دوشنبه, ۱۲ خرداد, ۱۳۹۹ / 1 June, 2020
دادگاه گروه عظام
جزییاتی از دادگاه تسهیلات بانکی یک قطعه ساز
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ / گروه قطعات خودرو عظام
جزییاتی از دادگاه تسهیلات بانکی یک قطعه ساز
دور جدیدی از رسیدگی به فعالیت های گروه عظام در دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی از 6 اسفند 1398 آغاز شده است.
اظهارات باید با تحقیق باشد
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
اظهارات باید با تحقیق باشد
محمود علیزاده معاون سازمان مالیاتی درباره بدهی ۴۱۸ میلیارد تومانی گروه عظام که در دادگاه مطرح شده به خبرگزاری فارس گفت: نشر اینگونه مسائل به شکل کلی درست نیست و باید (از سازمان مالیاتی)  خواسته شود تاگزارش مبسوط بدهیم.
فرار مالیاتی ۴۱۸ میلیارد تومانی عباس ایروانی +فیلم
۱۳۹۸/۱۲/۰۸ / فیلم روز / عباس ایروانی / گروه عظام
فرار مالیاتی ۴۱۸ میلیارد تومانی عباس ایروانی +فیلم
دومین جلسه دادگاه گروه عظام را در فیلم روز ببینید.
دومین جلسه رسیدگی به اتهامات گروه عظام برگزار شد
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ / دادگاه / فساد مالی / دادگاه‌ ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی
دومین جلسه رسیدگی به اتهامات گروه عظام برگزار شد
دومین جلسه رسیدگی به اتهامات عباس ایروانی و سایر متهمان در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
ختم دادگاه فساد اقتصادی گروه عظام به دلیل حال نامساعد متهم | عباس ایروانی کرونا دارد؟ | تصاویر دادگاه
۱۳۹۸/۱۲/۰۷
ختم دادگاه فساد اقتصادی گروه عظام به دلیل حال نامساعد متهم | عباس ایروانی کرونا دارد؟ | تصاویر دادگاه
جلسه رسیدگی به پرونده عباس ایروانی مالک گروه عظام و ۵ نفر دیگر به اتهام فساد مالی در حالی آغاز شد که به علت نامناسب بودن وضعیت جسمی ایروانی خیلی زود ختم شد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷
بدهی عباس ایروانی بالغ بر 15 هزار میلیارد تومان است
دور جدید رسیدگی به پرونده «عباس ایروانی» (گروه عظام) در شعبه چهارم دادگاه‌های ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.رئیس دادگاه در ابتدای جلسه ضمن اعلام رسمیت دادگاه بیان کرد: شروع اولین جلسه محاکمه متهمان عباس ایروانی، عبدالرحیم گرامند، فریدون ساعی، همایون نکونام، حسین زارع و منصور مسعودی به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور به طوری که اصل تسهیلات مبلغ 5 هزارو 967 میلیارد و 257 میلیون و 465 هزار و 614 تومان بوده که به علت بدهی‌ها تبدیل به مبلغ 15 هزارو 753 میلیارد و 266 میلیون و 615 هزار و 428 تومان شده است.وی در ادامه ضمن اعلام رسمیت جلسه با حضور مستشاران و وکلای مدافع، نماینده دادستان، نمایندگان سازمان بازرسی، بانک سپه، مسکن، ملت، صادرات توسعه صادرات و ملی گفت: اجرای ماده 352 قانون …
پایه‌گذار گروه عظام برای رسیدگی به پرونده فساد اقتصادی به دادگاه رفت
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
پایه‌گذار گروه عظام برای رسیدگی به پرونده فساد اقتصادی به دادگاه رفت
رسیدگی به پرونده ١۶ هزار میلیارد تومانی عباس ایروانی پایه‌گذار گروه عظام و ۵ متهم دیگر در شعبه چهارم دادگاه ویژه جرائم اقتصادی برگزار شد.
نماینده دادستان: اقدامات عباس ایروانی برای چپاول منابع ارزی بوده است
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ / پرونده عظام خودرو / دادگاه عظام خودرو / عباس ایروانی
نماینده دادستان: اقدامات عباس ایروانی برای چپاول منابع ارزی بوده است
به گزارش تسنیم، شاه‌محمدی در نخستین جلسه محاکمه باند فساد عباس ایروانی مالک گروه عظام که در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال گران اقتصادی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد، اظهار کرد: عباس ایروانی و مرتبطان وی به جای پیروی از سیاستهای بانک مرکزی، منابع تجهیز شده بانکی را به طریق نامشروع تصاحب کرده و با دور زدن سیاستهای پولی به کشور خدشه وارد کردند.
آغاز محاکمه متهمان گروه عظام خودرو
۱۳۹۸/۱۲/۰۶ / پرونده عظام خودرو / دادگاه عظام خودرو / عباس ایروانی / عظام خودرو
آغاز محاکمه متهمان گروه عظام خودرو
به گزارش مهر، دادگاه رسیدگی به اتهامات عباس ایروانی و همدستانش در دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی آغاز شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / خودرو / خودروسازان / سید مصطفی هاشمی طبا
هاشمی طبا: دولت ابرقدرت نیست/ قطعه سازان به کشور خدمت کرده اند
درکنار فشارهای اقتصادی اما فضای کسب و کار صنعت خودرو این روزها، با چالش های دیگری روبرست، مدیران عامل 2 خودروساز بزرگ کشور بازداشت شده اند و عباس ایروانی مالک گروه قطعه سازی عظام که آن را بزرگترین قطعه سازان ایران می دانند این روزها در دادگاه پاسخگوی اتهامات است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۳ / پرونده عظام خودرو / دادگاه گروه عظام / گروه قطعات خودرو عظام / مسعود شاه‌محمدی
نماینده دادستان: ایروانی پول بیت‌المال را برای تولید داخل می‌گرفت، اما صرف واردات قطعات چینی می‌کرد
نماینده دادستان گفت: اقدامات گروه عظام باعث شد برخی خودرو‌های تولیدی چند دهه قبل به واسطه سودی که این‌ها از واردات قطعات می‌بردند همچنان از خط تولید خارج نشوند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / سیاست / دولت / قوه قضائیه / مفاسد اقتصادی
اختلاف دولت و قوه قضائیه بر سر برخورد با "مفاسد اقتصادی"
اختلافات دولت و قوه قضائیه درباره برخورد با مفاسد اقتصادی در حالی رسانه ای شده است که دادگاه‌های ویژه مفاسد اقتصادی همچنان در جریان است و در هفته های اخیر دادگاه یکی از جنجالی ترین پرونده‌ها یعنی گروه قطعه سازی "عظام" برگزار شده است. عباس ایروانی مدیرعامل هلدینگ عظام متهم ردیف اول این پرونده است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / پرونده عظام خودرو / دادگاه گروه عظام
جزئیات ششمین جلسه محاکمه گروه عظام
ششمین جلسه محاکمه گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
متهم:‌ به من گفتند فرار کن و گوشی‌ات را خاموش کن/ همواره راه درست را رفته‌ام
ایلنا: ششمین جلسه رسیدگی به پرونده گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
مواظب پاهایت باش و از ایروانی نترس!
پنجمین جلسه محاکمه گروه عظام به‌اتهام قاچاق سازمان‌یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی روز گذشته به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. قاضی در این جلسه از دادگاه چندین‌بار از روغنی‌ها، متهم ردیف سوم پرونده عظام خواست که بدون ترس از ایروانی، به سؤال‌های وی پاسخ بگوید. عباس ایروانی به‌عنوان مدیر گروه عظام و متهم ردیف اول پرونده در این دادگاه حضور دارد؛ او متهم به قاچاق قطعات خودرو به میزان بیش از ۷۶۴میلیون دلار است و به گفته نماینده دادستان، رقم …
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
قاضی:‌ ترس و واهمه‌ای از ایروانی نداشته باشید/ متهم: دستور رشوه نداده‌ام/ پرداخت سکه برای تسریع در کارها بود
پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / گروه عظام / قاچاق قطعات خودرو / قاضی صلواتی / عباس ایروانی
قاضی صلواتی خطاب به متهم روغنی‌ها: از ایروانی نترس و حقیقت را بگو| تمام جلسات بازجویی فیلمبرداری شده| متهم: در زمان بازجویی تحت فشار بودم
پنجمین جلسه محاکمه گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به...
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / قوه قضاییه / ابوالقاسم صلواتی
از ایروانی نترس و حقایق را بیان کن
تهران- ایرنا- رئیس دادگاه رسیدگی کننده به پرونده گروه عظام از مرتضی روغنی ها متهم ردیف سوم خواست تا درباره اقرارهای خود در بازپرسی سخن بگوید و گفت: من به شما نصیحت می کنم از عباس ایروانی (متهم ردیف اول) ترسی نداشته باشید و فقط از خدا بترسید اگر چه ایروانی هزینه وکلای شما را هم پرداخت کرده است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / پرونده عظام خودرو / دادگاه گروه عظام / عباس ایروانی
قاضی خطاب به متهم: از ایروانی نترس/ تکذیب ارتباط «سخنگوی دولت» با پرونده عظام
پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده «گروه عظام» به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو ظهر امروز (سه شنبه) ۱۶ مهرماه در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
۱۳۹۸-۰۷-۱۶ / سخنگوی دولت / علی ربیعی / قاضی صلواتی / دادگاه گروه عظام
سخنگوی دولت: همسرم کجا بود؟
علی ربیعی گفت: شباهت‌های اسمی گاهی اوقات دردسر ایجاد می‌کند. من از قاضی صلواتی درخواست می‌کنم توضیحاتی درباره فرد مدنظرشان بدهند. از طرفی، شوکه هم شدم و با خود گفتم همسرم کجا بود؟
۱۳۹۸/۰۷/۱۶
تقلب ضایع در دادگاه
آفتاب یزد – گروه شبکه: روز یکشنبه دادگاه رسیدگی به اتهام متهمان پرونده قطعه‌سازان گروه عظام بود اما تصویری از این دادگاه منتشر شد که بسیار مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. ماجرای این تصویر این بود که زمانی که نماینده دادستان از رفیعی یکی از متهمان این پرونده درباره اینکه چرا کالای وارداتی خود را به جای بند ۹ قانون، ذیل بند ۶ معرفی کرده، سوال کرد، رفیعی مشغول توضیح شد. در همین زمان بود که عباس ایروانی متهم ردیف اول این پرونده که کنار تریبون اخذ دفاعیات از متهم نشسته بود، با پای خود به پای رفیعی زد و به نوعی به او «خط داد» تا اظهاراتش را اصلاح کند. البته این کار ایروانی از چشم قاضی صلواتی دور نماند و او ضمن تقدیر از رسانه‌ها بابت توجه به این موضوع، محل استقرار عباس ایروانی و رفیعی …
۱۳۹۸/۰۷/۱۵
متهم: در زندان به زندانیان زبان انگلیسی و فرانسوی یاد دادم/ رشوه‌ای پرداخت نکرده‌ام/ تحویل سکه برای تسریع در دریافت مجوزها بود
چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اتهام‌های گروه عظام مبنی بر قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی به صورت علنی برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵
متهم پرونده گروه عظام: فقط اقرار نزد اطلاعات سپاه را قبول دارم
متهم ردیف سوم پرونده گروه عظام گفت: تنها اقاریری را قبول دارم که نزد حفاظت اطلاعات سپاه صورت گرفته و اظهاراتی که امروز در محضر دادگاه بیان می‌کنم.
۱۳۹۸-۰۷-۱۵
خط دادن به سبک ایروانی!
دیروز سومین جلسه دادگاه گروه عظام به اتهام قاچاق قطعات خودرو برگزار شد. در جلسات قبل کیفرخواست قرائت شده و متهم ردیف اول، عباس ایروانی به دفاع از خود پرداخته بود.در این جلسه به اتهامات رفیعی، متهم ردیف دوم پرداخته شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / امیررضا رفیعی / پرونده عظام خودرو / دادگاه گروه عظام / عباس ایروانی / قاضی صلواتی
واکنش قاضی صلواتی به تقلب رساندن ایروانی در دادگاه + عکس
قاضی صلواتی در ابتدای چهارمین جلسه محاکمه متهمان پرونده گروه عظام، به اقدام دیروز عباس ایروانی در دادگاه واکنش نشان داد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵
متهم پرونده عظام: جعل اسناد را قبول ندارم/در فرانسه برای من فرش قرمز پهن می کنند
چهارمین جلسه محاکمه گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی برگزار شد و متهم گفت:جعل اسناد را قبول ندارم.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / پرونده عظام خودرو / دادگاه گروه عظام
جزئیات چهارمین جلسه دادگاه پرونده گروه عظام/ متهم: اقدامات مثبت من برای کشور، اخلال و جعل اسناد عنوان شده!
چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۵
آغاز چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو
شفقنا- چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو برگزار شد. چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو دقایقی پیش در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. به گزارش شفقنا به […]
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / دادگاه / قوه قضاییه / ایران خودرو
تمام اقداماتم به کشور اخلال محسوب شد/ در خارج بودم برایم فرش قرمز پهن می کردند
چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده موسوم به گروه عظام برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / دادگاه گروه عظام / قاچاق قطعات خودرو / عباس ایروانی
از تطمیع مدیران تا بستن قرارداد بنام همسران؛ در سومین جلسه محاکمه گروه عظام چه گذشت؟
سومین جلسه محاکمه گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو صبح امروز ۱۴ مهرماه به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۴
متهم: قصد فریب خودروساز را نداشتیم/ قاضی: تحریم بهانه خوبی برای برخی از افراد شده است
ایلنا: سومین جلسه رسیدگی به پرونده گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳
جزئیات دومین جلسه دادگاه گروه عظام | قاضی به ایروانی: دلت را به کسی خوش نکن؛ اینجا دادگاه است
همشهری آنلاین: دادستان از رشوه‌ها، کم اظهاری‌ها، ارائه قیمت‌های غیر واقعی سخن گفت و ایروانی در دفاع از خود گفت این موارد را قبول ندارد، مسئولیت‌اش با وی نبوده است. قاضی نیز به ایروانی گفت: از من به تو نصیحت دلت را به کسی خوش نکن اینجا دادگاه است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳ / ابزار جاسوسی / کامپیوتر خودرو / خودرو مسئولان / پرونده گروه عظام / قاچاق قطعات خودرو / دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی / اختلاس
بگو مگوی قاضی و متهم ۴۰۰۰ میلیاردی در دادگاه| ماجرای کارگذاشتن ابزار جاسوسی در کامپیوتر خودرو مسئولان
دومین جلسه رسیدگی به پرونده گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته قطعات خودرو در شعبه چهار دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳
متهم: در ٣٠ سال فعالیت باعث رونق اقتصادی شدم/ پرونده بدون کارشناسی به دادگاه ارجاع شده است
ایلنا: دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اتهام های گروه عظام مبنی بر قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و…
۱۳۹۸/۰۷/۱۳ / قاضی / دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی / وکیل / قوه قضاییه / دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال گران و مفسدان اقتصادی
متهمان از طریق تبانی با مدیران بانکی تسهیلات کلان دریافت کرده اند 
تهران- ایرنا- نماینده دادستان در دومین جلسه دادگاه گروه عظام گفت: متهمان این پرونده از طریق تبانی با مدیران بانکی و ارتکاب رفتارهای مجرمانه موفق به اخذ تسهیلات از بانک های ملی، مسکن و صادرات شده و چند شرکت فعال در مونتاژکاری را خریداری کرده اند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳ / پرونده عظام خودرو / دادگاه گروه عظام / عظام خودرو
متهم ردیف اول پرونده «گروه عظام»: برای دور زدن تحریم‌ها چه رشادت‌ها که نکردم
دومین جلسه رسیدگی به پرونده «گروه عظام» به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو صبح امروز (شنبه) ۱۳ مهرماه در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳ / دادگاه / صنعت خودروسازی / قاضی صلواتی
ایروانی پیشتر به اتهام ارتشا بازداشت شده بود/ جاگذاری ابزار جاسوسی برای مسئولان
دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان گروه عظام به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
۱۳۹۸-۰۷-۱۱
رد پای «خاوری» در یک فساد مالی دیگر
جلسه محاکمه گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.این پرونده هفت متهم دارد؛ متهم ردیف اول عباس ایروانی فرزند رضا، مدیر گروه عظام، تولید‌کننده قطعات خودور متهم است به افساد فی الارض از مجرای اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور با توسل به قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو به صورت عمده و کلان به میزان 764میلیون و 37هزار و 425 دلار، رهبری گروه مجرمانه سازمان یافته قاچاق قطعات خودرو، معاونت در جعل اسناد، معاونت در استفاده از اسناد مجعول، معاونت در پرداخت رشوه و مشارکت در فراری دادن متهم.
۱۳۹۸/۰۷/۱۱
آغاز دادرسی پرونده قاچاق قطعات
نخستین جلسه محاکمه عباس‌ایروانی مدیر گروه عظام و همدستانش که متهم به قاچاق سازمان‌یافته قطعات خودرو هستند در شعبه چهارم ویژه دادگاه رسیدگی به جرائم اخلالگران اقتصادی به‌ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰
حضور "متهم ردیف اول گروه عظام" با ماشین لوکس میلیاردی در دادگاه + تصاویر
صبح امروز نخستین دادگاه رسیدگی به متهمان قاچاق قطعات خودرو توسط گروه عظام در شعبه چهارم دادگاه ویژه جرایم اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد؛ در این مطلب به برخی از حواشی این جلسه پرداخته‌ایم.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰
رونمایی از تازه‌ترین سلطان فساد و قاچاق؛ مرد تسهیلات سه هزار میلیاردی و قاچاق ۷۰۰ میلیون دلاری!
امروز اولین جلسه دادگاه متهمان گروه عظام و عباس ایروانی برگزار شد. دامنه فعالیت این گروه که یکی از بزرگترین قطعه سازان کشور محسوب می‌شود از قطعه سازی تا کار‌های فرهنگی گسترده است. عباس ایروانی مدیر این شرکت متهم است که با همکاری برخی از مدیران بانکی بدون ارائه وثیقه معتبر مبلغ ۳ هزار میلیارد تومان از بانک‌ها تسهیلات دریافت کرده و به اتهام افساد فی الارض محاکمه می‌شود.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / پرونده گروه عظام / قاچاقچیان قطعات خودرو
متهم ۴۰۰۰ میلیاردی بازار قطعات خودرو را بشناسید| جزئیات عجیب از پرونده "عظام خودرو"+عکس
نخستین جلسه رسیدگی به پرونده گروه عظام به اتهام در قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان...
۱۳۹۸/۰۷/۱۰
متهم ردیف اول به یکی از افراد وابسته به مافیای خودرو و سوداگران مسکن تبدیل شده است/ فساد فی‌الارض محرز است
ایلنا: نخستین جلسه رسیدگی به پرونده گروه عظام به اتهام در قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰
دست اندازی ۴ هزار میلیاردی به بیت المال/ بدهی ۳ هزار میلیارد تومانی متهم ردیف اول/قاچاق سازمان یافته با همراهی گمرک!
محاکمه گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی آغاز شد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۹
جلسه محاکمه گروه عظام به اتهام قاچاق قطعات خودرو فردا برگزار می‌شود
 تهران - ایرنا - قاضی صلواتی گفت: محاکمه گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو فردا (چهارشنبه) در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی برگزار می‌شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •