جمعه, ۱۴ آذر, ۱۳۹۹ / 4 December, 2020
قیمت لپ‌تاپ
قیمت انواع لپ تاپ، امروز ۸ آذر ۹۹
۵ روز قبل
قیمت انواع لپ تاپ، امروز ۸ آذر ۹۹
قیمت لپ‌تاپ‌های متنوع از برند‌های مطرح جهان در بازار ایران، به تاریخ ۸ آذر ۹۹ را در این خبر مشاهده کنید.
آخرین قیمت لپ‌تاپ در بازار + جدول
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ / بازار لپ تاپ / تجهیزات الکترونیکی / لپ تاپ
آخرین قیمت لپ‌تاپ در بازار + جدول
بررسی‌ها نشان می‌دهد در نخستین روز آذرماه ارزان‌ترین لپ تاپ بازار می‌توان به شکل آنلاین و با نرخ ۳میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خریداری کرد. نوشته آخرین قیمت لپ‌تاپ در بازار + جدول اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
کاهش ۵ تا ۱۰ درصدی قیمت  لپ تاپ و تبلت
۱۳۹۹/۰۸/۲۷
کاهش ۵ تا ۱۰ درصدی قیمت لپ تاپ و تبلت
رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران از کاهش 5 تا ۱۰ درصدی قیمت تبلت و لپ‌تاپ در پی کاهش اخیر نرخ ارز خبر داد و گفت مصرف کالاهای آی‌تی به واسطه شیوع کرونا و اهمیت این قبیل کالاها در امر آموزش دانش‌آموزان و دانشجویان و دورکاری ۲۰۰ درصد افزایش داشته، اما سقف ثبت سفارش همچنان طبق میانگین سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ محاسبه می‌شود و بنابراین تعداد دستگاه‌های مورد نظر نسبت به تقاضا بسیار کم بود. محمدرضا فرجی در گفت‌وگو با «ایسنا» با تاکید بر ضرورت ثبات نرخ ارز در کشور و با بیان اینکه قیمت کالاهایی که عمده قطعات آن از خارج از کشور تامین می‌شود، هرروز با نوسان نرخ ارز در حال تغییر است، اظهار کرد: کاهش قیمت لپ‌تاپ و کالاهای مشابه، مشروط به ثابت ماندن نرخ دلار است. کاهش قیمت دلار در حالت خوش‌بینانه تا حدود دو ماه …
لپ‌تاپ و تبلت ارزان شد / فرصت خرید لپ‌تاپ کی است؟
۱۳۹۹/۰۸/۲۵ / بازار لپ تاپ / خرید لپ تاپ / قیمت دلار / قیمت لپ تاپ / لپ تاپ
لپ‌تاپ و تبلت ارزان شد / فرصت خرید لپ‌تاپ کی است؟
رئیس اتحادیه فناوران رایانه از افت پنج تا ۱۰ درصدی قیمت تبلت و لپ‌‌تاپ در بازار خبر داد و گفت: با کاهش قیمت دلار قیمت لپ‌تاپ و تبلت هم افت کرد. چنانچه بایدن رئیس جمهور آمریکا شود قیمت لپ تاپ و تبلت مجدد ارزان خواهد شد. نوشته لپ‌تاپ و تبلت ارزان شد / فرصت خرید لپ‌تاپ کی است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
آخرین قیمت انواع لپ‌تاپ در ۲۴ آبان | از ایسوس و لنوو تا ایسر و مایکروسافت
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ / کامپیوتر - لپ تاپ
آخرین قیمت انواع لپ‌تاپ در ۲۴ آبان | از ایسوس و لنوو تا ایسر و مایکروسافت
قیمت لپ‌تاپ‌های متنوع از برندهای مطرح جهان در بازار ایران، به تاریخ ۲۴ آبان ۹۹ را در این خبر مشاهده کنید.
تعمیر لپ‌تاپ؛ همه‌چیز درباره هزینه و مخارج تعمیر لپ‌تاپ
۱۳۹۹/۰۸/۱۱ / تعمیر لپ‌تاپ / قیمت لپ‌تاپ / خرید لپ
تعمیر لپ‌تاپ؛ همه‌چیز درباره هزینه و مخارج تعمیر لپ‌تاپ
قیمت مادربورد لپ‌تاپ از ۵۰۰ هزار تومان شروع می‌شود تا ۱۰ میلیون تومان. همه‌چیز بستگی به مدل لپ‌تاپ شما دارد. دقیقا باید همان مادربوردی را بخرید که برای لپ‌تاپ شما طراحی شده. مادربورد‌های بدون گرافیک و سوکت‌ها عموما در محدوده دو میلیون تومان قیمت دارند. قیمت مادربورد‌های گرافیک‌دار عموما پنج میلیون تومان است. لپ‌تاپ‌هایی که سوکت‌های آن روی بورد اصلی نصب شده ممکن است خرج بیشتری روی دست صاحبشان بگذارند. چراکه برای تعمیر درگاه‌هایی مثل USB و HDMI لازم است مادربورد لپ‌تاپ تعمیر یا تعویض شود
اینفوگرافیک | مقایسه قیمت لپ‌تاپ در یکسال اخیر
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / لپ تاپ / افزایش قیمت
اینفوگرافیک | مقایسه قیمت لپ‌تاپ در یکسال اخیر
قیمت لپتاپ در یکسال اخیر به طور وحشتناکی افزایش یافته است. در این اینفوگرافیک تغییرات قیمت بعضی از لپتاپ‌ها را ببینید. منبع: دانا
منتظر ارزانی لپ‌تاپ باشید
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / بازار لپ تاپ / قیمت لپ تاپ / لپ تاپ / لپ تاپ دست دوم
منتظر ارزانی لپ‌تاپ باشید
رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران می‌گوید: کاهش لحظه‌ای قیمت دلار قیمت لپ‌تاپ و سایر کالاهای مربوط به حوزه آی‌تی را ارزان نمی‌کند. اگر تداوم کاهش قیمت دلار ادامه‌دار باشد، قیمت لپ تاپ ارزان خواهد شد. نوشته منتظر ارزانی لپ‌تاپ باشید اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
شوک ارزانی دلار بر بازار لپ‌تاپ / لپ‌تاپ ارزان می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۴
شوک ارزانی دلار بر بازار لپ‌تاپ / لپ‌تاپ ارزان می‌شود؟
رئیس اتحادیه فناوران رایانه می‌گوید: کاهش مداوم قیمت دلار و افزایش سقف ثبت سفارش لپ‌تاپ دو عامل مهم بر روند کاهشی قیمت لپ‌تاپ است. چنانچه ریزش قیمت دلار ادامه داشته باشد، لپ‌تاپ ارزان می‌شود. نوشته شوک ارزانی دلار بر بازار لپ‌تاپ / لپ‌تاپ ارزان می‌شود؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
از مرداد تا شهریور لپ‌تاپ چقدر گران شد؟ (اینفوگرافیک)
۱۳۹۹/۰۷/۰۲ / خرید لپ تاپ / قیمت لپ تاپ / قیمت لپ‌تاپ / وام لپ تاپ
از مرداد تا شهریور لپ‌تاپ چقدر گران شد؟ (اینفوگرافیک)
ظرف یک ماه، قیمت لپ‌تاپ حدود ۴۰ درصد افزایش یافته و قیمت برخی از مدل‌ها ظرف یک ماه حداقل ۱۰ میلیون تومان گران شده است. نوشته از مرداد تا شهریور لپ‌تاپ چقدر گران شد؟ (اینفوگرافیک) اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت لپ‌تاپ از پراید هم گران‌تر شد
۱۳۹۹/۰۷/۰۱ / قیمت خودرو / لپ تاپ
قیمت لپ‌تاپ از پراید هم گران‌تر شد
قیمت برخی از مدل‌های لپ‌تاپ در بازار ۱۰۰ میلیون تومان شده است؛ یعنی گران‌تر از یک خودرو پراید در بازار.
افزایش ۹۰ تا ۱۰۰ درصدی قیمت لپ‌تاپ/ لاستیک خودروی سنگین از ۷ میلیون تومان رسید به ۲۶ میلیون/ تنها ۳۰ درصد از بنگاه‌ها تسهیلات کرونایی گرفتند
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / گزیده روزنامه های اقتصادی / لپ تاپ / لاستیک / اقتصاد
افزایش ۹۰ تا ۱۰۰ درصدی قیمت لپ‌تاپ/ لاستیک خودروی سنگین از ۷ میلیون تومان رسید به ۲۶ میلیون/ تنها ۳۰ درصد از بنگاه‌ها تسهیلات کرونایی گرفتند
ماجرای هفت‌تپه در شرکت ایران‌پوپلین تکرار می‌شود؟، صیادان محلی نابود شدند و جهش ۷۲۵ درصدی قیمت دلار در ۳ سال، سایر عناوین مهم اقتصادی امروز روزنامه‌ها هستند.
خرید لپ تاپ استوک با تخفیفات ویژه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / فروشگاه بانه 90 / خرید لپ تاپ استوک / خرید لپ تاپ
خرید لپ تاپ استوک با تخفیفات ویژه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
در شرایط کنونی بازار قیمت لپ‌تاپ‌های نو هر روز بالاتر می‌رود و اکثر افراد قدرت خرید لپ‌تاپ متناسب با نیاز و حرفه خود را ندارند.
افزایش شدید قیمت لپ‌تاپ / فروش لپ‌تاپ ۱۰۰ میلیونی در بازار
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ / بازار لپ‌تاپ / قیمت لپ‌تاپ / لپ‌تاپ
افزایش شدید قیمت لپ‌تاپ / فروش لپ‌تاپ ۱۰۰ میلیونی در بازار
در روزهای اخیر به‌دلیل افزایش قیمت ارز و کاهش ارزش پول ملی قیمت لپ‌تاپ به‌طور چشمگیری افزایش یافته، تا جایی که یک مدل لپ‌تاپ دل در بازار با قیمت بیش از ۱۰۰ میلیون تومان معامله شده است. نوشته افزایش شدید قیمت لپ‌تاپ / فروش لپ‌تاپ ۱۰۰ میلیونی در بازار اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
افزایش ۵۰ درصدی تقاضا برای تعمیرات لپ‌تاپ
به گفته رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه، سال گذشته به‌دلیل افزایش نسبی قیمت لپ‌تاپ، میزان تقاضا برای تعمیرات افزایش ۵۰ تا ۶۰ درصدی را تجربه کرده است. محمد فرجی با اشاره به افزایش نرخ ارز در سال گذشته، تصریح کرد: در ابتدای سال ۱۳۹۷ به همه کالاها ارز ۴۲۰۰ تومانی اختصاص داده شده بود، اما بعدا به ارز نیمایی تبدیل شد که قیمت آن هم بالا رفت و افرادی که در گذشته می‌توانستند با حدود سه میلیون تومان لپ‌تاپ بخرند حالا باید حدود ۹ میلیون تومان برای خرید آن هزینه ‌کنند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۹
AMD با پردازنده موبایل جدیدش قیمت لپ‌تاپ‌های گیمینگ را به ۶۹۹ دلار کاهش می‌دهد
AMD با نسل جدید پردازنده‌های موبایل خود که مختص استفاده در لپ‌تاپ‌ها طراحی شده قصد پایین آوردن قیمت لپ‌تاپ و جدی‌تر کردن رقابت با اینتل و انویدیا را دارد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۲
افزایش قیمت لپ‌تاپ، لباس و کفش در آمریکا با اجرایی شدن تعرفه‌ها
در پی جنگ تعرفه‌ای واشنگتن و پکن، در آمریکا ۴۵ درصد از پوشاک و ۷۵ درصد از کفش و همینطور اسباب بازی که ۸۰ درصد بازار آن را کالاهای چینی تشکیل می‌دهد، مشمول افزایش ناگهانی قیمت خواهند شد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۷ / لپ تاپ / ابزار دیجیتال / تلویزیون دیجیتال / الکترونیک
قیمت لپ‌تاپ از ۳ تا ۱۶ میلیون تومان در تهران+جدول
اقتصاد آنلاین نوشت: آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع لپ‌تاپ‌های ۱۵ اینچ در سطح بازار تهران است.
۱۳۹۸/۰۲/۱۸
تغییر چارچوب‌های بازار کامپیوتر
بازار کامپیوتر و تجهیزات کامپیوتری اوضاع خوبی ندارد. قیمت لپ‌تاپ و موبایل به سطح غیر‌قابل دسترسی برای بخش بزرگی از جامعه رسیده است. عددهایی که تا قبل از این در این بازار دیده نمی‌شدند حالا به قیمت متوسط بازار رسیده‌اند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •