شنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۸ / 25 January, 2020
بنزین
زنگنه: درباره سهمیه بنزین سفر هنوز تصمیمی ابلاغ نشده است/ بابت صادرات گاز به عراق پولی نگرفته‌ایم
انتخاب / ۱ ساعت قبل / ...
زنگنه: درباره سهمیه بنزین سفر هنوز تصمیمی ابلاغ نشده است/ بابت صادرات گاز به عراق پولی نگرفته‌ایم
وزیر نفت گفت: هنوز تصمیمی درخصوص سهمیه بنزین نوروز به وزارت نفت ابلاغ نشده اما در دولت و مجلس مباحثی در این رابطه مطرح شده اما بنده اطلاعی از تصویب آن ندارم. وی درخصوص پرداخت پول گاز از سوی عراق گفت: این کشور برای گاز دریافتی پولی به ما نمی‌دهد.
هواداران سرخابی با برد، بنزین ۳ هزار تومانی را فراموش می‌کنند!
خبر ورزشی / ۱ ساعت قبل / ورزشی
هواداران سرخابی با برد، بنزین ۳ هزار تومانی را فراموش می‌کنند!
حسن روشن گفت: استقلال امشب بازی را برد، ولی تیم نباید مغرور و هول شود.
  استقلال  لیگ قهرمانان آسیا  حسن روشن  ویژه
مالیات بر طلاق وضع می‌شود؟!
فرارو / ۹ ساعت قبل / اجتماعی
مالیات بر طلاق وضع می‌شود؟!
ظاهراً مردم، که مخاطبان یا ذینفعان چنین طرح‌هایی هستند، در هیچ‌کجای تصمیم‌گیری‌ها قرار ندارند! ناگهان یک روز صبح که از خواب بیدار می‌شوند و می‌بینند، طلاق سهمیه‌بندی شده، ازدواج بر اساس قرعه‌کشی شده، بنزین آزاد شده‌است و ...!
  مالیات بر طلاق  طلاق  سهمیه بندی ثبت طلاق
ون جدید فورد با روغن نباتی حرکت می کند!
مهر / ۱۲ ساعت قبل / علمی و آموزشی
ون جدید فورد با روغن نباتی حرکت می کند!
فورد در جدیدترین ون های حمل و نقلی خود به جای بنزین از روغن نباتی هیدراته استفاده می کند تا از میزان آلودگی هوا بکاهد.
  صنعت خودروسازی  خودروسازی فورد  نوآوری  پیل سوختی
۳۰ میلیارد لیتر مصرف بیشتر بنزین نتیجه لجبازی و حذف کارت سوخت
مشرق / ۱۵ ساعت قبل / سیاسی
۳۰ میلیارد لیتر مصرف بیشتر بنزین نتیجه لجبازی و حذف کارت سوخت
با حذف کارت سوخت از سوی دولت و وزارت نفت طی ۴ سال گذشته، ۳۰ میلیارد لیتر بنزین بیشتر مصرف (یا قاچاق) شد.
  وزارت نفت  دولت  زنگنه  نفت  دولت روحانی  روزنامه جوان  بیژن زنگنه  دولت یازدهم  روزنامه کیهان
دولت روحانی اموال عمومی را حراج کرده است/ گام بعدی افزایش قیمت ارز است؛ منتظر تورم شدید باشید
رویداد 24 / ۱۶ ساعت قبل / اقتصادی
دولت روحانی اموال عمومی را حراج کرده است/ گام بعدی افزایش قیمت ارز است؛ منتظر تورم شدید باشید
حسین راغفر معتقد است گام بعدی دولت برای تامین کسری بودجه‌ و ناتوانی از پرداخت تعهدات و هزینه‌هایش افزایش نرخ ارز خواهد بود که رشد قیمت بنزین نیز به این چرخه شتاب می‌دهد و منجر به افزایش هزینه‌های زندگی مردم و افزایش هزینه‌های تولید خواهد شد.
  حسین راغفر  افزایش قیمت بنزین  قیمت ارز
روزنامه اعتماد / ۲۱ ساعت قبل / ...
نخست‌وزیری هویدا
حسنعلی منصور اول بهمن 1343 جلوی ساختمان مجلس شورای ملی گلوله خورد و راهی بیمارستان شد. زمانی که نفس‌های آخر خود را می‌کشید، امیرعباس هویدا برای جانشینی‌اش انتخاب شد. هرچند شاه تا اعلام رسمی مرگ منصور صبر و چند روز پس از آن حکم ریاست هویدا بر دولت را صادر کرد. باقر عاقلی در کتاب نخست‌وزیران ایران می‌نویسد: «شاه در آن هنگام حتی به غلام جان‌نثاری چون منوچهر اقبال یا غلام خانه‌زادی مانند علم احتیاج نداشت. او فقط یک منشی می‌خواست که مجری بی‌چون و چرای او باشد.» هویدا جز یک دوره کوتاه وزارت، فاقد تجربه جدی در کار مدیریت کلان بود اما در کارهای تشکیلاتی و اداری تبحر داشت و برای انجام وظیفه‌ای که دربار به عهده‌اش گذاشته بود گزینه مناسبی …
احتمال تخصیص 60  لیتر بنزین نوروزی
روزنامه تعادل / ۲۲ ساعت قبل / اقتصادی
احتمال تخصیص 60 لیتر بنزین نوروزی
با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی کشور و به تبع آن شرایط معیشتی مردم، تخصیص یافتن یا نیافتن سهمیه جداگانه سوخت برای سفرهای نوروزی،
  انرژی  بنزین  سفرهای نوروزی  کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی  مسافران
روزنامه ابتکار / ۲۳ ساعت قبل / ...
پس از سهمیه‌بندی مصرف بنزین چقدر کم شد؟
طبق اعلام مسئولان، پس از سهمیه‌بندی بنزین میزان مصرف این فرآورده نفتی کاهش یافت و در روزهای اول اجرای این طرح اعداد متفاوتی در این مورد مطرح می‌شد که درنهایت عدد ۲۲ میلیون لیتر در روز صرفه‌جویی اجرای این طرح اعلام شد و تاکنون نیز تغییر چندانی نکرده است.به‌گزارش ایسنا، در حال حاضر ظرفیت تولید بنزین در ایران حدود ۱۱۰ میلیون لیتر در روز و متوسط میزان مصرف حدود ۹۴ میلیون لیتر در روز تخمین زده می‌شود. این در حالی است که تعداد خودروها در ایران به ازای هر ۱۰۰۰ نفر، ۲۴۰ دستگاه و متوسط مصرف روزانه بنزین در سال ۱۳۹۷ حدود ۸۸ میلیون لیتر است.این در شرایطی است که سال گذشته ایران از فهرست کشورهای واردکننده بنزین خارج شد که همین مسئله لزوم توجه به میزان مصرف را بیشتر کرده است. بسیاری از کارشناسان بر این باورند …
روزنامه ابتکار / ۲۳ ساعت قبل / ...
بازنشستگان چشم‏انتظار جلسه دستمزد ۹۹
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی با بیان اینکه جامعه بازنشستگان هم چشم‏انتظار برگزاری جلسه دستمزد سال ۱۳۹۹ هستند، گفت: برای سال آینده هم قدرت خرید جامعه کارگری و هم دستمزد کارگران هر دو باید افزایش یابد.به گزارش ایسنا، فتح‌الله بیات با تاکید بر تشکیل هرچه‌ سریع‌تر جلسات دستمزد شورای عالی کار گفت: عقب افتادن جلسات دستمزد به نفع هیچ یک از گروه‌های کارگری و کارفرمایی نیست و ما باید هر چه سریع‌تر به جمع‌بندی برسیم و وضعیت حقوق کارگران که ۵۲ درصد جمعیت کشور را شامل می‌شوند، تعیین تکلیف کنیم. جدا از بحث حقوق شاغلان، حقوق بازنشستگان هم به این موضوع گره خورده و بازنشستگان هم چشم‏انتظار برگزاری این نشست هستند؛ لذا اگر بخواهیم در چارچوب قانون رفتار کنیم، ماده ۴۱ قانون کار به صراحت نحوه تعیین حداقل …
روزنامه همشهری / ۲۳ ساعت قبل / ...
افزایش سهمیه سوخت تاکسی‌های پایانه‌ای و فرودگاهی
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از افزایش سهمیه سوخت تاکسی‌های مستقر در ایستگاه‌های ویژه خبر داد. به گزارش همشهری، علیرضا قنادان در مورد سرانجام سهمیه بنزین تاکسی‌های پلاک «ت» مستقر در ایستگاه‌های ویژه همچون ترمینال، پایانه‌های مسافربری، راه‌آهن و فرودگاه که بخشی از سرویس‌دهی آنها، بیرون شهر است و به‌نوعی فعالیت آنها برون‌شهری محسوب می‌شود، اظهار کرد: در مورد سهمیه سوخت این تاکسی‌ها تصمیماتی اخذ شده که هم‌اکنون موضوعات اجرایی آن در حال انجام است. وی با بیان اینکه هم‌اکنون تاکسی‌های دوگانه‌سوز …
چالش بنزین سفر در مجلس
روزنامه همشهری / ۲۳ ساعت قبل / اجتماعی
چالش بنزین سفر در مجلس
نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق مجلس، امروز اختصاص بنزین سفر در لایحه بودجه سال 99 را بررسی می‌کنند نمایندگان هنوز بر سر تخصیص بنزین سفر یک‌بار در سال برای نوروز یا دو بار در سال برای نوروز و تعطیلات تابستانی اختلاف دارند
با مردم
روزنامه همشهری / ۲۳ ساعت قبل / ...
با مردم
کسی به کم‌فروشی گاز سی‌ان‌جی توجه نمی‌کند با گران شدن بنزین همه مشغول گرانی بنزین شده‌اند و هیچ‌کس حواسش به کم‌فروشی گاز سی‌ان‌جی در جایگاه‌ها نیست؛ به‌عنوان نمونه در یک جایگاه در خیابان رحمانی در هر سوخت‌گیری چندین مترمکعب کم‌فروشی می‌کنند. دُهانی از تهران مسیر انحرافی ورودی کرج به فردیس بدون کمترین زیرسازی  سرپل فردیس از سمت کرج به فردیس مسیری انحرافی ایجاد کرده‌اند که کار سازه‌ها، ستون پل و تونل متروی شهری کرج را اجرایی کنند، ولی متأسفانه مسیر انحرافی قبلا باغچه و فضای سبز بوده و فقط آن …
سهمیه بنزین نوروزی در راه است؟
رویداد 24 / ۳۸ ساعت قبل / اقتصادی
سهمیه بنزین نوروزی در راه است؟
تخصیص سهمیه بنزین نوروزی، این پیشنهاد البته نه از سوی مقامات اقتصادی و سیاستگذاران حوزه انرژی که از سوی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، علی اصغر مونسان رسانه‌ای شده است.
  سهمیه بنزین نوروزی  سهمیه بندی بنزین
با گاز سوز کردن خودرو‌ها چقدر در مصرف سوخت صرفه جویی می‌شود؟
ارانیکو / ۳۹ ساعت قبل / اقتصادی
با گاز سوز کردن خودرو‌ها چقدر در مصرف سوخت صرفه جویی می‌شود؟
مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در صورت اجرای کامل طرح دوگانه سوز کردن خودروها حمل و نقل عمومی میزان مصرف بنزین روزانه ۱۰ میلیون لیتر کاهش خواهد یافت.
بلیت بخت‌آزمایی در فروش محدود خودروسازان/ حاشیه بازار ۵۰ میلیونی و جهش دوگانه‌سوزها
فارس / ۴۰ ساعت قبل / اقتصادی
بلیت بخت‌آزمایی در فروش محدود خودروسازان/ حاشیه بازار ۵۰ میلیونی و جهش دوگانه‌سوزها
این روزها خرید خودرو در برنامه فروش خودروسازان به خرید بلیت بخت‌آزمایی شباهت زیادی پیدا کرده و شاهد حاشیه بازار۵۰ میلیون تومانی در برخی مدل‌ها هستیم. در این میان، سهمیه‌بندی بنزین نیز تفاوت قیمت خودروهای دوگانه‌سوز و معمولی را تا ۲۰ میلیون تومان بالا برده است.
صرفه جویی ۲۷ درصدی در مصرف بنزین
ایسنا / ۲ روز قبل / ...
صرفه جویی ۲۷ درصدی در مصرف بنزین
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد گفت: جایگزینی ۴۵درصدی مصرف سوخت بنزین با سی ان جی در پارس آباد بی سابقه بوده است.
  استانی-شهرستانها  مصرف بنزین  صرفه‌جویی
دارایی‌های شستا به 70 هزار میلیارد تومان افزایش یافته است/ باید در اقتصاد قوی شویم
فارس / ۲ روز قبل / اجتماعی
دارایی‌های شستا به 70 هزار میلیارد تومان افزایش یافته است/ باید در اقتصاد قوی شویم
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه سرمایه‌های شستا به 70 هزار میلیارد تومان رسیده است،‌ گفت: نظام سلطه می‌خواست بنزین و دارو را تحریم کند ولی وقتی دید در این زمینه به خودکفایی رسیده‌ایم دیگر حرفی از این تحریم‌ها نزد پس باید در اقتصاد هم قوی شویم.
کدام پیش‌بینی‌ها به پول می‌رسد؟
رویداد 24 / ۲ روز قبل / اقتصادی
کدام پیش‌بینی‌ها به پول می‌رسد؟
یکی از منابع برای درآمدزایی، صادرات گاز و خدمات مهندسی است. همچنین با افزایش تولید بنزین و فرآورده‌های نفتی دیگر، به خصوص صنایع پایین دستی پتروشیمی می توان بخشی از ارز را سرمایه‌گذاری و صادرات را در این بخش افزایش داد.
  منابع داخلی  صادرات غیر نفتی  تولید نفت  بودجه غیرشفاف
بررسی تشکیل کمیسیون رسیدگی به  حوادث پس از گرانی بنزین، در مجلس
فارس / ۲ روز قبل / سیاسی
بررسی تشکیل کمیسیون رسیدگی به حوادث پس از گرانی بنزین، در مجلس
جمعی از نمایندگان درخواست تشکیل کمیسیون ویژه رسیدگی به حوادث پس از گرانی قیمت بنزین را مطرح کرده‌اند که این درخواست در جلسه علنی مجلس در هفته آینده مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت.
سیل غم در باران حادثه؛ تلخی‌هایی ماندگار با زیست اجتماعی ایرانیان چه می‌کنند؟
روزنامه ابتکار / ۲ روز قبل / بهداشت و سلامت
سیل غم در باران حادثه؛ تلخی‌هایی ماندگار با زیست اجتماعی ایرانیان چه می‌کنند؟
«هنوز چند ماهی از حادثه پلاسکو نگذشته بود که ....»، «هنوز مردم حادثه تلخ سانچی، مرگ هموطنان‌مان در زلزله کرمانشاه، سیل لرستان، شیراز، سیستان و بلوچستان، سیل خوزستان، گرانی بنزین و دلار، سقوط هواپیما و ... را از خاطر نبرده‌ بودند که حادثه .... از راه رسید.» در چند سال اخیر اغلب گزارش‌های رسانه‌ها چه صدا و سیما، چه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با این جملات آغاز شده‌اند. جملاتی که نشان از بهت و حیرت جامعه نسبت به اتفاق تلخی دارد که پیش از آنکه تلخی حادثه دیگر را از یاد برده باشد، کامش بیش از پیش تلخ‌ شده است. اما این تلخی که مزه‌اش هیچ گاه از زیر زبان‌ مردم ایران بیرون نرفته با زیست اجتماعی آنها چه می‌کند؟
نامه نیوز / ۲ روز قبل / سیاسی
آیا بنزین ارزان می‌شود؟ / شاید سوخت تک نرخی شود
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که به دنبال تغییر نرخ بنزین هستیم، گفت: اولویت ما تک‌نرخی شدن بنزین است که حتی احتمال رخ دادن این امر هم وجود دارد.
تکلیف بنزین سفر چه شد؟ / شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: هنوز تصمیمی در کارگروه تعیین سهمیه‌های سوخت گرفته نشده
انتخاب / ۲ روز قبل / اقتصادی
تکلیف بنزین سفر چه شد؟ / شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: هنوز تصمیمی در کارگروه تعیین سهمیه‌های سوخت گرفته نشده
شهرام رضایی - مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی - در این‌باره گفته که قبلاً سهمیه‌ای با عنوان سهمیه سفر داشته‌ایم، اما هنوز در این زمینه تصمیمی در کارگروه تعیین سهمیه‌های سوخت گرفته نشده است. به‌تازگی نیز بیژن زنگنه - وزیر نفت - نیز اعلام کرده که افزایش سهمیه‌ بنزین برای مسافرت‌های نوروزی در اختیار وزارت نفت نیست و هنوز ابلاغیه‌ای دراین باره به وزارت نفت داده نشده است.
ثمرات تلخ یک طرح و یک مصوبه
روزنامه تعادل / ۲ روز قبل / اقتصادی
ثمرات تلخ یک طرح و یک مصوبه
بر اساس تازه‌ترین مصوبه ستاد تنظیم بازار، وزارت اطلاعات موظف شده است با توجه به اشراف بر بازارهای کشور، به‌صورت ماهیانه گزارش وضعیت تأمین و قیمت کالاهای اساسی و ضروری را ارایه کند. قبل از آن و پس از افزایش قیمت بنزین نیز طرحی یک‌فوریتی در مجلس با امضای 131 نماینده اصولگرا و اصلاح‌طلب ارایه شد که در صورت تصویب آن هر گونه افزایش قیمت کالا و خدمات به سبب افزایش قیمت سوخت ممنوع می‌شود.
روزنامه شهروند / ۲ روز قبل / ...
مرور اخبار
 شرکت پخش فرآورده‌های نفتی: سهمیه بنزین وانت‌بارها، تاکسی‌ها و آمبولانس‌ها واریز شد  سازمان امور مالیاتی: مالیات جدید، همان عوارض خروج از کشور است  اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی: افزایش قیمت بادمجان به دلیل نابودی مزارع جنوب در سیل است  آذری‌جهرمی: «ظفر» قبل از دهه فجر به فضا پرتاب می‌شود  بنیاد مستضعفان: در سالگرد بعدی پلاسکو در ‌سال ۱۳۹۹ این ساختمان را به کسبه تحویل می‌دهیم  وزارت نیرو: استارت‌آپ‌ها برای کاهش مصرف انرژی دعوت به همکاری می‌شوند  انجمن صنفی صنایع لبنی ایران: رقبای برندهای ایرانی با انتشار فیلم صداوسیما، برندهای ایرانی را در بازارهای منطقه‌ای تخریب می‌کنند  وزیر …
طرح بنزینی آبان، ساده‌‌انگاری یک مساله پیچیده
روزنامه تعادل / ۲ روز قبل / اقتصادی
طرح بنزینی آبان، ساده‌‌انگاری یک مساله پیچیده
پس از گذشت دو ماه و نیم از اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین هنوز هم چرایی تصمیم سران سه قوه برای انتخاب سناریوی افزایش ناگهانی قیمت بنزین به اندازه سه‌برابر
  افزایش قیمت  انرژی  بنزین  سران سه قوه  سهمیه بندی بنزین
پیشنهاد ارایه یک‌سال سی‌ان‌جی رایگان برای خودروهای صفر گازسوز
روزنامه تعادل / ۲ روز قبل / اقتصادی
پیشنهاد ارایه یک‌سال سی‌ان‌جی رایگان برای خودروهای صفر گازسوز
پس از افزایش قیمت بنزین و تمایل برای استفاده از سی‌ان‌جی، پیشنهادی مبتنی بر کاهش قیمت سی‌ان‌جی به دولت ارایه دادیم که این پیشنهاد نتوانست در دستور کار دولت قرار گیرد.
  افزایش قیمت  اقتصاد  بنزین  دولت  رشد
روزنامه ابتکار / ۲ روز قبل / ...
سیل غم در باران حادثه
زهرا داستانی«هنوز چند ماهی از حادثه پلاسکو نگذشته بود که ....»، «هنوز مردم حادثه تلخ سانچی، مرگ هموطنان‌مان در زلزله کرمانشاه، سیل لرستان، شیراز، سیستان و بلوچستان، سیل خوزستان، گرانی بنزین و دلار، سقوط هواپیما و ... را از خاطر نبرده‌ بودند که حادثه .... از راه رسید.» در چند سال اخیر اغلب گزارش‌های رسانه‌ها چه صدا و سیما، چه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با این جملات آغاز شده‌اند. جملاتی که نشان از بهت و حیرت جامعه نسبت به اتفاق تلخی دارد که پیش از آنکه تلخی حادثه دیگر را از یاد برده باشد، کامش بیش از پیش تلخ‌ شده است. اما این تلخی که مزه‌اش هیچ گاه از زیر زبان‌ مردم ایران بیرون نرفته با زیست اجتماعی آنها چه می‌کند؟ این ‌روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که روحش همچون لبانش که گاهی به خنده متمایل می‌شود و زهرخندی …
دنیای اقتصاد / ۲ روز قبل / اقتصادی
سوخت‌گیری با کاهش سهمیه؟
بعد از افزایش قیمت بنزین، مصرف سوخت به‌خصوص در خودروهای داخلی مورد توجه قرار گرفت.در این بین مالکان خودرو با حساسیت زیادی روند کاهش سهمیه سوخت خودروها و همچنین میزان بنزینی که در باک خودرو موجود است را رصد می‌کنند. این حساسیت منجر به آن شده که برخی ادعا کنند سهمیه کارت سوختشان با میزان بنزین مصرفی همخوانی ندارد یا برخی دیگر نیز تاکید می‌کنند بنزینی که در باک خودرو موجود است با میزان مسافت طی شده هماهنگی ندارد. حال باید گفت آیا حساسیت زیاد بعد از افزایش قیمت بنزین این سوالات را مطرح می‌کند یا در واقعیت نیز مشکلی در سوخت و سهمیه متعلق به خودروها ایجاد شده است.
افزایش ترکیبات آروماتیک در بنزین؛  سازمان حفاظت محیط‌زیست برای دومین بار در یک ‌ماه اخیر هشدار داد
روزنامه همشهری / ۲ روز قبل / اجتماعی
افزایش ترکیبات آروماتیک در بنزین؛ سازمان حفاظت محیط‌زیست برای دومین بار در یک ‌ماه اخیر هشدار داد
وزارت نفت مدعی است سوخت توزیعی در کشور عمدتا کیفیت بالایی دارد و مطابق با استانداردهای محیط‌زیستی است. بررسی‌های سازمان محیط‌زیست نیز بهبود کیفیت سوخت‌های توزیعی را تأیید می‌کند اما با این حال متولی حوزه محیط‌زیست ایران برای دومین بار در یک ‌ماه گذشته نسبت به تبعات و اثرات افزایش ترکیبات آروماتیک در بنزین هشدار داده است.
روزنامه همشهری / ۲ روز قبل / ...
سهمیه ترمیمی بنزین وانت‌بارها، تاکسی‌ها و آمبولانس‌ها واریز شد
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی اطلاعیه‌ای میزان سهمیه ترمیمی انواع وانت‌بار، تاکسی و آمبولانس را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع تمامی دارندگان خودروهای وانت‌بار، تاکسی و آمبولانس می‌رساند براساس مصوبه هیأت محترم وزیران، مابه‌التفاوت سهمیه افزایش‌یافته این خودروها (مانده از آبان‌ماه و به میزان ۸۰ درصد سهمیه پایه) از تاریخ یکم بهمن‌ماه سال‌جاری همزمان با واریز سهمیه بهمن‌ماه و طبق جدول، در کارت سوخت این هموطنان شارژ …
سیاست حذف تدریجی سفر
روزنامه همشهری / ۲ روز قبل / فرهنگی و هنری
سیاست حذف تدریجی سفر
سفرهای خارجی ایرانی‌ها و حتی سفر آنها در داخل کشور سخت‌تر شد. این گزاره را می‌توان با نگاه به گرانتر شدن عوارض خروج از کشور از سال 87و تداوم آن تا سال 98، افزایش سه برابری قیمت بنزین و حتی مصوبه روز سه‌شنبه مجلس برای تغییر نام عوارض خروج از کشور به مالیات بر ارزش افزوده مشاهده کرد.
احتمال افزایش یارانه نقدی به ۷۵ هزار تومان
آفتاب نیوز / ۳ روز قبل / سیاسی
احتمال افزایش یارانه نقدی به ۷۵ هزار تومان
احمد امیرآبادی فراهانی با انتقاد از نحوه پرداخت کمک معیشتی به مردم، گفت: دولت در پرداخت یارانه بنزین عمل مناسبی نداشته است به همین دلیل افراد بسیاری به نمایندگان مراجعه کرده و از این روند ناراضی هستند.
  یارانه نقدی
توضیحات وزارت کشور درباره افزایش قیمت بنزین
نامه نیوز / ۳ روز قبل / سیاسی
توضیحات وزارت کشور درباره افزایش قیمت بنزین
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه این کمیسیون با وزیر کشور گفت: مراجع امنیتی نسبت به تبعات افزایش قیمت بنزین در این شرایط هشدار داده بودند.
افزایش ترکیبات آروماتیک بنزین در برخی نمونه‌های پاییز
ایسنا / ۳ روز قبل / اقتصادی
افزایش ترکیبات آروماتیک بنزین در برخی نمونه‌های پاییز
سرپرست دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تشریح کیفیت سوخت توزیعی در کشور طی ۹ ماهه ابتدای امسال گفت: گوگرد موجود در بنزین طی پاییز امسال نسبت به سال‌های قبل کاهش یافته است اما در برخی نمونه‌های این فصل ترکیبات آروماتیک بنزین افزایش پیدا کرده است.
  آروماتیک  بنزین  آلودگی هوا  سازمان محیط زیست ایران
برای بنزین زدن باید ریاضیدان باشید
روزنامه فرهیختگان / ۳ روز قبل / اجتماعی
برای بنزین زدن باید ریاضیدان باشید
در مورد سوختگیری‌های معادله‌ای، فلسفه پیمانه‌ای کردن حجم سوخت، ایجاد مضرب و سیاست‌های این مدلی هنوز برای مردم مشخص نیست و سوال اینجاست که چرا به جای چنین مسیرهای پیچیده‌ای مکانیسمی طراحی نمی‌شود که بعد از قطع شدن سوختگیری یا خروج کارت از دستگاه میزان محاسبه بنزین خروجی به لیتر و دهم لیتر و ... محاسبه و قیمت‌گذاری شود؟
پیام صف‌های طولانی بنزین انتهای هر ماه
روزنامه آفتاب یزد / ۳ روز قبل / اقتصادی
پیام صف‌های طولانی بنزین انتهای هر ماه
روزهای آخر پاییز ماه، صف‌های پمپ بنزین به قدری شلوغ بود که برای هر بار بنزین زدن باید ساعت‌ها در صف منتظر می‌ماندید و این موضوع چیزی نبود که از چشم مسئولین دور بماند؛ علت وجود صف‌های طولانی بنزین باورهای غلط در افکار عمومی است، عده‌ای گمان می‌کنند اگر سهمیه بنزین خود را در همان ماه استفاده نکنند احتمالا پس از اتمام آن ماه سهمیه در نظر گرفته شده برای آن خودرو از بین می‌رود
جزئیات سهمیه بنزین راهبران آموزشی و معلمان عشایری و روستایی+ سند
فارس / ۳ روز قبل / اجتماعی
جزئیات سهمیه بنزین راهبران آموزشی و معلمان عشایری و روستایی+ سند
برای آنکه کیفیت تحصیل در مناطق روستایی و عشایری به ویژه در مناطقی که کلاس‌های درس به صورت چند پایه برگزار می‌شود، مناسب باشد، سال‌هاست که طرحی به نام راهبران آموزشی اجرا می‌شود اما این افراد برای تردد در روستاها نیاز به سهمیه بنزین دارند.
یارانه ‌۷‌ماه ایرانی‌ها دست ‌این ۷۰ نفر/ خیز دوباره قیمت‌ها در بازار مسکن/ اعتراف زنگنه به دود شدن ۳۰ میلیارد لیتر بنزین با حذف کارت سوخت
مشرق / ۳ روز قبل / اقتصادی
یارانه ‌۷‌ماه ایرانی‌ها دست ‌این ۷۰ نفر/ خیز دوباره قیمت‌ها در بازار مسکن/ اعتراف زنگنه به دود شدن ۳۰ میلیارد لیتر بنزین با حذف کارت سوخت
مشخص است که دولت با منتفی دانستن واردات خودرو در سال آینده از درآمد اخذ شده از این ناحیه صرف‌نظر کرده و هیچ درآمدی برای خود در نظر نگرفته است.
  گزیده روزنامه های اقتصادی  روزنامه های کشور  اخبار ویژه روزنامه ها  صفحه نخست روزنامه ها  سخن روز مطبوعات
اقرار به «تعدد لیست ها» در جریان اصولگرا
روزنامه آرمان ملی / ۳ روز قبل / سیاسی
اقرار به «تعدد لیست ها» در جریان اصولگرا
اتفاقات رخ داده از آبان‌ماه و تحولات بنزین گرفته تا اتفاقات متعدد دی‌ماه در جامعه نشان داده که مردم نسبت به روندهای موجود در جامعه رویکرد چندان خوبی ندارند و هر لحظه ممکن است با جرقه‌ای بازهم قائله دیگری بر پا شود. این در حالی است که برخی ناکارآمدی‌ها در ارکان مختلف باعث شده تا نارضایتی‌های اقتصادی و اجتماعی بیش از گذشته در جامعه رویت شود.
تب بنزینی تورم افتاد / گرمای تنور تورم 2/1 درجه کمتر شد
خبرآنلاین / ۳ روز قبل / اقتصادی
تب بنزینی تورم افتاد / گرمای تنور تورم 2/1 درجه کمتر شد
ایران نوشت: تورم بنزینی که در آذرماه با 3.2 درصد رشد خود را نشان داد، پس از گذشت یک ماه فروکش کرد. در حالی که افزایش 50 درصدی بنزین سهمیه‌ای (از هزار به هزار و 500 تومان) و 200 درصدی بنزین آزاد (3 هزار تومان) باعث رشد 1.6 درصدی تورم ماهانه و 8 دهم درصدی تورم نقطه‌ای شده بود.
صفحه اول روزنامه های 4 شنبه 2 بهمن 98
خبرآنلاین / ۳ روز قبل / فرهنگی و هنری
صفحه اول روزنامه های 4 شنبه 2 بهمن 98
اظهارات رئیس قوه قضاییه درباره اقتصاد کشور، اظهارات رئیس جمهور در دیدار وزیرخارجه ونزوئلا، پایان تب تورمی ناشی از افزایش قیمت بنزین و... از تیترهای مطبوعات امروز است.
  مطبوعات  رسانه
آیا تحریم جشنواره فجر شکست خورد؟ /اگر تغییری در رد صلاحیت‌ها انجام نشود، اصلاح طلبان لیست نمی‌دهند/صداو سیما مدعی کدام تولید ملی است؟
تابناک / ۳ روز قبل / سیاسی
آیا تحریم جشنواره فجر شکست خورد؟ /اگر تغییری در رد صلاحیت‌ها انجام نشود، اصلاح طلبان لیست نمی‌دهند/صداو سیما مدعی کدام تولید ملی است؟
افشای رد پای طبری در یک پرونده دیگر، ۹۰ نماینده رد صلاحیت شده در مجلس چکار می‌کنند؟، گزارش شرق از شاهدان عینی سقوط هواپیمای اوکراینی، چه کسانی با سخنرانی ظریف در مجمع جهانی اقتصاد مخالف بودند؟، پیامد‌های مصرف بالای گاز، فوتبال در پی دستور موقت، وزیر جنجالی گزینه جانشینی عبدالمهدی، اولین نشانه‌های کنتزل تورم، توجیه کمک ۸ میلیاردی شهرداری تهران به جشنواره فجر!، اعتراف به دود شدن ۳۰ میلیارد لیتر بنزین با حذف کارت سوخت و بازتاب سلام نظامی بازیکنان تیم‌ملی هندبال به پرچم ایران از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
زنگنه: مصرف بنزین حدود 20 میلیون لیتر کاهش یافت
روزنامه تعادل / ۳ روز قبل / اقتصادی
زنگنه: مصرف بنزین حدود 20 میلیون لیتر کاهش یافت
وزیر نفت اظهار داشت: اگرچه هنوز مقدار مصرف بنزین پس از آغاز سهمیه‌بندی تثبیت نشده است،
  ایران  بنزین  خانه ملت  گاز  نفت
تخلیه تورم بنزین در دی‌ماه
فرارو / ۳ روز قبل / اقتصادی
تخلیه تورم بنزین در دی‌ماه
نرخ تورم ماهانه، تغییرات شاخص بهای مصرف‌کننده در یک ماه نسبت به ماه قبل (به‌عنوان مثال دی نسبت به آذر) را بررسی می‌کند، اما اگر نرخ تورم نسبت به مدت مشابه سال قبل (دی ۹۸ نسبت به دی ۹۷) بررسی شود، باید سراغ تورم نقطه به نقطه برویم. در بسیاری از کشور‌ها نیز ملاک سیاست‌گذاری، نرخ تورم نقطه به نقطه است و این نرخ به‌عنوان تورم یک سال مدنظر سیاست‌گذاری قرار می‌گیرد.
  تورم  بنزین
روزنامه شهروند / ۳ روز قبل / ...
مـــــــرور
 وزارت نفت: فعلا خبری از سهمیه بنزین نوروزی نیست  دبیر کارگروه سازگاری با کم‌آبی: 28‌میلیون نفر درگیر تنش آبی هستند  وزارت صنعت: داخلی‌سازی قطعات خودرو الزاما منجر به کاهش قیمت نمی‌شود  شرکت عمران هشتگرد: متقاضیان مسکن مهر فقط تا 10 روز فرصت دارند آورده‌شان را تکمیل کنند  سازمان ملی استاندارد: نظارت و کنترل شیر تولیدی کشور بسیار سختگیرانه است  ستاد تنظیم بازار: برنج، شکر، روغن، مرغ و گوشت قرمز با قیمت مصوب برای نوروز توزیع می‌شود
دنیای اقتصاد / ۳ روز قبل / اقتصادی
محدودیت 6‌ماهه برای مصرف مازاد سهمیه بنزین
هر ماه چند روز قبل و بعد از واریز سهمیه‌ بنزین صف‌های طولانی برای سوخت‌گیری ایجاد می‌شود و این درحالی است که جای هیچ نگرانی برای تامین سوخت یا حذف سهمیه وجود ندارد.علت وجود صف‌های طولانی بنزین باورهای غلط در افکار عمومی است، عده‌ای گمان می‌کنند اگر سهمیه بنزین خود را در همان ماه استفاده نکنند احتمالا پس از اتمام آن ماه سهمیه درنظر گرفته شده برای آن خودرو از بین می‌رود یا اینکه ممکن است قوانین جدیدی به‌وجود‌ آید که فرآیند سوخت‌گیری را به مخاطره اندازد.
روزنامه همشهری / ۳ روز قبل / ...
چرا مردم به رسانه‌های داخلی اعتماد ندارند؟
گزارش کامل انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران درباره تحلیل محتوای 20روزنامه و 4خبرگزاری در ماجرای گرانی بنزین در سایت این انجمن منتشر شده است. آبان‌ماه گذشته و به‌دنبال افزایش قیمت بنزین، ایران صحنه اعتراضات گسترده‌ای شد که چه از منظر وسعت و چه از حیث پایگاه اجتماعی معترضین، تعجب همگان را برانگیخت. مردم معترض عصبانی بودند از گرانی، از برخورد گاه خشن پلیس با معترضان اما آن چیزی که در اتفاقات آبان‌ماه بیش از هر مسئله دیگری مردم را عصبانی کرد و آزار داد، عدم‌بازتاب دقیق وضعیت کشور و اخبار اعتراضات …
تغییر فاز تورم در‌ماه نخست زمستان
روزنامه همشهری / ۳ روز قبل / ...
تغییر فاز تورم در‌ماه نخست زمستان
تازه‌ترین گزارش مرکز آمار ایران از تغییر فاز نرخ تورم در دی‌ماه آن‌هم 2‌ماه پس از اجرای طرح سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین حکایت دارد. این گزارش نشان از تداوم محسوس روند کاهنده رشد تورم دارد و اینکه از سرعت افزایش قیمت کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری و روستایی ایران کاسته شده است. براساس اعلام مرکز آمار ایران نرخ تورم ماهانه به‌معنای میانگین افزایش قیمت سبد کالاها و خدمات مصرفی مردم ایران در دی‌ماه امسال نسبت به آذرماه از 3.2درصد به 8دهم درصد، نرخ تورم نقطه به نقطه به‌عنوان شاخص تغییرات قیمت‌ها …
امروز فردای همان دیروز است؛ چند نکته درباره تحقیق پوشش خبری رسانه‌ها در آبان98
روزنامه همشهری / ۳ روز قبل / اجتماعی
امروز فردای همان دیروز است؛ چند نکته درباره تحقیق پوشش خبری رسانه‌ها در آبان98
در یک‌ماه گذشته، تحقیقی را با موضوع تحلیل محتوای پوشش خبری ناآرامی‌های پس از افزایش قیمت بنزین به سفارش انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران در دست انجام داشتیم. یافته‌های این تحقیق پیش‌تر در انجمن ارائه و گزارش نهایی آن منتشر شده است.
مهم ترین اخبار امروز/ از سوال نمایندگان مجلس از رییس جمهور درباره ی افزایش قیمت کالاها بعد از افزایش قیمت بنزین و وضعیت بحرانی در مناطق سیل زده تا...
شفقنا / ۴ روز قبل / ...
مهم ترین اخبار امروز/ از سوال نمایندگان مجلس از رییس جمهور درباره ی افزایش قیمت کالاها بعد از افزایش قیمت بنزین و وضعیت بحرانی در مناطق سیل زده تا...
شفقنا- خبرهای امروز از سوال نمایندگان مجلس از رییس جمهور درباره ی افزایش قیمت کالاها بعد از افزایش قیمت بنزین و وضعیت بحرانی در مناطق سیل زده تا فرارهای مالیاتی کلان با حساب های اجاره ای و...
  اخبار  امروز چه خبر بود  خبر  خلاصه اخبار  خلاصه خبر  عناوین خبری  مهم ترین اخبار امروز
هزینه‌های نابلدی دیپلماتیک برای‌کشور
روزنامه فرهیختگان / ۴ روز قبل / سیاسی
هزینه‌های نابلدی دیپلماتیک برای‌کشور
بخش مهمی از مشکلات امروز کشور ناشی از بی‌عملی یا بی‌تدبیری مسئولان است و با اصلاح آنها حداقل می‌توان از تعمیق مشکلات جلوگیری کرد، مانند ماجرای گران کردن ناگهانی بنزین که اولا می‌شد در طول زمان انجامش داد، ثانیا قبل از انجام مردم را محرم دانست و ثالثا بعد از اجرا هم نباید گفت که من هم صبح جمعه فهمیدم.
(ویدئو) شیوه‌های تقلب و کم فروشی در پمپ‌های بنزین
فرارو / ۴ روز قبل / فیلم
(ویدئو) شیوه‌های تقلب و کم فروشی در پمپ‌های بنزین
بنزین همیشه مورد توجه ایرانی‌ها بوده و حالا بعد از موضوع سهمیه‌بندی و افزایش قیمت، بحث کم فروشی آن در پمپ‌بنزین‌ها نقل هر مجلسی شده است. اغلب شکایات در موضوع کم فروشی بنزین مربوط به این است که همراه با بنزین هوا وارد باک خودرو می‌شود و این امر را به دستکاری در نازل نسبت می‌دهند.
  تقلب  کم فروشی  بنزین  سهمیه بندی بنزین  پمپ بنزین
زنگنه: ۱۹ تا ۲۰ میلیون لیتر از مصرف بنزین کاسته شد
فرارو / ۴ روز قبل / سیاسی
زنگنه: ۱۹ تا ۲۰ میلیون لیتر از مصرف بنزین کاسته شد
وزیر نفت اظهار داشت: اگرچه هنوز مقدار مصرف بنزین پس از آغاز سهمیه‌بندی تثبیت نشده است، اما اکنون ۱۹ تا ۲۰ میلیون لیتر از مصرف بنزین کاسته شده است، البته فکر می‌کنیم مصرف دوباره بالا برود.
  زنگنه  مصرف سوخت
توزیع روزانه ۲ میلیون لیتر بنزین یورو ۴ در جایگاه‌های سوخت شیراز
ایسنا / ۴ روز قبل / ...
توزیع روزانه ۲ میلیون لیتر بنزین یورو ۴ در جایگاه‌های سوخت شیراز
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس اعلام کرد که طی ۲ ماه اخیر روزانه بالغ بر ۲ میلیون لیتر بنزین با استاندارد یورو چهار در جایگاه‌های عرضه سوخت شهر شیراز توزیع شده است.
  استانی-اقتصادی  بنزین یورو4  شیراز  شهید تندگویان
درخواست وزیر نفت از مردم در خصوص مصرف گاز/ توضیح درباره سهمیه‌ بنزین برای مسافرت‌های نوروزی
الف / ۴ روز قبل / اقتصادی
درخواست وزیر نفت از مردم در خصوص مصرف گاز/ توضیح درباره سهمیه‌ بنزین برای مسافرت‌های نوروزی
وزیر نفت با درخواست از مردم برای صرفه‌جویی در مصرف گاز گفت: تولید گاز بی‌وقفه ادامه دارد.
  افزایش مصرف گاز  بیژن زنگنه  سفرهای نوروزی  سهمیه بندی بنزین  مسافرت‌های نوروزی  وزیر نفت
دیدارنیوز / ۴ روز قبل / ...
به خاطر بنزین در صف نایستید
هر ماه چند روز قبل و بعد از واریز سهمیه‌ بنزین صف‌های طولانی برای سوختگیری ایجاد می‌شود و این در حالی است که جای هیچ نگرانی برای تامین سوخت و یا حذف سهمیه وجود ندارد.
به وضعیت سوخت آژانس‌ها توجه شود
ایسنا / ۴ روز قبل / سیاسی
به وضعیت سوخت آژانس‌ها توجه شود
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط سخت آژانس‌ها در موضوع قیمت بنزین تاکید کرد: لازم است به وضعیت آژانس‌ها در موضوع قیمت سوخت توجه شود.
  قیمت بنزین
یک نماینده مجلس: سوخت شدن سهمیه بنزین مردم را پیگیری می‌کنم
همشهری‌آنلاین / ۴ روز قبل / سیاسی
یک نماینده مجلس: سوخت شدن سهمیه بنزین مردم را پیگیری می‌کنم
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که قانون سهمیه‌بندی بنزین به طور کامل اجرایی نمی‌شود، گفت: درباره‌ سوخت شدن سهمیه بنزین مردم پیگیری لازم را انجام می‌دهم.
سوال نماینده مجلس از رییس جمهور: آیا اصلاح قیمت بنزین موجب افزایش قیمت کالا و کاهش قدرت خرید مردم نشده است؟
شفقنا / ۴ روز قبل / ...
سوال نماینده مجلس از رییس جمهور: آیا اصلاح قیمت بنزین موجب افزایش قیمت کالا و کاهش قدرت خرید مردم نشده است؟
شفقنا- نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس خطاب به رییس جمهور گفت: آیا اصلاح قیمت بنزین موجب افزایش قیمت کالا و خدمات و همچنین کاهش قدرت خرید مردم نشده است؟ شمس‌الله شریعت‌نژاد در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: آیا اصلاح قیمت بنزین موجب افزایش قیمت کالاها و خدمات و کاهش قدرت خرید مردم […]
  افزایش قیمت بنزین  سوال نماینده مجلس از رییس جمهور  کاهش توان خرید مردم  مجلس
تذکر نماینده تنکابن و رامسر به رئیس‌جمهور
ایسنا / ۴ روز قبل / سیاسی
تذکر نماینده تنکابن و رامسر به رئیس‌جمهور
نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: آیا اصلاح قیمت بنزین موجب افزایش قیمت کالا و خدمات و همچنین کاهش قدرت خرید مردم نشده است؟
  اصلاح قیمت بنزین
گاز مایع وارد سبد سوخت حمل و نقل شود / درآمد ۳ هزار میلیارد تومانی برای دولت
مهر / ۴ روز قبل / اقتصادی
گاز مایع وارد سبد سوخت حمل و نقل شود / درآمد ۳ هزار میلیارد تومانی برای دولت
یک کارشناس انرژی گفت: با افزایش سهم گازمایع در حمل و نقل، هزینه انتقال محصول به مرز صفر شده و درآمد صادراتی بنزین نیز افزایش می یابد که ۳ هزار میلیارد تومانی برای کشور عایدی دارد.
  قیمت بنزین  گاز مایع  بنزین  سهمیه بندی بنزین  واردات بنزین  رضا فاقرلو
گاهی اوقات گازوییل‌ توزیعی در فارس استانداردهای لازم را ندارد
ایسنا / ۴ روز قبل / ...
گاهی اوقات گازوییل‌ توزیعی در فارس استانداردهای لازم را ندارد
مدیرکل محیط زیست فارس اظهار کرد: ارزیابی‌های انجام شده بیانگر اینست که گاهی اوقات گازوییلی که توزیع می‌شود استانداردهای لازم را ندارد و گاهی حتی بنزین هم چنین مسائل و مشکلاتی داشته است.
  استانی-اجتماعی  کارگروه  فارس  گازوئیل  شیراز
مردم به ما گفته‌اند اگر مصرف بنزین کم باشد، سهمیه آنها می‌سوزد
فارس / ۴ روز قبل / سیاسی
مردم به ما گفته‌اند اگر مصرف بنزین کم باشد، سهمیه آنها می‌سوزد
نماینده کرمان در مجلس با بیان اینکه قانون سهمیه بندی بنزین به طور کامل اجرا نمی شود گفت: گزارش هایی به ما رسیده که اگر مصرف بنزین مردم کم باشد، سهمیه آنها می سوزد.
۱۹ تا ۲۰ میلیون لیتر از مصرف بنزین کاسته شد/ طراحی جایگاه عرضه سی‌ان‌جی برای موتورسیکلت‌ها/ تخصیص سهمیه بنزین نوروزی در اختیار وزارت نفت نیست
ایلنا / ۴ روز قبل / اقتصادی
۱۹ تا ۲۰ میلیون لیتر از مصرف بنزین کاسته شد/ طراحی جایگاه عرضه سی‌ان‌جی برای موتورسیکلت‌ها/ تخصیص سهمیه بنزین نوروزی در اختیار وزارت نفت نیست
ایلنا: وزیر نفت اظهار داشت: اگرچه هنوز مقدار مصرف بنزین پس از آغاز سهمیه‌بندی تثبیت نشده است، اما اکنون ۱۹ تا ۲۰ میلیون لیتر از مصرف بنزین کاسته شده است، البته فکر…
  بنزین  دولت  موتورسیکلت  نفت  وزارت نفت
وزارت نفت قانون سهمیه بندی بنزین را به درستی اجرا نمی‌کند
مهر / ۴ روز قبل / سیاسی
وزارت نفت قانون سهمیه بندی بنزین را به درستی اجرا نمی‌کند
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت و وزارت کشور قانون سهمیه بندی بنزین را به درستی اجرا نمی‌کنند.
  کمیسیون شوراها  مجلس شورای اسلامی  مصطفی کواکبیان  وزارت کشور  محمدرضا پورابراهیمی
FATF سرپوشی بر بی‌کفایتی دولت/ افزایش قیمت بنزین جراحی اقتصادی نبود
مهر / ۴ روز قبل / سیاسی
FATF سرپوشی بر بی‌کفایتی دولت/ افزایش قیمت بنزین جراحی اقتصادی نبود
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: FATF هم بهانه‌ای برای دولت است تا عدم کفایت خود در اداره اقتصاد کشور را به گردن مخالفان اف‌ای‌تی‌اف بیاندازد.
  لایحه بودجه  لاریجانی  محمدرضا پورابراهیمی
صرفه‌جویی ٨٤ میلیون لیتری بنزین با افتتاح آزادراه تهران- شمال 
ایرنا / ۴ روز قبل / اقتصادی
صرفه‌جویی ٨٤ میلیون لیتری بنزین با افتتاح آزادراه تهران- شمال 
تهران- ایرنا- رییس بنیاد مستضعفان گفت: افتتاح قطعه یک آزادراه تهران- شمال و کاهش مسیر باعث صرفه‌جویی سالانه ٨٤ میلیون لیتر بنزین می‌شود.
  بنیاد مستضعفان  وزارت راه و شهرسازی  پرویز فتاح
حساب‌های بانکی میلیاردی مالیات می‌دهند؟
فرارو / ۴ روز قبل / اقتصادی
حساب‌های بانکی میلیاردی مالیات می‌دهند؟
بر اساس محاسبات سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس، اگر صرفا یک درصد از سود سپرده‌‎های بالای یک میلیارد تومان مالیات اخذ شود، دولت قادر خواهد بود سه‌هزار‌و ۲۰۰ میلیارد تومان درآمد داشته باشد؛ یعنی چیزی حدود ۱۰ درصد درآمدی که دولت قصد دارد با افزایش قیمت بنزین کسب کند.
  حساب میلیاردی  مالیات  کمسیون تلفیق
سهمیه بنزین بهمن‌ماه واریز شد+جدول
خبرآنلاین / ۴ روز قبل / اقتصادی
سهمیه بنزین بهمن‌ماه واریز شد+جدول
در بامداد امروز (اول بهمن‌ماه) سهمیه بنزین بهمن‌ماه در کارت‌های سوخت شخصی شارژ شد.
  بنزین  سهمیه بندی بنزین  واردات بنزین
فراخوان ۷۰۰ هزار تویوتا و لکسس | کمری ۲۰۱۹ مشکل پمپ بنزین دارد
همشهری‌آنلاین / ۴ روز قبل / اقتصادی
فراخوان ۷۰۰ هزار تویوتا و لکسس | کمری ۲۰۱۹ مشکل پمپ بنزین دارد
شرکت تویوتا برای نزدیک به ۷۰۰ هزار خودروی تویوتا و لکسس مدل‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ به دلیل داشتن نقص فنی در بخش سوخت‌رسانی فراخوان صادر کرد.