شنبه, ۴ بهمن, ۱۳۹۹ / 23 January, 2021
استانی اجتماعی
داستان
۱۳۹۹/۰۶/۱۱
داستان
پیشرویی از برلن اقتباس ایرانی از داستان‌های شرلوک هلمز داستانی اجتماعی، ملی و تاریخی غیر ایرانی‌ها به روایت این سه نفر  پست‌مدرنیسم ایرانی گردآوری جدید از حکایت‌های ملانصرالدین داستان تاریخی کتابی از معلم ادبیات دوره دویم علمی و ادبی مدرسه متوسطه تبریز  
۱۳۹۹/۰۲/۰۴ / عکس روز / تصاویر روز / سریال نون خ
تصاویری از بازیگر نقش نورالدین در سریال نون‌خ
سعید آقاخانی (زاده ۴ اسفند ۱۳۵۰ در بیجار) بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون است. وی دانش‌آموخته تئاتر از دانشگاه تهران است. از کارهای ماندگار و پرطرفدار او می‌توان به دزد و پلیس، رحمان ۱۴۰۰، قسم، نون خ ، چاردیواری ، و … اشاره کرد. نون خ نام مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی است که در نوروز ۱۳۹۸ از شبکه یک پخش شد. «ن. خ» مخفف نام نقش اصلی این سریال،نورالدین خانزاده (با بازی سعید آقاخانی)، است. سریال نون خ پربیننده‌ترین سریال نوروز ۱۳۹۸ بود. این سریال، داستانی اجتماعی و آمیخته با طنز دارد. نورالدین خانزاده (سعید آقاخانی) صاحب یک کارگاه فرآوری تخمهٔ آفتاب‌گردان است. کشاورزان هم‌محلی نورالدین، محصول تخمهٔ آفتاب‌گردان خود را به نورالدین فروخته‌اند. …
۱۳۹۸/۱۲/۰۸
جنجال در خانواده محترم گل‌کار
«هم‌گناه» اولین ساخته برادرم مصطفی کیایی برای شبکه نمایش خانگی است. این فیلم یکی از پربازیگرترین سریال‌های خانگی است که فیلم‌نامه آن را من با همراهی علی کوچکی نوشتیم. این سریال در 24 قسمت با داستانی اجتماعی و خانوادگی در شبکه‌های اینترنتی پخش می‌شود و البته به شکل دی.وی.دی هم توزیع می‌شود. در این سریال دوباره با آقای پرستویی که استاد من بوده و هستند، بازی خواهیم کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
فریادی که لازمه امروز است / بهروز شعیبی از روز بلوا می‏گوید
به گفته این کارگردان این فیلم با اینکه داستانی اجتماعی دارد دارای گویش و لحن متفاوتی است و در خود بغض و فریادی دارد که لازمه امروز جامعه است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۰ / معرفی کتاب / نویسنده / بازار کتاب
داستان رویارویی یک پدر با فرزند سرکشش در ۱۳۲ صفحه
کتاب «دنده لج» به قلم محمد ترکاشوند داستانی اجتماعی درباره رویایی یک پدر با فرزند جوان و سرکشش را روایت می‌کند. نویسنده در این کتاب سعی کرده است بیشتر بر رفتارهای انسانی متمرکز باشد.
 •  •  •  •  •  •