چهارشنبه, ۷ اسفند, ۱۳۹۸ / 26 February, 2020
پاکسازی کبد
پارسینه / ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ / وبگردی
فوائد ژله را دست کم نگیرید
 یکی از دغدغه‌های امروزه افراد، داشتن پوستی صاف و شفاف است.یک نوع از موادی که به سلامت پوست کمک زیادی می‌کند، کلاژن است. کلاژن ماده‌ای است که می‌تواند در درمان چین و چروک پوست نقش بسزایی داشته باشد. خوردن ژله که حاوی کلاژن است، در داشتن پوستی شفاف به افراد کمک می‌کند.ژله حاوی آمینواسید‌های طبیعی بوده که به پوست و بازسازی سلول‌های جدید بدن کمک می‌کند. این نوع آمینو اسید‌های موجود در ژله موجب ارتقا سطح سیستم ایمنی بدن و مانع التهاب و ورم مفاصل می‌شوند.یکی دیگر از فوائد مهم ژله کمک به عملکرد بهتر سیستم ایمنی بدن است. اگر از دستگاه گوارش مراقبت نشود افراد دچار بیماری‌های آزار دهنده‌ای خواهند شد. کلاژن موجود در ژله موجب می‌شود تا سطح دیواره روده‌ها پوشیده شود. پس می‌توان گفت: مصرف ژله برای سلامت روده‌ها …
نوشیدنی خاصی که باید همیشه مصرف کنید
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / اجتماعی
نوشیدنی خاصی که باید همیشه مصرف کنید
متخصص طب سنتی گفت:«سکنجبین» به عنوان یک نوشیدنی بسیار مفید می تواند جایگزین خوبی برای چای بوده و علاوه بر رفع خستگی، از گرفتگی رگ‌های قلبی جلوگیری کرده و کبد چرب را پاکسازی کند.
سریعترین راه شستشوی کبد چرب با یک نوشیدنی گیاهی!
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / اجتماعی
سریعترین راه شستشوی کبد چرب با یک نوشیدنی گیاهی!
شستشوی کبد چرب کار مشکلی نیست و احتیاج به صرف هزینه هنگفت ندارد برای این کار کافیست با موادگیاهی، در منزل نوشیدنی تهیه کنید و با آن کبدتان را از شر سموم و مواد زائد پاکسازی کنید.
  اخبار سلامتی  پاکسازی کبد
"پاکسازی سموم بدن" در روزهای آلودگی هوا با مصرف این روغن!
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / اجتماعی
"پاکسازی سموم بدن" در روزهای آلودگی هوا با مصرف این روغن!
یکی از فواید مهم مصرف "این روغن" پاکسازی سموم و رسوبات از کبد و بدن در تمامی بیماریها به‌ویژه رفع اثرات آلودگی هواست.
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ / اجتماعی
چای سبز و معجزاتش برای سلامتی و پاکسازی بدن
هر چقدر مایعاتی که برای نوشیدن در طول روز استفاده می شود، شفاف باشد و رنگ کم تری داشته باشد، دوستدار کلیه و کبد شما خواهد بود. مصرف نوشابه گاز دار و انرژی زا، افیون کلیه و کبد است و باید از رژیم غذایی شما برای همیشه حذف شود. دیابت، بیماری خاموش قرن ۲۱ است و بخشی از جامعه ایران را گرفتار کرده است. چای سبز، یکی از نوشیدنی هایی است باید وارد رژیم غذایی ایرانیان شود و جایگزین خوبی برای چای سیاه است.
پاکسازی بدن، کبد و کلیه‌های خود را به این "نوشیدنی ساده خانگی" بسپارید
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ / اجتماعی
پاکسازی بدن، کبد و کلیه‌های خود را به این "نوشیدنی ساده خانگی" بسپارید
این "نوشیدنی ساده خانگی" برای پاکسازی کل بدن از مواد زائد استفاده می‌شود و نوشیدنی‌‌ای محسوب می‌شود که هم غذا و هم دواست و کلیه‌ها را پاکسازی می‌کند, سُده‌ها و گرفتگی‌های کبد را نیز برطرف می‌کند.
جلوگیری از زردی نوزاد در بارداری
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ / بهداشت و سلامت
جلوگیری از زردی نوزاد در بارداری
اصلی ترین راه حل به منظور پيش‌گيري از زردی نوزاد در زمان بارداری، تصفیه خون و پاکسازی کبد مادر باردار از ماده های فاسد و زاید میباشد . تصفیه و پاکسازی خون و کبد یک مادر باردار نه تنها سبب جلوگيري از زردی نوزاد ميشود .
خواص جوانه تربچه از چربی سوزی تا جوان سازی پوست و تصفیه خون
انتخاب / ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ / بهداشت و سلامت
خواص جوانه تربچه از چربی سوزی تا جوان سازی پوست و تصفیه خون
این جوانه کیسه صفرا و کبد را پاکسازی می‌کند و کبدچرب را از بین می‌برد؛ همچنین عفونت بدن و مخصوصا مجاری ادرار را رفع می‌کند.
55 آنلاین / ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ / ...
فرمول نوشیدنی برای پاکسازی کبد
کبد بزرگ‌ترین اندام داخلی بدن انسان محسوب می‌شود. شاید کمتر به این بخش از بدن خود توجه داشته باشید اما کبد پیوسته در حال انجام وظایف مختلفی است و اختلال در عملکرد آن می‌تواند پیامدهای جدی برای سلامت شما به همراه داشته باشد.