چهارشنبه, ۱۸ تیر, ۱۳۹۹ / 8 July, 2020
بیمارستان ابن سینا
تخفیف ‍۱۵ درصدی تشخیص و درمان کرونا برای خبرنگاران
۱۳۹۹/۰۳/۲۱
تخفیف ‍۱۵ درصدی تشخیص و درمان کرونا برای خبرنگاران
رییس بیمارستان ابن سینا اعلام کرد: خبرنگاران و اهالی رسانه می‌توانند برای معاینه تخصصی تنفسی و انجام بررسی‌های تشخیصی و درمانی لازم برای بیماری ناشی از کرونا با تخفیف ۱۵ درصدی به درمانگاه نفس این بیمارستان مراجعه کنند.
ارایه خدمات کرونایی با تخفیف ویژه خبرنگاران در کلینیک "نفس"
۱۳۹۹/۰۳/۲۱ / کروناویروس
ارایه خدمات کرونایی با تخفیف ویژه خبرنگاران در کلینیک "نفس"
خبرنگاران و اهالی رسانه می‌توانند برای معاینه تخصصی تنفسی و انجام بررسی‌های تشخیصی و درمانی لازم برای بیماری کرونا به درمانگاه نفس بیمارستان ابن سینا مراجعه کنند.
بخش کووید ۳  در مجتمع آموزشی درمانی پیامبر اعظم(ص) بندرعباس راه اندازی شد
۱۳۹۹/۰۱/۱۶ / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - هرمزگان / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا
بخش کووید ۳ در مجتمع آموزشی درمانی پیامبر اعظم(ص) بندرعباس راه اندازی شد
بخش کووید ۳ در ساختمان بیمارستان ابن سینا (اعصاب و روان) واقع در مجتمع آموزشی درمانی پیامبر اعظم(ص) بندرعباس راه اندازی شد.
چرا کلینیک ویژه کرونا در منطقه‌ای مسکونی و پرتردد تهران ایجاد شد؟
۱۳۹۹/۰۱/۰۱ / ویروس کرونا
چرا کلینیک ویژه کرونا در منطقه‌ای مسکونی و پرتردد تهران ایجاد شد؟
ایسنا نوشت: رییس بیمارستان ابن سینا ضمن اشاره به روند خدمت رسانی کلینیک ویژه کرونا زیر نظر این بیمارستان، چرایی احداث این کلینیک در منطقه مسکونی و پرتردد "صادقیه" تهران را تشریح کرد.
برپایی بیمارستان صحرایی برای پذیرش بیماران کرونایی در همدان
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ / استانی-اجتماعی / کروناویروس / بیمارستان صحرایی / اورژانس
برپایی بیمارستان صحرایی برای پذیرش بیماران کرونایی در همدان
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از برپایی بیمارستان صحرایی برای پذیرش احتمالی بیماران مبتلا به کروناویروس در استان همدان خبر داد.
"نفسِ" بخش خصوصی در روزهای کرونایی
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / ویروس کرونا / اتاق بازرگانی تهران / بیمارستان ابن سینا / پویش اجتماعیِ سهم من در کرونا
"نفسِ" بخش خصوصی در روزهای کرونایی
تهران - ایرنا - بخش خصوصی هم در روزهای کرونایی با کمپین «نفس» پای کار آمده تا نقش خود را برای مقابله و عبور از این بحران ایفا کند.
کادر پزشکی بیمارستان سینا همدان
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
کادر پزشکی بیمارستان سینا همدان
کرونا ویروس میهمان تازه وارد به ایران این روزها افراد زیادی را روانه بیمارستان کرده است. کادر پزشکی بیمارستان سینا همدان نیز این روزه‌ها در تلاش برای کمک به بیمارن مبتلا به این بیماری هستند. پزشکان توصیه های زیادی برای پیش گیری افراد به خصوص کسانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند، داشته‌اند و با این وجود افرادی در سطح شهر همدان به این بیماری مبتلا شدند. طبق گفته معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، تاکنون ۲ مورد مثبت ابتلا به ویروس کرونا در استان همدان شناسایی شده که یکی از آنها جان باخته است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
ساخت بیمارستان یک‌هزار تخت‌خوابی در همدان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از پیگیری توسعه متوازن دانشگاه‌های علوم پزشکی غرب کشور خبر داد و گفت: به دنبال ساخت بیمارستان یک‌هزار تخت‌خوابی با همکاری دانشگاه آزاد واحد همدان هستیم. به گزارش «ابتکار» همدان رشید حیدری‌مقدم در جمع خبرنگاران با اشاره به استقرار مرکز کلان منطقه ۳ آمایشی دانشگاه‌های علوم پزشکی غرب کشور در دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرد: به طور کلی کشور در حوزه سلامت به ۱۰ کلان منطقه تقسیم شده و روسای دانشگاه‌هایی که از لحاظ علمی ظرفیت بالایی دارند به عنوان رئیس آن منطقه انتخاب می‌شوند.وی بیان کرد: سال ۹۴ اولین بار موضوع کلان منطقه مطرح شد و در ادامه در غرب کشور با تصمیماتی قرار بر این شد دبیرخانه یک سال در همدان و یک سال در کرمانشاه باشد و بعد نیز نتیجه بر این شد که زمان استقرار …
۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / بیمارستان بعثت همدان / دانشگاه علوم پزشکی همدان / استانی-اجتماعی
تکذیب استفاده از یک سرسرنگ برای چهار بیمار در همدان
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با تکذیب استفاده از یک سرسرنگ برای چهار بیمار در بیمارستان بعثت همدان گفت: در روزهای گذشته خبری مبنی بر استفاده از یک سرسرنگ برای چهار نفر منتشر شده است که با کمی اطلاعات پزشکی این موضوع از پایه و اساس زیرسوال می‌رود.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲
حضور ۲۳۷ دانشجوی خارجی در دانشگاه علوم پزشکی همدان
رشید حیدری‌مقدم ابراز امیدواری کرد که با ادامه روند فعلی و ظرفیت‌سازی بیشتر برای جذب دانشجوی خارجی شاهد تبدیل دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا به دانشگاه نسل سوم باشیم.وی درباره عقد قرارداد برای پذیرش دانشجویان خارجی اظهار کرد: هم‌اکنون تعداد دانشجویان با ملیت غیرایرانی به ۲۳۷ دانشجو رسیده است که کمتر از ۲۰ نفر آنان دانشجویان بورسیه هستند. رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با بیان اینکه با ابزارهای فعلی نمی‌توان کشور را مدیریت کرد، خاطر‌نشان کرد که به منظور توسعه و حرکت به سمت دانشگاه‌های نسل سوم و برای تولید ایده‌ها به ثروت گامهای بزرگی برداشته شده است. وی اداره کلاس‌های درسی به زبان انگلیسی را یکی از برنامه‌های عملیاتی دانشکده پزشکی دانست و برنامه‌ریزی برای این موضوع را مهم خواند و گفت: برای ارتقای …
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / استانی-علمی و آموزشی / مرگ مادر باردار / دانشگاه علوم پزشکی همدان / دانشجوی خارجی
بررسی علت مرگ مادر همدانی در کمیته تخصصی مرگ‌ومیر مادران
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا اعلام کرد: هفته آینده کمیته تخصصی مرگ و میر مادران با موضوع بررسی علت مرگ مادر همدانی در بیمارستان بوعلی برگزار خواهد شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •