شنبه, ۲۷ دی, ۱۳۹۹ / 16 January, 2021
اپ های ایرانی
رشد پرسرعت سازگاری اپ‌های مهم ایرانی با سرویس‌های موبایلی هوآوی
۱۳۹۹/۰۹/۰۸ / اپ های ایرانی / موبایل / هواوی
رشد پرسرعت سازگاری اپ‌های مهم ایرانی با سرویس‌های موبایلی هوآوی
طی چند ماه اخیر، سرویس‌های موبایلی هوآوی به عنوان یک اکوسیستم رو به رشد، توانسته سرعت رشد قابل توجهی را تجربه کند. با انتشار نسخه سازگار اپلیکیشن‌های مطرح تپسی و در آینده نزدیک اسنپ تقریبا تمام اپ‌های مهم و پرکاربرد ایرانی بدون هیچ محدودیتی روی این اکوسیستم کار می‌کنند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / سازمان فناوری اطلاعات ایران / آذربایجان / نمایشگاه باکوتل / سروش قاضی نوری
حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی نیاز به استراتژی مشخص دارد
تهران- ایرنا- معاون سیاست‌گذاری و اعتباربخشی سازمان فناوری اطلاعات ایران در خصوص حضور استارتاپ های ایرانی در نمایشگاه باکوتل به ایرنا گفت: حضور در باکوتل اتفاق خوبی را برای ما رقم زد، اما نکته مهم این است که تعداد معدودی از شرکت‌ها با آمادگی در نمایشگاه شرکت نمی‌کنند و استراتژی درستی برای این مسئله ندارند. شرکت‌هایی که با آمادگی و شناخت بازار وارد نمایشگاه شدند در این مدت به دستاوردهای خوبی رسیدند که مورد توجه طرف آذربایجانی نیز قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
ایران نقش مؤثری در قانونگذاری فضای مجازی ندارد/ حذف بدون اجازه اپ های ایرانی
دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه ایران نقش مؤثری در تحول و قانونگذاری جدید فضای مجازی ندارد، گفت: به دلیل این نقصان، برنامه‌های ایرانی بدون اجازه از گوشی کاربران حذف می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳
پس از مسدود شدن اپ های ایرانی در IOS واردات آیفون به ایران ممنوع می شود؟
اقتصاد نیوز: رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه‌های صوتی و تصویری و تلفن همراه نسبت به مسدود شدن اَپ‌های ایرانی در ios و گوشی‌های آیفون واکنش نشان داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۰
مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از دردسرهای خطرناک ترین بازی جهان تا رمزگشایی از مشکل اپل با اپ های ایرانی
انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۰
اپلیکیشن‌های پرکاربرد چطور محدودیت اپل را دور زدند؟
طی روزهای اخیر، تغییر سیاست های اپل باعث شد تعداد زیادی از اپ های ایرانی که به دلیل تحریم از ورود به اپ‌استور منع شده بودند، برای بار دوم مسدود شده و هر کدام از روش هایی برای اطلاع رسانی به کاربران خود و دسترسی آنها به اپلیکیشن ها استفاده کنند.
 •  •  •  •  •  •  •