یکشنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۹ / 24 January, 2021
بازار متشکل
قیمت دلار در بازار متشکل امروز شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
۱۹ ساعت قبل
قیمت دلار در بازار متشکل امروز شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
قیمت دلار امروز در بازار متشکل ۲۱,۸۵۹ (بیست و یک هزار و هشتصد و پنجاه و نه) تومان ثبت شد.
قیمت دلار امروز ۴ بهمن ۹۹ چقدر شد؟
۲۰ ساعت قبل / ارز صرافی ملی / بازار متشکل ارزی / دلار بازار آزاد / دلار نیمایی / قیمت دلار
قیمت دلار امروز ۴ بهمن ۹۹ چقدر شد؟
معاملات دلار در بازار آزاد در نخستین روز هفته بار دیگر به کانال ۲۲ هزار تومانی بازگشت. در حالی که نرخ معامله این ارز انتهای هفته گذشته به ۲۴ هزار تومان در این بازار نیز رسیده بود. ظاهرا قیمت اسکناس آمریکایی در صرافی ملی هم در حال کاهش است. نوشته قیمت دلار امروز ۴ بهمن ۹۹ چقدر شد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
نقش روحانی در افت دلار / پیش‌بینی قیمت دلار امروز اول بهمن ۹۹
۳ روز قبل / پیش بینی / پیش بینی قیمت دلار / قیمت دلار / قیمت دلار امروز
نقش روحانی در افت دلار / پیش‌بینی قیمت دلار امروز اول بهمن ۹۹
دیروز قیمت دلار با افزایش ۴۰۰ تومانی به کانال ۲۲ هزار تومانی بازگشت. همچنین قیمت اسکناس امریکایی در بازار متشکل دیروز با افزایش ۲.۴۱ درصدی به ۲۱,۵۶۹ تومان رسید. امروز برای قیمت دلار چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟ نوشته نقش روحانی در افت دلار / پیش‌بینی قیمت دلار امروز اول بهمن ۹۹ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت انواع دلار، یورو و درهم در بازارهای مختلف روز سه‌شنبه +جدول
۴ روز قبل / قیمت دلار / قیمت یورو / قیمت درهم / صرافی ملی / بازار متشکل ارز
قیمت انواع دلار، یورو و درهم در بازارهای مختلف روز سه‌شنبه +جدول
اقتصاد نیوز : در معاملات روز ‌سه‌شنبه بازار ارز روند کاهشی قیمت‎‌ها ادامه یافت.
روند کاهشی قیمت دلار تا پایان هفته ادامه دارد
۵ روز قبل / بازار ارز / بازار متشکل ارز / قیمت دلار / نرخ ارز
روند کاهشی قیمت دلار تا پایان هفته ادامه دارد
مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران گفت: با بررسی روند کاهشی نرخ ارز در این هفته معاملاتی بازار ارز می‌توان انتظار داشت که نرخ ارز در این بازار همچنان روند کاهشی خود را حفظ کند. نوشته روند کاهشی قیمت دلار تا پایان هفته ادامه دارد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
حاکم شدن جوّ کاهش نرخ‌ها بر بازار متشکل ارزی
۵ روز قبل / نرخ ارز / نرخ دلار / بازار ارز / اقتصادنیوز / جو
حاکم شدن جوّ کاهش نرخ‌ها بر بازار متشکل ارزی
اقتصادنیوز :‌مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران گفت: طی روزهای معاملاتی اخیر برآیند تغییر و تحولات این متغیرها، به طور کلی خود را به صورت انتظارات کاهشی نرخ ارز در میان فعالان بازار ارز نشان داده و منجر به ترغیب کارگزاران به فروش ارز و افزایش عرضه شده است.
اولین رفتار دلار در هفته جاری / ارزانی ارز ادامه دار است؟
۱۳۹۹/۱۰/۲۷ / بازار متشکل ارزی / دلار صرافی ملی / دلار نیمایی / قیمت دلار / نرخ ارز آزاد
اولین رفتار دلار در هفته جاری / ارزانی ارز ادامه دار است؟
اولین قیمت دلار در صرافی ملی و بازار آزاد به ترتیب با ۵۵۰ و ۲۰۰ تومان کاهش نسبت به روز گذشته اعلام شد. در نرخ ارز در سامانه سنا و بازار متشکل ارزی نیز شاهد حدود ۲۰۰ تومان ریزش بوده‌ایم. نوشته اولین رفتار دلار در هفته جاری / ارزانی ارز ادامه دار است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
پیش‌بینی قیمت دلار امروز ۲۷ دی ۹۹ / ریزش قیمت دلار ادامه دارد؟
۱۳۹۹/۱۰/۲۷ / پیش بینی / پیش بینی دلار / قیمت دلار / قیمت دلار امروز
پیش‌بینی قیمت دلار امروز ۲۷ دی ۹۹ / ریزش قیمت دلار ادامه دارد؟
روز پنجشنبه قیمت دلار با ۶۵۰ تومان افت به بهای ۲۳ هزار و ۸۵۰ تومان رسید. همچنین قیمت دلار دیروز در بازار متشکل ۲۳,۳۴۰ تومان ثبت شد. اما امروز برای قیمت دلار چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟ نوشته پیش‌بینی قیمت دلار امروز ۲۷ دی ۹۹ / ریزش قیمت دلار ادامه دارد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
بانک ایران زمین عضو بازار بین بانکی ارزی شد
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، با درخواست‌ بانک ایران زمین درخصوص تقاضای دسترسی به پورتال ارزی و سامانه تامین ارز و سامانه نیما و همچنین عضویت در بازار بین بانکی ارز تهران موافقت کرد.با ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شبکه بانکی، بانک ایران زمین با دریافت مجوز انجام عملیات ارزی در سطح مرحله سوم به عضویت رسمی بازار بین بانکی ارز تهران در آمد.بر اساس این مجوز از این پس بانک ایران زمین ضمن عضویت در بازار بین بانکی ارزی تهران و دسترسی به سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) و همچنین عضویت در بازار متشکل معاملات ارزی، قادر به انجام معاملات ارزی با بانک مرکزی و سایر بانک‌ها خواهد بود.بر اساس این گزارش بانک ایران زمین با ایجاد اتاق معاملات ارز و پیاده سازی استانداردها، مقررات و ضوابط اجرایی …
افت دلار پیش از پایان دوره ترامپ؟ / پیش‌بینی قیمت دلار امروز 10 دی 99
۱۳۹۹/۱۰/۱۰ / پیش بینی / پیش بینی قیمت دلار / قیمت دلار امروز
افت دلار پیش از پایان دوره ترامپ؟ / پیش‌بینی قیمت دلار امروز 10 دی 99
دیروز بهای دلار ۵۰ تومان دیگر افت کرد و روی عدد ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان قرار گرفت و در بازار متشکل ۲۵,۳۳۶ تومان ثبت شد. امروز برای قیمت این اسکناس امریکایی چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟ نوشته افت دلار پیش از پایان دوره ترامپ؟ / پیش‌بینی قیمت دلار امروز 10 دی 99 اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
ثبات نرخ دلار
۱۳۹۹/۱۰/۰۸ / دلار / صرافی / بازار متشکل ارزی / صرافی بانکی / بازار ارز / سامانه نیما
ثبات نرخ دلار
تهران- ایرنا- هر دلار امروز (دوشنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۴۰ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز گذشته (یکشنبه) تغییری نداشت.
نرخ دلار کاهش یافت
۱۳۹۹/۱۰/۰۶ / دلار / صرافی / بازار متشکل ارزی / صرافی بانکی / نرخ ارز / بازار ارز / یورو / سامانه نیما
نرخ دلار کاهش یافت
تهران- ایرنا- هر دلار امروز (شنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۶۰ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز پنجشنبه گذشته کاهش ۱۰۰ تومانی داشت.
کدام نرخ ارز برای بازار سرمایه مفید است؟
۱۳۹۹/۱۰/۰۱ / نرخ ارز / بورس / نرخ تورم / بازار سرمایه / نرخ دلار
کدام نرخ ارز برای بازار سرمایه مفید است؟
اقتصادنیوز : یک کارشناس بازار سرمایه درباره اینکه کدام یک از نرخ‌های ارزی برای بازار سرمایه و صنایع مفید است؟ گفت: با توجه به شرایط کنونی و بر اساس عملیات بازار متشکل ارزی که بانک مرکزی در دستور کار قرار داده است، ارز نیما می‌تواند مبنای ارزش‌گذاری برای همه صنایع باشد.
۱۳۹۹/۰۹/۲۷
کاتب عضو کمیسیون سرمایه‌گذاری سندیکای بیمه‌گران شد
رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد به عنوان عضو کمیسیون سرمایه‌گذاری سندیکای بیمه‌گران انتخاب شد. نشست شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران برگزار شد. در این نشست، دکتر سید محمد کریمی گزارش عملکرد سه ماه سندیکای بیمه گران ایران را به اعضای شورای عمومی ارائه کرد. ابهامات راه‌اندازی بازار متشکل بیمه‌ای نیز از مواردی بود که در جلسه شورای عمومی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.همچنین در این جلسه با تشکیل کمیسیون تخصصی سرمایه‌گذاری، به عنوان پنجمین کمیسیون تخصصی سندیکا موافقت شد. براساس تصمیم مدیران عامل شرکت‌های بیمه و صندوق تامین خسارت‌های بدنی؛ آقایان کاتب، کاردگر، دلفراز، پیکارجو و مصطفوی به عنوان اعضای این کمیسیون انتخاب شدند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •