چهارشنبه, ۸ بهمن, ۱۳۹۹ / 27 January, 2021
سیم‌کارت
۱۳۹۹/۱۱/۰۱
وزارت ارتباطات تبلت مورد‌نیاز دانش‌آموزان محروم را تامین می‌کند
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: این کمیسیون تصویب کرد که وزارت ارتباطات تبلت موردنیاز دانش‌آموزان محروم از دسترسی به تجهیزات آموزشی را تامین کند. احمدحسین فلاحی در توضیح جلسه روز دوشنبه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار کرد: در این جلسه جزئیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش‌آموزان، معلمان و مدارس بررسی شد. با توجه به اینکه تاکید کمیسیون براستفاده دانش‌آموزان از سیم‌کارت‌های دانش‌آموزی کنترل شده است، باید آسیب‌های این حوزه را به حداقل رساند. وی توضیح داد: براساس مصوبه این کمیسیون، وزارت ارتباطات مکلف به تامین تبلت موردنیاز دانش‌آموزان محروم از دسترسی به تجهیزات آموزشی با همکاری سایر دستگاه‌ها و با استناد ماده ۶۹ قانون برنامه ششم و بند «ج» تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ شد؛ …
۱۳۹۹/۱۰/۲۹
استفاده از سامانه صیاد با سیم‌کارت خود فرد
با اجرایی شدن قانون جدید چک و پس از الزامی شدن ثبت چک در سامانه صیاد، دارندگان چک برگشتی رفع سوء اثر نشده نمی‌توانند در سامانه صیاد، چک جدید ثبت کنند. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، سخنگوی اجرای قانون جدید چک در خصوص ثبت اختیاری چک از طریق سامانه صیاد گفت: نقل و انتقال چک‌های جدید که از سال آینده توزیع خواهند شد صرفا از طریق سامانه صیاد، امکان‌پذیر است اما نقل و انتقال چک‌های کنونی، طبق روال موجود است و نیازی به ثبت در سامانه صیاد ندارد.
صف‌های طولانی ثبت‌نام در سامانه سجام و تجمع مردم در دفاتر پیشخوان
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
صف‌های طولانی ثبت‌نام در سامانه سجام و تجمع مردم در دفاتر پیشخوان
همدان- صف‌های طولانی که این روزها در هر گوشه شهر همدان خود را نشان می‌دهد صف‌های ثبت نام در سامانه سجام، احراز هویت و دریافت سیم‌کارت برای همین منظور است.
جزییات جدید از تغییرات قوانین چک/ چک برگشتی‌ها با موجودی سایر حساب‌ها پاس می‌شوند/ برای استفاده از سامانه«صیاد» سیم‌کارت به‌نام خودتان باشد
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
جزییات جدید از تغییرات قوانین چک/ چک برگشتی‌ها با موجودی سایر حساب‌ها پاس می‌شوند/ برای استفاده از سامانه«صیاد» سیم‌کارت به‌نام خودتان باشد
ایلنا: معاون اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی اظهار داشت: افراد هنگام مراجعه به شعبه برای دریافت وجه چک در صورت کسری مبلغ چک در حساب جاری فرد صادرکننده، از بانک…
یکی از باندهای کلاهبرداری فروش سیم‌کارت با همکاری پلیس متلاشی شد
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
یکی از باندهای کلاهبرداری فروش سیم‌کارت با همکاری پلیس متلاشی شد
اعضای یکی از باندهای کلاهبرداری فروش سیم‌کارت با ادعای ارائه سرویس‌های متنوع و اینترنت رایگان با همکاری پلیس آگاهی تهران دستگیر شدند.
اینترنت رایگان سیم کارت شاتل موبایل برای سامانه‌های آموزشی
۱۳۹۹/۱۰/۲۴ / شاتل موبایل
اینترنت رایگان سیم کارت شاتل موبایل برای سامانه‌های آموزشی
دسترسی به وب‌سایت‌های آموزشی و سیستم‌های آموزش از راه دورمراکز دانشگاهی و دانش‌آموزی با استفاده از اینترنت سیم‌کارت شاتل موبایل کاملاً رایگان است.
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
شناسایی۳۰ میلیون سیم‌کارت بی‌هویت
با ساماندهی هویت صاحبان سیم‌کارت‌های تلفن‌همراه، حدود ۳۰ میلیون سیم‌کارت بدون هویت یا با هویت ناقص شناسایی شد. سوء‌استفاده از خطوط یا خدمات ارتباطی، یکی از مشکلات رایج ارتباطات و تلفن‌همراه است. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای پیشگیری از این سوءاستفاده سیم‌کارت‌های بی‌هویت را در سه مرحله ساماندهی کرد. در مرحله نخست با مشارکت اپراتورها کد ملی تمام مشترکان دریافت شد. در مرحله دوم از تمام مشترکان دارای سیم‌کارت‌های متعدد خواسته شد با مراجعه با امور مشترکان اپراتورهای خود، سیم‌کارت‌های فعال خودشان را اعلام کنند. چون هیچ شخص حقیقی نمی‌تواند بیش از ۱۰ سیم‌کارت داشته باشد. در مرحله سوم هم مشترکان با مراجعه به سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن‌همراه www.mobilecount.cra.ir می‌توانند از …
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
ساماندهی سیمکارت‌های بی‌هویت و یا با هویت ناقض (فیلم)
با راه‌اندازی سامانه استعلام تعداد سیم‌کارت‌های تلفن همراه، ۳۰ میلیون سیم کارت بدون هویت یا با هویت ناقص ساماندهی شدند.
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
جایزه ویژه همراه اول به فعال‌کنندگان سیم‌کارت‌های اعتباری خاموش
همراه اول به فعال‌کنندگان سیم‌کارت‌های اعتباری خاموش جایزه می‌دهد. مشترکان اپراتور اول با روشن کردن سیم‌کارت اعتباری این اپراتور که بیش از سه ماه خاموش بوده است، یک جایزه ویژه دریافت می‌کنند.دریافت جایزه پس از روشن کردن سیم‌‌کارت با شماره‌گیری کد دستوری «ستاره ١٠ ستاره ٣٣٢ مربع» امکان‌پذیر خواهد بود.شایان ذکر است سیم‌کارت‌های خاموش با بیش از سه ماه عدم کارکرد، در صورت روشن نشدن و عدم استفاده از آن، طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات، در فرآیند سلب امتیاز قرار خواهند گرفت.
رشد ۹۲ درصدی میزان شکایات از سرویس‌های ارتباطی
۱۳۹۹/۱۰/۱۸ / پیامک / تلفن همراه / سیم کارت / مشکلات مالی / ویروس
رشد ۹۲ درصدی میزان شکایات از سرویس‌های ارتباطی
پشتیبانی و ارایه خدمات، کیفیت سرویس، مشکلات مالی و تعرفه، عدم آنتن‌دهی، پیامک متنی، خدمات مالکیت و سیم‌کارت، تشعشعات، ترابردپذیری، خدمات ارزش افزوده تلفن همراه و بسته‌های ترکیبی،
کدام شکایات در سامانه ۱۹۵ پرتکرار است؟
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
کدام شکایات در سامانه ۱۹۵ پرتکرار است؟
به گفته مدیرکل دفتر حفاظت از حقوق‌ مصرف‌کننده رگولاتوری، شکایات مربوط به عدم دایری و تخلیه سرویس به موقع و قطع سیم‌کارت شخصی به دلیل ارسال پیامک انبوه یا تبلیغاتی از شکایات پرتکرار سامانه ۱۹۵ است و میانگین زمان پاسخگویی به شکایات این سامانه در بازه زمانی ۹ ماهه سال جاری نسبت به سال گذشته، به پنج روز رسیده است.
کلاه‌برداری با سیم‌کارت‌های بدون هویت
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
کلاه‌برداری با سیم‌کارت‌های بدون هویت
هفتم آذر امسال جمعه سیاه بود! روزی که در اکثر نقاط دنیا و اخیرا در کشور ما آن را با تخفیف‌هایش می‌شناسیم. حالا که کرونا گسترش پیدا کرده و همه فروشگاه‌ها و کسب و کارها رو به خرید و فروش آنلاین آورده‌اند، کلاه‌برداران هم همه تلاش خود را کرده‌اند…
۱۳۹۹/۱۰/۱۳ / تلفن همراه / سیم کارت / گرانی / معاون / نرخ ارز
اخبار
رییس انجمن صنفی فروشندگان تلفن همراه، سیم‌کارت و لوازم جانبی گفت: با توجه به نوسانات افزایش نرخ ارز مردم برای تهیه گوشی و تبلت بیشتر به فروشگاه‌های دست‌دوم‌فروشی روی آورده‌اند.
بازار فروش گوشی و تبلت کارکرده داغ شد
۱۳۹۹/۱۰/۱۱ / نرخ ارز / اقتصادنیوز / یافته / جانبی / آورده
بازار فروش گوشی و تبلت کارکرده داغ شد
اقتصاد نیوز : رئیس انجمن صنفی فروشندگان تلفن همراه، سیم‌کارت و لوازم جانبی گفت: با توجه به نوسانات افزایش نرخ ارز مردم برای تهیه گوشی و تبلت بیشتر به فروشگاه‌های دست‌دوم‌فروشی روی آورده‌اند.
خبر خوش وزیر ارتباطات برای دانشجویان
۱۳۹۹/۱۰/۰۹ / اقتصادنیوز / طبق / وپرورش / دستی / صداوسیمای
خبر خوش وزیر ارتباطات برای دانشجویان
اقتصاد نیوز : طبق اعلام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از ماه آینده به تمام دانشجویان سراسر کشور اعتباری بر روی سیم‌کارت یا اینترنت خانگی داده می‌شود که بتوانند به‌صورت رایگان از اینترنت استفاده کنند.
معمای رجیستری آیفون ۱۲
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
معمای رجیستری آیفون ۱۲
در حال حاضر قیمت آیفون ۱۱ پرو اپل (۲۶۵ گیگ دو سیم‌کارت با ۱۸ ماه گارانتی و رجیستر) در بازار ۴۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و آیفون ۱۲ پرو اپل (۲۶۵ گیگ دو سیم‌کارت با ۱۸ ماه گارانتی و رجیستر) هم در حالی که خارج از کشور ۳۷ میلیون تومان است در بازار داخل حدود ۵۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و برای فردی که اقدام به واردات این گوشی و فروش آن می‌کند، سودی بیش از ۱۲ میلیون تومان دارد.
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
خانواده‌ای که اثر انگشت ندارد
راجشاهی:‌ تمام انگشت‌های تمام اعضای خانواده‌ای در بنگلادش فاقد اثرانگشت است. به گزارش بی‌بی‌سی، خانواده آقای آپو برای داشتن کارت‌شناسایی حاوی اثر انگشت شست دست راست، عبور از گیت‌های فرودگاه‌ها و برای رأی دادن مشکل دارند. تمام آنها از مدارک و سند‌هایی استفاده می‌کنند که توسط خویشاوندان آنها تهیه شده است. برای نمونه سیم‌کارت تلفن پسر خانواده به‌نام یکی از خاله‌هایش ثبت شده است.
۱۳۹۹/۱۰/۰۲ / پیامک / پیشگیری از وقوع جرم / دادستان عمومی و انقلاب / سیم کارت / مشکلات
‌‌سیم‌کارت‌های با هویت جعلی تعیین تکلیف شود
معاون دادستان عمومی و انقلاب تهران، پیرامون استفاده از ‌‌سیم‌کارت‌های با هویت‌های جعلی یا بدون هویت به مردم هشدار داد.
خط موبایل هم‌قیمت ۱۰ خانه! / شماره رند موبایل ۳۰ میلیارد تومان
۱۳۹۹/۱۰/۰۱
خط موبایل هم‌قیمت ۱۰ خانه! / شماره رند موبایل ۳۰ میلیارد تومان
سیم‌کارت‌هایی وجود دارند که معادل ۱۰ مسکن ۱۰۰ متری تهران با متوسط قیمت اعلام شده بانک مرکزی(یعنی متری ۲۷ میلیون تومان) ارزش دارند. شماره‌هایی که با پیش‌شماره یک آغاز می‌شود و رند هستند.
هشدار درباره سیم‌کارت‌های با هویت جعلی | شیوه اطلاع از تعداد سیمکارت‌هایی که به نام‌تان است
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / دادگاه انقلاب / دادستانی / موبایل - سیم‌ کارت / حوادث ایران
هشدار درباره سیم‌کارت‌های با هویت جعلی | شیوه اطلاع از تعداد سیمکارت‌هایی که به نام‌تان است
معاون دادستان عمومی و انقلاب تهران درباره استفاده از سیمکارت‌های با هویت‌های جعلی یا بدون هویت به مردم هشدار داد و خواستار تعیین تکلیف این دسته از سیمکارت‌ها شد.
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / آب و فاضلاب / استان اصفهان / سیم کارت / شاخص / موبایل
خبر ویژه
میزان ترابرد سیم‌کارت در حال حاضر اشباع شده و اکنون بررسی گزارش‌های مربوط به ترابرد می‌تواند اطلاعات زیادی را در اختیار ما قرار دهد.
اهدای گوشی دست دوم به دانش‌آموزان نیازمند
۱۳۹۹/۰۹/۱۸
اهدای گوشی دست دوم به دانش‌آموزان نیازمند
سایت دیوار در کمپین خیریه‌ای از مردم دعوت کرده تا با اهدای گوشی و تبلت دست دوم و بدون استفاده‌ای که در خانه دارند، زمینه تحصیل دانش‌آموزان محروم را فراهم کنند. در این کمپین شرکت‌های شاتل‌موبایل و اسنپ نیز همراه دیوار هستند. شاتل موبایل با ارائه سیم‌کارت دیتا و یک ماه اینترنت رایگان در این کار خیر همراه شده و اسنپ نیز هزینه ارسال دستگاه‌ها با پیک در شهر تهران و هزینه رفت‌وبرگشت به اداره پست را در سایر شهرهای کشور بر عهده گرفته است.
بیش از ۲۵ هزار سیم‌کارت کلاهبرداران مسدود شد
۱۳۹۹/۰۹/۱۷ / کلاهبرداری / بازداشت / پلیس آگاهی
بیش از ۲۵ هزار سیم‌کارت کلاهبرداران مسدود شد
تسنیم نوشت: رئیس پلیس آگاهی از انسداد بیش از ۲۵ هزار سیم‌کارت و سریال گوشی متعلق به کلاهبرداران خبر داد.
انسداد بیش از ۲۵۰۰۰ سیم‌کارت و سریال گوشی متعلق به کلاهبرداران
۱۳۹۹/۰۹/۱۷ / جرایم کیفری / عملیات پلیس / کشفیات / کشفیات پلیس / پلیس آگاهی / پلیس
انسداد بیش از ۲۵۰۰۰ سیم‌کارت و سریال گوشی متعلق به کلاهبرداران
رئیس پلیس آگاهی از انسداد بیش از ۲۵ هزار سیم‌کارت و سریال گوشی متعلق به کلاهبرداران خبر داد.
راهنمای دریافت سیم‌کارت هدیه رایتل
۱۳۹۹/۰۹/۱۳
راهنمای دریافت سیم‌کارت هدیه رایتل
رایتل به مشترکانی که هر یک از سیم کارت‌های دایمی، اعتباری و یا دیتا اپراتور رایتل را خریداری نمایند یک عدد سیم کارت هدیه دریافت می نمایند نوع سیم کارت هدیه با توجه به نوع سیم کارتی که خریداری کرده اید مشخص می شود . اگر سیم کارت اعتباری را خریداری کنید سیم کارت هدیه شما نیز از نوع اعتباری خواهد بود. در ادامه به روش‌های دریافت سیم‌کارت هدیه رایتل اشاره شده است.
روش های تشخیص سالم بودن خشاب سیم کارت هواوی
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ / سیم‌کارت / موبایل هواوی
روش های تشخیص سالم بودن خشاب سیم کارت هواوی
آیا خشاب سیم کارت موبایل هواوی شما به تازگی کار نمی‌کند؟ علت نخواندن سیم‌کارت توسط خشاب سیم کارت هواوی چیست؟ عدم شناسایی سیم‌کارت یکی از مشکلات رایج کاربران تلفن است که جویای آن می‌شوند، سوال اصلی این است که مشکل از خشاب است یا خیر؟
مشکل ارسال پیامک ثبت‌نام وام یک میلیونی کرونا
۱۳۹۹/۰۹/۰۹ / پیامک / وام کرونا / وزارت کار
مشکل ارسال پیامک ثبت‌نام وام یک میلیونی کرونا
متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا برای ثبت‌نام در این طرح باید کد ملی سرپرست خانوار را از سیم‌کارتی که به نامش هست را به شماره ۶۳۶۹ ارسال کنند.
دغدغه‌های پس از شناسنامه
۱۳۹۹/۰۹/۰۸
دغدغه‌های پس از شناسنامه
لیلا شریف_روزنامه‌نگار «مشکل ثبت‌نام دانش‌آموزان اتباع خارجی در شبکه شاد»، «مشکل دریافت سیم‌کارت» و هزار و یک مسئله دیگر را می‌توان در فهرست مسائل اتباع خارجی ساکن در ایران قرار داد که برخی از آنها به‌دلیل ایجاد مطالبه عمومی و ایجاد قوانین جدید، حل و فصل شدند.در میان تمام این مشکلات می‌توان هویت را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مسائل اتباع خارجی نام برد. آن‌طور که مدیرکل امور اتباع و مهاجریان خارجی وزارت کشور، سال گذشته اعلام کرد، از سال 92 تا آبان سال 98، نزدیک به ۷ هزار زن ایرانی با اتباع خارجی ازدواج …
راهنمای خرید رندترین شماره جشنواره پاییزی ایرانسل 99/9/9
۱۳۹۹/۰۹/۰۷
راهنمای خرید رندترین شماره جشنواره پاییزی ایرانسل 99/9/9
اپراتور ایرانسل برای مشترکین خود جشنواره پاییزی برگزار کرده است، در این جشنواره که تا تاریخ رند 99/9/9 اعتبار دارد شماره های رند ایرانسل با تخفیف ویژه ای به فروش می‌رسد. در ادامه به راهنمای خرید سیم‌کارت‌های رند ایرانسل اشاره شده است.
۱۳۹۹/۰۹/۰۵
ضوابط جدید صدور چک از ۲۲ آذر
شهروند آنلاین: روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: بانک مرکزی و شبکه بانکی کشور در راستای اجرای ماده 21 مکرر قانون «اصلاح قانون صدور چک»، مصوب مورخ سیزدهم آبان‌ماه یک‌هزار و سیصد و نود و هفت «مجلس شورای اسلامی»، نسبت به آماده‌سازی زیرساخت‌ها و درگاه‌های ارتباطی به منظور اجرای تکالیف قانونی برعهده نظام بانکی کشور اقدام و امکانات لازم برای ایجاد دسترسی صادرکنندگان و دریافت‌کنندگان چک را به سامانه صیاد فراهم کرده است. با توجه به اینکه به موجب مفاد ماده یادشده صدور و انتقال هر برگه چک مستلزم ثبت در «سامانه صیاد» است، از تاریخ بیست‌ودوم آذرماه سال‌جاری، صادرکنندگان و دریافت‌کنندگان چک موارد زیر را مدنظر قرار دهند:‌ 1- بر اساس تبصره 1 ماده فوق، از تاریخ بیست‌ودوم آذرماه 1399 ضروری است تمام چک‌ها در وجه …
شاتل موبایل بسته های اینترنت ویژه دوره قرنطینه ارائه کرد
۱۳۹۹/۰۹/۰۴ / شاتل موبایل / بسته اینترنتی / سیم‌کارت‌ هوشمند
شاتل موبایل بسته های اینترنت ویژه دوره قرنطینه ارائه کرد
شاتل موبایل در طول مدت قرنطینه شهرهای با وضعیت قرمز، بسته‌های جدیدی با تخفیف‌های ویژه به افراد حاضر در این شهرها عرضه کرد.
ثبت‌نام وام کرونا آغاز شد
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
ثبت‌نام وام کرونا آغاز شد
برای ثبت‌نام باید سرپرست خانوار کدملی خود را از طریق سیم‌کارتی که به نام خودش است، به سرشماره 6369 ارسال کند.
شناسنامه ها بیشتر از جمعیت/قیمت سیم‌کارت و تلفن همراه در بازار
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ / اقتصاد ایران / بازار تهران / تلفن همراه / سیم کارت / مطبوعات
شناسنامه ها بیشتر از جمعیت/قیمت سیم‌کارت و تلفن همراه در بازار
​​اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات اول آذر در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است:شناسنامه ها بیشتر از جمعیت/قیمت سیم‌کارت و تلفن همراه در بازار تهران
توصیه پلیس در مورد حساب بانکی و سیم‌کارت اجاره‌ای
۱۳۹۹/۰۸/۲۹ / تبلیغات / درآمد / سیم کارت / فتا / فضای مجازی
توصیه پلیس در مورد حساب بانکی و سیم‌کارت اجاره‌ای
اقتصادنیوز : پلیس در توصیه به هموطنان در مورد حساب بانکی و سیم کارت های اجاره ای اعلام کرد: از واگذاری یا ارسال تصاویر مدارک هویتی به سایر افراد خودداری کنند.
پستچی‌ها نباشند، کرونا بی‌رحم‌تر می‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ / کرونا / پستچی / کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات / ستاد ملی کرونا / دولت الکترونیک / اوراق بهادار / نمایشگاه بین المللی کتاب / خرید اینترنتی / کد رهگیری
پستچی‌ها نباشند، کرونا بی‌رحم‌تر می‌شود
جابه‌جایی روزانه حدود یک میلیون بسته معادل هزار تُن مرسوله در داخل کشور، توزیع بیش از یک میلیون سیم‌کارت سرپرست خانواده، توزیع بیش از نیم میلیون بسته معیشتی گوشه‌ای از خدمات کارکنان شرکت ملی پست است.
اتباع افغان می‌توانند ۳ سیم‌کارت داشته باشند
۱۳۹۹/۰۸/۲۷
اتباع افغان می‌توانند ۳ سیم‌کارت داشته باشند
تنها محدودیت دریافت سیم‌کارت برای اتباع افغانستانی این است که هر تبعه افغان فقط می‌تواند 3 سیم‌کارت به نام خود داشته باشد.
رنج مضاعف کمبود گوشی برای آموزش آنلاین دانش‌آموزان
۱۳۹۹/۰۸/۲۶
رنج مضاعف کمبود گوشی برای آموزش آنلاین دانش‌آموزان
اگر در سال‌های گذشته، سبد خرید خانوار برای سال تحصیلی، به لوازم تحریر اختصاص می‌یافت، شیوع کرونا شرایط امسال را به نحوی رقم زد که هر خانواده به ابزار الکترونیک هوشمند برای آموزش آنلاین نیاز داشت و این موضوع تقاضا برای ابزارهای سیم‌کارت‌خور از جمله گوشی را افزایش داد.
۱۳۹۹/۰۸/۲۶
رسیدگی فوری به شکایات اتباع غیرایرانی در حوزه ICT
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری از رسیدگی فوری به شکایات اتباع غیرایرانی در سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات (سامانه ۱۹۵) خبر داد. وی افزود: اتباع دارای مدارک هویتی معتبر مجاز به دریافت حداکثر 3 سیم‌کارت هستند. به گزارش روابط‌عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پیمان قره‌داغی گفت: اگر اتباع غیرایرانی در مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطی و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی دچار مشکل شده و این دفاتر از ارائه خدمت به آنان خودداری کنند، می‌توانند با مراجعه به سامانه ۱۹۵ به آدرس https:/ / 195.cra.ir یا تماس با شماره ۱۹۵ شکایت خود را از این دفاتر ثبت کنند. قره‌داغی درباره تعداد سیم‌کارت‌هایی که اتباع غیرایرانی می‌توانند تهیه کنند گفت: اتباع غیرایرانی با داشتن مدارک هویتی …
رسیدگی به شکایات اتباع در سامانه ۱۹۵/خریداری حداکثر ۳ سیم‌کارت با مدارک هویتی معتبر
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ / سیم کارت شاد
رسیدگی به شکایات اتباع در سامانه ۱۹۵/خریداری حداکثر ۳ سیم‌کارت با مدارک هویتی معتبر
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری از رسیدگی به شکایات اتباع غیر ایرانی در سامانه ۱۹۵ خبر داد و گفت: اتباع غیر ایرانی با داشتن مدارک هویتی معتبر می‌توانند حداکثر سه سیم‌کارت فعال تلفن همراه به نام خود خریداری کنند.
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
گلایه فرشته حسینی و پاسخ وزیر
فرشته حسینی بازیگر سینمای افغانستانی الاصل سینمای ایران از اتفاقاتی که برای مادر و خواهرش رخ داده است گلایه کرد. به گزارش عصر ایران، او در صفحه اینستاگرامش نوشت: « صبح وقتی خواهر کوچکم نتوانست در مدرسه‌ آنلاین شرکت کند، مادرم متوجه می‌شود که سیم‌کارتش مشکلی برایش پیش آمده، به مخابرات می‌رود و مشکل را می‌گوید و طبق معمول به مادرم می‌گویند: صاحاب سیم‌کارت باید بیاد! حالا این صاحبِ سیم‌کارت یک فردی بوده که قادر به خرید سیم کارت بوده و برای مادرم زمانی سیم‌کارت خریداری کرده، چون مادر من خودش نمی‌تواند سیم‌کارت بخرد برای اینکه مدارک اقامتی‌اش کارت آمایش (کارت آمایش کارتی‌ست که افغانستانی‌هایی که به صورت قانونی تاکید می‌کنم قانونی در ایران زندگی می‌کنند، دارند.) است و حالا در دسترس نیست این صاحب سیم …
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
اعتراض بازیگر افغان به نفروختن سیم‌کارت به مهاجران قانونی
اعتراض یک بازیگر افغان به نفروختن سیم‌کارت شبکه شاد به مادرش که یک مهاجر قانونی در ایران بود با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد.
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
مصائب سیم‌کارت برای اتباع افغان
عمادالدین قاسمی‌پناه- خبر‌نگار پس از آنکه فرشته حسینی، هنرمند ایرانی افغان‌تبار، در پستی گلایه کرد که مادرش نتوانسته از یکی از دفاتر خدمات ارتباطات، سیم‌کارتی تهیه کند، محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وارد میدان شد و اعلام کرد که مشکل مادر این هنرمند رفع شده است. او در اینستاگرام اعلام کرد که «هیچ محدودیتی برای واگذاری سیم‌کارت به مهاجرانی که دارای مدارک اقامتی معتبر هستند، وجود ندارد»، اما ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود؛ هر چند مشکل خانواده این بازیگر به‌صورت خاص و با تماس مقام‌های …
واکنش آذری‌جهرمی به گلایه فرشته حسینی
۱۳۹۹/۰۸/۲۳ / اینترنت - اینستاگرام / محمد جواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات / سینما چهره‌ها / افغانستان
واکنش آذری‌جهرمی به گلایه فرشته حسینی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: هیچ محدودیتی برای واگذاری سیم‌کارت به مهاجرینی که دارای مدارک اقامتی معتبر هستند، وجود ندارد.
محدودیتی برای واگذاری سیم‌کارت به مهاجرینی با مدارک اقامتی معتبر، وجود ندارد
۱۳۹۹/۰۸/۲۲ / پول / سیم کارت / مخابرات / مدیر روابط عمومی / وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
محدودیتی برای واگذاری سیم‌کارت به مهاجرینی با مدارک اقامتی معتبر، وجود ندارد
اقتصادنیوز : وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: هیچ محدودیتی برای واگذاری سیم‌کارت به مهاجرینی که دارای مدارک اقامتی معتبر هستند، وجود ندارد.
قیمت انواع گوشی موبایل سامسونگ در بازار
۱۳۹۹/۰۸/۲۲ / سامسونگ / سیم کارت / موبایل / گوشی / گیگابایت
قیمت انواع گوشی موبایل سامسونگ در بازار
اقتصادنیوز : گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy A۲۱S SM-A۲۱۷F/DS دو سیم‌کارت با ظرفیت ۶۴ گیگابایت به قیمت ۵ میلیون و ۶۱۹ هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
مهاجران دارای مدرک معتبر، محدودیتی برای ثبت سیم‌کارت ندارند
۱۳۹۹/۰۸/۲۲ / سیم کارت / اتباع غیر مجاز / افغانستان / اتباع خارجی / ارتباطات / محمد جواد آذری جهرمی
مهاجران دارای مدرک معتبر، محدودیتی برای ثبت سیم‌کارت ندارند
تهران – ایرنا – وزیر ارتباطات گفت: ههیچ محدودیتی برای واگذاری سیم‌کارت به مهاجرینی که دارای مدارک اقامتی معتبر هستند، وجود ندارد. 
واکنش وزیر ارتباطات به گلایه فرشته حسینی: دفتر خدمات ارتباطی از وظایف خود تخطی کرده/ هیچ محدودیتی برای واگذاری سیم‌کارت به مهاجرینی قانونی نداریم
۱۳۹۹/۰۸/۲۲
واکنش وزیر ارتباطات به گلایه فرشته حسینی: دفتر خدمات ارتباطی از وظایف خود تخطی کرده/ هیچ محدودیتی برای واگذاری سیم‌کارت به مهاجرینی قانونی نداریم
دفتر خدمات ارتباطی، از وظایف خود تخطی کرده است. به او گفته‌اند سیم‌کارت به شما نمی‌دهند، تا چند تومان پول بیشتر بگیرند و نقره داغش کنند. بی‌وجدانی است انصافا.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •