یکشنبه, ۵ بهمن, ۱۳۹۹ / 24 January, 2021
تورم گوشت
علت گرانی روزافزون گوشت مرغ چیست؟
۱۳۹۹/۰۹/۰۴ / قیمت مرغ / تورم گوشت / قیمت مواد غذایی
علت گرانی روزافزون گوشت مرغ چیست؟
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی تصریح کرد: امروز قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده به طور میانگین در کشور بین ۲۳ هزار تا ۲۵ هزار تومان معامله شد که با توجه به شرایط توزیع گوشت مرغ در بازار، قیمت‌ها افزایشی است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲
هزینه حمل و نقل 14.7 درصد افزایش یافت/ روند کاهشی تورم گوشت قرمز و سفید +جدول
شاخص قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای کشور برحسب بخش‌های اصلی در آذرماه نشان می‌دهد سبزیجات و حبوبات با 32.3 درصد و پس از آن حمل و نقل با 14.7 درصد بیشترین افزایش نرخ تورم را داشته‌اند.
۱۳۹۸/۰۴/۰۳
جزییات تازه از بازاری که «تهران» را به پایتخت ارزی کشور تبدیل خواهد کرد/ جدیدترین قیمت‌ها از خودرو‌های داخلی/ دوازدهمین دارایی ارزشمند جهان معرفی شد/ تورم دخانیات بیشتر از تورم گوشت و مرغ!
این پیمانه تیتر‌هایی همچون جهش بیش از ۳۵۰۰ واحدی شاخص کل بورس، ثبات نرخ ۴۷ ارز در بانک مرکزی/ دلار در بازار ۱۳۰۰۰ تومان فروخته شد، سکه امامی به رقم ۴ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان رسید، جز افزایش قیمت طلا نمی‌توان انتظار دیگری داشت، افزایش ۲۰۰ تا ۳۰۰ درصدی قیمت خودرو منطقی نیست، برنج صدرنشین واردات شد و فراخوان یک خودروساز به‌دلیل نقص شیشه عقب را در بر دارد.
۱۳۹۷/۱۲/۰۴
از مکلف شدن آستان قدس و بنگاه‌های اقتصادی نیروهای مسلح به پرداخت مالیات تا عبور نرخ تورم گوشت از 90 درصد
باید درباره افزایش قدرت خرید کارگران تصمیمی متفاوت گرفت، آستان قدس و بنگاه‌های زیرمجموعه نیروهای مسلح موظف به واریز مالیات شدند، گوشت‌های دپو شده فاسد نمی‌شوند و دست شورای رقابت را برای مهار خودروسازان طماع باز کنید از جمله مهم‌ترین خبرهای اقتصادی امروز شنبه بودند.
۱۳۹۷/۱۲/۰۴ / تورم نقطه به نقطه / گرانی گوشت / تورم بهمن 97
تورم گوشت از ۹۰ درصد گذشت
در ماه گذشته و در جریان افزایش قیمت گوشت قرمز در بازار اثر تورمی آن قابل ملاحظه بوده است؛ به طوری که تورم در گروه گوشت از ۹۰ درصد گذشته است.
 •  •  •  •  •  •