یکشنبه, ۳۰ شهریور, ۱۳۹۹ / 20 September, 2020
تبریک عید غدیر
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
ضدونقیض‌های گفت‌وگوی خاتمی و روحانی
شرق: شایعه جدال لفظی سید‌محمد خاتمی و حسن روحانی در تماس تلفنی به مناسبت تبریک عید فطر باعث شد که به‌سرعت یکی از مقامات نزدیک به ریاست‌جمهوری در گفتگو با خبرگزاری «ایسنا» بگوید: «‎برخی منابع غیر‌رسمی خبری، در روز‌های اخیر با انتشار خبری جعلی تحت عنوان گفت‌وگوی تلفنی روحانی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین خاتمی به مناسبت تبریک عید غدیر، مدعی شده بودند که در این تماس تلفنی تبریک عید جملات تندی میان دو طرف ردوبدل شده است. ‎از رسانه‌های محترم انتظار می‌رود صداقت و تقوا را در انتشار اخبار رعایت کنند و صرفا برای جذب مخاطب از انتشار مطالب کذب پرهیز کنند».
۱۳۹۹/۰۶/۲۱
تکذیب رد و بدل شدن جملات تند بین رئیس‌جمهوری و محمد خاتمی
‎یک مقام نزدیک به دفتر رئیس‌جمهوری مطالب نقل شده در گفت‌وگوی تلفنی حسن روحانی و رئیس دولت اصلاحات را تکذیب کرد. یک مقام نزدیک به دفتر رئیس‌جمهوری در گفت‫وگو با ایسنا، مطالب مطرح شده را صرفا یک خبرسازی با هدف جذب مخاطب خواند.‎برخی منابع غیررسمی خبری در روزهای اخیربا انتشار خبری جعلی تحت عنوان گفت و گوی تلفنی حسن روحانی و حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی به مناسبت تبریک عید غدیر، مدعی شده بودند که در این تماس تلفنی تبریک عید! جملات تندی میان دو طرف رد و بدل شده است. این مقام نزدیک به دفتر رئیس جمهوری اظهار کرد: از رسانه‌های محترم انتظار دارد صداقت و تقوا را در انتشار اخبار رعایت کنند و صرفا برای جذب مخاطب از انتشارمطالب کذب پرهیز کنند.
۱۳۹۹/۰۵/۲۱
هر طرح اقتصادی باید با بررسی کارشناسانه همراه باشد
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه از هر اقدامی که در جهت گره‫گشایی از زندگی مردم باشد استقبال می‌کنیم، گفت: هر طرح اقتصادی باید با بررسی کارشناسانه، جزئیات و اقناع افکار عمومی و نخبگان همراه باشد.به گزارش «ابتکار» به نقل از قوه قضاییه، سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای عالی قضایی با تبریک عید غدیر و ولادت با سعادت امام موسی کاظم(ع)، اجرای عدالت را از مهم‌ترین پیام‌های غدیر و از محوری‌ترین ماموریت‌های نظام اسلامی عنوان کرد. رئیس قوه قضائیه گفت: نظام اجتماعی بر اساس عدالت شکل می‌گیرد و انتظار این است که در نظام اسلامی قوانین عادلانه تصویب شود، مجریان بر اساس عدالت رفتار کنند و قضاوت و داوری در دستگاه قضایی نیز همراه با عدالت باشد. رئیسی تصریح کرد: برخلاف تصور برخی که اجرای عدالت را دشوار می‌دانند، اگر …
۱۳۹۹/۰۵/۱۹
نمی‫توان نماز را با علی و نهار را با معاویه بود
دبیر شورای عالی امنیت ملی با تبریک عید غدیر گفت: درس صفین به ما می‫گوید نمی‫توان نماز را با علی و نهار را با معاویه بود.به گزارش ایسنا، دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در توئیتی نوشت: سیره علی علیه السلام راه و رسم ماست. نمی‫توانیم جماعتی بی‫طرف باشیم که حق را ذلیل شمرده و را نصرت ببخشیم. درس صفین به ما می‫گوید؛ نمی‫توان نماز را با علی و نهار را با معاویه بود و بر تل نشست و بر میدان نظر کرد. غدیر بر غدیریان مبارک.
سفیر ایران در بغداد: ایران در کنار ملت و دولت عراق برای پیشرفت کشورشان است
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / بغداد / سفیر ایران / جمهوری اسلامی ایران / ایرج مسجدی
سفیر ایران در بغداد: ایران در کنار ملت و دولت عراق برای پیشرفت کشورشان است
سفیر ایران در بغداد ضمن تبریک عید غدیر خم به مسلمانان و شیعیان، از آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه روابط خود با عراق خبر داد.
این روزها جهان بیش از همیشه تشنه آموزه‌های علی (ع) است
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / واعظی
این روزها جهان بیش از همیشه تشنه آموزه‌های علی (ع) است
ایلنا: رییس دفتر رییس جمهور درحساب کاربری خود ضمن تبریک عید غدیر، نوشت:در این عید بزرگ، برای تمامی ایرانیان سعادت و بهروزی آرزو می‌کنم و امیدوارم ظل توجهات حضرت…
نمی‌توانیم جماعتی بی‌طرف باشیم که حق را ذلیل می‌شماریم
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / دبیر شورای عالی امنیت ملی / علی شمخانی / دریادار شمخانی
نمی‌توانیم جماعتی بی‌طرف باشیم که حق را ذلیل می‌شماریم
ایلنا: دبیر شورای عالی امنیت ملی با تبریک عید غدیر گفت: درس صفین به ما می گوید؛ نمی توان نماز را با علی و نهار را با معاویه بود.
شمخانی: سیره علی (ع) راه و رسم ماست
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / علی شمخانی / دبیر شورای عالی امنیت ملی / عید غدیر
شمخانی: سیره علی (ع) راه و رسم ماست
دبیر شورای عالی امنیت ملی با تبریک عید غدیر عنوان کرد: سیره علی علیه‌السلام راه و رسم ماست. نمی‌توانیم ‌جماعتی بی‌طرف باشیم که حق را ذلیل شمرده و باطل را نصرت ببخشیم
متن، پیامک و اس ام اس تبریک عید غدیر خم ۹۹؛ عکس نوشته تبریک روز عید غدیر
۱۳۹۹/۰۵/۱۹
متن، پیامک و اس ام اس تبریک عید غدیر خم ۹۹؛ عکس نوشته تبریک روز عید غدیر
متن، پیامک و اس ام اس تبریک عید غدیر خم ۹۹؛ تمامی افرادی که در آن روز کنار پیامبر حضور داشتند نیز به تبعیت از رسول اکرم با حضرت علی بیعت می‌کنند و بدین گونه شیعیان هر سال جشن‌های بسیار باشکوه را در روز هجدهم ذی الحجه برگزار می‌نمایند. به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم زیباترین جملات تبریک ویژه این عید در ادامه از نظر خوانندگان محترم می‌گذرد.
اس ام اس و پیام تبریک عید غدیر به سادات+ کلیپ تبریک عید غدیر خم
۱۳۹۹/۰۵/۱۷ / تبریک عید غدیر
اس ام اس و پیام تبریک عید غدیر به سادات+ کلیپ تبریک عید غدیر خم
عید غدیر که به عید الله اکبر نیز مشهور است، از والاترین و با ارزشمندترین اعیاد اسلامی به شمار می‌رود، عیدی که هیچ روزى در طول سال، فرخنده‌‏تر و مبارک‏‌تر از آن نزد شیعیان وجود ندارد. شیعیان و مسلمانان هر ساله در ایام عید قربان تا غدیر خود را برای برگزاری هر چه بهتر مراسم‌ها و جشن‌های روز عید غدیر آماده می‌کنند و در این روز برای اطعام به نیازمندان برنامه ریزی می‌کنند، چرا که اطعام و ضیافت در این روز بسیار سفارش شده است.
خبرنگار باید بداند آن کس که آگاه‏تر است، مسئول‏تر است
۱۳۹۹/۰۵/۱۶ / تبریک روز خبرنگار / خبرنگار / رییس اورژانس کشور
خبرنگار باید بداند آن کس که آگاه‏تر است، مسئول‏تر است
رئیس سازمان اورژانس کشور ضمن تبریک عید غدیرخم به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد.
تبریک عید غدیر خم با اهدای شال سبز
۱۳۹۹/۰۵/۱۵
تبریک عید غدیر خم با اهدای شال سبز
همشهری آنلاین- زینب زینال زاده: امسال به دلیل بیماری کرونا مراسم دیدار با سادات متفاوت انجام شد. «مرتضی خوریانی» سرپرست شهردار ناحیه 4 منطقه 6 در یک اقدام جالب به دیدار «سید جمال ناصحی» جانباز سرافراز رفت و با اهدای شال سبز این عید سعید را تبریک گفت. این دیدار با رعایت پروتکل های ستاد مقابله با کرونا انجام شد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۵
افزایش نقش مرکز پژوهش‌ها در بهبود قانونگذاری
آیین تکریم و معارفه قاسمی و زاکانی روسای پیشین و کنونی مرکز پژوهش‫های مجلس شورای اسلامی صبح دیروز (سه شنبه، ۱۴ مردادماه) در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تبریک عید غدیر خم و تشکر از زحمات رئیس پیشین مرکز پژوهش‌های مجلس و کارشناسان این مرکز، افزود: نحوه فعالیت مرکز پژوهش‌های مجلس و فعالیت آن در حوزه پژوهش به ویژه در زمینه اقتصادی از اهمیت بسزایی برخوردار است چراکه رهبر معظم انقلاب تاکید ویژه‫ای بر ضرورت توجه به این بخش کرده اند.به گزارش ایسنا، وی خاطرنشان کرد: امروز کشور با سختی‌ها و چالش‌های متفاوتی مواجه است که معتقدیم براساس باور انقلابی این چالش‌ها را می‌توان به فرصت تبدیل کرد و نباید بدان به عنوان تهدید نگاه کرد، ضمن اینکه این راه با …
۱۳۹۸/۰۵/۲۹ / آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب / امام خمینی / عید غدیر
فیلم | تبریک عید غدیر توسط رهبرانقلاب به امام خمینی(ره)
فیلمی قدیمی از تبریک عید غدیر توسط رهبرانقلاب به امام خمینی(ره) در حسینیه جماران می بینید.
۱۳۹۸/۰۵/۲۹
پادرمیانی آیت الله نوری همدانی برای آشتی صادق لاریجانی و محمد یزدی
آیت الله نوری همدانی در تماس تلفنی با آیت الله یزدی و آیت الله آملی لاریجانی ضمن تبریک عید غدیر گفت: لازم می دانم با حل این موضوع بار دیگر یأس نا امیدی دشمنان را فراهم ساخته و موجبات خرسندی دوستان انقلاب را فراهم آورید.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •