چهارشنبه, ۷ خرداد, ۱۳۹۹ / 27 May, 2020
علی ناظمی
تسهیلات ورود استارت آپ ها به بورس اعلام شد/ ایجاد صندوق «بازارگردانی» نوآوری
۱ ساعت قبل / بورس / صندوق نوآوری و شکوفایی / علی ناظمی
تسهیلات ورود استارت آپ ها به بورس اعلام شد/ ایجاد صندوق «بازارگردانی» نوآوری
شرکتهای استارت آپی برای حضور در بورس مورد حمایت قرار می گیرند و از سوی متولیان زیست بوم نوآوری تسهیلات ویژه دریافت می کنند.
۳ مدل برای ورود دانش بنیانها به بازار سرمایه
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / صندوق نوآوری و شکوفایی / علی ناظمی / سرمایه گذاری
۳ مدل برای ورود دانش بنیانها به بازار سرمایه
معاون صندوق نوآوری گفت: برای ورود دانش بنیانها به بازار سرمایه‌گذاری از سه مدل استفاده می‌کنیم که شامل هم‌سرمایه‌گذاری، مشارکت در تشکیل صندوق‌های جسورانه و خصوصی و ایجاد صندوق پژوهش می شود.
دلیل انتخاب اسکوچیچ به جای علی دایی از زبان مازیار ناظمی
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ / دراگان اسکوچیچ (سرمربی) / مازیار ناظمی / فدراسیون فوتبال / علی دایی
دلیل انتخاب اسکوچیچ به جای علی دایی از زبان مازیار ناظمی
صحبت های مازیار ناظمی درباره توئیت های جنجالی خود و شایعه عدم تایید صلاحیت علی دایی توسط وزارت ورزش
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
طلوعی باشکوه‌تر، این‌بار با اسکوچیچ!
فدراسیون فوتبال بار دیگر به قول مازیار ناظمی باشکوه‌تر طلوع‌کرد. فدراسیون طبق عادت همیشگی‌اش هم ما را غافلگیرکرد، هم خودش، هم قلعه‌نویی، هم علی دایی و حتی اسکوچیچ را. یعنی شما چند ماه پیش به اسکوچیچ می‌گفتی قرار است مربی تیم‌ملی ایران شوی، خودش می‌گفت: «والا من آدم پرتوقعی نیستم، به همین یه لقمه نون حلالی که از صنعت نفت و خونه‌به‌خونه و اینا می‌رسه قانعم. آقام خدابیامرز همیشه می‌گفت آدم باید لقمه رو جوری برداره و بخوره که توی گلوش گیر نکنه.» اما مسئولان عزیز فدراسیون این لقمه را به زور چهار انگشت و دوغ و نوشابه توی دهان اسکوچیچ جا دادند. اسکوچیچ هم که توی آبادان همه‌اش می‌گفت من دیگه نمی‌تونم و پام درد می‌کنه …
فیلم | عبدالله روا در برنامه طنزش رئیس آینده فوتبال را خیلی جدی لو داد!
۱۳۹۸/۱۱/۲۵ / فدراسیون فوتبال / ویدئو چک / عبدالله روا / حسین علی قریب
فیلم | عبدالله روا در برنامه طنزش رئیس آینده فوتبال را خیلی جدی لو داد!
نگاه طنز برنامه ویدیو چک به مراسم انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال را ببینید.روا در این برنامه حسین علی قریب که گفته شده نامزد مورد حمایت وزارت ورزش است اما مازیار ناظمی این خبر را تکذیب کرده، به عنوان رئیس بعدی فوتبال معرفی کرده است!
پرداخت دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به دانش‌بنیان‌ها
۱۳۹۸/۱۱/۲۱
پرداخت دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به دانش‌بنیان‌ها
معاون سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی از پرداخت دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان در سال ۹۸ از سوی این صندوق خبر داد. علی ناظمی در نشست معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی برای پروژه‌های دانشگاهی با حضور معاونان تعدادی از دانشگاه‌های دولتی کشور در صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: پرداخت این مقدار تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان در سال ۹۸ برابر با کل عملکرد صندوق در پرداخت تسهیلات به دانش‌بنیان‌ها در چند سال گذشته است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۳
استقلال | وزارت ورزش فتح الله زاده را دور زد؟
شفقناورزشی – سخنگوی وزارت ورزش درحالی که قبلا اعلام کرده بود علی فتح‌الله‌زاده عضو جدید هیات مدیره استقلال است، این خبر را تکذیب کرد. به گزارش شفقناورزشی، مازیار ناظمی درباره خبر تغییر هیات مدیره باشگاه استقلال که پیشتر خودش آن را اعلام کرده بود، گفت: آقای فتح‌الله‌زاده از مدیران شناسنامه‌دار و محترم فوتبال است ولی […]
۱۳۹۸/۰۹/۲۳
تغییر موضع ناظمی بعد از چند ساعت/ انتخاب علی فتح‌الله‌زاده هنوز قطعی نیست!
مازیار ناظمی اعلام کرد انتخاب علی فتح‌الله‌زاده به عنوان عضو هیئت مدیره هنوز قطعی نیست.
۱۳۹۸/۰۹/۲۳
مدیرعامل را هیئت مدیره انتخاب می‌کند/ فتح الله‌زاده جانشین فتحی در هیئت مدیره
مازیار ناظمی معاون وزیر ورزش در گفت و گو با اخبار شبکه سه اعلام کرد علی فتح الله زاده به عضویت هیئت مدیره استقلال درآمده است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰
آیا مسئولان به دنبال بستن پرونده استرا هستند؟
در شرایطی که زمزمه‌های بازگشت استراما چونی شنیده می‌شود، وزارت ورزش شخصی را سرپرست باشگاه کرده است که سرمربی استقلال با وی زاویه آشکاری داردآفتاب یزد – گروه شبکه: بعد از رفتن استراماچونی از تیم استقلال تهران، جمعی از هواداران این تیم، مقابل باشگاه استقلال تجمع اعتراض آمیزی انجام دادند. آنها خواستار این بودند که باید مدیران این باشگاه عوض شوند.از همین رو امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال پس از اتفاقات به وجود آمده استعفای خود را به وزیر ورزش و جوانان تقدیم کرده و از ادامه کار با این باشگاه سرباز زد. وزیر ورزش و جوانان نیز استعفای مدیرعامل استقلال را پذیرفت. در این راستا، مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اعلام کرد:« مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با استعفای فتحی موافقت کرده و آن …
۱۳۹۸/۰۸/۲۱
برگزاری کیش اینوکس ۲۰۱۹ با حضور ۲۷۰ شرکت
یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و ششمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی از تاریخ 27 تا 30 آبان 98 در مرکز نمایشگاه‌های جزیره کیش برگزار می‌شود.به گزارش خبر نگار ما، نشست خبری با حضور غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، ناصر آخوندی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش، کاظم محمدی رئیس اداره تنظیم روابط اقتصادی خارجی استان های وزارت امور خارجه، محسن عامری مدیر مرکز سرمایه گذاری اتاق بازرگانی ایران، آریا حمیدیان مدیر برگزاری کیش اینوکس‏، علی ناظمی معاون سرمایه‏‏گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و اصحاب رسانه با محور برگزاری یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‏‏های سرمایه‏گذاری و ششمین نمایشگاه بین‏المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‏‏سازی برگزار شد.آریا …
۱۳۹۸-۰۷-۲۳
ایران چاره‌ای غیر از مسیر استارتاپی ندارد
گفت‌وگو با علی ناظمی معاون سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری؛ ما بالغ بر ۱۰ مورد تسهیلات داریم که به شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت می‌کنیم؛ از نمونه‌سازی شروع می‌شود تا سرمایه در گردش و ساخت. در این فضا، صندوق خوب عمل ‌کرده است اما سرمایه‌گذاری به‌معنای شریک‌شدن در سود و زیان شرکت‌هاست
۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / مازیار ناظمی / علی فتح الله زاده / فتح الله زاده / استقلال / وزیر ورزش و جوانان
توئیت کنایه آمیز مازیار ناظمی درباره ادعای فتح‌الله‌زاده
سخنگوی وزارت ورزش به صحبت‌های علی فتح‌الله‌زاده واکنش نشان داد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۴ / شرکت دانش بنیان / استارت آپ / صندوق نوآوری و شکوفایی / علی ناظمی / سرمایه گذاری
ارائه مدل‌های جدید سرمایه گذاری فناورانه/ خریداران حمایت می شوند
معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی با تشریح مدل های سرمایه گذاری بر طرح های فناورانه گفت: در صندوق مدل هایی را در نظر گرفته ایم تا صنایع و تولیدکنندگان از محصولات شرکتها بهره ببرند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۰ / صندوق نوآوری و شکوفایی / سرمایه گذاری / شرکت دانش بنیان / علی ناظمی
سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری روی طرح‌های دغدغه مند و دارای ریسک
معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی گفت:اگر سرمایه گذار روی پروژه های دغدغه مند کشور یک واحد سرمایه گذاری کند، ما تا چهار برابر آن سرمایه‌گذاری می کنیم تا ریسک پروژه را مدیریت کنیم.
۱۳۹۸/۰۳/۲۴
چه شد که مازیارناظمی علی فروغی را از شبکه ۳ برکنار کرد؟
توئیتی عجیب از مازیار ناظمی برای دقایقی بالاتر از اخبار مربوط به سفر شینزو آبه، آتش سوزی نفتکش ها و البته زندگی خصوصی رامبد جوان، همه را شوکه کرد، خبری که زود تکذیب شد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۳
عصبانیت مدیر روابط عمومی صداوسیما از انتشار خبر حذف علی‌فروغی
مدیر روابط عمومی صداوسیما از انتشار اخبار نادرست درباره حذف علی فروغی و از مازیار ناظمی بابت توییت در این‌باره به شدت انتقاد و تاکید کرد که فروغی در جایگاه خود باقی می‌ماند.
۱۳۹۸/۰۲/۲۱
واکنش عجیب مسئول روابط‌عمومی وزارت ورزش به صحبت‌های کفاشیان
مازیار ناظمی با توئیتی نسبت به حرف‌های امروز صبح علی کفاشیان در برنامه ورزش و مردم واکنش نشان داد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۰
حمله مازیار ناظمی به کفاشیان؛ او برنامه گرم‌کن است!
رییس روابط عمومی وزارت ورزش نسبت به سخنان علی کفاشیان در صدا و سیما واکنش قابل توجهی نشان داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •