پنجشنبه, ۳ مهر, ۱۳۹۹ / 24 September, 2020
وقف
عملیاتی که صیاد شیرازی برنامه ریزی کرد و با نفوذ آیت الله هاشمی متوقف شد
۱ ساعت قبل / شهید صیاد شیرازی / حسین علایی / دفاع مقدس (جنگ تحمیلی) / ۴۰ سالگی دفاع مقدس / اکبر هاشمی رفسنجانی
عملیاتی که صیاد شیرازی برنامه ریزی کرد و با نفوذ آیت الله هاشمی متوقف شد
سردار علایی می گوید: اگر در همان شرایط دوره جنگ بودم از درگیر شدن در جنگ فرسایشی پر تلفات دوری می کردم.
میشل عون: ملت ما به حفظ لبنان یکپارچه و عاری از تفرقه متعهد است
۳ ساعت قبل / میشل عون / رئیس جمهور لبنان / مجمع عمومی / سازمان ملل / سخنرانی / اسرائیل / قطعنامه1701 / آوارگان سو
میشل عون: ملت ما به حفظ لبنان یکپارچه و عاری از تفرقه متعهد است
رئیس جمهور لبنان طی سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل ضمن درخواست برای وادار کردن رژیم صهیونیستی به عقب نشینی از اراضی اشغالی و توقف نقض حاکمیت لبنان، گفت مردم لبنان به حفظ لبنان یکپارچه و عاری از تفرقه متعهدند.
یاسر القحطانی: الهلال بیمار هرگز نمی میرد / واکنش‌های احساسی به حذف الهلال از آسیا 
۴ ساعت قبل / الهلال عربستان / عربستان
یاسر القحطانی: الهلال بیمار هرگز نمی میرد / واکنش‌های احساسی به حذف الهلال از آسیا 
یاسر القحطانی ستاره سابق الهلال عربستان معتقد است که الهلال از هر اتفاقی بزرگتر است و این تیم هرگز متوقف نمی شود و به عقب نگاه نمی کند.
موج سوم کرونا ورزش ایران را مجددا تعطیل می‌کند؟
۵ ساعت قبل / محمد اسد مسجدی / فدراسیون پزشکی ورزشی / وزارت بهداشت / ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش / ویروس کرونا / فعالیت‌های ورزشی
موج سوم کرونا ورزش ایران را مجددا تعطیل می‌کند؟
سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در رابطه با اینکه آیا موج سوم کرونا، تاثیری بر مجوزهای صادره در مورد شروع فعالیت های ورزشی خواهد داشت؟ گفت: پروتکل ها بسیار سختگیرانه است و تاکنون تصمیم بر توقف فعالیت های ورزشی نیست.
۵ ساعت قبل
چین با آمریکا به توافق رسید
با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا و در قالب توافق تجاری با این کشور، چینی ها واردات نفت از آمریکا را افزایش دادند، البته این روند ممکن است متوقف شود.
۸ ساعت قبل
یک میلیارد دلار کجا خرج شد؟
خبر از اختلافات و حواشی گهگداری به گوش می‌رسید؛ زمزمه‌هایی در مورد اینکه وزارت بهداشت و کمیته‌های تخصصی و درمانی با روندی که دولت پیش گرفت، از بازگشایی‌های زودهنگام تا انعطاف‌های بیجا و بی‌حد در مورد برگزاری برخی مراسم‌ها چندان موافق نیستند. این اختلاف‌نظر اما کمتر علنی می‌شد تنها گاهی برخی مقامات وزارت بهداشت یا فرماندهان ستاد عملیات مدیریت کرونا در استان‌ها تلویحا با برخی تصمیمات دولت مخالفت می‌کردند اما آنچه از ظواهر امر مشخص است، پیروز این میدان همواره تصمیم‌گیران در رئوس بالاتر بودند. با این حال دلنوشته دیروز سعید نمکی، این شبهه را تقویت کرد که عالی‌ترین مقام متخصص در دوران کرونا احتمالا با مصایب و مسائل بسیاری در عرصه سیاست‌ورزی …
مردی که در ۵ ساعت ۹ کیلو وزن کم کرد +عکس
۸ ساعت قبل / کاهش وزن / روسیه
مردی که در ۵ ساعت ۹ کیلو وزن کم کرد +عکس
مرد 66 ساله با 5 ساعت ورزش بی وقفه توانست از 88 کیلو به 79 کیلوگرم برسد.
۹ ساعت قبل
چیزی به اسم «سیم‌کارت شاد» نداریم
در حالی که این روزها کلاهبرداری‌هایی تحت عنوان ارائه سیم‌کارت شاد انجام می‌شود، مسوولان بارها عنوان کردند که سیم‌کارتی تحت عنوان شاد وجود ندارد و در مقابل والدین می‌توانند از کدهای دستوری برای جابه‌جایی بسته اینترنتی در سیم‌کارت‌های عادی استفاده کنند،‌ برای اینکه تنها بسته شاد برای کودک فعال باشد. با ادامه‌دار شدن شرایط و روند صعودی کرونا در کشور و تصمیم اتخاذ شده مبنی بر ادامه تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها و به منظور تداوم و پایداری یادگیری دانش‌آموزان و جلوگیری از ایجاد وقفه در آموزش آنها، وزارت آموزش و پرورش اقدام به راه‌اندازی اپلیکیشن شاد کرد و وزارت ارتباطات نیز اعلام کرد استفاده دانش‌آموزش و معلمان کشور از شبکه شاد رایگان خواهد بود.
۹ ساعت قبل
جهانگیری: خط قرمز کشور تعطیل نشدن جریان تولید است
اسحاق جهانگیری در جلسه بررسی کارگروه تنظیم بازار و کالاهای اساسی و دارو تاکید کرد همه مسئولین کشور در مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه و سایر نهادها باید برای حل مسائل و دغدغه‌های مردم و عبور از شرایط سخت کنونی با دولت همراهی و همکاری کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، اسحاق جهانگیری روز چهارشنبه در جلسه بررسی کارگروه تنظیم بازار وکالاهای اساسی و دارو با تاکید بر اینکه همه مسئولین کشور در مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه و سایر نهادها باید برای حل مسائل و دغدغه‌های مردم و عبور از شرایط سخت کنونی با دولت همراهی و همکاری کنند، گفت: اینکه تصور شود دولت به تنهایی قادر است همه مسائل کشور را حل و فصل کند تصور اشتباهی است و فشار بر دولت جز افزایش مشکلات مردم دستاورد دیگری …
۹ ساعت قبل
روحانی: آمریکا با همه امکانات وارد جنگ اقتصادی با ایران شده است
رئیس جمهوری در نشست هیأت دولت گفت: باید باور کنیم که در جنگ هستیم و باید قبول کنیم که بار این جنگ تنها بر دوش دولت نیست.حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی دیروز (چهارشنبه) در نشست هیأت دولت با اشاره به دوران دفاع مقدس و بدعهدی کشورهای اروپایی در قبال ایران، اظهار داشت: در زمان جنگ حتی نمی‌توانستیم توپ‌های ساده جنگی خود را تعمیر کنیم. حتی زمانی که توپ‌های پدافند هوایی خود را به خارج از کشور فرستادیم، آنها به بهانه‌های مختلف تجهیزات دفاعی ایران را پس ندادند.وی افزود: ملت ایران در جنگ روی پای خود ایستاد. البته پیروزهای‌های دوران جنگ تحت هدایت امام راحل (ره) و مقاومت مردم شکل گرفت. اولین پیروزی ایران در جنگ در همان روزهای نخست جنگ با حمله ۱۴۰ فروند جنگنده به سمت نیروهای بعثی …
۹ ساعت قبل
استخرها همچنان حق فعالیت ندارند
طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر بازگشایی برخی استخرهای سرپوشیده در شهرهای مختلف منتشر شد که بازتاب های گوناگونی داشت. این مساله واکنش سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی و رئیس ستاد مبارزه با کرونا در ورزش را در پی داشت. او گفته که استخرهای سرپوشیده همچنان حق فعالیت ندارند.محمداسدمسجدی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شایعه منتشر شده پیرامون بازگشایی استخرهای سرپوشیده بیان کرد: «هنوز جوابی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش داده نشده و این به منزله این است که فعلا استخرهای سرپوشیده تا زمان صدور مجوز، حق بازگشایی ندارند.»او صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: «در عین حال که باید به مقوله موج سوم شیوع ویروس کرونا توجه داشته باشیم قصد داریم …
۹ ساعت قبل
سرقت 140هزار دلار در قم
پنج سارق سابقه‌‌دار در نقشه‌ای از پیش طراحی‌شده اقدام به سرقت ۱۴۰‌هزار دلار و مقداری دینار جمعا به ارزش ۴‌میلیارد تومان کردند. پلیس آگاهی قم این سارقان را 10 ساعت بعد  دستگیر کرد.سرهنگ اسماعیلی، جانشین فرمانده انتظامی استان قم، درباره جزئیات این خبر گفت: «ساعت ۱۷ عصر سی‌ام شهریور از جاده جعفریه با مرکز پلیس ۱۱۰ مبنی بر اعلام سرقت تماس گرفته شد. فردی با پلیس تماس گرفته بود و خبر از سرقت ارزهایش داده بود. در تحقیقات کارآگاهان مشخص شد که سارقان از قبل باخبر بودند که مالباخته با مقادیری ارز قصد خارج‌شدن از قم را دارد. به همین دلیل در مسیر جعفریه با نقشه پوشیدن لباس پلیس راهور و اعلام ایست به راننده او را متوقف و پول‌هایش را سرقت کردند.» …
۹ ساعت قبل
ششمین حکم اعدام فدرال در دولت ترامپ اجرا شد
دولت آمریکا حکم اعدام «ویلیام لکور » را که به اتهام قتل به مرگ محکوم شده بود، با تزریق ماده مرگبار اجرا کرد. این ششمین حکم اعدام در دولت «دونالد ترامپ» در سطح فدرال بود که پس از یک وقفه طولانی از سر گرفته شد. به گزارش رویترز، لکوری، ۵۰ ساله، ساعت ۹ شب پس از تزریق یک دوز کشنده از یک سم مرگبار در زندانی در ایالت ایندیانا اعدام شد. حکم اعدام اندکی پس از آن انجام شد که درخواست وکیل قانونی لکوری برای تعویق حکم رد شد.  وکیل لکوری دچار یک بیماری مزمن است و امکان سفر امن برای وی در دوران شیوع کرونا فراهم نیست. همچنین قرار است یک اعدام دیگر امروز (پنجشنبه) انجام شود و طی آن «کریستوفر ویالوا»، قرار است اولین سیاه پوستی باشد که با حکم ترامپ با مجازات اعدام فدرال …
۹ ساعت قبل
کنگره ایرانیان کانادا خواستار توقف تحریم ایران شد
کنگره ملی ایرانیان کانادا در صفحه توییترش نوشت: «ما از دولت جاستین ترودو می‌خواهیم از تلاش متحدان اروپایی کانادا برای حفظ توافق عدم اشاعه هسته‌ای با ایران حمایت کرده و تمامی طرف‌ها را تشویق به مذاکره دیپلماتیک برای پایان دادن به تحریم‌های فاجعه‌بار علیه مردم ایران کند.»
پوتین از توقف تحویل قطعات هواپیمای مسافربری جدید روسیه ازطرف تولیدکنندگان غربی انتقاد کرد
۹ ساعت قبل / روسیه / موتور هواپیما / ولادیمیر پوتین
پوتین از توقف تحویل قطعات هواپیمای مسافربری جدید روسیه ازطرف تولیدکنندگان غربی انتقاد کرد
مسکو - ایرنا- رئیس جمهوری روسیه از توقف تحویل قطعات هواپیمای مسافربری جدید ام اس ـ۲۱ روسیه ازطرف تولیدکنندگان غربی انتقاد کرد.
پوتین توقف تأمین مواد MS-21 را گستاخی خواند
۱۱ ساعت قبل
پوتین توقف تأمین مواد MS-21 را گستاخی خواند
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه توقف تامین مواد برای بال هواپیمای MS-21 را بی نزاکتی نامید.
روز جهانی بدون خودرو
۱۲ ساعت قبل
روز جهانی بدون خودرو
در اقدامی به مناسبت روز جهانی بدون خودرو و کمپین سه شنبه های بدون خودرو، تردد خودروها در خیابان شهید بهشتی اراک از میدان هفت تیر تا میدان شهدا متوقف شد تا یکی از اصلی‌ترین خیابان‌های شهر به عابران پیاده و دوچرخه سواران اختصاص یابد. این برنامه که قرار بود از ساعت ۱۶ تا ۲۲ سه شنبه اول مهر برگزار شود تا ساعت ۱۸ برگزار شد و پلیس راهور برنامه را متوقف کرد و مسیر را به روی خودروها باز کرد.
معامله دسترنج زمین‌های وقفی نه عرف است و نه قانونی
۱۳ ساعت قبل / استانی-اقتصادی / سازمان اوقاف / موقوفات / یزد
معامله دسترنج زمین‌های وقفی نه عرف است و نه قانونی
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از برخی توقعات عوام فریبانه در حوزه وقف به خصوص در حوزه زمین‌های وقفی گلایه کرد و گفت: در هر تصمیم‌گیری باید مصلحت وقف رعایت شود.
چین با نزدیک شدن به انتخابات، واردات نفت آمریکا را افزایش داد
۱۳ ساعت قبل / چین / انتخابات ریاست‌جمهوری / آمریکا / نفت
چین با نزدیک شدن به انتخابات، واردات نفت آمریکا را افزایش داد
با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا و در قالب توافق تجاری با این کشور، چینی ها واردات نفت از آمریکا را افزایش دادند، البته این روند ممکن است متوقف شود.
۱۴ ساعت قبل
فیس بوک اروپا را تهدید کرد
شرکت رسانه اجتماعی آمریکایی فیسبوک، تهدید کرده که به دلیل اعمال ممنوعیت تبادل اطلاعات با آمریکا در اروپا ممکن است فعالیتش را در قاره سبز را متوقف کند.
توقف ساخت سریال جیران در شهرک غزالی
۱۵ ساعت قبل / حسن فتحی / صدا و سیما / عادل فردوسی پور / شهرک سینمایی غزالی
توقف ساخت سریال جیران در شهرک غزالی
تهران - ایرنا - مدیرعامل فیلیمو با تاکید بر اینکه صداوسیما از رشد «وی او دی»ها خوشحال نمی شود، در این زمینه از ممنوعیت ساخت سریال «جیران» حسن فتحی در شهرک سینمایی غزالی خبر داد.
شهرداری ارومیه در مقابل فولاد سیرجان متوقف شد
۱۵ ساعت قبل / استانی-ورزشی
شهرداری ارومیه در مقابل فولاد سیرجان متوقف شد
این دیدار که روز یکشنبه (۲ مهر) در سالن ۶۰۰۰ نفری الغدیر ارومیه برگزارشد، تیم والیبال شهرداری اورمیه در هفته چهارم لیگ برتر والیبال بزرگداشت سردار شهید سلیمانی با نتیجه ۳_صفر در مقابل تیم فولاد سیرجان به متوقف شد. 
فیسبوک تهدید به خروج از اروپا کرد
۱۵ ساعت قبل
فیسبوک تهدید به خروج از اروپا کرد
تهران-ایرنا- شرکت رسانه اجتماعی آمریکایی فیسبوک، تهدید کرده که به دلیل اعمال ممنوعیت تبادل اطلاعات با آمریکا در اروپا ممکن است فعالیتش در قاره سبز را متوقف کند.
۱۷ ساعت قبل
مهمان ناخوانده وسط زمین فوتبال (فیلم)
در رقابت‌های لیگ برتر در یورک‌شایر غربی بین تیم‌های چارلتون اتلتیک و ایلکلی، یک لاما به وسط مستطیل سبز یورش برد و وقفه‌ای 20 دقیقه‌ای در این دیدار ایجاد کرد.
توقف تولید پروژه جانباز به دلیل کرونا
۱۷ ساعت قبل / تلویزیون - برنامه تلویزیونی
توقف تولید پروژه جانباز به دلیل کرونا
بخشی از تصویربرداری لوکیشن‌های ایران «جانباز»، جدیدترین مستند در دست ساخت کانال آذری شبکه سحر به انجام رسید و ضبط صحنه‌های خارج کشور پروژه به دلیل کرونا متوقف است.
چهل سال بی‌وقفه به دنبال شهادت
۱۷ ساعت قبل / هفته دفاع مقدس
چهل سال بی‌وقفه به دنبال شهادت
چهل است که خدا و ملائکه خدا و خوبان عالم برایشان از سیزده ساله‌هایش گرفته تا نود ساله‌هایش سلام می‌‌فرستند «السَّلامُ عَلَى أَهْلِ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ».
سیر صعودی کرونا در استان اصفهان/توقف جراحی های غیر اورژانسی
۱۸ ساعت قبل / ویروس کرونا / سیما سادات لاری / اصفهان
سیر صعودی کرونا در استان اصفهان/توقف جراحی های غیر اورژانسی
سخنگوی وزارت بهداشت، از ممنوعیت اعمال جراحی غیراورژانسی در استان اصفهان به دلیل بالا بودن آمار فوتی های کرونا در این استان خبر داد.
از سرگیری پروازهای ایران ایر به فرانکفورت
۱۸ ساعت قبل
از سرگیری پروازهای ایران ایر به فرانکفورت
پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما به فرودگاه فرانکفورت در آلمان، پس از توقف چند ماهه، از ۱۲ مهرماه آغاز می‌شود.
رسانه ملی از تضعیف نقش نظارتی نمایندگان دست بردارد
۱۹ ساعت قبل / مجلس شورای اسلامی / برجام / سازمان بازرسی کل کشور / حسینعلی حاجی دلیگانی / مجلس یازدهم / اقتصاد مقاومتی
رسانه ملی از تضعیف نقش نظارتی نمایندگان دست بردارد
تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه مجلس در نطق میان دستور گفت: رسانه ملی باید از تضعیف نقش نظارتی آحاد نمایندگان دست بردارد و سانسور نمایندگان را متوقف کند.
"جهان قبل از نابودی مصر، سیسی را متوقف کند"
۲۰ ساعت قبل / عبدالفتاح سیسی / مصر
"جهان قبل از نابودی مصر، سیسی را متوقف کند"
یک رسانه آمریکایی نوشت که به دلیل وضعیت نامناسب حاکمیت قانون در مصر، هیچ سرمایه‌گذار خارجی اقدام به سرمایه‌گذاری در این کشور نمی‌کند و جهان باید پیش از نابودی این کشور به دست رئیس جمهوری آن، وی را متوقف کند.
فرمانده سپاه ایران: هر روز قدرتمندتر می‌شویم/هرگز متوقف نمی‌شویم
۲۰ ساعت قبل / تنش ایران و آمریکا / ثبات قدرت / فرمانده سپاه / هفته دفاع مقدس
فرمانده سپاه ایران: هر روز قدرتمندتر می‌شویم/هرگز متوقف نمی‌شویم
شفقنا- فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ما محکم و با ثبات قدرت‌افزایی می‌کنیم، گفت: نیروی دریایی ما از سطح دریا فاصله گرفته و امروز یک قدرت دریایی هواپایه با ترکیبی از پهپادها و بالگردها و هواپیماهای آب...
ستاد احیا: تراز دریاچه ارومیه، ۲۷ سانتی‌متر بالاتر از آب‌های آزاد است
۲۱ ساعت قبل
ستاد احیا: تراز دریاچه ارومیه، ۲۷ سانتی‌متر بالاتر از آب‌های آزاد است
رییس دفتر استان‌های ستاد احیای دریاچه ارومیه با اشاره به تبخیر بالای آب دریاچه در فصل گرما، گفت: با توجه به کاهش بارش‌ها و افزایش تبخیر، در حال حاضر تراز دریاچه ارومیه یک‌هزار و ۲۷۱ متر و ۲۷ سانتی‌متر بالاتر از آب‌های آزاد ثبت شده که البته روند کاهشی آن با آغاز بارش های پاییزه و اجرای برنامه های انتقال آب، متوقف می‌شود.
عراقی‌ها چشم انتظار هدیه الاهلی عربستان با متوقف کردن استقلال
۲۲ ساعت قبل / تیم فوتبال استقلال تهران / الاهلی عربستان / تیم فوتبال الشرطه عراق / لیگ قهرمانان فوتبال آسیا
عراقی‌ها چشم انتظار هدیه الاهلی عربستان با متوقف کردن استقلال
یک رسانه عراقی اعلام کرد هواداران تیم فوتبال الشرطه عراق منتظر هدیه تیم الاهلی به عراقی‌ها و متوقف کردن تیم استقلال ایران هستند.
توقفِ زندگی
۲۲ ساعت قبل
توقفِ زندگی
[راضیه زرگری] تأثیر شیوع کرونا ویروس بر جوامع و اقشار مختلف به یک اندازه نبوده است؛ به نظر می‌رسد این ویروس بین فقیر و غنی، پیر و جوان و زن و مرد تمایز قایل می‌شود اما درواقع تفاوت‌ها در نابرابری‌های پیشین ریشه دارد. این آسیب‌پذیری‌های مقطعی و نسلی شبکه پیچیده‌ای از ارتباطات متقابل را ترسیم می‌کند که به چندین فاکتور بستگی دارد؛ عواملی مانند جنسیت، سن، نژاد، وضع جسمی و وضع درآمد. با توجه به این موضوع، یک برنامه بین‌المللی مطابق با تمرکز مداوم بر برابری جنسیتی و حقوق دختران، تحقیقاتی را برای بررسی ویژه تأثیر همه‌گیری فعلی بر روی دختران و زنان جوان انجام داده و داده‌ها را از بیش از 7هزار دختر در 14 کشور جمع‌آوری کرده است. این گزارش همچنین شامل بخش‌هایی از مصاحبه با زنان جوان است که به وسیله یک برنامه …
برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم
۲۳ ساعت قبل / انقلاب اسلامی ایران / سپاه / نیروی دریایی سپاه / ایالات متحده امریکا / رژیم صهیونیستی / بندرعباس / حسین سلامی / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما هرگز متوقف نمی‌شویم، گفت: برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم و به عمق دریانوردی‌مان ژرفا می‌بخشیم.
ورود سپاه به اغلب طرح‌ها با خواست مصرانه دستگاه‌های متولی است/ طلب سپاه از دولت طلب پیمانکاران است/ هر مسؤلی که می‌گوید ما قرارگاه سازندگی نخواستیم بگوید تا من اسناد درخواست‌هایش را ارائه کنم
۲۳ ساعت قبل / برنامه بدون توقف / جبهه مقاومت / سردار محمدرضا نقدی / پیمانکاران / سپاه / سوریه / عراق / آمریکا
ورود سپاه به اغلب طرح‌ها با خواست مصرانه دستگاه‌های متولی است/ طلب سپاه از دولت طلب پیمانکاران است/ هر مسؤلی که می‌گوید ما قرارگاه سازندگی نخواستیم بگوید تا من اسناد درخواست‌هایش را ارائه کنم
هر که می‌گوید نه ما قرارگاه سازندگی نخواستیم، بیاید مصاحبه کند تا من هم اسناد درخواست‌هایش را ارائه کنم.
تاکید کویت برای پیگیری حل اختلاف میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس
۲۴ ساعت قبل / شورای همکاری خلیج فارس
تاکید کویت برای پیگیری حل اختلاف میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس
منابع دولتی آگاه کویتی اعلام کردند که نقش این کشور برای حل اختلاف میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس متوقف نشده و نخواهد شد و تماس‌ها و تحرکاتی در حال حاضر برای پایان دادن و مهار این اختلافات و به دور از هرگونه تشدید تنشی در جریان است.
پرواز به آلمان پس از ماه‌ها از سرگرفته می‌شود
۲۴ ساعت قبل
پرواز به آلمان پس از ماه‌ها از سرگرفته می‌شود
شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از ١٢ مهرماه پروازهای خود را بعد از ماهها توقف به آلمان شروع می کند.
اقدام روسیه و چین علیه ایران بخاطر FATF
۲۴ ساعت قبل / تجار ایرانی / روسیه / FATF / تحریم های آمریکا علیه ایران
اقدام روسیه و چین علیه ایران بخاطر FATF
برخی تجار ایرانی از توقف مراودات بانک‌های روسیه با طرف‌های ایرانی به دلیل ورود ایران به فهرست سیاه گروه ویژه اقدام مالی خبر می‌دهند؛ اقدامی که به گفته آنها بانک‌های چینی در آن پیش‌قدم بوده‌اند.
عقب‌نشینی در خصوصی‌سازی؟!
۲۷ ساعت قبل / دیوان محاسبات / خصوصی سازی / جامعه / کارگر / بنگاه‌های دولتی / حقوق / مالکیت
عقب‌نشینی در خصوصی‌سازی؟!
مثلا وقتی پای یک برند خاص در میان باشد، ارزش‌گذاری برند بخشی از فرآیند تعیین قیمت واگذاری خواهد بود و این امر زمینه اختلاف نظر را ایجاد خواهد کرد. یک راه متوقف کردن فرآیند خصوصی‌سازی ایجاد تردید و دودلی در مورد ارزش یک شرکت است.
فیلم/آیا اقبال مردم به سپاه و بسیج کم شده است؟
۲۹ ساعت قبل / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / سردار نقدی / بسیج
فیلم/آیا اقبال مردم به سپاه و بسیج کم شده است؟
برنامه چالشی ترکیبی «بدون توقف» این بار در گفتگویی جنجالی با سردار نقدی به شبهات و چالشهای مربوط به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت.
۳۰ ساعت قبل
سپاهان، دومین حذف شده ایران در لیگ قهرمانان آسیا
سپاهان که با تساوی برابر العین توانست چهارمین امتیاز خود را در لیگ قهرمانان کسب کند، یک بازی مانده به پایان بازی های گروه D شانس خود را برای صعود از دست داد. تیم فوتبال سپاهان در حالی به مصاف العین رفت که با توجه به نتیجه دیدار السد و النصر می‌توانست با پیروزی مقابل نمابنده امارات، امید صعود از گروهD  را تا روز آخر برای خودش زنده نگه دارد، اما در این مسابقه با تساوی بدون گل متوقف شد تا بازی آخر زردپوشان مقابل السد تشریفاتی شود. شاگردان محرم نویدکیا در این بازی با ترکیب پیام نیازمند، محمدنژادمهدی، عزت‌الله پورقاز، مهدی ترکمان(57-امیدنورافکن)، یاسین سلمانی(45-سروش رفیعی)، محمدکریمی، رسول نویدکیا(72-مهدی کیانی)، رضا میرزایی(45-دانیال اسماعیلی‌فر)، محمد محبی، محسن‌الغسانی(81-ابوالفضل …
فیلم/چرا سپاه در میزان خسارات جانی و نظامی حمله به عین‌الاسد شفاف‌سازی نکرد؟
۳۱ ساعت قبل / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / سردار نقدی / برنامه چالشی ترکیبی « بدون توقف
فیلم/چرا سپاه در میزان خسارات جانی و نظامی حمله به عین‌الاسد شفاف‌سازی نکرد؟
برنامه چالشی ترکیبی «بدون توقف» این بار در گفتگویی جنجالی با سردار نقدی به شبهات و چالشهای مربوط به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت.
۳۲ ساعت قبل
تشدید محدودیت قیمت‌گذاری در سایت‌های خرید و فروش
گروه اقتصادی| «احراز هویت آگهی دهندگان خودرو و مسکن»، اقدام جدید برای جلوگیری از دلالی و نوسان قیمتی در بازار کالاهای سرمایه‌ای است. دادستانی با اعلام این موضوع که «از این پس افرادی که قصد درج آگهی در سامانه‌های فروش مسکن و خودرو را دارند باید احراز هویت شوند» زمینه سیاستگذاری برای جلوگیری از تشدید قیمت‌ها را تغییر داد. پیش‌تر نیز در اردیبهشت سال جاری نابسامانی بازارهای مسکن و خودرو، باعث شد دستگاه قضایی سایت‌های فروش خودرو و مسکن را از درج قیمت در آگهی منع کند. هر چند روند افزایش قیمت‌ها نه تنها در این دو بازار که در سایر بازارها نیز متوقف نشد و تنها برای مدت محدودی قدری از آهنگ شتابان قیمت‌ها کاسته شد. با مقایسه قیمت‌های خودرو …
۳۲ ساعت قبل
شاد چرا شاد نیست؟
ماه مهر و فصل پاییز هر سال برای ما نوید شروع سال تحصیلی را به همراه دارد و شور و نشاط دانش‌آموزان و اولیا برای آغاز سال تحصیلی جدید، رنگ و بویی زیبا به زندگی می‌بخشد. امسال اما ویروس کرونا به همه بخش‌های زندگی ما رخنه کرده و تحصیل را هم تحت‌الشعاع قرار داده است.  حضور دانش‌آموزان در مدرسه، بیم بیمار شدن‌شان را به همراه دارد و تحصیل مجازی هم چالش‌های خود را به همراه دارد و ما هم همان‌طور که کار و زندگی کرونایی را آموخته‌ایم، کم‌کم با تحصیل با کرونا نیز همراه شده‌ایم.  اولین موضوعی که تحت‌تاثیر کرونا تغییر کرده است، شروع سال تحصیلی بود که به جهت جبران کم و کاستی‌های احتمالی در ماه‌های پایانی سال تحصیلی گذشته، به‌جای …
انصارالله: هدف از جنگ یمن، متوقف کردن جریان استقلال در این کشور بود
۳۲ ساعت قبل / یمن / انصارالله / محمد عبدالسلام / دولت
انصارالله: هدف از جنگ یمن، متوقف کردن جریان استقلال در این کشور بود
سخنگوی انصارالله یمن، علت تهاجم ائتلاف سعودی و اماراتی به کمک آمریکا به یمن را انقلاب این کشور در سال 2014 و جریان استقلالیت‌خواه برآمده از آن دانست.
۳۳ ساعت قبل
کشف کالای قاچاق در آب‌های شمالی خلیج فارس
فرمانده مرزبانی استان خوزستان از توقیف یک فروند شناور باری و کشف کالای قاچاق به ارزش بیش از ۷ میلیارد ریال در آب‌های شمالی خلیج فارس خبر داد.به گزارش ایلنا، سردار لطفعلی پاکباز با اعلام این خبر اظهار کرد: روز دوشنبه ماموران پایگاه دریابانی آبادان در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حین کنترل شناورهای عبوری در دهانه بهمنشیر، یک فروند شناور باری حامل کالای قاچاق که به سمت بندر چوئبده آبادان در حرکت بود را شناسایی و متوقف کردند. وی افزود: ماموران در بازرسی از این شناور، ۱۰ هزار و ۸۰۰ عدد کمپوت آناناس و ۹ هزار و ۶۰۰ قوطی نوشابه انرژی زا که بدون مجوز و با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود را کشف کردند. فرمانده مرزبانی استان خوزستان با اشاره به دستگیری ۷ متهم در این رابطه، تصریح کرد: کارشناسان …
۳۳ ساعت قبل
آمریکا و چالش اجرای یکجانبه تحریم‌های چندجانبه
حدود سه روز بعد از اعلام بازگشت تحریم‌های بین‫المللی علیه ایران از سوی آمریکا، رئیس جمهور این کشور با صدور یک فرمان اجرایی جدید، جنبه یکجانبه بودن تحریم‌های بازگشته را برجسته کرد.روز دوشنبه چند وزیر آمریکایی از جمله مایک پمپئو، وزیر امور خارجه، طی یک نشست خبری، طیفی از تحریم‌ها را علیه ایران اعلام کردند. این تحریم‌ها شامل تعدادی از افراد و نهاد‌هایی می‌شود که با صنایع دفاعی و هسته‌ای ایران ارتباط دارند. یکی از بارزترین شخصیت‌هایی که در قالب تحریم‌های جدید به لیست تحریم‌های آمریکا اضافه شد، بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران، است.تحریم‌های جدید گامی در مسیر اجرای تحریم‌های سازمان ملل متحد است که اوایل هفته جاری آمریکا به طور یکجانبه بازگشت آن‌ها را اعلام کرد. مایک پمپئو، طی بیانیه‌ای …
۳۳ ساعت قبل
قاچاقچی لوازم آرایشی محکوم شد
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی فارس از ضبط لوازم آرایشی مکشوفه و جریمه نقدی قاچاقچی لوازم آرایشی در لارستان خبر داد.به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، غلامرضا سالاری، سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس، درباره محکومیت قاچاقچی لوازم آرایشی در لارستان اظهار کرد: ماموران نیروی انتظامی شهرستان لارستان هنگام کنترل خودرو‌های عبوری، با مشکوک شدن به یک دستگاه خودرو، اقدام به متوقف کردن خودروی مذکور کردند. وی ادامه داد: ماموران طی بازرسی از این خودرو بیش از ۲ هزار عدد انواع لوازم آرایشی خارجی را کشف که با توجه به ارائه ندادن هر گونه اسناد و مدارک گمرکی از جانب راننده خودرو، محموله توقیف و پرونده‌ای در این رابطه تشکیل شد. سالاری تصریح کرد: با ارسال پرونده …
۳۳ ساعت قبل
زنانه‌ترین بنای ایران
قزوین را شهر آب انبارها می‌دانند. در میان آب انبارهای تاریخی این شهر، آب انبار زنانه بازار که سمت غربی مسجد النبی(ص) قزوین قرار دارد، در زمان خود بزرگترین آب انبار بازار این شهر محسوب می‌شده است. به گزارش خبرآنلاین، آب انبارها برای ذخیره آب و معمولا در زیر زمین ساخته می‌شدند، زیرا در این صورت آب در تابستان خنک می‌ماند. این سازه جالب در مناطق کم آب و کویری دیده می‌شد و معماری آن متناسب با شرایط جغرافیایی منطقه بنا می‌شده است. آب این مخزن از آب باران یا جویبارهای فصلی تهیه می‌شود. آب انبار اغلب در فصل‌های پر آب مانند پاییز و زمستان، پر می‌گردید و در فصول کم آب مانند بهار و تابستان از آب مخزن استفاده می‌کرد. به صورت کلی آب انبار یکی از شاخص‌های غالب در سکونت‌گاه‌های کویری است. آب انبارها در تمامی …
۳۳ ساعت قبل
مرد خشمگین جان پدر و مادر همسرش را گرفت
 مامور یکی از ارگان‌های نظامی پایتخت در جریان درگیری با خانواده‌ همسرش، پدر و مادرزنش را به قتل رساند و همسرش را مجروح کرد. به گزارش همشهری، ظهر دوشنبه افرادی که از خیابانی در حوالی شهرک ولیعصر عبور می‌کردند چشمشان به مردی افتاد که در بالکن طبقه چهارم ایستاده و بی‌وقفه فریاد می‌کشید. دست، پا، صورت و لباس‌های این مرد خون آلود بود و یک چاقو هم در دستش داشت. مرد جوان فریاد می‌زد: «زنگ بزنید به پلیس؛ من آدم کشته‌ام». شاهدان فورا به پلیس و اورژانس زنگ زدند و طولی نکشید که مأموران کلانتری 153شهرک ولیعصر …
۳۳ ساعت قبل
نکته بازی
به‌به؛ چقدر عالی هستیم ما تیم‌های ایرانی هی همینطوری گل نمی‌زنند و اوت می‌شوند، اما این چیزی از بار خودستایی‌های آنان کم نمی‌کند. شهرخودرو با تیم دوم الهلال که فقط یک تعویضی داشته مساوی کرده، بعد محمد نوازی می‌گوید: «الهلال بدون بازیکن هم قدرتمند است. » عین این است که بگویی دریا بدون آب هم متلاطم است. در همین راستا سپاهان در بازی با العین امارات بدون گل متوقف شد تا از دور مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کنار برود. با این حال توتونی، سرمربی این تیم گفته: «خیلی خوب با سیستم العین وفق پیدا کردیم. » آقا کدام …
۳۳ ساعت قبل
امکان سفر تجار به چین فراهم شد
چند ماه پس از شیوع ویروس کرونا، اتاق بازرگانی تهران شرایط لازم را برای تجاری که قصد سفر به چین دارند، تشریح کرده است. به گزارش «ایسنا» از حدود ۹ ماه قبل و همزمان با شیوع ویروس کرونا در چین، رفت و آمد بسیاری از کشورها به این غول آسیایی متوقف شد و تجار ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نبودند.
۳۴ ساعت قبل
نگرانی رئیس تکواندو برای لیگ
پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو با اشاره به اینکه مسابقات لیگ برای ما حائز اهمیت است، عنوان کرد:«لیگ تکواندو یک نقطه قوت برای ماست و در لیگ‌های مختلف، 9000 تکواندوکار و مربی درقالب 430 تیم حضور دارند که همگی در بلاتکلیفی قرار دارند. امیدوارم لیگ 27 ساله خود را بدون وقفه ادامه دهیم.» وی در خصوص برگزاری مسابقات لیگ تکواندو و مبارزه در فضای باز گفت:«تا هوا سرد نشده می‌توانیم در بخش کیوروگی و مبارزه لیگ را برگزار کنیم.» پولادگر همچنین درباره حمایت مالی از فدراسیون‌ها برای پرداخت‌ هزینه‌های تست‌های کرونا، خاطرنشان ساخت:«با توجه به شرایط اقتصادی، یکی از درخواست‌های بیشتر روسای فدراسیون‌ها از فدراسیون پزشکی ورزشی، کمک برای مرتفع کردن …
بلاتکلیفی سریال های شبکه نمایش خانگی و یک پیشنهاد
۳۶ ساعت قبل / سریال های نمایش خانگی
بلاتکلیفی سریال های شبکه نمایش خانگی و یک پیشنهاد
اقتصاد نیوز : رییس هیات مدیره آیفیک گفت: شبکه نمایش خانگی امروز به دلیل توقف صدور مجوز تولید، در بلاتکلیفی به سر می برد و زندگی بسیاری از فعالان این عرصه در خطر است.
۳۶ ساعت قبل
افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس گروه سایپا در پارس خودرو
مصطفی مدبر مدیرعامل پارس خودرو در ابتدای این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: امروز چهل سال از شروع جنگ نابرابر و تحمیل آن به ملت ایران می گذرد و حال با وجود تحریم های ظالمانه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی هر روز شاهد شکوفایی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم و با توکل بر خدای متعال و کار و تلاش بی وقفه توانستیم در عرصه نظامی و لجستیک در بین کشورهای جهان به جایگاه مطلوبی برسیم.
۳۷ ساعت قبل / پوتین / روسیه و آمریکا
پوتین: درخواست روسیه از آمریکا، مهار توسعه سیستم‌های موشکی است
رئیس جمهور روسیه در هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان‌ملل گفت: ما تولید سلاح های بُرد متوسط و بُرد بلند خود را متوقف کردیم؛ اما واکنشی از سوی آمریکا یا متحدان دریافت نکردیم.
۳۷ ساعت قبل / ایران و آمریکا / ترامپ / ترور سردار سلیمانی
ترامپ: از توافق هسته‌ای وحشتناک با ایران خارج شدیم/ چین باید در رابطه با کرونا پاسخگو باشد
به گزارش تسنیم، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه طی سخنرانی مجازی خود در هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سالانه سازمان ملل متحد، توافق هسته‌ای موسوم به برجام را یک توافق «وحشتناک و شکست‌خورده» خواند و اعلام کرد که دولت متبوعش با تحریم‌هایی به زعم وی «فلج‌کننده» در پی متوقف کردن برنامه هسته‌ای ایران است.
با تحریم‌های «فلج‌کننده» برنامه هسته‌ای ایران را متوقف می‌کنیم
۳۸ ساعت قبل / برجام / توافق هسته‌ای / دونالد ترامپ / مجمع عمومی سازمان ملل
با تحریم‌های «فلج‌کننده» برنامه هسته‌ای ایران را متوقف می‌کنیم
رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر از برجام به عنوان «توافقی وحشتناک» یاد کرد و مدعی شد که با تحریم‌های به‌زعم خود «فلج‌کننده» برنامه هسته‌ای ایران را متوقف خواهد کرد. نوشته با تحریم‌های «فلج‌کننده» برنامه هسته‌ای ایران را متوقف می‌کنیم اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
برای توقف برنامه هسته‌ای ایران تلاش می‌کنیم!/ نبرد شدیدی علیه ویروس چینی راه انداخته‌ایم
۳۹ ساعت قبل / دونالد ترامپ / ویروس کرونا / چین / ایران
برای توقف برنامه هسته‌ای ایران تلاش می‌کنیم!/ نبرد شدیدی علیه ویروس چینی راه انداخته‌ایم
رئیس جمهور آمریکا در هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان‌ملل گفت: برای توقف برنامه هسته‌ای ایران تلاش می‌کنیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مجلس پاسخگو است
۳۹ ساعت قبل / صدا و سیما / سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / شبکه نمایش خانگی / معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / تلویزیون
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مجلس پاسخگو است
تهران - ایرنا - رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات فیلم‌سازی ایران (آیفیک) ، تاکید کرد: در شرایط توقف صدور مجوز نمایش‌های خانگی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پاسخگوی مجلس شورای اسلامی است اما صداوسیما اینگونه نیست.
زندکی بسیاری از فعالان  این حرفه در خطر است
۴۰ ساعت قبل / شبکه نمایش خانگی
زندکی بسیاری از فعالان این حرفه در خطر است
رییس هیات مدیره آیفیک گفت: شبکه نمایش خانگی امروز به دلیل توقف صدور مجوز تولید، در بلاتکلیفی به سر می برد و زندگی بسیاری از فعالان این عرصه در خطر است.
کارگران اجازه ندادند چرخ تولید کشور متوقف شود
۴۱ ساعت قبل / محمد شریعتمداری / هفته دفاع مقدس / وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
کارگران اجازه ندادند چرخ تولید کشور متوقف شود
تهران - ایرنا - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: کارگران، دومین قشر عظیمی بودند که با تقدیم هزاران شهید و جانباز، از یک سو درخت انقلاب را در مسیر رشد آبیاری کردند و از سوی دیگر با تلاش شبانه روزی اجازه ندادند چرخ تولید متوقف شود.
دفاع مقدس، جنگ اراده‌ها در برابر اسلحه‌ها
۴۲ ساعت قبل
دفاع مقدس، جنگ اراده‌ها در برابر اسلحه‌ها
جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و دفاع مقدس ایرانیان مثنوی هفتاد من کاغذ است، که پرداختن به هر گوشه آن کتاب‌ها می‌شود. جنگی که علاوه بر خسارات معنوی و اقتصادی و مدنی فراوان، بیش از ۲۳۰ هزار شهید و  ۵۵۰ هزار جانباز و  ۴۳ هزار اسیر (آزاده) به ایرانیان تحمیل کرد. انصاف باید و تقدیر! نباید از یاد برد که زن و مرد ایرانی زنانه و مردانه ایستادند، مقاومت کردند و آنقدر جنگیدند، پر پر شدند، زمین خوردند، خسته شدند، بلند شدند، ولی از پای ننشستند، همه جهان فهمید جنگ تمام عیار نظامی علیه ایران بی فایده است، پس از ۱۱۹ ماه مقاومت و دفاع و شهادت مظلومانه مردم سردشت، حلبچه و شلمچه تا پر پر شدن مردم دزفول زیر بمباران روزانه و شبانه و بدون توقف صدام، خونین شدن خرمشهر تا قتل و غرق کردن دست جمعی غواصان اسیر ایرانی در اروند …
لاوروف: تحریم تسلیحاتی ایران در 18 اکتبر متوقف می‌شود/ آمریکا به مقررات احترام بگذارد
۴۳ ساعت قبل / ایران و آمریکا / سرگئی لاوروف / تحریم تسلیحاتی ایران / روسیه
لاوروف: تحریم تسلیحاتی ایران در 18 اکتبر متوقف می‌شود/ آمریکا به مقررات احترام بگذارد
وزیر امور خارجه روسیه در گفت‌وگو با یک رسانه سعودی با بیان اینکه چیزی به نام تحریم تسلیحاتی ایران وجود ندارد تاکید کرد: تحریم های ایران در 18 اکتبر به پایان می رسد.
عقبگرد قیمت دلار به کانال ۲۶ هزار تومان
۴۳ ساعت قبل
عقبگرد قیمت دلار به کانال ۲۶ هزار تومان
تهران- ایرنا- بازار ارز امروز (سه‌شنبه) شاهد کاهش قیمت در صرافی‌های بانکی و توقف قیمت در بازار غیررسمی بود. در حال حاضر صرافی‌های بانکی دلار را با قیمت ۲۶ هزار و ۹۵۰ تومان به فروش می‌رسانند.
اعطای مجوز صید ماهی زرد پر در خراسان شمالی را متوقف کنید
۴۳ ساعت قبل
اعطای مجوز صید ماهی زرد پر در خراسان شمالی را متوقف کنید
بجنورد- وحیدی نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان، راز و جر گلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی از صید ماهی زرد پر در استان و اعطای مجوز صید انبوه انتقاد کرد.
هشدار در مورد بروز مشکلات زیست محیطی درپی توقف فعالیت تصفیه‌خانه دریاچه خلیج فارس
۴۴ ساعت قبل / شورای شهر تهران / تصفیه‌خانه
هشدار در مورد بروز مشکلات زیست محیطی درپی توقف فعالیت تصفیه‌خانه دریاچه خلیج فارس
رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری تاکید کرد: فعالیت تصفیه‌خانه دریاچه شهدای خلیج فارس در منطقه ۲۲ طی دو ماه گذشته بنا به دلایل مختلف متوقف شده و در نتیجه آب دریاچه تصفیه نمی‌شود که این مسئله موجب کاهش اکسیژن آب و به وجود آمدن مشکلات محیط زیستی و بوی نامطبوع می شود.
یا پول
۴۶ ساعت قبل / پارک ماشین / جا پارک / تهران / پارکینگ
یا پول "پارک" بده یا آجر رو سقف ماشینت است
حدود ۲۰ درصد ترافیک خیابان‌ها نیز ناشی از توقف خودرو‌ها برای خالی شدن جای پارک است. این که به ازای این تعداد خودرو چقدر جای پارک در تهران تعبیه شده، اما هنوز معلوم نیست!
لاوروف: تحریم تسلیحاتی ایران، ۲۷ مهر لغو خواهد شد
۴۶ ساعت قبل / اخبار "آمریکا" / برجام / سرگئی لاوروف
لاوروف: تحریم تسلیحاتی ایران، ۲۷ مهر لغو خواهد شد
وزیر خارجه روسیه تأکید کرد: تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران، غیرقانونی است، برای اینکه کلیه محدودیت‌های مربوط به فروش سلاح به ایران، بر اساس قطعنامه شورای امنیت درباره برجام، در تاریخ ۱۸ اکتبر (۲۷ مهر ماه) متوقف خواهد شد.
آمریکا فعلا واکسن کرونای دانشگاه "آکسفورد" را نمی‌خواهد
۴۶ ساعت قبل / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / کرونا در جهان / کووید-19 / دانشگاه آکسفورد
آمریکا فعلا واکسن کرونای دانشگاه "آکسفورد" را نمی‌خواهد
به رغم از سرگیری آزمایشات واکسن کرونای شرکت "آسترازنکا" و دانشگاه "آکسفورد"(که به دلیل بروز بیماری در یکی از داوطلبان متوقف شده بود) در بیشتر کشورها، این آزمایشها در آمریکا همچنان متوقف است.
قول می‌دهیم شیوه‌نامه های بهداشتی را در مدارس رعایت می‌کنیم
۴۷ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / بازگشایی مدارس در شرایط کرونا / زنگ مدرسه
قول می‌دهیم شیوه‌نامه های بهداشتی را در مدارس رعایت می‌کنیم
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با تاکید براینکه آموزش و سلامت نسل جوان برای ما مهم است، گفت: متاسفانه عده ای که نمی دانم به دنبال چه چیزی هستند خوشحال می شوند که آموزش در کشور متوقف شود، درحالی که ما مکلف به آموزش هستیم و آموزش تعطیل شدنی نیست.
۲ روز قبل
داکسی سایکلین چیست و چه کاربرد‌هایی دارد؟
داکسی سایکلین نوعی آنتی بیوتیک از دسته «تتراسایکلین ها» است که با جلوگیری از ساختن پروتئین باکتریایی، رشد این پروتئین را متوقف کرده و عفونت موجود در بدن را درمان می‌کند.
یک فعال رسانه‌ای یمن تشریح کرد: پروژه آمریکایی-صهیونیستی در فرسایشی سازی جنگ یمن
۲ روز قبل
یک فعال رسانه‌ای یمن تشریح کرد: پروژه آمریکایی-صهیونیستی در فرسایشی سازی جنگ یمن
رئیس مرکز مطالعات استراتژیک هدی القرآن به بررسی موانع توقف جنگ یمن بعد از ۲۰۰۰ روز پرداخته و مهم‌ترین عامل آن را پروژه آمریکایی- صهیونیستی برای فرسایشی سازی این جنگ توصیف کرد.
فاصله ۲۰ میلیون تومانی قیمت پروازهای تهران-استانبول
۲ روز قبل
فاصله ۲۰ میلیون تومانی قیمت پروازهای تهران-استانبول
هواپیمایی امارات قیمت بلیت پروازهای همین مسیر را حدود ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اعلام کرده و قیمت پروازهای قطر ایرویز با وجود کاهش چشمگیر همچنان تفاوت بسیار زیادی با قیمت بلیت پروازهای ایرانی و حتی اماراتی دارد و از ۱۶ میلیون تومان تا بیش از ۲۵ میلیون تومان بر اساس تعداد توقف پرواز متفاوت است.
پولادگر: امیدوارم لیگ 27 ساله تکواندو را برگزار کنیم/برای تست کرونا باید به فدراسیون‌ها کمک شود
۲ روز قبل / کرونا / کرونا / تکواندو / ورزش / ورزشی
پولادگر: امیدوارم لیگ 27 ساله تکواندو را برگزار کنیم/برای تست کرونا باید به فدراسیون‌ها کمک شود
رئیس فدراسیون تکواندو گفت: مسابقات لیگ برای همه فدراسیون‌ها حائز اهمیت است و امیدوارم لیگ تکواندو را بدون وقفه برگزار کنیم.
شستا چقدر سود داد؟
۲ روز قبل / بازار سرمایه / بورس / توقف نماد / شستا / نماد شستا
شستا چقدر سود داد؟
نماد شستا در سال مالی منتهی به پایان‌ خرداد ۹۹ با مجموع درآمد عملیاتی ۱۹۵۱۶.۳ میلیارد تومانی رشد ۲۸۴ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته را ثبت کرده است. نوشته شستا چقدر سود داد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
شرکت هواوی نیروی کار و سرمایه گذاری خود در استرالیا را کاهش می‌دهد
۲ روز قبل
شرکت هواوی نیروی کار و سرمایه گذاری خود در استرالیا را کاهش می‌دهد
مدیر ارشد شرکت هواوی در استرالیا گفت: شرکت هواوی صد میلیون دلار استرالیا (72.3 دلار) سرمایه گذاری های تحقیقاتی و توسعه ای خود را در استرالیا از زمان ممنوعیت 5G متوقف کرده و بیش از 1000 شغل را از دست داده است.
۲ روز قبل / احیای تقاضای نفت / بازار نفت
دو عامل مهم برای احیای تقاضای نفت
به گزارش ایسنا، اختلال عرضه در منطقه خلیج مکزیکوی آمریکا به حدود ۴۹۷ هزار بشکه در روز رسید. با این حال گزارشها حاکی از آن است که عرضه متوقف شده با عبور طوفند به زودی از سرگرفته خواهد شد. پس از اختلال در تولید نفت، تقاضا برای سوخت هم در منطقه مذکور احتمالاً به مدت چندین روز مختل خواهد شد. با این حال شرکتهای حفاری انرژی در خلیج مکزیکو آماده وقوع یک طوفان دریایی گرمسیری بتا می شوند که به سرعت در حال نزدیک شدن است و احتمالاً باعث وقوع یک اختلال دیگر در روند تولید نفت منطقه خواهد شد.
باج گیری به شیوه زنگنه
۲ روز قبل
باج گیری به شیوه زنگنه
برخلاف آنچه زنگنه وزیر نفت ایران مدعی است، ترکمنستان به دنبال باج خواهی نبوده است و نبود دیپلماسی گازی منجر به توقف واردات گاز از این کشور شده است. در حالیکه ایران با واردات گاز ترکمنستان و صادرات آن به کشورهایی همچون عراق و ترکیه می توانسته…
دختران پینگ‌پنگ‌باز در روزهای کرونایی چه می‌کنند؟
۲ روز قبل / تیم ملی پینگ پنگ بانوان / حمیده ایرانمنش
دختران پینگ‌پنگ‌باز در روزهای کرونایی چه می‌کنند؟
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان می‌گوید با شیوع ویروش کرونا در کشور دختران پینگ‌پنگ باز تمرینات خود را متوقف نکرده‌اند و حتی جدی‌تر کار خود را دنبال می‌کنند.
۲ روز قبل
دستگیری یک قاچاقچی با 30 کیلو حشیش در مسیر تهران
30 کیلو حشیش و 10 کیلو تریاک در یک خودرو جاساز شده بود. این محموله مواد مخدر قرار بود در تهران توزیع شود اما راننده با هوشیاری پلیس دستگیر شد. ماموران معاونت عملیات ویژه  پلیس  مبارزه با مواد مخدر در پایش های اطلاعاتی به دست آوردند که فردی که در خرید و توزیع مواد مخدر فعالیت عمده ای دارد مقادیری مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور خریده و در حال حرکت به سمت تهران است. پس از تکمیل تحقیقات پلیسی، چند تیم از ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محورهای مواصلاتی منتهی به شهر تهران اعزام و پس از چندین ساعت زیر نظر گرفتن تردد خودروها در نهایت خودرو متهم را در اتوبان قم - تهران مشاهده کردند و تحت مراقبت قرار دادند. راننده خودرو به فرمان ایست پلیس توجهی نکرد و با سرعت بسیار بالا در اتوبان در حال حرکت …
۲ روز قبل
پایان اجباری اپیزود بانو با گربه ملوس در تائتر محمد رحمانیان
[مریم نراقی] اپیزود “بانو با گربه ملوس” در حالی از نمایش “عشق روزهای کرونا” حذف شد که با توجه به صحبت‌های کارگردان به نظر می‌رسد مشکل اصلی گربه بهنوش طباطبایی بوده است.بر اساس ویدیویی که بهنوش طباطبایی در صفحه رسمی‌اش منتشر کرده، یکی از اپیزودهای تئاتر “عشق روزهای کرونا” با بازی او به خواست مرکز هنرهای نمایشی متوقف شده است. در این ویدیو محمد رحمانیان، کارگردان تئاتر، از توقیف اپیزود “بانو با گربه ملوس” می‌گوید.​بهنوش طباطبایی همراه با انتشار ویدیوی مربوط به سخنان محمد رحمانیان پس از اجرای شب گذشته نمایش “عشق روزهای کرونا”، درباره دومین تجربه متوالی ناتمامش با این کارگردان نوشت.طباطبایی در اپیزودی از این تئاتر با …
۲ روز قبل
خبری از مشتری نیست
با بالا رفتن قیمت ارز بازار لوازم خانگی نیز مانند بسیاری از بازارهای دیگر بی‌رمق شد، افزایش قیمت هزینه‌های تولید و عدم تخصیص به‌موقع ارز برای واردات مواد اولیه و کاهش اجناس خارجی در این بازار قیمت لوازم خانگی را بالا برده و در برخی اجناس تا ۵۰درصد قیمت‌ها رشد کرده‌اند. این بالا بودن قیمت‌ها در کنار کاهش قدرت خرید مردم موجب شده تا به نوعی خرید کالا در این بازار نیز مثل خیلی از بازارهای دیگر، متوقف شود. 
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •