جمعه, ۴ بهمن, ۱۳۹۸ / 24 January, 2020
پیمان صابریان
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
امدادرسانی اورژانس به ۲۰۱ نفر در مراسم تشییع شهید سپهبد سلیمانی
رئیس مرکز اورژانس تهران از خدمت‌رسانی به ۲۰۱ نفر در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی تا ساعت ۱۴ خبر داد. پیمان صابریان در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: از صبح دوشنبه تا ساعت ۱۴ روز دوشنبه، ۲۰۱ نفر از افرادی که در مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد سلیمانی شرکت کردند به پایگاه و امدادگران اورژانس مراجعه کردند.وی ادامه داد: از این تعداد ۵۲ نفر به بیمارستان منتقل شدند و ۱۴۹ نفر در محل درمان شدند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ...
مصدومیت ۳ نفر در تصادف زنجیره‌ای در اتوبان حقانی
رئیس اورژانس تهران از مصدومیت سه نفر به دلیل برخورد ۴ دستگاه خودرو در اتوبان حقانی خبر داد. پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران در گفت‌وگو با ایلنا درباره جزئیات این حادثه گفت: در ساعت ۱۴:۳۷ روز پنجشنبه در مسیر اتوبان حقانی به غرب، نبش خروجی همت ۴ خودرو شامل پراید،‌ سمند، پژو ۲۰۶ و زانتیا با هم برخورد کرده‌اند. وی ادامه داد: بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و ۳ مصدوم این حادثه را به بیمارستان فیروزگر منتقل کرده‌اند.
ضرورت تدوین دستورالعمل برخورد قاطع با تخلفات آمبولانس‌های خصوصی
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / بهداشت و سلامت
ضرورت تدوین دستورالعمل برخورد قاطع با تخلفات آمبولانس‌های خصوصی
رئیس سازمان اورژانس کشور از راه اندازی سامانه نظارت جامع آمبولانس‌های خصوصی به زودی خبر داد.
  پیر حسین کولیوند  پیمان صابریان  آمبولانس  اورژانس
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / ...
کشته شدن زن جوان براثر برخورد پژو ۲۰۶ با تریلی
رئیس اورژانس تهران از کشته و زخمی شدن ۳ نفر بر اثر برخورد تریلی با یک خودرو پژو ۲۰۶ در جاده خاوران خبر داد. پیمان صابریان در گفت‌وگو با ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۴:۰۹ بامداد یکشنبه یک مورد حادثه تصادف بین یک دستگاه تریلی و یک دستگاه خودروی ۲۰۶ در قیام‌دشت، جاده خاوران، نبش موتوراب به سامانه اورژانس اطلاع داده می‌شود. وی با بیان اینکه بلافاصله ۲ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در این حادثه متاسفانه یک خانم ۳۰ ساله جان خود را از دست داد و ۲ نفر دیگر نیز مصدوم شده‌ که به بیمارستان شهدای پاکدشت منتقل شده‌اند.
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / ...
آماده باش تمام پایگاه‌های اورژانس تهران در پی تداوم آلودگی هوا
شفقنا- رییس مرکز اورژانس تهران از آماده باش تمام پایگاه‌های اورژانس به دلیل آلودگی هوا خبر داد. ایسنا نوشت: دکتر پیمان صابریان افزود که تمام پایگاه های اورژانس در نقاط بیست و دوگانه تهران آماده باش هستند و هم وطنان می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل به دلیل آلودگی هوا به این پایگاه مراجعه کنند. وی گفت: دو […]
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / ...
سقوط مرگبار به چاهک آسانسور
رئیس اورژانس تهران از سقوط مرگبار مردی جوان به چاهک آسانسور در یک ساختمان در حال ساخت خبر داد. پیمان صابریان در گفت‌وگو با ایسنا دراین‌باره گفت: حوالی ساعت ۹:۲۶ صبح سه‌شنبه یک مورد حادثه سقوط در چاه به مرکز فوریت‌های اورژانس ۱۱۵ گزارش داده شد که در پی آن یک دستگاه‌ آمبولانس از نزدیک‌ترین پایگاه به محل حادثه واقع در تهرانپارس، سه راه استخر، خیابان بوستان اعزام شد. وی ادامه داد: با حضور عوامل اورژانس در محل حادثه مشاهده شد که یک جوان حدودا ۲۵ ساله که احتمالا کارگر بوده، در یک ساختمان در حال ساخت بوده که ناگهان به داخل چاله آسانسور سقوط کرده است. رئیس اورژانس تهران ادامه داد: عوامل اورژانس علائم حیاتی این فرد را بررسی کرده و متاسفانه مرگ وی را به دلیل شدن جراحات وارده تایید و اعلام کردند. صابریان …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / ...
مصدومیت دو آتش‌نشان بر اثر تصادف خودروی آتش‌‌نشانی با تریلی
رئیس اورژانس تهران از مصدومیت دو آتش‌نشان براثر برخورد خودروی آتش‌نشانی با یک تریلی خبر داد. پیمان صابریان در گفت‌وگو با ایلنا درباره جزئیات این حادثه گفت: یک حادثه تصادف بین خودرو آتش‌نشانی و تریلی در اتوبان آزادگان غرب، در ساعت ۲۲:۰۲ پنجشنبه‏شب به اورژانس تهران اطلاع داده شد. وی ادامه داد: بر اثر این حادثه ۳ آتش‌نشان مصدوم شدند که دو تن از آنها به بیمارستان اعزام شده‌اند.
حضور اورژانس بانوان برای بازی ایران ــ کامبوج در ورزشگاه آزادی
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / بهداشت و سلامت
حضور اورژانس بانوان برای بازی ایران ــ کامبوج در ورزشگاه آزادی
رئیس مرکز اورژانس تهران از حضور یک دستگاه آمبولانس بانوان برای بازی ایران ــ کامبوج در ورزشگاه آزادی خبر داد.
  آمبولانس  پیمان صابریان  کامبوج  إیران