پنجشنبه, ۱۲ تیر, ۱۳۹۹ / 2 July, 2020
خانواده
۳۴ دقیقه قبل
توافق سوئد و ایران برای پرداخت غرامت به خانواده قربانیان خارجی هواپیمای اوکراینی
این توافقنامه پس از مذاکره با ایران و سایر کشور‌هایی که در این هواپیما شهروندانی داشتند از جمله کانادا و اوکراین امضا شده است.
عامل قتل و عام خانواده کشاورز اصفهانی دستگیر شد
۵۷ دقیقه قبل / قتل / دستگیری / دادگستری استان کرمان / اخبار شهرستان‌ها - کرمان / استانی-شهرستانها
عامل قتل و عام خانواده کشاورز اصفهانی دستگیر شد
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج از دستگیری عامل اصلی  قتل عام خانواده کشاورز اصفهانی خبر داد و گفت:عصر امروز در محور مواصلاتی کرمان به هرمزگان دستگیر شد.
عبرت‌های فاجعه کلینیک سینا
۱ ساعت قبل / دستگاه قضائی / تهران / سینا / حادثه پلاسکو / حوادث / آتش سوزی
عبرت‌های فاجعه کلینیک سینا
متاسفانه حادثه دلخراش کلینیک سینا که منجر به مرگ ۱۹ تن و دغدار شدن جامعه و خانواده های بسیاری شد، بار دیگر پیامی تکراری و مکرر از یک فرآیند پراشکال، ناقص و ابتر را به جامعه مخابره کرد.
نقش زنان در مدیریت پساکرونا بارز و کلیدی است
۴ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / امور بانوان / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / جهان پساکرونا
نقش زنان در مدیریت پساکرونا بارز و کلیدی است
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان، با بیان اینکه نقش زنان در مدیریت دوران پساکرونا نیز بارز و کلیدی است، افزود: زنان با توجه به نقشی که در خانواده دارند، باید این تغییر سبک زندگی را مدیریت کنند.
بررسی روند اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار آذربایجان شرقی
۶ ساعت قبل / استانی-اجتماعی
بررسی روند اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار آذربایجان شرقی
طی جلسه ای با حضور مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و رئیس و معاونان سازمان جهاددانشگاهی استان، روند اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار آذربایجان شرقی بررسی شد.
گلباران محل شهادت مسافران پرواز ۶۵۵ در خلیج فارس
۷ ساعت قبل / پرواز ۶۵۵ هواپیمای مسافربری ایران / خلیج فارس
گلباران محل شهادت مسافران پرواز ۶۵۵ در خلیج فارس
به گزارش فارس ، صبح امروز محل شهادت ۲۹۰ مسافر پرواز ۶۵۵ ایران ایر که در ۱۲ تیر ۶۷ مورد اصابت دو موشک ناو وینسنس قرار گرفت، با حضور خانواده شهدا بر فراز عرشه ناو شهید ناظری نیروی دریایی سپاه و با مشایعت شناورهای نظامی و مردمی، گلباران شد.
رسیدگی فوری به آسیب دیدگان و بررسی علل وقوع حادثه ضروری است
۸ ساعت قبل / آتش سوزی / خانواده / رییس جمهور / مردم ایران / معاون اول
رسیدگی فوری به آسیب دیدگان و بررسی علل وقوع حادثه ضروری است
ایلنا: معاون اول رییس جمهور در پیامی حادثه تلخ انفجار و آتش سوزی در مرکز درمانی "سینا اطهر" تهران که منجر به جان باختن ۱۹ تن و مصدومیت ۲۲ نفر دیگر از هموطنان عزیزمان…
گذشت از قاتل پای چوبه دار بزرگترین درس اخلاقی برای بشریت است
۸ ساعت قبل / استانی-سیاسی / دادگستری / استان مرکزی
گذشت از قاتل پای چوبه دار بزرگترین درس اخلاقی برای بشریت است
رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: عفو و بردباری خانواده گذشت کننده از قاتل پای چوبه دار، بزرگترین و زیباترین درس اخلاقی برای همه بشریت است و نشان داد که می توان از دیگر خطاهای کوچکی انسانی هم گذشت کرد.
تجربه یک سفر تمام عیار با دیدن این فیلم ها
۸ ساعت قبل / فیلم های برتر / مسافرت / فیلم سفر / سبک زندگی / پارسی خبر
تجربه یک سفر تمام عیار با دیدن این فیلم ها
این روز‌ها که ویروس کرونا دوباره در کشور ما در حال اوج‌گیری است، بهتر به نظر می‌رسد که از سفر‌های غیرضروری اجتناب کنیم. اما در عین حال ماندن در خانه یا شهری که درون آن زندگی می‌کنیم هم بعد از مدتی بیش از حد خسته‌کننده می‌شود. با این حال پیش از شیوع ویروس کرونا هم کارگردانان سینما از اهمیت سفر و تاثیر آن روی ذهنیت انسان‌ها اعتقاد داشتند. واقعیت این است که با تماشای فیلم‌هایی که شخصیت اصلی آن‌ها در سفر است و یا داستان فیلم در مسافرت روایت می‌شود، این شانس را داریم تا به یک سفر غیرممکن برویم. در ادامه تعدادی از بهترین فیلم‌هایی که پیش از مسافرت باید تماشا کنید را معرفی می‌کنیم. فیلم‌هایی که تجربه یک سفر تمام‌عیار را به شما منتقل می‌کنند. Lost in Translation (گمشده در ترجمه) نمره منتقدان: ۹۵ از ۱۰۰ این …
ویژه برنامه‌های رادیو ایران در سالروز ولادت با سعادت امام رضا(ع)
۱۱ ساعت قبل / امام رضا / ایران / خانواده / رادیو / مهدی صباغی / ویژه برنامه‌های رادیو ایران در سالروز ولادت با سعادت امام رضا(ع)
ویژه برنامه‌های رادیو ایران در سالروز ولادت با سعادت امام رضا(ع)
ایلنا: ویژه برنامه‌های رادیو ایران در سالروز ولادت با سعادت امام رضا(ع) اعلام شد.
هشت عطر کلاسیک مخصوص جنتلمن‌ها
۱۳ ساعت قبل
هشت عطر کلاسیک مخصوص جنتلمن‌ها
عطرها آنقدر زیاد شده‌اند و تنوع پیدا کرده‌اند که به سختی می‌توانید یک عطر مناسب را پیدا کنید، حتی وقتی برای خرید عطر می‌روید، با بوییدن چند عطر مختلف شامه شما دیگر نمی‌تواند رایحه‌های آن‌ها را تمیز دهد و ممکن است در نهایت عطری را بخرید که وقتی آن را به خانه می‌آورد و می‌زنید، اصلا آن را دوست نداشته باشید. بلاگ و وب‌ سایت‌های زیادی به نقد و بررسی عطرهای می‌پردازند که می‌توانند به شما کمک کنند. اما چیزی که این ویدیو را متفاوت می‌کند، عطرهای انتخاب شده آن است. این عطرها حداقل ۳۰ سال قدمت دارند و آزمون زمان را پشت سر گذاشته‌اند. برخی از این عطرها حتی تا ۲۵۰ سال قدمت دارند و صرفا مخصوص خانواده سلطنتی ساخته شده‌اند. اما امروزه با کمرنگ شدن حکومت‌های سلطنتی این عطرها برای عموم هم عرضه شده‌اند.اگر می‌خواهید …
آمریکا را بدون روتوش بشناسیم
۱۳ ساعت قبل / استانی-سیاسی / هفته حقوق بشر آمریکایی
آمریکا را بدون روتوش بشناسیم
رهبر معظم انقلاب نیز چند سال پیش در دیدار با خانواده های شهدای هفتم تیر، خواستار تعیین هفته ای به عنوان «افشای حقوق بشر آمریکایی» شدند تا جنایات آمریکای فریبکار بیش از گذشته بر همگان آشکار شود. ایشان همواره در سخنرانی هایشان تاکید کرده اند که چهره واقعی و بدون روتوش آمریکا باید برای نسل جوان مشخص معرفی شود و فرمودند که "نباید آمریکا را بزک کنیم".
۱۳ ساعت قبل
نکات مهمی که باید پیرامون برخی از حقوق مالی خانواده باید بدانیم!
بسیار دیده شده است که زنی با توجه به شرایط زندگی، ترجیح می‌دهد مهریه خود را ببخشد. حال زوجه که تمام یا قسمتی از مهریه خود را پس از ازدواج به شوهر بخشیده، سوال این است که امکان رجوع زن به آنچه بخشیده است، وجود دارد یا خیر؟برای بررسی این موضوع، ابتدا باید توجه داشت که زوجه چگونه می‌تواند مهریه خود را به زوج ببخشد؟
از «امضا معاهده بین ایران و شوروی» تا «نقش 4 خانواده در واردات 125 هزار خودرو»
۱۴ ساعت قبل
از «امضا معاهده بین ایران و شوروی» تا «نقش 4 خانواده در واردات 125 هزار خودرو»
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دوازدهمین روز تیر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
۱۹ ساعت قبل
عشق را... زندگی را... خنده را ... و حتی گریه شادی را از خود دریغ نکن از «کرونا» حذر کن
هیچ‌ وقت دل مان نمی‌خواهد حامل خبرهای بد باشیم. ‌گرچه گاهی به جبر شرایط و رخدادهای پیرامون از تلخی‌ها هم باید بنویسیم. ‌مثل حالا که بیماری کووید 19 در کل کشور به وضعیت نگران‌کننده‌ای رسیده و خطر، مثل یک سایه همزاد، حالا همه مردم، زن و مرد، پیر و جوان، کودک و بزرگسال را تهدید می‌کند. ‌مسوولان وزارت بهداشت می‌گویند بحرانی شدن شیوع بیماری کووید 19 به دلیل رفتارهای عمومی است و به دلیل بی‌تفاوت شدن شهروندان به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی. ‌خبر بد همراه این اظهارات این است که این روزها تعداد بیشتری از هموطنان‌مان به دلیل کووید 19 می‌میرند؛ ‌هموطنانی که یک ماه قبل مثل امروز ما و شما، سرحال و مشغول زندگی روزمره بودند و …
۱۹ ساعت قبل
الزام قضات
رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و‌ مشاوران خانواده قوه قضاییه معتقد است که قضات نمی‌توانند قانون جرم سیاسی را اجرا نکنند. این موضوع مطرح شده از سوی علی بهادری‌جهرمی به آن بخشی از قانون جرم سیاسی اشاره دارد که تشخیص این جرم را بر‌عهده قضات می‌گذارد. نکته‌ای که این نگرانی را برای افکار عمومی و جامعه حقوقی به وجود آورده که سلیقه شخصی قضات می‌تواند بر تشخیص سیاسی یا امنیتی بودن پرونده‌ تاثیر گذاشته و اجرای قانون جرم سیاسی را با مشکلاتی مواجه کند. اما بهادری‌جهرمی برای این موضوع هم توضیحی دارد. او در همین راستا به ایلنا گفته که «طبیعتا معاونت آموزش قوه قضاییه جزوات آموزشی مناسب را برای قضات مرتبط خواهد داشت. معمولا معاونت حقوقی قوه قضاییه هم سعی می‌کند …
۱۹ ساعت قبل
روزنامه‌نگار رمانتیک
عشقی روزنامه‌نویس بود و واقعا به کاری که می‌کرد اعتقاد داشت، اما از اینکه مردم روزنامه‌اش را نمی‌خواندند، ناراحت و حتی شاید کمی خشمگین بود، نوشت: «یک مساله که بیش از همه موجب دماغ‌سوختگی روزنامه‌نویس است، این است که در ایران تقریبا می‌توان گفت روزنامه‌خوان نیست. در طهران که پایتخت مملکت شش هزار ساله است شاید هزار نفر روزنامه‌خوان نباشد.  آنهایی که روزنامه می‌خوانند فقط از مقالاتی که فحش خالی و هتاکی بی‌منطق داشته باشد خوش‌شان می‌آید و هرکس پرت‌وپلا بنویسد پیش آنها فاضل‌تر به نظر خواهد آمد.» پاییز 1273 در همدان متولد شد و در تهران تحصیل کرد. زبان فرانسوی آموخت و مدتی مترجم بازرگانی فرانسوی بود. از ابتدای …
۱۹ ساعت قبل
شب سیاه تهران
انفجار و آتش‌سوزی در بیمارستان سینا جامعه را در شوک فرو برد. کاربران توییتر فارسی در همین رابطه با داغ کردن هشتگ «بیمارستان سینا» درباره این انفجار و مشاهدات‌شان از این واقعه نوشتند. آنچه می‌خوانید منتخبی از این توییت‌هاست.  «تصاویری که از محل وقوع حادثه آتش‌سوزی و انفجار در بیمارستان سینا اطهر منتشر میشه، نشون میده مجددا مردم همیشه در صحنه در اطراف محل حادثه مشغول آفریدن حماسه سلفی و لایو اینستا هستند و اطراف محل حادثه هم ماشین‌ها به راحتی مشغول تردد هستند»، «شب سیاه تهران، نفسم گرفت از این شب»، «از وقتی اون عکس بیمارستان سینا رو اتفاقی دیدم که چند نفر پشت پنجره گیر افتادن به قدری حالم بد شده و مدام توی سرم میچرخه …
پیام تسلیت استاندار کهگیلویه و بویراحمد درپی درگذشت مدیرکل امور عشایر و خانواده اش
۲۰ ساعت قبل / استانی-سیاسی / کهگیلویه و بویراحمد / استاندار کهگیلویه و بویراحمد / پیام تسلیت / سازمان امور عشایر
پیام تسلیت استاندار کهگیلویه و بویراحمد درپی درگذشت مدیرکل امور عشایر و خانواده اش
حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی درگذشت مدیرکل امور عشایر و خانواده اش را تسلیت گفت.
شناسایی اجساد  قربانیان انفجار کلینیک سینا اطهر
۲۱ ساعت قبل / استان تهران / پرستار / جراحی پلاستیک / خانواده / مرگ
شناسایی اجساد قربانیان انفجار کلینیک سینا اطهر
آتش‌سوزی و انفجار در کلینیک سینا اطهر 19 کشته بر جای گذاشته است. علت اصلی این حادثه هنوز مشخص نیست.
حمله ناو  امریکایی به هواپیمای مسافربری ایران
۲۱ ساعت قبل / ایران / ایران و عراق / خانواده / خلیج فارس / کشتی
حمله ناو امریکایی به هواپیمای مسافربری ایران
روز سه‌شنبه ۳ جولای ۱۹۸۸ برابر با دوازدهم تیرماه ۱۳۶۷ ناو «یواس‌اس وینسنس» امریکایی در خلیج‌فارس به هواپیمای ایرباس شرکت هواپیمایی ایران‌ایر شلیک کرد و موجب شهادت ۲۹۰ سرنشین آن شد.
۲۱ ساعت قبل / خانواده / درآمد / سازمان بورس و اوراق بهادار / سنا / وزارت بهداشت
امکان بازگشایی مجدد اوراق نیکوکاری کرونا
دومین جلسه هیات امنای هزینه‌کرد اوراق نیکوکاری کرونا۱ وکرونا۲ در وزارت بهداشت برگزار شد . به گزارش سنا، در این جلسه،
از مجموع ۱۹ جسد تحویل شده به پزشکی قانونی، ۱۷نفرکادردرمان و ۲ نفر مراجعه کننده بودند
۲۴ ساعت قبل
از مجموع ۱۹ جسد تحویل شده به پزشکی قانونی، ۱۷نفرکادردرمان و ۲ نفر مراجعه کننده بودند
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران،گفت: از نوزده جسد حادثه آتش سوزی خیابان شریعتی که جهت تعیین علت فوت به پزشکی قانونی ارجاع شده است تاکنون چهارده جسد تحویل خانواده ها گردیده است.
آیت‌الله جنتی بگویند سهوأ اشتباهی در تائیدصلاحیت من شده؛ کنار می‌روم/ چرا باید حق من و مردمم را به رأی بگذارند؟/ خانواده تاجگردون بیش‌از 220 هکتار زمین داشت؛ مال آقایان!
۲۴ ساعت قبل
آیت‌الله جنتی بگویند سهوأ اشتباهی در تائیدصلاحیت من شده؛ کنار می‌روم/ چرا باید حق من و مردمم را به رأی بگذارند؟/ خانواده تاجگردون بیش‌از 220 هکتار زمین داشت؛ مال آقایان!
هیئت نظارت و هیئت اجرایی رد نکرد. اگر رد کرده بود که باید اطلاع می‌دادند تا من توضیحات می‌دادم. شورای نگهبان کاملاً کار من را بررسی کرد. حضرت آیت الله جنتی دو بار نامه داده است. بنده اعلام می‌کنم اگر حضرت آیت الله جنتی تماس بگیرند و بگویند ما اشتباهاً و سهواً شما را تأیید کردیم، فردا به مجلس نروید، من نمی‌روم. من گردن می‌گذارم و من اعتقاد به این نظام دارم...
تسلیت سفارت پاکستان به خانواده جان‌باختگان حادثه مرکز درمانی
۲۴ ساعت قبل / پاکستان / حادثه کلینیک سینا اطهر
تسلیت سفارت پاکستان به خانواده جان‌باختگان حادثه مرکز درمانی
سفارت پاکستان در ایران با خانواده جان‌باختگان و مجروحان حادثه مرکز درمانی سینا اطهر ابراز همدردی کرد.
۲۴ ساعت قبل / اسحاق جهانگیری / تحریم ایران / گفتگوی سیاسی
جهانگیری: گفتگو راهکار اصلی حل مسائل بنیادین کشور است
به گزارش ایسنا، دکتر جهانگیری عصر امروز (چهارشنبه) در نشست مدیران ارشد معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه تحریم‌های این دوره آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران قابل مقایسه با هیچ دوره‌ای پس از انقلاب اسلامی نیست، ‌ گفت: آمریکایی‌ها با همه ظرفیت به میدان آمده‌اند تا اقتصاد ایران و بعد از آن نظام جمهوری اسلامی ایران را به فروپاشی بکشانند. آنها فشار مضاعفی را روی حوزه‌های نفت، بانک و حمل‌ونقل به وجود آورده‌اند تا ایران در تامین نیازهای خود مانند دارو و کالاهای اساسی با مشکل مواجه شود.
۲۵ ساعت قبل
واکنش سفارت ایتالیا به حادثه کلینیک سینا اطهر تهران
سفارت ایتالیا در کشورمان طی توئیتی به خانواده قربانیان حادثه کلینیک سینا اطهر تهران تسلیت گفت.
۳ استان زندانی مهریه ندارند | چه تعداد بدهکار مهریه در زندان‌ها داریم؟
۲۵ ساعت قبل
۳ استان زندانی مهریه ندارند | چه تعداد بدهکار مهریه در زندان‌ها داریم؟
مدیرعامل ستاد دیه کشور با انتقاد از احکام صادره در برخی شعب دادگاه‌های خانواده گفت: با وجود پیگیری‌های رئیس دستگاه قضا و تلاش‌های انجام شده، ‌اکنون ۹۶۲ بدهکار مهریه در زندان‌های کشور تحمل حبس می‌کنند.
تکریم دختران خانواده شهدا با حضور فرمانده سپاه تهران
۲۵ ساعت قبل
تکریم دختران خانواده شهدا با حضور فرمانده سپاه تهران
۲۶ ساعت قبل / قالیباف رئیس مجلس یازدهم
قالیباف: هرکجا مردم در صحنه باشند به موفقیت خواهیم رسید
به گزارش فارس، محمدباقر قالیباف در گردهمایی اعضای قرارگاه جهادی امام رضا (ع) و تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم و سلامت ضمن تاکید بر ضرورت توجه به فرهنگ جهادی در کشور، یادآور شد: زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، مهمترین هدفی که جوانان مدنظر داشتند، کار جهادی با دغدغه پیشرفت کشور بود.
نشست مدیران ارشد معاونت امور زنان و خانواده با معاون اول رییس جمهور
۲۷ ساعت قبل
نشست مدیران ارشد معاونت امور زنان و خانواده با معاون اول رییس جمهور
نشست مدیران ارشد معاونت امور زنان و خانواده چهارشنبه ۱۱تیرماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری در محل این معاونت برگزار شد. در حاشیه این نشست، از گزارش وضعیت زنان در جمهوری اسلامی ایران رونمایی شد.
تاکید ابتکار بر ضرورت توجه ویژه به وضعیت هزاران زن ایرانی با همسر افغان
۲۸ ساعت قبل / معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده / افغانستان / معصومه ابتکار
تاکید ابتکار بر ضرورت توجه ویژه به وضعیت هزاران زن ایرانی با همسر افغان
تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده در پیام توئیتری خود، از بررسی وضعیت زنان ایرانی با همسر افغان خبر داد و نوشت: نتایج پیمایش جدید معاونت از وضعیت هزاران زن ایرانی با همسر افغان در ایران یا افغانستان نشان میدهد این هموطنان نیازمند حمایت و توجه ویژه هستند.
بافت تابلو فرش در گنبد کاووس
۲۸ ساعت قبل
بافت تابلو فرش در گنبد کاووس
ایرنا - تهران - بافت تابلو فرش های ابریشمی دست باف یکی از هنرهای اصیل ایرانی است که در بسیاری از نقاط کشور انجام می شود. این هنر علیرغم سختی های خاص خود منبع درآمد خوبی برای زنان روستانشین کوهسارات در شرق استان گلستان است و همین امر باعث شده تا این حرفه رونق گرفته و مورد استقبال خانواده های بافندگان تابلو فرش قرار گیرد.
ابتکار: زنان ایرانی دارای همسر افغانستانی نیازمند توجه ویژه‌اند
۲۸ ساعت قبل / معصومه ابتکار / زنان / افغانستان
ابتکار: زنان ایرانی دارای همسر افغانستانی نیازمند توجه ویژه‌اند
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری می گوید: نتایج پیمایش جدید معاونت از وضعیت هزاران زن ایرانی با همسر افغان در ایران یا افغانستان نشان می‌دهد این هموطنان نیازمند حمایت و توجه ویژه هستند.
آیت‌الله آملی‌لاریجانی بر رسیدگی فوری و بررسی علت حادثه سینا اطهر تأکید کرد
۲۸ ساعت قبل / سازمان نظام پزشکی / شورای نگهبان / مجمع تشخیص مصلحت نظام / صادق آملی لاریجانی
آیت‌الله آملی‌لاریجانی بر رسیدگی فوری و بررسی علت حادثه سینا اطهر تأکید کرد
تهران- ایرنا- رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی ضمن ابراز همدردی با خانواده جان‌باختگان حادثه کلینیک سینا اطهر، بر رسیدگی فوری و درمان مصدومان و بررسی علت این حادثه تأکید کرد.
خانواده هشت فرزندی به دعوت تولیت آستان قدس رضوی زائر امام رضا (ع) شدند
۲۹ ساعت قبل / امام رضا (ع)
خانواده هشت فرزندی به دعوت تولیت آستان قدس رضوی زائر امام رضا (ع) شدند
تولیت آستان قدس رضوی به مناسبت ایام دهه کرامت و ایام منتهی به میلاد با سعادت امام رضا علیه‌السلام میزبان خانواده هشت فرزندی برای زیارت آن امام رضا (ع) شد.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار رسیدگی فوری علت بروز حادثه کلینیک سینا اطهر شد
۲۹ ساعت قبل / آملی لاریجانی / رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام / حادثه کلینیک سینا اطهر
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار رسیدگی فوری علت بروز حادثه کلینیک سینا اطهر شد
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی ضمن ابراز همدردی با خانواده جان‌باختگان حادثه کلینیک سینا اطهر، بر رسیدگی فوری و درمان مصدومان و بررسی علت این حادثه تأکید کرد.
پیام تسلیت کلانتری به خانواده‌های داغدار پاوه‌ای 
۳۰ ساعت قبل / سازمان حفاظت محیط زیست
پیام تسلیت کلانتری به خانواده‌های داغدار پاوه‌ای 
تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت سه نفر از فعالان محیط‌زیست شهرستان پاوه را که در اطفای آتش سوزی جنگل جان خود را از دست دادند، به خانواده آنها تسلیت گفت.
ببینید | جزئیات تشخیص هویت جان باختگان حادثه کلینیک سینا
۳۰ ساعت قبل / استان تهران / حوادث غیر مترقبه / انفجار / آتش سوزی
ببینید | جزئیات تشخیص هویت جان باختگان حادثه کلینیک سینا
خبرگزاری صدا و سیما منتشر کرد: مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران گفت: روند انتقال اجساد به پزشکی قانونی صورت گرفته و تشخیص هویت انجام شده است، اگر نیاز به بررسی و معاینه تکمیلی باشد آن‌ها را انجام می‌دهیم و نهایتا با صدور جواز دفن اجساد به خانواده‌ها تحویل داده می‌شوند. مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران ادامه داد: شناسایی هویت پیکرها در حال انجام است و لازمه اصلی شناسایی پیکرها حضور تمام خانواده‌ها است و تاکنون ۱۴ خانواده از متوفیان به ما مراجعه کرده‌اند و منتظر هستیم سایر خانواده‌ها هم مراجعه کنند.
پیام تسلیت و هم‌دردی آیت‌الله آملی لاریجانی در پی حادثه کلینیک سینا اطهر
۳۰ ساعت قبل
پیام تسلیت و هم‌دردی آیت‌الله آملی لاریجانی در پی حادثه کلینیک سینا اطهر
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی ضمن ابراز همدردی با خانواده جان‌باختگان حادثه کلینیک سینا اطهر، بر رسیدگی فوری و درمان مصدومان و بررسی علت این حادثه تأکید کرد.
عضویت در صندوق بیمه گامی در جهت کاهش مشکلات زنان خانه‌دار
۳۰ ساعت قبل / زنان خانه دار / قم / بیمه / بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر
عضویت در صندوق بیمه گامی در جهت کاهش مشکلات زنان خانه‌دار
ایلنا: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم از همکاری با صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر این استان در جهت گسترش پوشش بیمه‌ای در میان زنان خانه‌دار خبر داد.
۳۰ ساعت قبل / دانشگاه تهران / خانواده
"فقر عاطفی" در خانواده منشأ خشونت‌هایی چون "قتل رومینا"
یک استاد دانشگاه تهران با اشاره به حادثه قتل رومینا گفت: در این ماجرا، پدر دچار غفلت شد و واکنش نشان داد و این به‌خاطر فقر عاطفی است؛ اگر به حقوق عاطفی فرزند توجه نکنیم، گسست ایجاد می‌شود و در این ماجرا گسست شدید بین فرزند و پدر و مادر ایجاد شده بود.
شهید صابر بعد از 10 سال گمنامی چگونه بازگشت؟
۳۰ ساعت قبل / شهدای دفاع مقدس
شهید صابر بعد از 10 سال گمنامی چگونه بازگشت؟
بعد از شهادت شهید صاب روزهای سخت برای خانواده به‌خصوص مادر شروع شده بود.گریه‌‌هایش قطع نمی‌شد، چون رضا پیکری نداشت اما او همچنان منتظر آمدن رضا بود.
(ویدیو) تیراندازی هوایی در مراسم تشییع شیخ منصور آلبوغبیش
۳۱ ساعت قبل / تشییع شیخ منصور آلبوغبیش
(ویدیو) تیراندازی هوایی در مراسم تشییع شیخ منصور آلبوغبیش
طبق رسومات آن منطقه وقتی یک شیخ قبیله می میرد، باید تشییع جنازه او بسیار باشکوه و با حضور تمام قبایل منطقه برگزار شود و  با وجود آنکه خانواده شیخ مایل به برگزاری مراسم نبودند اما تسلیم رسم و رسومات قبیله ای شدند.
دستور وزیر کشور برای بررسی دقیق ابعاد سانحه کلینیک سینا
۳۱ ساعت قبل / آتش سوزی در کلینیک سینا / پرونده حادثه کلینیک سینا / عبدالرضا رحمانی فضلی / وزیر کشور
دستور وزیر کشور برای بررسی دقیق ابعاد سانحه کلینیک سینا
به گزارش الف به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، «عبدالرضا رحمانی فضلی» روز چهارشنبه با تسلیت به خانواده جان‌باختگان این حادثه تاسفبار، ضرورت رسیدگی به وضعیت مجروحان و آسیب‌دیدگان و همچنین بررسی دقیق علت وقوع این حادثه و کوتاهی و سهل‌انگاری‌های احتمالی در عدم رعایت استانداردهای ایمنی را مورد تاکید قرار داد.
طلای المپیک، قابل معامله نیست
۳۱ ساعت قبل / اتحادیه جهانی کشتی / کمیل قاسمی / کمیته بین المللی المپیک
طلای المپیک، قابل معامله نیست
تهران - ایرنا - ماجرای تبدیل مدال برنز «کمیل قاسمی» آزادکار وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن بعد از مثبت اعلام شدن دوپینگ «آرتور تایمازوف» ازبکستانی به مدال طلا این روزها در حالی خانواده کشتی را وارد چالش جدیدی کرده که به نظر می‌رسد ادامه آن ممکن است حتی به قیمت از دست رفتن این مدال باشد.
رهایی ۴۰ زندانی محکوم مالی از زندان در استان مرکزی
۳۱ ساعت قبل / زندانیان جرائم غیرعمد / آزادی زندانیان غیر عمد / استان مرکزی / ستاد دیه / استانی-اجتماعی
رهایی ۴۰ زندانی محکوم مالی از زندان در استان مرکزی
مدیرکل ستاد دیه استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۰ زندانی محکوم مالی از زندان‌های استان مرکزی رهایی یافتند و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.
ضرورت تغییر معیار ارزش‌گذاری برخی از دروس جدید کنکور
۳۱ ساعت قبل / آموزش و پرورش / خانواده / دانش آموز / کنکور / وزن
ضرورت تغییر معیار ارزش‌گذاری برخی از دروس جدید کنکور
ایلنا: رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: اگر درسی معیار و ارزش گذاری مشخصی نداشته باشد، خانواده و دانش آموز هم برای آموزش آن اهتمام ندارد، وزن این دروس…
پزشک قانونی: شناسایی هویت ۱۴ جانباخته حادثه آتش سوزی خیابان شریعتی/ احتمال تحویل اجساد تا پایان امروز
۳۲ ساعت قبل
پزشک قانونی: شناسایی هویت ۱۴ جانباخته حادثه آتش سوزی خیابان شریعتی/ احتمال تحویل اجساد تا پایان امروز
شناسایی هویت پیکرها در حال انجام است و لازمه اصلی شناسایی پیکرها حضور تمام خانواده‌ها است و تاکنون ۱۴ خانواده از متوفیان به ما مراجعه کرده‌اند و منتظر هستیم سایر خانواده‌ها هم مراجعه کنند.
۳۲ ساعت قبل
ترخیص ۷ نفر از مصدومان حادثه انفجار کلینیک اطهر
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن ابراز همدردی با خانواده جان‌باختگان حادثه کلینیک سینا اطهر، از ترخیص ۷ نفر از مصدومان این حادثه در بیمارستان شهدا تجریش خبر داد.
دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد با خانواده شهیدان خالقی‌پور
۳۲ ساعت قبل / خانواده شهدا / بنیاد شهید و امور ایثارگران / وزارت ارشاد / سید عباس صالحی / ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور / حامد جعفرنژاد
دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد با خانواده شهیدان خالقی‌پور
قرارداد مستاجران دروغگو فسخ می‌شود/ الزام ثبت تعداد، جنسیت و نام مستاجران در قراردادها
۳۳ ساعت قبل / جنسیت / خانواده / دروغگویی / شرایط اقتصادی / افزایش قیمت مسکن
قرارداد مستاجران دروغگو فسخ می‌شود/ الزام ثبت تعداد، جنسیت و نام مستاجران در قراردادها
ایلنا: نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: اگر مستاجران در قراردادها واقعیتی را درباره تعداد افراد یا نسبیت اعلام نکنند، قرارداد اجاره به راحتی فسخ می‌شود.
۳۳ ساعت قبل
نگرانی از روند افزایشی طلاق
یک پژوهشگر اجتماعی گفت: بررسی آمار طلاق در سال‌های گذشته بیانگر آن است که وضعیت طلاق به عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی مهم متأسفانه شرایط مطلوبی نداشته که این روند افزایشی می‌تواند تهدیدی برای سلامت نظام اجتماعی و نهاد خانواده باشد که باید برنامه‌های پیشگیری و کاهش آن چاره اندیشی شود.
خبرنگار پرس‌تی‌وی: از هر پنج زن یک نفر در آمریکا مورد تجاوز قرار می‌گیرد
۳۳ ساعت قبل
خبرنگار پرس‌تی‌وی: از هر پنج زن یک نفر در آمریکا مورد تجاوز قرار می‌گیرد
خبرنگار پرس‌تی‌وی با ارائه آماری درخصوص زنان در آمریکا گفت: درحال حاضر 40درصد زنان آمریکا سرپرست خانواده هستند و درآمد آن‌ها نسبت به مردان 20درصد کمتر است، همچنین از هر 5زن یک نفر مورد تجاوز قرار می‌گیرد.
دعوا در خانواده ترامپ بالا گرفت
۳۳ ساعت قبل / دونالد ترامپ / بازار کتاب / معرفی کتاب
دعوا در خانواده ترامپ بالا گرفت
ایسنا نوشت: یک قاضی در نیویورک انتشار کتاب افشاگرانه نوشته مری ترامپ، برادرزاده رئیس‌جمهور آمریکا را تا رسیدگی به پرونده در جلسه دادگاه ممنوع کرد.
زندانیان جرایم غیرعمد نصف شده‌اند/ ۹۶۲ زندانی مهریه در کشور
۳۳ ساعت قبل / مهریه / اسدالله جولایی
زندانیان جرایم غیرعمد نصف شده‌اند/ ۹۶۲ زندانی مهریه در کشور
مدیرعامل ستاد دیه کشور با انتقاد از احکام صادره در برخی از شعب دادگاه‌های خانواده گفت: علی‌رغم پیگیری‌های رییس دستگاه قضا هم‌اکنون ۹۶۲ بدهکار مهریه در کشور تحمل حبس می کنند.
۳۳ ساعت قبل / دهه کرامت / مسجد
"سه‌شنبه‌های تکریم" در 25 هزار کانون مسجد سراسر کشور اجرا می‌شود
حجت‌الاسلام ارزانی با اشاره به طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم گفت: 25 هزار کانون فرهنگی هنری در قالب این طرح با خانواده شهدا تجدید بیعت می‌کنند.
ستاد دیه: کاهش ۴۷ درصدی زندانیان غیرعمد / ۹۶۲ زندانی مهریه در کشور / ایلام، مرکزی و قم فاقد زندانی مهریه
۳۳ ساعت قبل
ستاد دیه: کاهش ۴۷ درصدی زندانیان غیرعمد / ۹۶۲ زندانی مهریه در کشور / ایلام، مرکزی و قم فاقد زندانی مهریه
مدیرعامل ستاد دیه کشور با انتقاد از احکام صادره در برخی از شعب دادگاه‌های خانواده گفت: علی‌رغم پیگیری‌های رییس دستگاه قضاء و تلاش‌های صورت گرفته اما هم‌اکنون ۹۶۲ بدهکار مهریه در کشور تحمل حبس می‌کنند.
انتقاد مدیرعامل ستاد دیه کشور از احکام صادره در برخی از شعب دادگاه‌های خانواده
۳۳ ساعت قبل / مهریه / جولایی / ستاد دیه کشور / زندانی مهریه
انتقاد مدیرعامل ستاد دیه کشور از احکام صادره در برخی از شعب دادگاه‌های خانواده
ایلنا: مدیرعامل ستاد دیه کشور با انتقاد از احکام صادره در برخی از شعب دادگاه‌های خانواده گفت: علیرغم پیگیری‌های رییس دستگاه قضا هم‌اکنون ۹۶۲ بدهکار مهریه در کشور…
۹۶۲ بدهکار مهریه در زندان‌های کشور
۳۳ ساعت قبل / سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور
۹۶۲ بدهکار مهریه در زندان‌های کشور
تهران - ایرنا - مدیرعامل ستاد دیه کشور با انتقاد از احکام صادره در برخی شعب دادگاه‌های خانواده گفت: با وجود پیگیری‌های رئیس دستگاه قضا و تلاش‌های انجام شده، ‌اکنون ۹۶۲ بدهکار مهریه در زندان‌های کشور تحمل حبس می‌کنند.
دومین دوره ویژه برنامه «زیر سایه خورشید» در دارالشهدای تهران
۳۴ ساعت قبل / شهرداری تهران / شهرداری منطقه 17 / دهه کرامت / دومین دوره ویژه‌برنامه «زیر سایه خورشید» / ولادت حضرت امام رضا (ع) / فرهنگ‌سرای سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
دومین دوره ویژه برنامه «زیر سایه خورشید» در دارالشهدای تهران
ایلنا: دومین دوره ویژه‌برنامه «زیر سایه خورشید» به مناسبت دهه کرامت و ولادت حضرت امام رضا (ع) چهارشنبه ۱۱ تیر با حضور خادمان حرم رضوی همراه با تجلیل از خانواده شهید…
گمرک: تمام مرزهای مسافری عراق تا اطلاع ثانوی بسته است
۳۴ ساعت قبل
گمرک: تمام مرزهای مسافری عراق تا اطلاع ثانوی بسته است
سخنگوی گمرک درباره زمان بازگشایی مرز مسافری عراق گفت: تنها مسافرانی که شرایط خاص دارند مانند کسانی که ویزای خاص دارند، دیپلمات‌ها و خانواده آنها، افرادی که تابعیت یکی از این دو کشور را دارند اما اقامتشان در طرف مقابل است یا بیمارانی که در ایران درمان شده اند و می‌خواهند به عراق برگردند می‌توانند سفر داشته باشند اما در حالت عادی تمام مرزهای مسافری بسته است.
۳۴ ساعت قبل
نشاط کودکانه در موج دوم کرونا
میدان امام (ره) یکی از مهمترین اماکن تفریحی شهر اصفهان است که با گرم شدن هوا بسیاری از خانواده ها برای گذران اوقات فراغت به این میدان تاریخی می آیند.
انتشار کتاب افشاگرانه علیه خانواده ترامپ موقتاْ متوقف شد
۳۴ ساعت قبل / دونالد ترامپ
انتشار کتاب افشاگرانه علیه خانواده ترامپ موقتاْ متوقف شد
قاضی دادگاهی در نیویورک موقتاْ انتشار کتاب افشاگرانه علیه خانواده دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا را متوقف کرد.
۱۰۵۶ نفر پشت نوبتی در مراکز نگهداری شبانه‌روزی/یک سوم مدجویان پذیرش‌شده مجهول‌الهویه هستند
۳۵ ساعت قبل / خانواده / سالمندان / شبانه روزی / مراکز / سراج / مراکز شبانه‌روزی توانبخشی مراقبتی سازمان بهزیستی
۱۰۵۶ نفر پشت نوبتی در مراکز نگهداری شبانه‌روزی/یک سوم مدجویان پذیرش‌شده مجهول‌الهویه هستند
ایلنا: مدیر کل دفتر امور مراکز شبانه روزی توانبخشی مراقبتی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه ۱۰۵۶ نفر پشت نوبت پذیرش در مراکز شبانه‌روزی هستند، گفت: تلاش کردیم با…
تشخیص صلاحیت جرم سیاسی یا امنیتی بر عهده مرجع قضایی است
۳۵ ساعت قبل
تشخیص صلاحیت جرم سیاسی یا امنیتی بر عهده مرجع قضایی است
رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و‌ مشاوران خانواده گفت: قضات نمی‌توانند قانون جرم سیاسی را اجرا نکنند چون این قانون مصوبه مجلس شورای اسلامی و لازم الاجراست، البته تشخیص صلاحیت اینکه جرم سیاسی است یا امنیتی بر عهده مرجع قضایی است.
پیام تسلیت سخنگوی دولت ایران به خانواده کشته شدگان انفجار کلینیک سینا
۳۵ ساعت قبل
پیام تسلیت سخنگوی دولت ایران به خانواده کشته شدگان انفجار کلینیک سینا
دکتر ربیعی از طرف دولت حادثه دلخراش انفجار کلینیک درمانی سینا اطهر را تسلیت گفت و بر رسیدگی کامل و درمان مصدومان این انفجار تاکید کرد.
تعبیر غلط از
۳۵ ساعت قبل
تعبیر غلط از "غیرت" آفت اصلی روابط خانوادگی است
یک روانشناس بالینی گفت: حاصل غیرت در خانواده باید امنیت و آسایش باشد نه نقطه مقابل آن
صالحی:خانه شهدا همواره منشاء خیرات و برکات است
۳۶ ساعت قبل
صالحی:خانه شهدا همواره منشاء خیرات و برکات است
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا، یک توفیق است، اظهار کرد: خانه شهدا همواره منشاء خیرات و برکات است، بنابراین ذیل طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم با محوریت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، این حرکت در برنامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار می‌گیرد.
تشخیص صلاحیت جرم سیاسی یا امنیتی بر عهده مرجع قضایی است/ قضات نمی‌توانند قانون جرم سیاسی را اجرا نکنند/ جامعه حقوقی نگاه مثبتی به بخشنامه اخیر دارد
۳۶ ساعت قبل / قوه قضاییه / قضات / جرم سیاسی / رئیسی / جرم امنیتی / بهادری جهرمی / مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و‌ مشاوران خانواده قوه قضاییه
تشخیص صلاحیت جرم سیاسی یا امنیتی بر عهده مرجع قضایی است/ قضات نمی‌توانند قانون جرم سیاسی را اجرا نکنند/ جامعه حقوقی نگاه مثبتی به بخشنامه اخیر دارد
ایلنا: رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و‌ مشاوران خانواده گفت: قضات نمی‌توانند قانون جرم سیاسی را اجرا نکنند چون این قانون مصوبه مجلس شورای اسلامی و لازم الاجراست،…
تجدیدبیعت ۲۵ هزار کانون فرهنگی هنری با خانواده شهدا در طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم
۳۶ ساعت قبل / دهه کرامت
تجدیدبیعت ۲۵ هزار کانون فرهنگی هنری با خانواده شهدا در طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم
مادر شهیدان خالقی پور با بیان اینکه راه شهادت در خانواده خالقی‌پور همیشه باز است، گفت: هیچگاه غم و غصه‌ای از زندگی شخصی خود را در جایی بازگو نکردم و هر میهمانی به این خانه بیاید سعی می‌کنیم با ذکر اتفاقات شیرین، خاطرات خوبی را برای عزیزان رقم بزنیم.
۳۷ ساعت قبل
گزارش سخنگوی دولت از یک حادثه دردناک
ایسنا/ سخنگوی قوه مجریه ضمن ابراز همدردی با خانواده جان‌باختگان حادثه کلینیک سینا اطهر، بر رسیدگی کامل و درمان مصدومان این انفجار تأکید کرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •