شنبه, ۱۸ مرداد, ۱۳۹۹ / 8 August, 2020
شرکت های خلاق
شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ضمانت‌نامه تامین مالی دریافت می‌کنند
۱۳۹۹/۰۵/۰۲ / شرکت های خلاق / شرکت دانش بنیان / صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک
شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ضمانت‌نامه تامین مالی دریافت می‌کنند
تهران- ایرنا- شرکت‌های دانش بنیان، فناور و خلاق با انعقاد تفاهم‌نامه‌ همکاری میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک از ضمانت تامین مالی بهره‌مند می‌شوند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۹
پیام مدیرعامل به مناسبت آغاز شصت و دومین سال خدمت و همراهی بیمه البرز
مدیرعامل شرکت بیمه البرز در پیامی 28 تیرماه، شصت و یکمین سالروز تاسیس این شرکت را تبریک گفت. محسن پورکیانی، مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی شصت و یکمین سالگرد تاسیس بیمه البرز را به همه کارکنان، نمایندگان، مشتریان و سهام‌داران این شرکت تبریک گفت.متن پیام به شرح زیر است:بیست و هشتم تیرماه یادآور تاسیس بیمه البرز است. نهالی که شصت و یک سال قبل کاشته شد، اکنون درختی تنومند و مستحکم است که با تکیه بر دانش، تخصص، حرفه‫ای‫گری و به کارگیری فناوری‌های نوین اعتماد مشتریان را بیش از پیش به خود جلب کرده است؛ بدون تردید با همت و تلاش همه اعضای خانواده، بیمه البرز بالنده تر از گذشته در مسیر رشد و اعتلای صنعت بیمه و اقتصاد کشور گام برخواهد داشت.امروز بیمه البرز مفتخر است که با همت مدیران، کارکنان و شبکه …
همگامی استارتاپ‌های صنایع خلاق و دانش‌بنیان‌ها در مقابله با کرونا
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ / شرکت های خلاق / ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و / شرکت دانش بنیان / استارتاپ / صنایع خلاق
همگامی استارتاپ‌های صنایع خلاق و دانش‌بنیان‌ها در مقابله با کرونا
تهران- ایرنا- دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: استارتاپ‌های حوزه صنایع خلاق عملکرد خوبی در مقابل کرونا از خود نشان دادند و هم‌راستا با شرکت‌های دانش‌بنیان، مشغول مقابله با ویروس هستند.
شوخی احسان علیخانی با پدرش در برنامه «عصرجدید»
۱۳۹۹/۰۴/۰۸
شوخی احسان علیخانی با پدرش در برنامه «عصرجدید»
سمت نوزدهم از دور مقدماتی فصل دوم مسابقه بزرگ «عصر جدید» شب گذشته با حضور شرکت کنندگان خلاق در حوزه های مختلف و تماشاگران پرهیجان روی آنتن رفت.
شرکت‌های خلاق برتر مورد تقدیر قرار می گیرند
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و / صنایع خلاق
شرکت‌های خلاق برتر مورد تقدیر قرار می گیرند
تهران-ایرنا- اولین جشنواره تقدیر و انتخاب شرکت های خلاق برتر به همت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز در مرداد ماه برگزار می شود.
تقاضای دانش بنیان ها برای دریافت وام ظرف ۳ روز بررسی می‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ / شرکت های دانش بنیان / مهدی محمدی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / ویروس کرونا / تسهیلات بانکی / استارت آپ
تقاضای دانش بنیان ها برای دریافت وام ظرف ۳ روز بررسی می‌شود
دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال گفت: ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان و خلاق حوزه دیجیتال که در دوران کرونا متضرر شده اند، ادامه دارد و این درخواست ها ظرف ۳ روز بررسی می شود.
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
گام های استوار تامین اجتماعی در تحقق عدالت اجتماعی
اصفهان –راعی : شایسته سالاری در انتصابات و تحقق عدالت در ارتقای مدیران سازمان تامین اجتماعی و تلاش شبانه روزی برای تحقق همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران از محوری ترین اقدامات سازمان تامین اجتماعی در مدت کوتاه مدیریت دکتر سالاری مدیرعامل این سازمان است.محمد گورابی در نشست هم اندیشی با جمعی از فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی که به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی برگزار شده بود، به اهمیت ارتباطات و تعامل سازنده با مشتریان و مخاطبان در هر سازمان و نهادی اشاره و به اهمیت منابع انسانی به عنوان بزرگترین سرمایه اجتماعی یک سازمان تاکید کرد و گفت: بر همین اساس مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با ابلاغ شیوه نامه جدید انتصابات ، به عنوان نقشه راه عدالت در ارتقا ، شرایط را …
وام 400 میلیون تومانی برای شرکت‌های خلاق
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / صنایع دستی و گردشگری / کفش / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / هنرهای تجسمی / عفاف و حجاب
وام 400 میلیون تومانی برای شرکت‌های خلاق
مشاور دبیر برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: شرکت هایی که در نمایشگاه عفاف و حجاب شرکت کرده اند پس از تایید به عنوان شرکت های خلاق، می توانند از تسهیلات تا سقف 400 میلیون تومان ویژه شرکت های آسیب دیده از بحران کرونا که توسط صندوق نوآوری و شکوفایی اعطا می شود، بهره مند شوند.
۱۰۰شرکت خلاق دیجیتالی  سال گذشته حمایت شدند
۱۳۹۹/۰۱/۲۳ / شرکت های خلاق / شرکت دانش بنیان
۱۰۰شرکت خلاق دیجیتالی سال گذشته حمایت شدند
تهران- ایرنا- دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: ۱۰۰ شرکت خلاق دیجیتالی سال گذشته از حمایت‌های مادی و معنوی این ستاد بهره‌مند شدند.
جزئیات استقرار «دانش بنیانها» در اطراف دانشگاهها/ شهرهای خلاق شکل می گیرند
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ / شرکت دانش بنیان / پارک علم و فناوری / دانشگاه ها / شهرداری / دانشگاه امیرکبیر / مهدی پاکزاد
جزئیات استقرار «دانش بنیانها» در اطراف دانشگاهها/ شهرهای خلاق شکل می گیرند
معاون اجرایی دبیرخانه شورای عالی علوم تحقیقات و فناوری از مجوز شورای عالی معماری و شهرسازی برای استقرار شرکت های دانش بنیان در اطراف دانشگاه های کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
خلیل محمدی مدیرعامل جدید نیروگاه رامین اهواز شد
در آیینی که با حضور عبدالرسول پیشاهنگ معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی و توکلی مدیر کل حراست و امورمحرمانه این صنعت در نیروگاه رامین برگزار شد، خلیل محمدی به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره این نیروگاه منصوب و از خدمات ناصر محمدی مدیر عامل پیشین این مجموعه صنعتی تقدیر شد. عبدالرسول پیشاهنگ معاون راهبری تولید برق حرارتی کشور ضمن تقدیر از خدمات شایسته ناصر محمدی مدیر عامل پیشین این نیروگاه اظهار داشت: استان خوزستان سرزمین مقدسی است که شهدا و ایثارگران زیادی را در خود دیده و خرسندیم که نیروگاه رامین طی ۴۰ سال فعالیت مستمر خود توانست با تولید این انرژی انرژی حیاتی نقش مهمی را در ایجاد و توسعه زیرساخت های استان خوزستان ایفا نماید. وی نیاز شبکه سراسری برق کشور در همه فصول سال به تولید …
جوانان ایده‌پرداز  تحریم‌های ظالمانه دشمنان را خنثی خواهند کرد
۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / استانی-علمی و آموزشی
جوانان ایده‌پرداز تحریم‌های ظالمانه دشمنان را خنثی خواهند کرد
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام با بیان اینکه ایجاد بیش از 300 هزار شغل توسط 4 هزار شرکت دانش‌بنیان امیدوار کننده است، گفت: جوانان خلاق و نوآور بزرگ‌ترین سرمایه برای مقابله تحریم های ظالمانه‌ی دشمنان است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲
تامین پایدار مواد اولیه ، حق ذوب‌آهن اصفهان است
اصفهان -راعی : مرتضی لطفی عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، رضا مسرور عضور هیات مدیره هلدینگ شستا ، سعید عبودی رئیس هیات مدیره ، غلامرضا سلیمانی مدیرعامل هلدینگ صدر تامین و هیات همراه 29 دی ماه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و ادای احترام به یادمان شهدای گمنام از بخش های مختلف از جمله بیمارستان شهید مطهری ، خط تولید و پروژه های توسعه بازدید کردند و سپس جلساتی پیرامون آخرین شرایط ذوب آهن با هیات مدیره و معاونین این شرکت برگزار نمودند .مرتضی لطفی عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و دبیر کمیته سرمایه گذاری و اقتصادی این سازمان در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت : ذوب آهن اصفهان ، پرچم برافراشته صنعت فولاد است . با توجه به تلاش جهادی که مدیریت و مجموعه کارکنان در تولید ریل به عنوان یک محصول …
حمایت از شرکت های طراحی استیکر در قالب صنایع خلاق فرهنگی
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / پرویز کرمی / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / آی‌گپ
حمایت از شرکت های طراحی استیکر در قالب صنایع خلاق فرهنگی
دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حمایت از شرکت های طراحی استیکر در قالب صنایع خلاق فرهنگی خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲
در آیین پایانی رویداد فناورانه پترولیوم تیکاف مطرح شد
انتخاب شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به عنوان یکی از شرکت های برتر حامی نوآوری در وزارت نفتکرمانشاه – کرمی – ابتکار : در آیین پایانی رویداد فناورانه پترولیوم تیکاف در پژوهشگاه صنعت نفت ، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به عنوان یکی از شرکت های برتر در زمینه حمایت از نوآوری در سطح وزارت نفت انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.به گزارش روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در مراسم پایانی رویداد نوآوری وزارت نفت با عنوان «پترولیوم تیکاف» که با محوریت به‌هم‌رسانی حوزه‌های فناوری در بخش عرضه و تقاضا و با حضور شرکت‌های فعال در حوزه‌های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری و مدیران صنعت نفت و بخش خصوصی برگزار شد ، در بخش معرفی شرکتهای برتر حامی نوآوری در وزارت نفت …
۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / شرکت های خلاق / صندوق نوآوری و شکوفایی / شتاب دهنده
حمایت صندوق نوآوری از شرکت‌های خلاق به کمک شتابدهنده‌ها
تهران- ایرنا - معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، از اختصاص خدمات و تسهیلات این صندوق به شرکت‌های خلاق خبر داد و با بیان اینکه، شتاب‌دهنده‌های دانش بنیان پذیرنده شرکت‌های استارتاپی و خلاق هستند گفت: خدمات صندوق نوآوری به صورت غیر مستقیم و از طریق عامل‌های صندوق در اختیار شرکت‌های غیردانش بنیان قرار می‌گیرد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و / شرکت های خلاق / دانش‌بنیان
امکان استقرار شرکت‌های خلاق در پارک ملی فناوری‌های نرم فراهم شد
تهران- ایرنا- ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت از شرکت‌های خلاق، شرایط استقرار این شرکت‌ها را در پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی فراهم کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / هدایت الله جمالی پور / استانداری قزوین / اقتصاد مقاومتی
شرکت های دانش بنیان می توانند گره گشای صنعت قزوین باشند
قزوین- استاندار قزوین گفت: شرکت های دانش بنیان با استفاده از جوانان خلاق و با دانش در صورت ارتباط بیشتر با صنعت و کشاورزی می توانند گره گشای مشکلات این عرصه ها باشند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / پژوهشگاه فضایی ایران / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری / گردشگری / فناوری فضایی
مجوز تاسیس شرکت‌ خلاق در حوزه گردشگری فضاپایه اعطا می‌شود
معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه فضایی ایران گفت: با همکاری معاونت علمی به ایده های برتر در حوزه گردشگری فضاپایه، مجوز تاسیس شرکت خلاق اعطا می شود.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ / رشت / گیلان / پارک علم و فناوری
۵۰۰ شرکت خلاق در کشور شناسایی شد
رشت - ایرنا - دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: در زمان حاضر، ۵۰۰ شرکت خلاق در کشور شناسایی شده و تحت حمایت قرار دارند.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و / شرکت های خلاق / بنیاد ملی بازی های رایانه ای
معیار انتخاب شرکت‌های خلاق مشخص شد
تهران- ایرنا- «ساختار حمایتی همگرا» و «جایزه بازی‌های جدی» بر اساس توافق ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و معاونت حمایت و پژوهش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، به عنوان مبادی معرفی شرکت‌های خلاق به برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق برگزیده شدند.
۱۳۹۸/۰۶/۰۲
فروشگاه اینترنتی اُکالا موفق به کسب گواهی‌نامه شرکت خلاق شد
به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، کسب گواهی‌نامه‌ی شرکت خلاق از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بعد از کسب افتخارات دیگری از جمله برند محبوب مصرف‌کنندگان در سال ۹۷ و بهترین فروشگاه آنلاین ایران از نگاه مردم در جشنواره‌ی وب و موبایل، سوپرمارکت اینترنتی اُکالا را پر افتخارتر از قبل در میان جامعه‌ی ایرانی و مشتریان وفادار خود قرار داد.اُکالا، سوپرمارکت اینترنتی افق کوروش است که در حدود دو سال فعالیت مستمر درزمینه‌ی خرید مایحتاج روزانه همشهریان عزیز به‌صورت آنلاین و اینترنتی در تهران و کرج را دارد. مشتریان عزیز می‌توانند، در این سوپرمارکت اینترنتی ‌همه کالاهایی که در سوپرمارکت‌های محلی یا فروشگاه‌های بزرگ عرضه می‌شود را پیدا کنند و هرآن چه لازم دارند را به‌صورت آنلاین …
۱۳۹۸/۰۵/۱۳
دبیرنخستین همایش سراسری شبکه فروش تجارت‌نو ملاک انتحاب نمایندگان، کارگزاران و شعب برترهمایش ۱۷ مرداد را دستاوردهای حاصله از دو جشنواره ویژه سال گذشته و بیشترین رقم فروش، اعلام کرده و از اهدای تندیس طلایی …
به گزارش روابط عمومی، ابوطالب قره چماقلو که معاونت شبکه فروش و توسعه بازار تجارت‌نو را برعهده دارد درخصوص جزئیات این همایش گفت: بالغ بر ۴۵ نماینده و کارگزار برگزیده به همراه شعب برتر مورد تقدیر قرار خواهند گرفت که برای تمامی آنها لوح و جوایزی درنظر گرفته شده است.وی تاکید کرد: درفرصت به وجود آمده سعی بر این است با ارج نهادن به تلاش همکاران ساعی و کوشا انگیزه سایرنمایندگان و کارگزاران نیز بیشتر و بیشتر شود.دبیر همایش با اشاره به اینکه دستورالعمل‌های خوبی با حمایت مدیر عامل و موافقت هئیت مدیره مصوب شده و به اطلاع حضار خواهید رسید، افزود: جشنواره های فروش براساس مدل حرفه‌ای جهت پوشش متوازن پرتفو طراحی می‌شود که حاصل آن رشد کمی درآمد شبکه فروش و افزایش متقارن پرتفوی شرکت است.قره چماقلو گسترش سهم تجارت‌نو …
۱۳۹۸/۰۵/۱۳
جا به جایی ۱۳ میلیون مسافر در سال ۹۷
اصفهان –راعی : مدیرعامل سازمان حمل و نقل و پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان با اشاره به عوارض ۵ درصدی که شرکت های مسافربری از مسافران دریافت می کنند، گفت: در سال گذشته حدود ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان عوارض دریافت شده است.عباس محبوبی در بازدید خبرنگاران از سه پایانه مسافربری کاوه، صفه و جی، افزود: برنامه این سازمان حفظ و نگهداری و اداره امور پایانه ها، طرح توسعه و تجهیز پایانه ها و همچنین ایجاد فضای مناسب، خلاق و پویا با توجه به هنر ایرانی و اسلامی اصفهان است.وی با بیان اینکه در سال ۹۷ حدود ۱۳ میلیون مسافر از مسیر پنج پایانه مسافربری اصفهان با هزار و شش سرویس جابه‌جا شدند، گفت: در بخش معاینه فنی نیز در پایانه جی به بیش از ۳۸ هزار خودروی سواری خدمات ارائه شده است.مدیرعامل سازمان حمل و نقل …
۱۳۹۸/۰۵/۰۶ / شرکت دانش بنیان / گیاهان دارویی / محمدحسن عصاره
حرکت شرکتهای خلاق حوزه گیاهان دارویی به سمت دانش بنیانی
دبیر ستاد توسعه فناوری گیاهان دارویی معاونت علمی گفت: ۲۳ شرکت که توانستند از خدمات و حمایت های برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق استفاده کنند باید در مسیر دانش بنیانی قرار بگیرند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۱
طرح دانش‌آموختگان چیره‌دست  در حوزه کسب و کارهای فناوری اطلاعات
اصفهان - راعی: تغییرات سریع فناوری و تحول صنعت تولید نرم‌افزار، فاصله زیادی بین دانش آموختگان فناوری اطلاعات و بازار کار ایجاد کرده است. این امر بهره‌وری نیروی انسانی را در این حوزه کاهش داده است. فعالان عرصه فناوری اطلاعات یکی از مشکلات این صنعت را فقدان نیروی ماهر و خلاق می‌دانند. مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان با اعلام این خبر گفت: به منظور آموزش نیروهای توانمندو خلاق در این حوزه، مرکز آموزش این سازمان طرح داچ (دانش‌آموختگان چیره‌دست) را با هدف رفع نیاز حوزه فناوری اطلاعات تهیه و تدوین کرده است. وی افرود: با اجرای این طرح ضمن آموزش مهارت‌های تخصصی عملی و مورد نیاز بازار کار ،  دانش‌آموختگان علاقه‌مند و مستعد به شرکت‌های فعال در این حوزه معرفی شده و ایجاد انگیزه و …
۱۳۹۸/۰۳/۱۹
دستیابی به دانش تعمیر و ساخت دستگاه ماژول الکتریکی سیستم مالتی پلکس در شرکت آغاجاری
رئیس فناوری و ارتباطات شرکت آغاجاری از دستیابی به دانش تعمیر و ساخت ماژول الکتریکی ( (fxs مربوط به سیستم مالتی پلکس(sm) برای نخستین بار در این شرکت خبر داد. یحیی اتابک با اعلام این خبر افزود: با تلاش کارکنان وتکیه بردانش بومی متخصصین واحد تعمیرات مراکز تلفن و فناوری ارتباطات، برای نخستین بار ماژول الکتریکی (fxs)مربوط به سیستم مالتی پلکس(sm) که وظیفه انتقال دیتاهای خطوط شرکتی ناحیه به نواحی عملیاتی را برقرار می‌کند، تعمیر و بازسازی کامل شد. وی گفت: با دستیابی به این دانش، دستگاهای مذکور که دارای هزینه بالایی بوده و تامین آنها با توجه به شرایط موجود مقدور نیست، توسط متخصصین شرکت آغاجاری تعمیر و مجدداً در مدار عملیاتی قرار گرفت. رئیس فناوری و ارتباطات شرکت آغاجاری بیان کرد: این اقدام در …
۱۳۹۸/۰۱/۳۰
لیستی از شرکت هایی که خلاقانه ترین هوش مصنوعی را ارائه می دهند!
به تازگی لیستی از شرکت های تکنولوژی تهیه شد و بر اساس میزان به کار گیری و و خلاقیت در بکارگیری از هوش مصنوعی این شرکت ها رتبه بندی شده اند. در واقع در این لیست مشخص شد که چه شرکت هایی با کمک هوش مصنوعی توانستند تحولات بیشتری در زندگی بشر ایجاد کنند و در زمینه های مختلف هوش مصنوعی پیشرفت بیشتری داشته اند. شرکت هایی با خلاقانه ترین هوش مصنوعی بر اساس بررسی ها مشخص شد که تعدادی از شرکت ها خلاق ترین ها در زمینه به کار گیری از هوش مصنوعی هستند که در ادامه علت انتخاب این شرکت ها و نامشان را عنوان …
۱۳۹۸/۰۱/۱۹
استخدام کارشناس پشتیبانی فنی لایه ۱در گروه شرکت های پارس آنلاین
​گروه شرکت های پارس آنلاین، جهت تصدی پست سازمانی ذیل از افراد متخصص خلاق و علاقمند به یادگیری جهت فعالیت در محیطی پویا، جذاب، پرانرژی و جوان، دعوت به همکاری می نمای…
۱۳۹۸/۰۱/۰۸
حمایت مستقیم قانون شرکت های دانش بنیان از شرکت های خلاق
تهران - ایرنا - شرکت های خلاق و فرهنگی در مدل همکاری جدید صندوق نوآوری و شکوفایی با صندوق‌های پژوهش و فناوری، از تسهیلات و خدمات مستقیم قانون شرکتهای دانش بنیان بهره مند شدند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳
ارزآوری 5 کوزه گل ارکیده معادل یک بشکه نفت
علی رغم این که نظراباد به شهرستانی صنعتی معروف است ولی در بخش کشاورزی هم حرف های جدی برای گفتن دارد و با پشتیبانی مسئولان، چند جوان خلاق در زمانی کوتاه به راه اندازی این شرکت اقدام کرده اند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴
سیمرغ زرین مدیریت خلاق صنعت بانکداری کشور برای بانک تجارت
در اجلاس "انتخاب ملی" استراتژی های توسعه خدمات،تولیدات و صادرات برترین شرکت های ایران، سیمرغ زرین مدیریت خلاق در صنعت بانکداری به دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت اعطا شد.
۱۳۹۷/۱۲/۰۶
ضریب نفوذ بیمه‌های زندگی در کشور چندان رضایت بخش نیست
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: ایجاد فضای رقابتی در شرکت های بیمه یک ضرورت انکارناپذیر است و برای تحقق این امر باید از نیروهای خلاق و سیستم های پیشرفته بهره برداری کنیم.
۱۳۹۷/۱۲/۰۴
افت شدید اپل در بین خلاق ترین های جهان
​اقتصاد نیوز:مطابق رسم سالیانه، سایت Fast Company امروز لیست ۵۰ شرکت خلاق سال جاری را منتشر کرد که در آن اپل به عنوان رتبه یک سال گذشته، در لیست جدید تا رتبه ۱۷ سقوط کرده است.
۱۳۹۷/۱۲/۰۳
استخدام کارشناس شبکه های اجتماعی، تبلیغات و بازاریابی دیجیتال
گروه شرکت های کارنیک با حدود ۲۰ سال سابقه در زمینه های فرهنگی و تبلیغاتی جهت تامین مشاغل واحدهای در حال توسعه خود در استان تهران از افراد حرفه ای، خلاق و سخت کوش با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
۱۳۹۷/۱۲/۰۳
استخدام کارشناس برگزاری همایش ها و رویداد در تهران
گروه شرکت های کارنیک با حدود ۲۰ سال سابقه در زمینه های فرهنگی و تبلیغاتی جهت تامین مشاغل واحدهای در حال توسعه خود در استان تهران از افراد حرفه ای، خلاق و سخت کوش با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
۱۳۹۷/۱۱/۲۶
نگاه رهبری و جامعه به جوانان خلاق و زیست‌بوم نوآوری است
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری گفت: مقام معظم رهبری در بیانیه «گام دوم» انقلاب توجهی ویژه به جوانان خلاق، فناوری، نوآوری و شرکت های دانش بنیان دارند، این موضوع نشان دهنده اهمیت بالای زیست بوم کارآفرینی و نوآوری است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •