در جنگل‌های استرالیا که باعث تلف شدن هزاران کوالا شد، حالا تصاویری دلگرم‌کننده از این حیوانات دوست‌داشتنی منتشر شده است منبع: فرارو
دولت به تعهداتش در قبال بخش خصوصی عمل نمی‌کند
۶ ساعت قبل
دولت به تعهداتش در قبال بخش خصوصی عمل نمی‌کند
عباد، نایب‌رئیس کمیسیون «حمایت قضایی و مبارزه با فساد» اتاق بازرگانی تهران، ضمن اشاره به مصادیقی از عدم ایفای تعهدات دولت در قبال بخش خصوصی عنوان کرد که در این دوران سخت اقتصادی، جنگیدن در چند جبهه برای بخش خصوصی کار دشواری است و این مسایل دلسردی فعالان اقتصادی را در پی داشته است.
مرهمی بر زخم های جنگ
۷ ساعت قبل
مرهمی بر زخم های جنگ
The post مرهمی بر زخم های جنگ appeared first on شهروند آنلاین.
تنش واشنگتن با پکن / ناوگروه آمریکایی وارد دریای چین جنوبی شد
۷ ساعت قبل
تنش واشنگتن با پکن / ناوگروه آمریکایی وارد دریای چین جنوبی شد
العالم نوشت: به دنبال ادعای تایوان درخصوص ورود چندین بمب افکن و جت جنگی ارتش چین در منطقه، یک ناوگروه آمریکایی که در راس آن ناو هواپیمابر «یواس اس تئودور روزولت» قرار دارد، امروز (یکشنبه) با هدف «آزادی دریاها» وارد دریای چین جنوبی شد.
مذاکره انصارالله با دولت مستعفی و فراری یمن درباره مبادله اسرا
۷ ساعت قبل / جنگ یمن / سازمان ملل متحد / یمن / جنبش انصارالله / امان / آسیای غربی / ایالات متحده آمریکا / منصورهادی / گیر گریفیتس / اردن
مذاکره انصارالله با دولت مستعفی و فراری یمن درباره مبادله اسرا
تهران - ایرنا - سازمان ملل و مقامات یمنی امروز (یکشنبه) از آغاز دور جدید مذاکرات انصارالله با دولت مستعفی و فراری یمن که مورد حمایت عربستان می باشد، برای مبادله اسرای طرفین خبر دادند.
درخواست‌ها در آمریکا و انگلیس برای حضور در روز جهانی محکومیت جنگ یمن
۷ ساعت قبل / جنگ یمن
درخواست‌ها در آمریکا و انگلیس برای حضور در روز جهانی محکومیت جنگ یمن
گروهی از دانشجویان دانشگاه "آیووا" آمریکا با تجمع خواستار راهپیمایی به مناسبت روز جهانی جنگ یمن طی فردا (دوشنبه ششم بهمن) شدند.
در دفاع عملکرد خوبی داشتیم / بازیکنانم جنگنده بازی کردند
۸ ساعت قبل / شهرداری ورامین / لیگ برتر والیبال / تیم والیبال شهرداری ورامین / شهر اردکان
در دفاع عملکرد خوبی داشتیم / بازیکنانم جنگنده بازی کردند
سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین پس از شکست تیم خاتم اردکان گفت: در دفاع عملکرد خوبی داشتیم و تیم نشان داد هر زمان بخواهد می تواند پیروز شود.
بازیکنانم مردانه جنگیدند/ امیدوارم روند خوبمان را ادامه دهیم
۸ ساعت قبل / لیگ برتر والیبال / آرش صادقیانی / والیبال
بازیکنانم مردانه جنگیدند/ امیدوارم روند خوبمان را ادامه دهیم
سرمربی تیم والیبال راهیاب ملل پس از شکست تیمش مقابل فولاد سیرجان گفت: بازیکنانم مردانه جنگیدند و تمام تلاش خود را کردند.
روحانی: مناسبات اقتصادی ایران در آستانه ورود به مرحله جدید است
۸ ساعت قبل / حسن روحانی
روحانی: مناسبات اقتصادی ایران در آستانه ورود به مرحله جدید است
رئیس جمهوری هدف کارگردانان شکست‌خورده جنگ اقتصادی را بر هم زدن آرامش اقتصاد کشور عنوان کرد و گفت: نگاه طرف‌های تجاری ایران تغییر یافته و مناسبات اقتصادی در حال ورود به مرحله جدید است.
اشرف غنی در دیدار با علمای شیعه افغانستان: صلح با تضرع را نمی‌خواهیم
۹ ساعت قبل / طالبان / محمداشرف غنی / اخبار "افغانستان"
اشرف غنی در دیدار با علمای شیعه افغانستان: صلح با تضرع را نمی‌خواهیم
رئیس جمهور افغانستان در دیدار با شورای علمای شیعه گفت که نیروهای امنیتی افغان جنگ را نباخته‌اند و دولت خواستار صلح تضرع با طالبان نیست.
تایوان بار دیگر مدعی نقض حریم هوایی خود از سوی چین شد
۹ ساعت قبل / تایوان / نیویورک‌تایمز / چین / ارتش تایوان / جنگنده چینی / تنگه تایوان / تنش آمریکا و چین
تایوان بار دیگر مدعی نقض حریم هوایی خود از سوی چین شد
وزارت دفاع تایوان برای دومین بار در دو روز متوالی مدعی شد، تعدادی از هواپیماهای جنگی چین وارد حریم شناسایی پدافند هوایی این جزیره شده‌اند.
فضای کسب و کار بویژه بازار سرمایه در فضای فعلی نیازمند ثبات و آرامش است/ هدف کارگردانان شکست خورده جنگ اقتصادی برهم زدن آرامش اقتصاد کشور است/ مردم نسبت به افق روشن آینده اقتصاد کشور اطمینان داشته باشند
۹ ساعت قبل
فضای کسب و کار بویژه بازار سرمایه در فضای فعلی نیازمند ثبات و آرامش است/ هدف کارگردانان شکست خورده جنگ اقتصادی برهم زدن آرامش اقتصاد کشور است/ مردم نسبت به افق روشن آینده اقتصاد کشور اطمینان داشته باشند
رئیس‌جمهور پس از گزارش وزارت خانه های نفت، اموراقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت از وضعیت اقتصادی کشور با اشاره به اقدامات موثر دولت و نتایج و دستاوردهای مثبت در ماه های اخیر، گفت: کشور در شرایط فعلی نیازمند آرامش و ثبات در فضای کسب و کار و اقتصاد به ویژه بازار سرمایه است و نباید با اظهارات نسنجیده ، غیر منطقی، شتابزده و بدون پشتوانه علمی و صرفا با اهداف کوتاه مدت سیاسی موجبات صدمه و لطمه به اعتماد و آرامش مردم و فعالان اقتصادی را فراهم کرد.
۹ ساعت قبل
نقض حریم هوایی تایوان توسط جنگنده‌های چینی برای دومین روز متوالی
وزارت دفاع تایوان از اقدام جنگنده‌های چینی به نقض حریم هوایی این کشور برای دومین روز متوالی خبر داد.
ترس مقامات صهیونیست از بازشدن پرونده آنها در دادگاه بین‌ المللی جنایی
۱۰ ساعت قبل / دادگاه لاهه / اسرائیل / آسیای غربی / نوار غزه / اسماعیل هنیه / ترامپ / جنایتکاران جنگی / فلسطین
ترس مقامات صهیونیست از بازشدن پرونده آنها در دادگاه بین‌ المللی جنایی
تهران - ایرنا - مقامات اسرائیلی از اینکه خروج «ترامپ» از کاخ سفید و رسیدن «بایدن» به کرسی قدرت ممکن است دادگاه بین المللی جنایی را به سمت از سرگیری تحقیقات درباره عملیات «بنیاد استوار» که در سال ۲۰۱۴ توسط این رژیم در غزه انجام شد، سوق دهد و واشنگتن مانع انجام این تحقیقات نشود، ابراز نگرانی کردند.
چهارهزار و ۵۷۵ هکتار جنگل آفت‌زده در غرب مازندران شناسایی شد
۱۰ ساعت قبل / نوشهر / افت / منابع طبیعی و آبخیزداری / مازندران / اعتبارات / جنگل های هیرکانی
چهارهزار و ۵۷۵ هکتار جنگل آفت‌زده در غرب مازندران شناسایی شد
نوشهر - ایرنا - معاون حفاظت و امور اراضی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر از شناسایی چهار هزار و ۵۷۵ هکتار جنگل آلوده به انواع آفت در غرب مازندران خبر داد.
هنوز جای پای دمکرات ها محکم نشده توطئه هایشان شروع شده
۱۰ ساعت قبل
هنوز جای پای دمکرات ها محکم نشده توطئه هایشان شروع شده
به صورت تاریخی جمهوریخواه های آمریکا معروف به تندروی در افعال و جنگ ستیزی و دمکرات ها معروف به تبعیت از سیاست های ماکیاولیستی و سربریدن با پنبه می باشند.
روسیه کار بر روی یک جنگنده رهگیر جدید را آغاز کرد
۱۰ ساعت قبل
روسیه کار بر روی یک جنگنده رهگیر جدید را آغاز کرد
کار بر روی نسل جدید جنگنده رهگیر در روسیه آغاز شده است.
لیگ برتر والیبال| موذن: بیشتر از این از بازیکنانم انتظار ندارم
۱۱ ساعت قبل / علی موذن / سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین / لیگ برتر والیبال
لیگ برتر والیبال| موذن: بیشتر از این از بازیکنانم انتظار ندارم
سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین گفت: بازیکنانم امروز خوب جنگیدند و بیشتر از این هم از آنها انتظار نداریم.
موذن: بازیکنان ما به خوبی جنگیدند و بیشتر از این از آنها انتظار نمی‌رود
۱۱ ساعت قبل / والیبال
موذن: بازیکنان ما به خوبی جنگیدند و بیشتر از این از آنها انتظار نمی‌رود
سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین گفت: تلاش ما این است که تیم را حفظ کنیم و برای فصل آینده آماده شویم.
نایب رئیس مجلس: خوزستان عقب‌ماندگی‌های جدی‌ دارد
۱۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - خوزستان / مدیریت بحران
نایب رئیس مجلس: خوزستان عقب‌ماندگی‌های جدی‌ دارد
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات خوزستان گفت: با توجه به اینکه خوزستان در خط مقدم جنگ بوده، عقب‌ماندگی‌های جدی‌ پیدا کرده است اما از طرفی با توجه به اینکه خوزستان منابع فراوانی دارد، باید کمک جدی‌تری در زمینه اصلاح زیرساخت‌ها در آن انجام شود.
ببینید | حال و هوای رویایی جاده عباس آباد به کلاردشت پس از بارش برف
۱۱ ساعت قبل
ببینید | حال و هوای رویایی جاده عباس آباد به کلاردشت پس از بارش برف
یکی از جاده های بسیار زیبا و دیدنی ایران، جاده ی جنگلی عباس آباد کلاردشت می باشد که در زمستان زیبایی اش دو چندان می شود. منبع: خبرآنلاین
جنگ خاموش - ۲۶| اعتراف دیرهنگام روحانی: در صادرات گاز عقب هستیم
۱۱ ساعت قبل / 43 ماه کلیدی / رئیس جمهور / صادرات گاز ایران / جنگ خاموش
جنگ خاموش - ۲۶| اعتراف دیرهنگام روحانی: در صادرات گاز عقب هستیم
درحالی رئیس جمهور در روزهای اخیر در خصوص عقب ماندگی ایران در صادرات گاز صحبت کرده که این موضوع مهم بارها توسط رسانه ها و کارشناسان دلسوز به دولتمردان یادآوری شده و نسبت به فرصت هایی که در این زمینه از دست می دهیم هشدار داده شده بود.
روحانی: دشمنان با جنگ روانی به دنبال شرطی کردن کاهش قیمت ارز و کالا‌ها هستند
۱۱ ساعت قبل / حسن روحانی / بودجه
روحانی: دشمنان با جنگ روانی به دنبال شرطی کردن کاهش قیمت ارز و کالا‌ها هستند
رئیس‌جمهور پس از گزارش وزارت خانه‌های نفت، اموراقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت از وضعیت اقتصادی کشور با اشاره به اقدامات موثر دولت و نتایج و دستاورد‌های مثبت در ماه‌های اخیر، گفت: کشور در شرایط فعلی نیازمند آرامش و ثبات در فضای کسب و کار و اقتصاد به ویژه بازار سرمایه است و نباید با اظهارات نسنجیده، غیر منطقی، شتابزده و بدون پشتوانه علمی و صرفا با اهداف کوتاه مدت سیاسی موجبات صدمه و لطمه به اعتماد و آرامش مردم و فعالان اقتصادی را فراهم کرد.
قانون مبارزه با قاچاق چوب به کام قاچاقچیان
۱۱ ساعت قبل
قانون مبارزه با قاچاق چوب به کام قاچاقچیان
معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور گفت: قانون مبارزه با قاچاق چوب در سال ۱۳۴۶ تدوین و اجرایی شده است و باید بازنگری شود.
آمریکا سامانه گنبد آهنین در کشورهای عربی مستقر می‌کند
۱۲ ساعت قبل
آمریکا سامانه گنبد آهنین در کشورهای عربی مستقر می‌کند
هاآرتص در ادامه گزارش داد که وزارت جنگ رژیم صهیونیستی دومین سکوی سامانه گنبد آهنین را سه هفته پیش به وزارت دفاع آمریکا تحویل داده است.
زیرساخت‌های خوزستان به دلیل جنگ و سیل آسیب دیده است
۱۲ ساعت قبل
زیرساخت‌های خوزستان به دلیل جنگ و سیل آسیب دیده است
اهواز - نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: زیر ساخت‌های استان خوزستان به علت جنگ در سال‌های گذشته و سیل و زلزله در سال‌های اخیر به شدت آسیب دیده است.
انتقاد روحانی از فضاسازی سیاسی علیه بازار سرمایه /نیازمند آرامش و ثباتیم
۱۲ ساعت قبل / حسن روحانی / بورس تهران / اقتصاد ایران
انتقاد روحانی از فضاسازی سیاسی علیه بازار سرمایه /نیازمند آرامش و ثباتیم
روحانی با بیان اینکه با شکست جنگ اقتصادی ترامپ، نگاه طرف های تجاری ایران تغییر یافته و مناسبات اقتصادی کشور درحال ورود به مرحله جدیدی است، گفت: همه باید کمک کنند که بازارهای حساس نظیر ارز در چارچوب سیاست هایی که بانک مرکزی اعمال می کند مدیریت و به تعادل برسد.
انتقاد روحانی از اظهارات سیاسی درباره بورس
۱۲ ساعت قبل
انتقاد روحانی از اظهارات سیاسی درباره بورس
روحانی با بیان اینکه با شکست جنگ اقتصادی ترامپ، نگاه طرف های تجاری ایران تغییر یافته و مناسبات اقتصادی کشور درحال ورود به مرحله جدیدی است، گفت: همه باید کمک کنند که بازارهای حساس نظیر ارز در چارچوب سیاست هایی که بانک مرکزی اعمال می کند مدیریت و به تعادل برسد.
افشاگری بزرگ رئیس جمهور از هدف کارگردانان شکست خورده جنگ اقتصادی
۱۲ ساعت قبل
افشاگری بزرگ رئیس جمهور از هدف کارگردانان شکست خورده جنگ اقتصادی
رئیس جمهور با بیان اینکه برای دولت مسجل و اثبات شده است که هدف کارگردانان شکست خورده جنگ اقتصادی، برهم زدن آرامش اقتصادی کشور است و امروز تلاش می کنند پیروزی ملت در جنگ اقتصادی را بی ثمر و به کام مردم تلخ کنند، گفت: من مطمئنم که فعالان اقتصادی کشور و مردم با روشن بینی، به این نوع اظهارات و اقدامات توجه و اعتنا نمی کنند و با اطمینان، آرامش و امید به افق روشن اقتصاد کشور به فعالیت های خود با قدرت ادامه می دهند.
۴۶ عضو گروه طالبان در افغانستان کشته شدند
۱۲ ساعت قبل / جنگ / ولایت فراه / افغانستان / طالبان
۴۶ عضو گروه طالبان در افغانستان کشته شدند
کابل - ایرنا - وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد ۴۶ تن از اعضای گروه طالبان طی ۲۴ ساعت گذشته در استانهای قندهار و فراه این کشور کشته و شماری دیگر نیز زخمی شدند.
۱۳ ساعت قبل
علاقه زنان افغان به یوگا
مرکز یوگای ممتاز در کابل پایتخت افغانستانه همه روزه پذیرای زنان علاقمند به این ورزش است. زنان افغان که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند سعی می‌کنند با انجام یوگا ساعاتی از جنگ و خشونت دور بمانند.
ترامپ در یک قدمی «مات» شدن!
۱۳ ساعت قبل
ترامپ در یک قدمی «مات» شدن!
یک کارشناس مسایل بین‌الملل گفت: دونالد ترامپ چهل و پنجمین رئیس جمهور در تاریخ ۲۴۴ ساله آمریکا (۲۰۱۷ -۲۰۲۱) است که در دوران ریاست جمهوری خود نه تنها به گسترش شکاف طبقاتی در جامعه آمریکا دامن زد بلکه با ایجاد یک دوقطبی قدرت در سطح کلان، جامعه آمریکای تا گلو در مشکلات ناشی از مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا(کووید-۱۹) را دستخوش جنگهای ایالتی و نژادپرستی نیز کرده است.
رحمتی: استقلال عطش و جنگندگی قبلی را نداشت/ تقویم بازی‌ها را بدانیم بهتر برنامه ریزی می‌کنیم
۱۳ ساعت قبل / باشگاه استقلال / کیانوش رحمتی / مربی تیم فوتبال سایپا / بازی استقلال و سایپا / برد سایپا / بر&#x
رحمتی: استقلال عطش و جنگندگی قبلی را نداشت/ تقویم بازی‌ها را بدانیم بهتر برنامه ریزی می‌کنیم
مربی تیم فوتبال سایپا گفت: فکر می‌کنم استقلال برخلاف دیدار با تراکتور مقابل استقلال عطش، جنگندگی، انرژی و آمادگی ذهنی را نداشت.
جنگ قدرت در دبیرخانه مجمع تشخیص/ به محسن رضایی هشدار داده شد
۱۴ ساعت قبل
جنگ قدرت در دبیرخانه مجمع تشخیص/ به محسن رضایی هشدار داده شد
چند روز پیش در فضای مجازی، حملات تندی علیه علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفت.
بازگشت اعتراض های خیابانی به سودان
۱۴ ساعت قبل / جنگ یمن / تل آویو / سودان / نرخ ارز / اسرائیل / ایالات متحده آمریکا / عمر البشیر / رژیم صهیونیستی / ترامپ / فلسطین
بازگشت اعتراض های خیابانی به سودان
تهران-ایرنا- مناطق مختلف پایتخت سودان طی روزهای اخیر به صحنه تظاهرات در اعتراض به اوضاع اقتصادی این کشور تبدیل شده است.
از داستان چرچیل تا سیلی نماینده اصولگرا؛ چرا نماینده اصولگرا از خط ویژه می‌رفت؟ آیا ما هم جنگ را می‌بریم؟
۱۴ ساعت قبل
از داستان چرچیل تا سیلی نماینده اصولگرا؛ چرا نماینده اصولگرا از خط ویژه می‌رفت؟ آیا ما هم جنگ را می‌بریم؟
صورتش یخ‌ زده و سرخ است. ریش و سبیلش تازه درآمده؛ همین‌قدر کم سن و سال. ماسکش را داده روی چانه‌اش که صدایش شنیده شود. پریشان به دوربین نگاه می‌کند: «حامد اکبری هستم. سر دروازه‌دولت شیفتم. این راننده ماشین اومده بدون مجوز تردد خط ویژه به من گفته ل...ی منم جوابشو دادم بهش گفتم بچه‌خوشگل. خود نماینده مجلس پیاده شده زده تو گوش من. هم شاهد داریم، هم دوربین هست.» از آن طرف هم مردم را شاهد می‌گیرد که از نماینده سیلی خورده است. چند نفر هم می‌گویند که ما شاهدیم این آقا سیلی زد!
خطیب زاده: حاضریم درباره نگرانی‌های توهمی ریاض هم مذاکره کنیم/پاسخ نگرانی، جنگ نیست/کره‌ای‌ها فقط قول می‌دهند!
۱۴ ساعت قبل
خطیب زاده: حاضریم درباره نگرانی‌های توهمی ریاض هم مذاکره کنیم/پاسخ نگرانی، جنگ نیست/کره‌ای‌ها فقط قول می‌دهند!
سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان، یا بیان این که تهران در عرصه منطقه‌ای مسئولانه عمل کرده و حتی با تساهل و تسامح از برخی از خطاهای کشورهای منطقه از جمله عربستان عبور کرده است، گفت: ممکن است سعودی ها یکسری نگرانی‌هایی داشته باشند و ما حاضریم در مورد این نگرانی‌ها که بعضا توهمی و خیالی نیز هستند، با آنها صحبت کنیم.
از «واریز مستقیم عوائد اداره غله و نان به حساب وزارت جنگ» تا «رکوردشکنی چک در پایان پاییز»
۱۴ ساعت قبل
از «واریز مستقیم عوائد اداره غله و نان به حساب وزارت جنگ» تا «رکوردشکنی چک در پایان پاییز»
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی ششمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
شهادت یک جانباز دوران دفاع مقدس
۱۴ ساعت قبل / شهادت جانباز70 درصد / جنگ تحمیلی / خراسان شمالی
شهادت یک جانباز دوران دفاع مقدس
«بیک مراد بهادری» جانباز ۷۰ درصد دراستان خراسان شمالی به یاران شهیدش پیوست.
رسانه‌ها، واقعیت‌های ایران و دیدار مدیرعامل ایرنا با سفیر ژاپن
۱۴ ساعت قبل / محمدرضا نوروزپور / فرانسه / توییتر / افغانستان / فیلیپین / رایزن فرهنگی ایران / ایسپا / جو بایدن / فیس بوک / بنگلادش
رسانه‌ها، واقعیت‌های ایران و دیدار مدیرعامل ایرنا با سفیر ژاپن
تهران- ایرنا- رسانه‌ها در انواع مختلف دیداری، شنیداری، مکتوب و به ویژه مجازی، دوره بسیار ویژه‌ای را سپری می‌کنند و نقش مهم و موثری را در هدایت افکار عمومی بر عهده گرفته‌اند.
فرصت شرکت در طرح ملی «ایران قوی» تمدید نمی‌شود
۱۵ ساعت قبل / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / مسجد
فرصت شرکت در طرح ملی «ایران قوی» تمدید نمی‌شود
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی مساجد کشور در طرح ملی ایران قوی، بچه‌های مسجد را مصداق بارزی از افسران جنگ نرم توصیف کرد.
برنامه‌های پیدا و پنهان کنفرانس‌های بین‌المللی برای "کاهش جمعیت"
۱۵ ساعت قبل / سقط جنین / سیاست‌های تشویقی برای فرزندآوری / فرزندآوری / کاهش جمعیت
برنامه‌های پیدا و پنهان کنفرانس‌های بین‌المللی برای "کاهش جمعیت"
نظریه‌پردازان جمعیتی خبر از وقوع یک جنگ جهانی تمام‌عیار اما کاملاً خاموش در گستره جهانی می‌دهند؛ در ادامه به برخی از اسناد بین‌المللی کاهش جمعیت که طی کنفرانس‌‌ها و اسنادی ارائه شده، اشاره شده است.
اقدام تایوان در واکنش به پرواز جنگنده‌های چینی در حریم هوایی جزیره/ هشدار آمریکا به چین
۱۵ ساعت قبل / چین / تایوان
اقدام تایوان در واکنش به پرواز جنگنده‌های چینی در حریم هوایی جزیره/ هشدار آمریکا به چین
به دنبال پرواز جنگنده‌ها و بمب افکن‌های چینی در آسمان تایوان، دولت آمریکا بر حمایت خود از این جزیره تاکید کرده و از چین خواست فشارهای نظامی، سیاسی و اقتصادی خود را از همسایگانش بردارد.
۱۵ ساعت قبل
ایران بزرگ اقتصادی؛ پایان قانون جنگل در خاورمیانه؟
ترجمه:
بازدارندگی دفاعی کشور حاصل تلاش ارتش و سپاه است
۱۵ ساعت قبل / سیستان و بلوچستان / جمهوری اسلامی ایران / جنگ تحمیلی / نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران / دفاع مقدس / ارتش جمهوری اسلامی ایران / استانداری هرمزگان /  فریدون همتی / هرمزگان / قشم
بازدارندگی دفاعی کشور حاصل تلاش ارتش و سپاه است
بندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان گفت: اگر امروز کشور قدرت بازدارندگی در عرصه جهانی دارد حاصل تلاش دو بال ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
فرصت همبستگی اقتصادی ایران و سوریه برای مقابله با اثرات تحریم‌های آمریکا
۱۶ ساعت قبل / سوریه / رشد اقتصادی / تحریم های آمریکا / ایران / قانون سزار / جنگ داخلی سوریه
فرصت همبستگی اقتصادی ایران و سوریه برای مقابله با اثرات تحریم‌های آمریکا
اقتصاد سوریه که تا پیش از بحران 2011، در بستر صنعتی شدن و اقتصاد باز، مسیر رشد اقتصادی را طی می‌کرد، در طی جنگ داخلی آسیب بزرگی دید و تحریم‌های آمریکا خصوصاً قانون سزار در سال 2020 نیز مسیر بازسازی این کشور را با اختلال جدی مواجه کرد.
یک جزیره آهنی در نقطه صفر مرزی خلیج‌فارس
۱۶ ساعت قبل / دوران جنگ تحمیلی / خلیج‌فارس / خلیج فارس / جزیره «خارگ» / شرکت نفت فلات قاره ایران / دفاع‌مقدس / استان بوشهر / کیش / خاورمیانه / غرب کارون
یک جزیره آهنی در نقطه صفر مرزی خلیج‌فارس
نقطه صفر مرزی در خلیج فارس، جایی که تا دوردست‌ها فقط آب است و آب. اینجا یک جزیره آهنی است که شما حق دور ریختن هیچ چیز را نداری، روزانه باید ۳ هزار پله را بالا و پایین بروی و در تابستان ۵۰ درجه جنوب، وسط دریا که مثل یک دیگ جوشان شده است کار کنی. هیچ انگیزه‌ای به جز غیرت و میهن‌پرستی قادر به حفظ دهها نخبه از برترین دانشگاه‌های کشور در یک اتاق ۶ متری نمی‌شود. اینجا خلیج‌فارس است، سکوی نفتی سروش.
خبر خوش برای برخی از کارمندان دولتی/ ادعای طرفداری از سیاست خارجی را باور کنیم یا خروج از حاکمیت را؟!
۱۷ ساعت قبل / اخبار ویژه روزنامه ها / روزنامه های کشور / وزیر نفت / دولت / کارمندان دولت
خبر خوش برای برخی از کارمندان دولتی/ ادعای طرفداری از سیاست خارجی را باور کنیم یا خروج از حاکمیت را؟!
در واقع می‌توان گفت مثل جنگ است که اصل سیاست جنگی به عهده رهبران سیاسی است، نظامیان فقط مسئول اجرا و انجام عملیات جنگی هستند.
استقلال جنگ خط هافبک‌ها را به سایپا باخت
۱۷ ساعت قبل / فوتبال / شاهرخ بیانی / استقلال / سایپا / لیگ برتر
استقلال جنگ خط هافبک‌ها را به سایپا باخت
پیشکسوت استقلال گفت: در دیدار روز گذشته، میانه زمین در اختیار سایپا بود و آنها توانستند جنگ هافبک‌ها را از بازیکنان استقلال ببرند.
فراخوان برپایی راهپیمایی روز جهانی یمن
۱۷ ساعت قبل / جنگ یمن / یمن / جنبش انصارالله / جرمی کوربین / حقوق بشر
فراخوان برپایی راهپیمایی روز جهانی یمن
تهران –ایرنا- شماری از شخصیت های جهانی با توجه به ادامه جنگ یمن، قحطی، شرایط انسانی، ناامنی غذایی و ویرانی این کشور، در فراخوانی خواستار برگزاری تجمع و راهپیمایی اعتراضی در روز ۲۵ ژانویه (۶بهمن) تحت عنوان "روز جهانی یمن" شدند.
چین اولین هشدار را از دولت بایدن گرفت
۱۷ ساعت قبل / ایالات متحده امریکا / وزارت خارجه آمریکا / چین / تایوان
چین اولین هشدار را از دولت بایدن گرفت
جنگنده های چین در اقدامی که به منزله دفاع از اصل چین واحد در برابر دخالت های خارجی بود؛ در آسمان تایوان قدرت نمایی کردند حال آنکه وزارت خارجه آمریکا، واکنشی هشدارآمیز به این ماجرا نشان داد.
ملاحظات رسانه‌ای از نگاه پدافند غیرعامل در شرایط جنگ روانی
۱۷ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / منطقه ایلام / پدافند غیرعامل / جنگ روانی
ملاحظات رسانه‌ای از نگاه پدافند غیرعامل در شرایط جنگ روانی
سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استان ایلام گفت: یکی از راهبردهای اصلی رسانه‌ای عملیات سلطه، هدف قرار دادن اقتدار ملی کشورها در شرایط تحریم و تهدید است. بنابراین، آنها از طریق جنگ روانی حجم عظیمی از اخبار و اطلاعات جعلی تولید می‌کنند که قلب اقتدار ملی کشور هدف را نشانه می‌گیرد.
به راه افتادن بزرگترین پویش بین المللی برای توقف جنگ در یمن
۱۷ ساعت قبل / عربستان سعودی / یمن / جنگ 2015 یمن
به راه افتادن بزرگترین پویش بین المللی برای توقف جنگ در یمن
فعالان مدنی در کشورهای مختلف جهان از طریق یک پویش بین المللی خواهان توقف جنگ در یمن شدند.
جانباز ۷۰ درصد ترکمن آسمانی شد
۱۸ ساعت قبل
جانباز ۷۰ درصد ترکمن آسمانی شد
«بیگ‌مراد بهادری»، جانباز ۷۰ درصد راز و جرگلانی در استان خراسان شمالی پس از سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی از جراحات جنگی به یاران شهیدش پیوست.
نیروی هوایی چین آسمان تایوان را قبضه کرد
۱۸ ساعت قبل / چین / تایوان / دریای چین جنوبی / ایالات متحده امریکا
نیروی هوایی چین آسمان تایوان را قبضه کرد
۱۲ بمب افکن هسته ای و جنگنده چینی در اقدامی هماهنگ به قدرت نمایی در محدوده جزایر «پراتاس» پرداختند که بخشی از حریم هوایی تایوان است.
تعرض به دختر نوجوان در پارک سرخه حصار
۱۹ ساعت قبل / تجاوز
تعرض به دختر نوجوان در پارک سرخه حصار
پس از آن به پارک جنگلی سرخه‌حصار رفتیم. آنجا من و سینا تنها بودیم که او با تهدید چاقو قرصی به من خوراند و آزارم داد. می‌خواستم از دستش فرار کنم، اما سینا که قوی‌هیکل بود، مرا کتک زد و گوشی موبایل و گوشواره‌هایم را سرقت کرد.
با مربی‌ام جنگ داشتم و از او انتقام گرفتم / گوچی: بازی در ایران یک آپشن قوی برای من است
۱۹ ساعت قبل / رضا قوچان نژاد / زوله
با مربی‌ام جنگ داشتم و از او انتقام گرفتم / گوچی: بازی در ایران یک آپشن قوی برای من است
رضا قوچان نژاد بار دیگر تاریخ ساز شد. این بار با هت تریک برای تیم باشگاهی یعنی زوله در بازی با ویلم. او در حالی که تیمش یک بر صفر عقب بود بعد از ورود به میدان در 12 دقیقه 3 بار برای تیمش گلزنی کرد. 
تولیدات نظامی ترکیه از نمای نزدیک تر
۱۹ ساعت قبل / اوکراین / روسیه / فرانسه / پهپاد / پاکستان / ایتالیا / آذربایجان / آنکارا / جمهوری آذربایجان / استانبول
تولیدات نظامی ترکیه از نمای نزدیک تر
تهران- ایرنا- رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه می گوید کشورش جزو پیشتازان جهانی ساخت پهپاد و کشتی های جنگی است؛ رتبه ای که به گفته او در تولید هواپیماهای بدون سرنشین سوم یا چهارم است.
مربی تیم ملی واترپلو: اردوها منسجم شود چیریچ به ایران می‌آید
۲۰ ساعت قبل / آلکساندر چیریچ / تیم ملی واترپلو مردان
مربی تیم ملی واترپلو: اردوها منسجم شود چیریچ به ایران می‌آید
مربی تیم ملی واترپلو گفت: تکاوران و سربازان تیم ملی آماده هر جنگ و مسابقه‌ای هستند و امیدوارند هدف مشخص شود تا به میدان بروند.
جنگ همسران سابق مارادونا بر سر کارت‌های اعتباری
۲۰ ساعت قبل / دیگو مارادونا / تیم ملی آرژانتین / کارت اعتباری
جنگ همسران سابق مارادونا بر سر کارت‌های اعتباری
دو تن از همسران پیشین اسطوره فوتبال آرژانتین در مورد استفاده از بخشی از دارایی‌های او با یکدیگر اختلاف پیدا کرده‌اند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •