جمعه, ۱۴ آذر, ۱۳۹۹ / 4 December, 2020
درد پا
این درد ها در مبتلایان به کرونا پایدار است
۱۳۹۹/۰۸/۱۳ / کرونا
این درد ها در مبتلایان به کرونا پایدار است
اقتصادنیوز : سینه درد پایدار توسط بسیاری از افرادی که با علائم بلند مدت کووید-۱۹ مواجه شده اند، گزارش شده است.طی همه گیری بیماری کووید-۱۹، کروناویرویس جدید کارشناسان سلامت را با سورپرایزهای ترسناکی مواجه کرده است. آنچه که در ابتدا یک ویروس تنفسی به نظر می رسید، اکنون بیشتر شبیه مهاجمی است که به قسمت های مختلف بدن حمله می کند. همچنین، به نظر می رسد افرادی که به این بیماری مبتلا شده و بهبود می…
۵ نشانه کرونای مزمن را بشناسید
۱۳۹۹/۰۸/۱۳ / سلامت / ویروس کرونا / آنتونی فائوچی / کووید ۱۹ / آمریکا / علائم کرونا
۵ نشانه کرونای مزمن را بشناسید
سینه درد پایدار توسط بسیاری از افرادی که با علائم بلند مدت کووید-۱۹ مواجه شده اند، گزارش شده است.
۸ علت درد پاشنه پا
۱۳۹۹/۰۸/۰۷
۸ علت درد پاشنه پا
پاها، اساس سیستم کلی بدن هستند و اگر کف پا یا پاشنه پای شما درد کند، این درد به تمامی ‌بدن شما منتقل می‌شود.
کفش نو پایتان را می‌زند؟ این مطلب را بخوانید
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / کفش نو / پا / درد / تاول / جوراب / سشوار
کفش نو پایتان را می‌زند؟ این مطلب را بخوانید
کفشی که به فرم پایتان شکل نگرفته می‌تواند موجب درد پا، تاول و دم صبحی لنگ‌لنگان به خانه رسیدن باشد و به دلیل آن که هنوز نرم نشده است، می‌تواند روزتان را خراب کند.
خاطرات آیت‌الله هاشمی؛ ۱۵ شهریور ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۶: از حفاظت خواستم  از حجم محافظان و ماشین‌هاى همراه من‏ کم کنند؛ قبول نکرد
۱۳۹۹/۰۶/۱۶
خاطرات آیت‌الله هاشمی؛ ۱۵ شهریور ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۶: از حفاظت خواستم از حجم محافظان و ماشین‌هاى همراه من‏ کم کنند؛ قبول نکرد
خاطرات آیت الله هاشمی: آقاى [عباس واعظ] طبسى، [تؤلیت آستان قدس رضوی]، ظهر میهمانم بود. قرار شد سفرى به مشهد بروم. گفت درد پایش شدید شده و کم‏کم دارد قانع مى‌شود که عمل جراحى انجام شود. از وضع ترکیب دولت و تصفیه مدیران متعلق به جناح‌هاى دیگر و عدم هماهنگى آنها با نظرات رهبرى، اظهارنگرانى‏ کرد
۱۳۹۹/۰۶/۰۶
گرفتگی عضلات پا در شب چه دلایلی دارد؟
گرفتگی عضلات پا در شب، انقباض دردناک و ناخواسته ماهیچه پا خوانده می‌شود که افراد به طور معمول هنگام خواب دچار آن می‌شوند.به گزارش ایسنا، در بیشتر مواقع نمی‌توان برای گرفتگی عضلات پا در شب علت مشخصی پیدا کرد. در مجموع، گرفتگی عضلات پا در شب به خستگی ماهیچه‌ها و مشکلات عصبی مرتبط است. احتمال بروز این عارضه دردناک با افزایش سن بیشتر می‌شود. همچنین زنان باردار بیشتر احتمال دارد دچار مشکل گرفتگی عضلات پا در شب شوند. علاوه بر این، چندین عارضه و بیماری از قبیل نارسایی کلیوی و آسیب عصب ناشی از بیماری دیابت از جمله عوامل موثر در گرفتگی عضلات پا در شب به حساب می‌آیند.همچنین مصرف برخی داروها از قبیل انواعی از داروهای ادرارآور ممکن است فرد را دچار عارضه گرفتگی عضلات پا در شب کند، اگرچه ارتباط دقیق این دو …
چگونه حضرت قاسم در دشت کربلا غوغا به پا کرد؟
۱۳۹۹/۰۶/۰۴
چگونه حضرت قاسم در دشت کربلا غوغا به پا کرد؟
در حالى که سر جناب قاسم به دامن حسین است، از شدت درد پاشنه پای را محکم به زمین مى‏‌کوبد. در همین حال، ‏«فشهق شهقة فمات‏» فریادى کشید و جان به جان آفرین تسلیم کرد. یک وقت دیدند ابا عبدالله بدن قاسم را بلند کرد و بغل گرفت. دیدند قاسم را مى‌کشد و به خیمه‏‌گاه مى‏‌آورد.
کاهش درد پاشنه با لیزر درمانی
۱۳۹۹/۰۶/۰۳
کاهش درد پاشنه با لیزر درمانی
التهاب کف پا شایع‌ترین علت درد پاشنه است که حدود ۱۰ درصد جمعیت جهان به آن مبتلا هستند. این عارضه بیشتر در سنین بین ۴۰ تا ۶۰ سالگی اتفاق می‌افتد و در خانم‌ها، ورزشکاران و سربازان شایع‌تر است.
چه زمانی سکسکه علامت ابتلا به کرونا است؟
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / سکسکه / علائم کرونا
چه زمانی سکسکه علامت ابتلا به کرونا است؟
مشکلات ادراری، درد پهلو یا نشانه‌های همچون سکسکه، ورم پلک، ریزش مو و درد پا به صورت تک علامت بروز کرونا نیستند
یادداشت‌های ناصرالدین‌شاه سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۲۶۸؛ مواجهه شاه قاجار با ابزار مدرن ماساژدرمانی در حمام بادن - بادن
۱۳۹۹/۰۵/۲۳
یادداشت‌های ناصرالدین‌شاه سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۲۶۸؛ مواجهه شاه قاجار با ابزار مدرن ماساژدرمانی در حمام بادن - بادن
یک تالاری بود که در آن تالار اسباب ژیمناستیک زیادی از هر جور و هر قبیل گذارده بودند... برای اشخاصی که مبتلا به درد‌های عصبانی و استخوانی هستند مثلا درد دست، درد پا، درد شکم و همچنین سایر اعضا که هر جای آدم دردی بکند روی این اسباب‌ها که هر کدام مال مالش و حرکت جای مخصوصی از عضو بدن است می‌نشانند و این اسباب‌ها را با چرخ‌های بخاری که در زیر این تالار است حرکت می‌دهند... خیلی طرز و طور‌های غریب!
سکسکه و درد پا و پهلو از علائم جدید کروناست
۱۳۹۹/۰۵/۲۲
سکسکه و درد پا و پهلو از علائم جدید کروناست
آمار منتشرشده از وزارت بهداشت می‌گوید از روز سه‌شنبه تا ظهر چهارشنبه دو هزار و ۵۱۰ بیمار جدید مبتلابه کووید-۱۹ در کشور شناسایی شد که مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به ۳۳۳ هزار و ۶۹۹ نفر رسید.  در این بازه زمانی ۱۸۸ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۱۸ هزار و ۹۸۸ نفر رسید.
جدیدترین علائم کووید ۱۹
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / کووید ۱۹ / علایم کرونا
جدیدترین علائم کووید ۱۹
مشکلات ادراری، درد پهلو یا نشانه‌هایی همچون سکسکه، ورم پلک، ریزش مو و درد پا که اخیرا از کشور‌های مختلف گزارش شده است، در هیچ کدام از موارد به صورت تک علامت بروز نکرده‌اند و در کنار علائم اصلی فرد را درگیر کرده‌اند.
۷ نوع پادرد شایع + روش درمان
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / پادرد / درد پا / سبک زندگی / پارسی خبر
۷ نوع پادرد شایع + روش درمان
پادرد شما ممکن است نشان‌دهنده‌ی این باشد که فقط به کمی استراحت نیاز دارید یا این که مشکلی جدی وجود داشته باشد. در این مطلب در مورد علل پادرد‌های شایع و روش درمان آن‌ها بخوانید.
تفاوت درد پاشنه پا و خارپاشنه / روش‌های بهبود درد پاشنه پا
۱۳۹۹/۰۳/۲۱ / روماتیسم / خارپاشنه / درد پاشنه پا / درد پا / سبک زندگی / پارسی خبر
تفاوت درد پاشنه پا و خارپاشنه / روش‌های بهبود درد پاشنه پا
یک جراح ارتوپد و آرتروسکوپی زانو گفت: در بسیاری از موارد درد پاشنه پا وجود دارد، اما در عکس رادیولوژی هیچ خارپاشنه‌ای دیده نمی‌شود. در واقع درد پاشنه معادل التهاب پرده کف پا بوده و به معنای خارپاشنه نیست. البته در برخی بیماران خاص، خار پاشنه بدون درد وجود دارد و در بعضی بیماران دیگر برعکس این موضوع دیده می‌شود.
۱۳۹۹/۰۲/۲۷
از قرارداد 300 تومانی تا بذل و بخشش تن ماهی!
بی‌پولی این روزها به شدت وارد والیبال کشور شده. آنقدر که قرارداد بازیکنان در تیم‌های مختلف لیگ‌برتری و لیگ یکی تفاوت زیادی دارد. همین موضوع باعث اعتراض‌های زیادی هم شده.بی‫پولی، همیشه در لیگ های والیبال حاشیه‫ساز است. هر سال فدراسیون قبل از قرعه‫کشی برای ‫تیم‫های بدهکار لیگی خط و نشان می‫کشد و حتی تهدید می‫کند حضور در قرعه‫کشی به شرط تسویه حساب است، اما باز سر و ته کار با قول و قرار و تعهد هم می‫آید. در بعضی موارد تعهدات در حد قول و قرار می‫ماند و بس. با اینکه طبق آیین‫نامه تیم‫های لیگی باید در نیم فصل اول 50 درصد قرارداد بازیکنانشان را تسویه کنند اما بعضی مواقع پیش می‫آمد که یک ریال هم به بازیکن و مربی نمی‫رسید. تیمی بدهکار که تهدید هم می‌‫کردبا اعتراض بازیکنان، شاید تیمی یک هفته بازی نمی‫کرد …
۹ تمرین کاردیو برای افرادی که از دویدن متنفر هستند
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / ورزش / هوازی / دویدن
۹ تمرین کاردیو برای افرادی که از دویدن متنفر هستند
حتی طرفداران ورزش‌های کاردیو به سختی دویدن اعتراف می‌کنند. دویدن برای مدت طولانی بسیار دشوار است، خصوصاً برای افرادی که از درد پا، مچ پا یا زانو رنج می‌برند. در صورتی که دویدن برای تان خوشایند نیست، می‌توانید با ۹ تمرین هوازی در این مقاله آشنا شوید.
۹ دلیل برای درد پا هنگام راه رفتن!
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / درد گرفتن پا / دلایل درد پا / تاندون پا
۹ دلیل برای درد پا هنگام راه رفتن!
پای انسان از بسیاری استخوان های کوچک شکل گرفته است و آسیب دیدگی، نامیزانی یا تخریب بالشتک های محافظ اطراف آنها می تواند موجب درد قابل توجهی شود.
دلایل پنهان پا درد که نمی‌دانستید
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / پا درد / دلایل درد پا / پارسی خبر
دلایل پنهان پا درد که نمی‌دانستید
پا درد دلایل مختلف و مرموزی دارد که کمتر کسی از آن باخبر است. کفش‌های نامناسب از رایج‌ترین دلایل پادرد می‌باشند.
علل درد در یک طرف بیضه آقایان چیست؟
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / بیضه آقایان / پارسی خبر / دردبیضه / بیماری آقایان
علل درد در یک طرف بیضه آقایان چیست؟
درد در یک بیضه اگر به موقع درمان نشود، می‌تواند نادر و جدی باشد. درد می‌تواند در بیضه راست یا چپ وجود داشته باشد و همراه با تورم بیضه، درد پایین شکم و سوزش هنگام ادرار باشد. درد شدید در یک بیضه می‌تواند در اثر پیچ خوردگی بیضه، آسیب دیدگی کشاله ران، عفونت باکتریایی یا پروستاتیت ایجاد شود. برای علل و گزینه‌های درمانی بیشتر در زیر بخوانید.
اگر بازی‌های لیگ لغو نمیشد پارس‌جم تک رقمی بود/ باتیستا به دلیل درد پایش آن صحبت‌ها را مطرح کرده است
۱۳۹۹/۰۱/۰۷
اگر بازی‌های لیگ لغو نمیشد پارس‌جم تک رقمی بود/ باتیستا به دلیل درد پایش آن صحبت‌ها را مطرح کرده است
مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی معتقد است مگنو باتیستا بدلیل درد و شرایط نامساعد آن گلایه‌ها را مطرح کرده است.
درد زانو معنا ندارد!
۱۳۹۸/۱۲/۲۹ / دردزانو / پارسی خبر / علائم درد زانو
درد زانو معنا ندارد!
زانو یکی از مهم‌ترین قسمت‌های بدن است. تمامی وزن هر انسان روی پا‌ها قرار دارد و بیشترین فشار به مفصل زانو وارد می‌شود به همین دلیل زانو درد شایع‌ترین چالش افراد است. معمولاً زانو درد از سنین بالا شروع می‌شود، اما در سنین پایین نیز به دلیل بیماری‌های ژنتیکی یا بروز حوادث، شاهد معضلات گسترده هستیم، به نوعی که کار این افراد به عمل‌های جراحی منجر می‌شود. اگرچه ساییدگی‌های زانو باعث می‌شود که در بسیاری از موارد افراد به ویژه در سن سالمندی زمین‌گیر شوند، اما علم به اندازه‌ای پیشرفت کرده که می‌توان با تعویض بخش‌هایی از زانو، درد را از بین برد و توان راه رفتن را به فرد سالمند بازگرداند.در این رابطه با دکتر ایمان قماشی گفتگو کردیم. وی که متخصص ارتوپدی است و فوق‌تخصص جراحی زانو دارد، معتقد است که مدت‌هاست …
گرفتگی پا را سریع رفع کنید+ راهکار
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ / گرفتگی پا / پارسی خبر / درد پا / درمان
گرفتگی پا را سریع رفع کنید+ راهکار
گرفتگی ماهیچه در ناحیه ساق پا اصطلاحاً «اسب چارلی» نامیده می‌شود. این نوع گرفتگی می‌تواند در نتیجه‌ی استفاده از دارو و یا استفاده بیش از حد عضلات ایجاد شود. همچنین کمبود کلسیم یا منیزیم از دیگر عوامل گرفتگی پا است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
با این تست خانگی می‌فهمید که دیسک کمر دارید یا نه
دیسک ساختاری است که بین مهره‌های ستون فقرات در بدن قرار دارد. دیسک مشابه یک بالش یا صفحه نرم برای استخوان عمل می‌کند. بخش خارجی دیسک از غضروف فیبری سخت (حلقوی) تشکیل شده که از برخورد در سه جهت مختلف تشکیل می‌شود. در بخش میانی دیسک، یک هسته ژلاتینی وجود دارد (بعضی افراد ساختار دیسک را مشابه یک نان شیرینی ژله‌ای تشریح می‌کنند). در عمل دیسک حرکت استخوان‌ها و مهره‌های بدن را امکان پذیر می‌کند و به عنوان یک حایل و ضربه گیر بین استخوان‌ها فعالیت می‌نماید.در حالت عادی، این سیستم به خوبی فعالیت لازم را انجام می‌دهد. اما زمانی که فرد دچار مشکل فتق دیسک شود، حلقه خارجی دیسک دچار فرسایش می‌شود و هسته ژلاتینی به خاطر این آسیب از محل خود خارج می‌شود.در فتق دیسک یا بیرون زدگی دیسک، دیسک از محل اصلی خود بیرون …
۱۳۹۸/۰۹/۳۰
واکنش عبدی به مصاحبه جلالی: به خاطر درد پایم به رختکن رفتم
مهرداد عبدی، مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان به اظهارات مجید جلالی سرمربی این تیم واکنش نشان داد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۵ / شهید اسماعیل عمرانی / شهید محمد حسن قریب
این درد پایانی ندارد ... + فیلم
چهارده سال پیش در چنین روزی هواپیمای معروف C۱۳۰ که حامل جمعی از خبرنگاران و نیروهای ارتش بود، سقوط کرد تا غمی سنگین بر جامعه رسانه‌یی کشور وارد شود.
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
خودت بمال!
سایت‌ها و کانال‌های شهر بجستان خراسان با انتشار اعلامیه ترحیم مرحوم عباس پهلوان خبر از فوت پیرمردی دادند که دو سال قبل به خاطر درد پایش، به حسن قاضی‌زاده هاشمی گلایه کرده بود و خواهان امکانات فیزیوتراپی در شهرشان شده بود اما وزیر به او گفته بود: این که فیزیوتراپی نمی‌خواهد، پایت درد می‌کند؟ خودت بمال. این ویدئو به سرعت دست به دست شد و به شهرت بسیاری رسید. آن پیرمرد فوت کرده است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / سیدحسن قاضی زاده هاشمی
عکس | فوت پیرمردی که وزیر پیشین بهداشت به او گفت: پایت درد می‌کند؟ خودت بمال!
سایت‌ها و کانال‌های شهر بجستان خراسان با انتشار اعلامیه ترحیم مرحوم عباس پهلوان خبر از فوت پیرمردی دادند که دو سال قبل به خاطر درد پایش ، به حسن قاضی‌زاده هاشمی گلایه کرده بود و خواهان امکانات فیزیوتراپی در شهرشان شده بود اما وزیر به او گفته بود: این که فیزیوتراپی نمی‌خواهد، پایت درد می‌کند؟ خودت بمال این ویدئو به سرعت دست به دست شد و به شهرت بسیاری رسید. آن پیرمرد روزگذشته فوت کرده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۳
کشف پروتئینی که درد را زیاد می‌کند!
دانشمندان پروتئینی را در مغز کشف کرده‌اند که موجب حفظ و ازدیاد درک دردهای مزمن و آسیب‌های عصبی و التهابی پس از آن می‌شود.به گزارش ایسنا و به نقل از مدیکال اکسپرس، طبق تحقیقات انجام شده در مدرسه آیکان در بیمارستان مونت سینا، پروتئینی به نام RGS4که تنظیم کننده سیگنالینگ پروتئین G است، نقش برجسته‌ای در حفظ حالات درد طولانی مدت دارد و ممکن است یک هدف نویدبخش برای درمان شرایط درد مزمن باشد.این کشف ممکن است به پزشکان کمک کند بتوانند جلوی پیشرفت دردهای حاد، یعنی شرایطی که بیماران نه تنها درد را حس می‌کنند، بلکه تعدادی از علائم ناتوان‏کننده از نقص حسی گرفته تا افسردگی و از بین رفتن انگیزه را تجربه می‌کنند.انتقال از درد حاد به مزمن با سازگاری‌های بی‌شماری در سلول‌های ایمنی، گلیال و نورونی همراه است که …
۱۳۹۸/۰۷/۲۰
چهره سوخته مدل مشهور پس از حمله اسیدپاشی
مدل 35 ساله در پایان توضیح عکس نوشت: من هنوز به روان‌ درمانی می‌روم، هنوز به من کمک می‌کند و هنوز حرف برای گفتن دارم. تحمل کن، درد پایان خواهد یافت.
۱۳۹۸/۰۷/۰۲ / امام سجاد(ع) / ماه محرم / محمود کریمی
میکشم از درد پا روی زمین / اشک چشم و خون لبهایم عجین
به مناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت علی بن حسین، امام سجاد (علیه‌السلام)، شما بخشی از مداحی حاج محمود کریمی را از حسینیه مجازی مهر مشاهده می‌کنید.
۱۳۹۸/۰۶/۰۴ / فیزیوتراپی / کاهش وزن
تاثیر فیزیوتراپی بر کاهش وزن
فیزیوتراپی یکی از رایج‌ترین شیوه‌های درمانی در بهبود آسیب‌دیدگی یا مشکلاتی از قبیل گرفتگی گردن و درد پاهاست.
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
دوستی خارپاشنه با افراد چاق
خار پاشنه یکی از رایج‌ترین علل درد پاشنه پا است که به علت التهاب رباط کف پا بوجود می آید و این بیماری میان دوندگان و اشخاص دارای اضافه وزن شیوع بیشتری دارد.
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
چه کسانی بیشتر دچار خارپاشنه می شوند؟
خار پاشنه یکی از رایج‌ترین علل درد پاشنه پا است که به علت التهاب رباط کف پا بوجود می آید و این بیماری میان دوندگان و اشخاص دارای اضافه وزن شیوع بیشتری دارد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۵
درد سیاتیک؛ علت‌ها و درمان آن
آیا درد عذاب آوری که از بالای ران‌ها تا کف پاهای‌تان کشیده می‌شود را تجربه کرده‌اید؟ آیا با درد پایین کمر که تا باسن پخش می‌شود و انگار هر کاری کنید دست از سرتان برنمی‌دارد دست و پنجه نرم می‌کنید؟
۱۳۹۸/۰۳/۲۷
درد پایین کمر را با اینگونه خوابیدن درمان کنید!
در این مطلب بهترین حالت های خوابیدن در صورتی که مبتلا به درد پایین کمر هستید و همچنین برخی کارهای دیگر که موقع استراحت در شب می توانید انجام دهید تا درد پایین کمر شما آرام گیرد را به شما معرفی می کنیم.
۱۳۹۸/۰۲/۲۳ / درد قفسه سینه / قلب
هوش مصنوعی به کمک بیماران مبتلا به "درد پایدار قفسه سینه" آمد
پژوهشگران انگلیسی موفق به توسعه یک سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی شده‌اند که با آنالیز بدن بیمار به او می‌گوید که آیا او اکنون به انجام آزمایش نیاز دارد یا خیر.
۱۳۹۸/۰۱/۲۳
فیلم | اقدام ‌غیرمنتظره پاپ و بوسیدن پای رهبران جنگ سودان!
در حرکتی غیر قابل پیش بینی پاپ فرانسیس 82 ساله که از درد پا نیز رنج می برد، جلوی رهبران مسیحی سودان جنوبی به زمین نشست و پای آنها را بوسید و از آنها درخواست کرد تا جنگ داخلی به پا نکنند.
۱۳۹۸/۰۱/۲۳
بوسیدن پای رهبران جنگ سودان توسط پاپ + ویدئو
در حرکتی غیرقابل پیش‌بینی پاپ فرانسیس 82 ساله که از درد پا نیز رنج می‌برد، جلوی رهبران مسیحی سودان جنوبی به زمین نشست و پای آنها را بوسید و از آنها درخواست کرد تا جنگ داخلی به پا نکنند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸
توضیح سفیر ایران درباره‌ی سفر آیت‌الله جزایری به انگلیس
سفیر ایران در بریتانیا نوشت: آیت‌الله جزایری در سفر به انگلیس به دلیل درد پا توسط پزشک معاینه شدند، اما…
۱۳۹۷/۱۱/۲۸
آیت‌الله جزایری چرا به انگلیس سفر کرد؟
سفیر ایران در انگلیس گفت: امام جمعه اهواز در سفر به انگلیس به دلیل درد پا توسط پزشک معاینه شدند، اما بستری یا درمانی صورت نگرفت.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸
آیت الله موسوی جزایری به دلیل درد پا توسط پزشک معاینه شدند
لندن – ایرنا – حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس به‌منظور تنویر افکار عمومی درباره شایعات سفر آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان به انگلیس گفت که ایشان به دلیل درد پا، در این سفر تنها یک بار توسط پزشک معاینه شدند اما بستری یا درمانی صورت نگرفت.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •