جمعه, ۲ آبان, ۱۳۹۹ / 23 October, 2020
آب های مرزی
۸۶ مورد تداخل فرکانسی در نواحی آبی جنوب کشور رفع شد
۱۳۹۹/۰۷/۰۵ / فضای فرکانسی / سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی / آب های مرزی
۸۶ مورد تداخل فرکانسی در نواحی آبی جنوب کشور رفع شد
مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه جنوب شرق از رفع ۸۶ مورد تداخل مرزی فرکانسی در نواحی آبی جنوب کشور در طول شش ماهه اول سال ۹۹ خبر داد.
سفر وزیر جهاد کشاورزی به ایلام
۱۳۹۹/۰۲/۱۱ / وزارت جهاد کشاورزی / ایلام
سفر وزیر جهاد کشاورزی به ایلام
ایرنا - ایلام - کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در سفری دو روزه به استان ایلام بلافاصله پس از ورود به استان راهی شهرستان دهلران شد تا از برخی پروژه های این شهرستان از جمله طرح احیای اراضی جنوب استان بازدید کند. وی در ادامه سفر راهی شهرستان مهران شد تا علاوه بر بازدید از پروژه های کشاورزی این شهرستان از طریق شرکت در برنامه ویدیو کنفرانس با حضور رییس جمهوری در افتتاح یا کلنگ زنی ۱۲۳ پروژه کشاورزی استان ایلام به صورت همزمان، حضور داشت.این پروژه ها در زمینه های آب و خاک، منابع طبیعی، دام و طیور و صنایع تبدیلی و تکمیلی است که افتتاح یا کلنگ زنی سیلوهای ذخیره گندم، سامانه های احیای اراضی ایلام و خوزستان، مهار آب های مرزی و گرمسیری و مجتمع گلخانه از جمله این طرح ها بود.(عکس از فرزاد نظرعلیزاده)
۱۳۹۸/۰۵/۱۵
بانوی ایرانی رکورد دار شنا با دستان بسته + تصاویر
حیرت من از قهرمانان غواصی بود که چطور شجاعانه زیر باران گلوله و بمب در آب های مرزی برای دفاع از خاک کشور ایران شنا می کردند.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹
 افتتاح 10 هزارمیلیارد تومان پروژه در استان
تبریز – فلاح: استاندار آذربایجان شرقی گفت: تبریز و خطه آذربایجان، پنج شنبه هفته جاری، میزبان دکتر روحانی، ریاست محترم جمهور و تعدادی از اعضای هیات دولت خواهد بود.محمدرضا پورمحمدی با بیان اینکه تبریز و آذربایجان شرقی در روز پنج شنبه هفته جاری، میزبان دکتر روحانی، ریاست محترم جمهور و تعدادی از اعضای هیات دولت خواهد بود، اظهار داشت: در این سفر که عمدتا برای افتتاح و بهره برداری از پروژه های مربوط به آب های مرزی انجام می شود 3 پروژه مهم سد حاجیلرچای در شهرستان ورزقان با سرمایه گذاری 156 میلیارد تومان، بهره‌برداری از آب های ارس با سرمایه گذاری 350 میلیارد تومان و شبکه آبیاری سد خداآفرین با سرمایه گذاری بیش از 300 میلیارد تومان، افتتاح خواهد شد.پورمحمدی ادامه داد: در حوزه نیرو علاوه بر این سه پروژه، …
۱۳۹۸/۰۴/۳۱ / شادمهر کاظم زاده / رضا اردکانیان / آب های مرزی
بدهی ۱۲ هزار میلیاردی وزارت نیرو به پیمانکاران
وزیر نیرو از بدهی بدهی ۱۲ هزار میلیاردی این وزارتخانه به پیمانکاران طرح های توسعه ای آب و خاک خبر داد.
۱۳۹۸/۰۴/۳۱
۲ نماینده از پاسخ های وزیر نیرو قانع شدند
تهران-ایرنا-حبیب الله نیکزادی نماینده مردم بم و شادمهر کاظم زاده نماینده دهلران در مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر نیرو درباره عدم اعمال مدیریت علمی و عملی در امور آب کشور و عدم اراده جدی برای اجرای پروژه سامانه گرمسیری و مهار آب های مرزی قانع شدند.
۱۳۹۸/۰۲/۳۱ / اقتصاد / آب های مرزی / سفر رییس جمهوری / آذربایجان غربی
120 طرح روی رودخانه های مرزی کشور احداث شده است
مهاباد- ایرنا- مدیرعامل شرکت منابع آب و نیروی ایران گفت: 120 طرح مربوط به مهار آب و آبرسانی به زمین های اطراف در 12 استان مرزی کشور بر روی رودخانه ها احداث شده است.
۱۳۹۸/۰۲/۳۱
وزیر نیرو در پلدشت: دولت با مهار آب های مرزی در پی ایجاد اشتغال و رونق تولید است
وزیر نیرو گفت: دولت با مهار آب‌های مرزی و اجرای طرح‌های آب‌وخاک در اقصی نقاط کشور در پی ایجاد اشتغال و رونق تولید است.
۱۳۹۸/۰۲/۰۹
نروژ: روسیه از نهنگ‌های سفید در عملیات نظامی بهره می‌برد
یک ماهیگیر نروژی به شبکه تلویزیونی «ان آر کی» گفت که نهنگ سفیدی در آب های مرزی روسیه و نروژ مشاهده کرده که با مهارت‌های عجیب عامل آزار و اذیت قایق ماهی گیران بوده است. صیاد دیگری ادعا کرده است که روی یکی از نهنگ‌ها عبارت «تجهیزات سن پترزبورگ» داغ شده بود.
۱۳۹۷/۱۲/۰۲
توجه به تعامل سازنده با جهان به عنوان سیاست ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب/منابع صندوق توسعه ملی در وضعیت خوبی است
محمدباقر نوبخت تاکید کرد: با اجازه رهبر معظم انقلاب اسلامی ۶.۳ میلیارد دلار معادل ۱۸ هزار میلیارد تومان از سال ۹۳ تاکنون به مگاپروژه مهارآب های مرزی اختصاص یافته است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •