دوشنبه, ۲۹ دی, ۱۳۹۹ / 18 January, 2021
ثروت ایلان ماسک
ایلان ماسک دیگر ثروتمندترین فرد جهان نیست!
۴ روز قبل
ایلان ماسک دیگر ثروتمندترین فرد جهان نیست!
سهام تسلا روز دوشنبه نزدیک به ۸ درصد سقوط کرد که بزرگترین سقوط یک روزه از اواخر سپتامبر است. بر اساس برآوردهای فوربس، این موضوع کل ثروت ایلان ماسک را به ۱۷۶.۲ میلیارد دلار در مقایسه با ثروت ۱۸۲.۱ میلیارد دلاری بزوس کاهش داد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰
ایلان ماسک مدیرعامل آمازون را کنار زد
ایلان ماسک؛ مهاجری که زمانی از آفریقا به امریکا آمده بود، ثروتمندترین فرد جهان شناخته شد. او با ایده‌ای برای تولید ماشین‌های برقی و سایر محصولاتش، شرکتی را ایجاد کرد و حتی قدم در راه تاسیس شرکتی دیگر به اسم اسپیس اکس برای اکتشافات فضایی نیز گذاشت و آن را به مرحله عمل رسانید. او اکنون با ۱۸5 میلیارد دلار دارایی بالاتر از جف بزوس، ثروتمند‌ترین فرد جهان است. ماسک که مدیر و سهامدار بزرگ خودروسازی تسلاست، اواخر هفته گذشته از سوی بلومبرگ به عنوان ثروتمندترین شخص جهان معرفی شد. بزوس و ماسک یک میلیارد و 500 میلیون دلار اختلاف در ثروت‌شان دارند که البته انتظار می‌رود این اختلاف بیشتر شود. سبقت میزان ثروت ایلان ماسک از جف بزوس، مدیر شرکت آمازون در پی رشد چشمگیر سهام شرکت تسلا در …
ایلان ماسک؛ ۱۲۸ میلیارد دلار
۱۳۹۹/۰۹/۱۶ / شرکت تسلا / خودرو / ایلان ماسک
ایلان ماسک؛ ۱۲۸ میلیارد دلار
ثروت ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا، تنها در یک روز با افزایش ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار به ۱۲۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار رسید. شخصیت و رفتار ایلان ماسک همواره پیچیده و جنجالی بوده است.
(تصاویر) ایلان ماسک از لحاظ میزان ثروت از بیل گیتس سبقت گرفت؛ ثروت ایلان ماسک چقدر است؟
۱۳۹۹/۰۹/۰۶ / ثروت ایلان ماسک / بیل گیتس / ایلان ماسک / تسلا / ثروت
(تصاویر) ایلان ماسک از لحاظ میزان ثروت از بیل گیتس سبقت گرفت؛ ثروت ایلان ماسک چقدر است؟
ایلان ماسک از لحاظ میزان ثروت از بیل گیتس سبقت گرفت. ثروت ایلان ماسک تنها در یک روز با افزایش ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار به ۱۲۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار رسید. از آغاز سال جاری میلادی ۱۰۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار بر ثروت ایلان ماسک افزوده شده است.
تردید فوربس در میزان ثروت ایلان ماسک
۱۳۹۹/۰۹/۰۵
تردید فوربس در میزان ثروت ایلان ماسک
فوربس اعلام نمود که ایلان ماسک بنیانگذار تسلا دومین فرد ثروتمند کره زمین نیست.
سبقت ثروت ایلان ماسک از بیل گیتس/کرونا ثروتمندان را غنی تر کرد
۱۳۹۹/۰۹/۰۴ / بیل گیتس / مایکروسافت / آمازون / تسلا / ایلان ماسک / جف بزوس / ثروتمندترین افراد جهان / کووید-19
سبقت ثروت ایلان ماسک از بیل گیتس/کرونا ثروتمندان را غنی تر کرد
اقتصادنیوز : ایلان ماسک بنیان‌گذار شرکت خودروسازی تسلا و اسپیس ایکس با درآمد خیره کننده خود در سال ۲۰۲۰ به دومین فرد ثروتمند جهان تبدیل شد.
افزایش شدید ثروت ایلان ماسک میلیاردر مشهور آمریکایی و دلیل آن
۱۳۹۹/۰۸/۲۹
افزایش شدید ثروت ایلان ماسک میلیاردر مشهور آمریکایی و دلیل آن
ثروت ایلان ماسک ، رئیس شرکت تسلا و میلیاردر مشهور آمریکایی طی فقط یک روز به میزان 7.6 میلیارد دلار افزایش یافت.
ثروت ایلان ماسک از مارک زاکربرگ بیشتر شد
۱۳۹۹/۰۶/۱۲
ثروت ایلان ماسک از مارک زاکربرگ بیشتر شد
ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا و اسپیس ایکس به تازگی سومین فرد ثروتمند جهان شده است و از مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ پیشی گرفته است.
۱۳۹۹/۰۶/۰۶
چگونه پولدارها در بحران اقتصادی پولدارتر می‌شوند؟
به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، از زمانی که سازمان بهداشت جهانی، کووید-۱۹ را بعنوان «پاندمی» معرفی کرد، خالص دارایی جف بزوس - بنیانگذار و مدیر کمپانی آمازون و ثروتمندترین فرد جهان - از حدود ۱۱۰ میلیارد دلار به ۱۹۰ میلیارد دلار رسید. در همین حال ارزش سهام نرم‌افزار ویدیوکنفرانس «زوم» در شش ماه گذشته از حدود ۱۰۰ میلیارد دلار، به ۲۹۰ میلیارد دلار رسید و ثروت ایلان ماسک - مالک شرکت تسلا - در طول بحران کرونا سه‌برابر شد و به بیش از ۹۰ میلیارد دلار رسید.گروه دیگری از شرکت‌ها نیز نه‌تنها هیچ آسیبی ندیدند بلکه رشد فزاینده‌ای نیز داشتند؛ شرکت‌های تولیدکننده‌ی لوازم بهداشتی که بشدت دنبال تولید واکسن، دارو و کیت‌های آزمایشی‌اند. ارزش سهام این شرکت‌ها موجب پیدایش دست‌کم یک میلیاردر جدید و افزایش ثروت ۹ …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •