دوشنبه, ۷ مهر, ۱۳۹۹ / 28 September, 2020
سازمان تدارکات پزشکی
۱۳۹۹/۰۶/۲۴
توزیع "واکسن آنفلوآنزا" از چه زمانی آغاز می‌شود +تصاویر
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با اشاره به اقدامات این مجموعه برای تأمین ۲ میلیون دوز واکسن آنفلوآنزا، زمان توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه‌های این جمعیت را اعلام کرد.
آغاز توزیع "واکسن آنفلوآنزا" در داروخانه‌های هلال احمر
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / هلال احمر / دارو / واکسن / واکسیناسیون / آنفلوانزا
آغاز توزیع "واکسن آنفلوآنزا" در داروخانه‌های هلال احمر
تسنیم نوشت: مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با اشاره به اقدامات این مجموعه برای تأمین ۲ میلیون دوز واکسن آنفلوآنزا، زمان توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه‌های این جمعیت را اعلام کرد.
تولید ۱۲۰ هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده دست در هلال‌احمر
۱۳۹۹/۰۶/۱۹ / ماسک / محلول پاشی / سازمان تدارکات پزشکی
تولید ۱۲۰ هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده دست در هلال‌احمر
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر از تولید و توزیع ۱۲۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده دست از فروردین تا ۱۵ شهریور سال جاری در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به این سازمان خبر داد.
پذیرش بیش از ۳۳ هزار نسخه دارویی در سه داروخانه هلال احمر
۱۳۹۹/۰۶/۱۶
پذیرش بیش از ۳۳ هزار نسخه دارویی در سه داروخانه هلال احمر
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر از پذیرش بیش از ۳۳ هزار و ۶۱۲ نسخه دارویی در یک ماه گذشته در سه داروخانه مرکزی هلال احمر، مرکزی شماره ۲ تهرانپارس و جزیره کیش خبر داد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۱
‌50 درصد بازار فیلتر همودیالیز در اختیار سازمان تدارکات پزشکی
 [شهروند] عملکرد صحیح کلیه، از تجمع آب، مواد زائد و دیگر ناخالصی‌ها در بدن جلوگیری می‌کند. علاوه بر این کلیه‌ها به کنترل فشار خون و تنظیم میزان مواد شیمیایی در خون (سدیم و پتاسیم) کمک می‌کنند. کلیه‌ها حتی نوعی ویتامین D را در بدن فعال می‌کنند که جذب کلسیم را بهبود می‌بخشد. زمانی که کلیه‌ها به علت بیماری یا آسیب نتوانند این وظایف را انجام دهند، از دیالیز برای این کار استفاده می‌کنند. بدون دیالیز، نمک و دیگر مواد زائد در خون جمع شده و منجر به مسمومیت بدن می‌شوند، درنهایت دیگر اعضای بدن نیز آسیب خواهند دید. هر ‌سال بیش از دوهزارو500 نفر به جمعیت بیماران کلیوی در کشور که بیشتر آنها نیاز به دیالیز پیدا می‌کنند، افزوده می‌شود؛ این …
 داروخانه‌ هلال‌احمر روزهای تاسوعا و عاشورا باز است؟
۱۳۹۹/۰۶/۰۷
 داروخانه‌ هلال‌احمر روزهای تاسوعا و عاشورا باز است؟
سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر، ساعات کاری داروخانه‌ مرکزی این جمعیت در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی را اعلام کرد.
۱۳۹۹/۰۶/۰۶
توزیع اقلام بهداشتی و دارویی شرکت سها هلال در مناطق محروم
[شهروند] اقدامات شرکت پخش سها هلال وابسته به سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر در تأمین و توزیع سراسری اقلام بهداشتی و دارویی برای مقابله با ویروس کرونا ادامه دارد. شرکت پخش سها هلال از بدو شیوع بیماری کرونا و در راستای اهداف ملی ارتقای سلامت و بهداشت جامعه، اقدام به تأمین و توزیع اقلام بهداشتی و انواع داروها به‌خصوص داروهای خاص در سراسر کشور کرده و توانسته است بخش قابل توجهی از نیازهای مردم و بیماران را ،به‌ویژه در مناطق محروم، برطرف کند.شرکت پخش سها هلال علاوه بر توزیع بیش از 117هزار لیتر محلول ضدعفونی‌کننده دست، بیش از 2‌میلیون و 600‌هزار عدد پد الکلی، 20‌هزار و 500 لیتر ژل ضدعفونی‌کننده و همچنین داروهای مورد نیاز را تأمین و از طریق مراکز چهارده‌گانه …
تامین ۲میلیون و ۱۵۰هزار دوز واکسن آنفلوآنزا از برندهای مرغوب اروپایی
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / هلال‌احمر / واکسن آنفلوانزا / واکسن مننژیت
تامین ۲میلیون و ۱۵۰هزار دوز واکسن آنفلوآنزا از برندهای مرغوب اروپایی
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از اقدامات انجام شده جهت تامین دو میلیون و ۱۵۰هزار دوز واکسن آنفلوآنزا برای سال جاری خبر داد و گفت: این واکسن ها از برندهای مرغوب اروپایی تامین خواهد شد و حداکثر تا ۲۰ روز آینده در تهران خواهد بود.
۱۳۹۹/۰۵/۲۰
تولید بیش از یک‌میلیون انواع ماسک در هلال‌احمر
[شهروند] مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی از روند تأمین، تولید و توزیع محصولات بهداشتی مورد نیاز کادر درمانی و مردم در شرایط شیوع کرونا خبر داد.حسن صفاریه در این زمینه افزود: «فعالیت‌های این سازمان برای تأمین اقلام بهداشتی و دارویی به منظور کمک به کادر درمانی و بیماران مبتلا به کووید-19 بیش از پیش ادامه دارد و با افزایش تقاضا برای محصولات بهداشتی مورد نیاز، اقدامات سازمان و شرکت‌های تابعه نیز در این زمینه گسترش یافته است تا بتوانیم پاسخگوی بخشی از نیازهای کشور باشیم.»او با اشاره به اینکه خط تولید ماسک از ابتدای ‌سال‌جاری در شرکت سها آغاز شده است، افزود: «در این راستا و با تلاش متخصصان و کارکنان شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی، در …
کمک‌های ارسالی به لبنان محدودیتی در امدادرسانی به هموطنان خودمان ایجاد نمی‌کند
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / سازمان غذا و دارو / کرونا / ویروس کرونا / لبنان / سازمان تدارکات پزشکی / ایالات متحده آمریکا / دولت / بیمارستان نور افشار / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
کمک‌های ارسالی به لبنان محدودیتی در امدادرسانی به هموطنان خودمان ایجاد نمی‌کند
تهران - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر اعلام کرد: کمک‌های ارسالی این جمعیت در قالب محموله‌های کمک‌های انسان‌دوستانه برای آسیب دیدگان و متاثرین از انفجار هولناک بندر بیروت لبنان هیچ محدودیتی در امدادرسانی به هموطنان خودمان ایجاد نمی‌کند.
آمادگی ۸ درصدی مردم در مقابله با حوادث/ ذخیره چادرهای امدادی تهران تنها به اندازه یک محله شهر است
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران / کریم همتی / سازمان تدارکات پزشکی / مدیریت بحران / امداد رسانی
آمادگی ۸ درصدی مردم در مقابله با حوادث/ ذخیره چادرهای امدادی تهران تنها به اندازه یک محله شهر است
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به اینکه میزان وقوع حادثه در کشور ۸۰ از ۱۰۰ است و در مقابل میزان آمادگی مردم در مقابله با حوادث ۸ از ۱۰۰ است.
۱۳۹۹/۰۴/۳۱
از تولید ماسک‌های سه لایه تا شیلد و محلول ضدعفونی‌کننده
‎ ]‎شهروند] مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی اعلام کرد:   «تأمین و توزیع انواع محلول‌های ضدعفونی کننده، پدالکلی، ژل ‏ضدعفونی‌کننده و ... از سوی شرکت پخش سها هلال انجام شده است‎.» دکترحسن صفاریه گفت: «این سازمان در مقابله با کرونا، تاکنون خدمات ارزشمندی در راستای تأمین اقلام بهداشتی و دارویی برای ‏کمک به هم‌وطنان و بیماران مبتلا به کووید- 19 انجام داده است و ارایه این خدمات همچنان ادامه دارد. شرکت بازرگانی سها کیش ‏وابسته به سازمان تدارکات پزشکی هم در راستای رسالت تأمین داروهای حیاتی کشور در شرایط خاص و بحرانی، تأمین و ‏واردات نیازهای دارویی مردم را در این زمینه در اولویت نخست خود قرار داده است‎.» او با اشاره به گسترش …
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / ویروس کرونا / بهداشت و سلامت
تشریح اقدامات سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر برای مقابله با کرونا
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر درباره اقدامات این سازمان برای مقابله با کرونا اعلام کرد: واحد تجهیزات پزشکی وابسته به این سازمان در اپیدمی کرونا سعی کرده تا نیاز بیماران به اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا را تأمین و در اختیار هموطنان قرار دهد.
خانه‌های هلال در ۱۰۰ دانشگاه فرهنگیان راه‌اندازی می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / کریم همتی / سازمان تدارکات پزشکی / دانشگاه فرهنگیان / وزارت آموزش و پرورش / شبکه شاد / جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
خانه‌های هلال در ۱۰۰ دانشگاه فرهنگیان راه‌اندازی می‌شود
تهران- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر گفت: خانه‌های هلال با رویکرد ارائه آموزش‌های همگانی امداد و کمک‌های اولیه، در ۱۰۰ دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور راه‌اندازی می‌شود.
تاثیر تحریم‌ها بر کانال‌های مالی واردات دارو به کشور
۱۳۹۹/۰۴/۰۲ / تحریم ایران / کمبود دارو
تاثیر تحریم‌ها بر کانال‌های مالی واردات دارو به کشور
رئیس سازمان تدارکات پزشکی گفت: هرچند گفته می‌شود که اقلام دارویی تحریم نیست اما ایجاد محدودیت در کانال‌های مالی برای خریداری دارو شرایط واردات را سخت و گاهی غیر ممکن می‌کند.
۱۳۹۹/۰۳/۲۳
حضور هلال‌احمر در «نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با ویروس کرونا»‏
[شهروند] نخستین دوره نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با ویروس کرونا با هدف معرفی تولیدات و توانمندی‌های داخلی ‏برای مقابله با ویروس کرونا (کووید – ۱۹) برگزار خواهد شد‎.‎نخستین دوره نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با ویروس کرونا با حضور سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر و ‏شرکت‌های تابعه از بیست‌وچهارم تا بیست‌وششم خرداد99 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزارخواهد شد‎.این نمایشگاه با حضور تولیدکنندگان اقلام بهداشتی سلولزی، مواد شوینده، پاک‌کننده و ماشین‌آلات وابسته شامل تجهیزات ‏پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی برپا خواهد شد. دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه در پی آن هستند تا ضمن …
توزیع سه محموله دارویی از هند به کشور/ درخواستی برای واردات داروی جدید نداریم
۱۳۹۹/۰۳/۱۱ / سازمان غذا و دارو / حسن صفاریه / سازمان تدارکات پزشکی / چین / واردات دارو
توزیع سه محموله دارویی از هند به کشور/ درخواستی برای واردات داروی جدید نداریم
رئیس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر گفت: سه محموله بزرگ دارویی از هند به کشور وارد و توزیع شده است.
تولید سالانه ۷ میلیون ماسک و یک میلیون لیتر محلول ضدعفونی
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
تولید سالانه ۷ میلیون ماسک و یک میلیون لیتر محلول ضدعفونی
تهران - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر از تولید سالانه هفت میلیون ماسک و یک میلیون لیتر محلول ضدعفونی دست در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر خبر داد.
خط‌ تولید ماسک سه لایه پرستاری و شیلد ماسک هلال‌احمر افتتاح شد
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / ماسک / جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
خط‌ تولید ماسک سه لایه پرستاری و شیلد ماسک هلال‌احمر افتتاح شد
تهران - ایرنا- خط‌ تولید ماسک سه لایه پرستاری و شیلد ماسک امروز(چهارشنبه) با حضور رییس جمعیت هلال احمر در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر به صورت رسمی افتتاح شد.
ورود دو محموله داروهای کرونا به کشور تا پایان هفته
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / حسن صفاریه / سازمان تدارکات پزشکی / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران / ویروس کرونا / دارو
ورود دو محموله داروهای کرونا به کشور تا پایان هفته
رئیس سازمان تدارکات پزشکی، از ورود دو محموله دارویی به کشور از چین و هند تا پایان هفته خبر داد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
ارایه خدمات دارویی با حداکثر توان از سوی داروخانه مرکزی هلال‌احمر
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با اشاره به ارایه خدمات دارویی با حداکثر توان از سوی داروخانه مرکزی هلال‌احمر، تأکید کرد: «هم‌وطنان می‌توانند برای دریافت اطلاعات دارویی خود با خط ویژه ۴۱۶۵۱ تماس بگیرند.» دکتر حسن صفاریه با تأکید بر نقش مهم داروخانه‌های جمعیت هلال‌احمر به‌عنوان یکی از بازوهای نظام دارویی کشور بیان کرد:   «با شیوع ویروس کرونا در کشور، داروخانه مرکزی هلال‌احمر  با هدف رفع نیازهای درمانی کشور و به حداقل رساندن دغدغه‌های دارویی مردم فعالیت‌ خود را در زمینه تأمین و توزیع داروهای مورد نیاز مردم توسعه داده و در تلاش است با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها برای بهبود و توسعه خدمت‌رسانی به آحاد مردم گام …
اطلاعات دارویی خود را این روزها از کجا بپرسیم؟
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
اطلاعات دارویی خود را این روزها از کجا بپرسیم؟
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با اشاره به ارائه خدمات دارویی با حداکثر توان از سوی داروخانه مرکزی هلال احمر، گفت: هموطنان می‌توانند برای دریافت اطلاعات دارویی خود با خط ویژه ۴۱۶۵۱ تماس بگیرند.
دریافت اطلاعات دارویی با خط ویژه ۴۱۶۵۱
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ / اقلام دارویی / سازمان تدارکات پزشکی / داروخانه
دریافت اطلاعات دارویی با خط ویژه ۴۱۶۵۱
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با اشاره به ارائه خدمات دارویی با حداکثر توان از سوی داروخانه مرکزی هلال احمر، گفت: هموطنان می‌توانند برای دریافت اطلاعات دارویی خود با خط ویژه ۴۱۶۵۱ تماس بگیرند.
ترخیص بخشی از محموله دارویی کرونا از گمرک فرودگاه امام خمینی (ره)
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / سازمان غذا و دارو / حسن صفاریه / سازمان تدارکات پزشکی / فرودگاه امام خمینی (ره) / ویروس کرونا
ترخیص بخشی از محموله دارویی کرونا از گمرک فرودگاه امام خمینی (ره)
سرپرست سازمان تدارکات پزشکی اعلام کرد: بخشی از محموله دارویی اپیدمی کرونا توسط جمعیت هلال احمر و از طریق گمرگ فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) وارد کشور شد.
تامی فلو در داروخانه‌ها توزیع می‌شود
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران / حسن صفاریه / سازمان تدارکات پزشکی / ویروس کرونا / دارو
تامی فلو در داروخانه‌ها توزیع می‌شود
رئیس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر گفت: واردات داروی تامی فلو می تواند افزایش نیاز ایجاد شده به این دارو را در بازار کنترل کند.
التهاب در بازار داروهای کرونا | هلال احمر تامیفلو وارد می‌کند
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
التهاب در بازار داروهای کرونا | هلال احمر تامیفلو وارد می‌کند
رئیس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر از واردات داروهای مرتبط با اپیدمی کرونا بر اساس نیازهای اعلام شده و موجود در بازار توسط این سازمان خبر داد و اذعان داشت واردات داروی تامیفلو می‌تواند افزایش نیازِ ایجاد شده به این دارو را در بازار کنترل کند و زمینه کاهش نگرانی مردم را فراهم آورد.
​واردات تامیفلو و توزیع در مراکز درمانی و شبکه داروخانه‌ای کشور
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / رییس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر
​واردات تامیفلو و توزیع در مراکز درمانی و شبکه داروخانه‌ای کشور
ایلنا: رئیس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر گفت: واردات داروی تامیفلو می تواند افزایش نیاز ایجاد شده به این دارو را در بازار کنترل و زمینه کاهش نگرانی مردم را فراهم آو…
تلاش هلال‌احمر برای کاهش التهاب در بازار داروهای کرونا 
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / ویروس کرونا / بهداشت و سلامت / جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران / پویش اجتماعیِ سهم من در کرونا
تلاش هلال‌احمر برای کاهش التهاب در بازار داروهای کرونا 
تهران - ایرنا - رییس سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر از واردات داروهای مرتبط با اپیدمی کرونا بر اساس نیازهای اعلام شده و موجود در بازار توسط این سازمان خبر داد و اذعان داشت واردات داروی تامیفلو می‌تواند افزایش نیازِ ایجاد شده به این دارو را در بازار کنترل و زمینه کاهش نگرانی مردم را فراهم آورد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۴ / جمعیت هلال احمر / داروخانه هلال احمر / شیوع ویروس کرونا در ایران
اعلام ساعات کاری داروخانه مرکزی هلال احمر در نوروز ۹۹
به گزارش ایسنا، حسن صفاریه با اشاره به اعلام ساعت کاری داروخانه مرکزی هلال احمر در پی شیوع کرونا ویروس(کووید – ۱۹) در کشور اعلام کرد: از آنجا که خدمت رسانی به موقع و تأمین اقلام درمانی مورد نیاز بیماران در شرایط خاص از اولویت های سازمان تدارکات پزشکی است؛ براساس برنامه ریزی های انجام شده داروخانه‌های تحت پوشش این سازمان در ایام نوروز ۹۹ با حداکثر توان فعالیت می کند تا بیماران در شرایط کنونی مشکلی برای تأمین دارو و اقلام درمانی خود نداشته باشند.
هلال احمر در فرایند تولید ماسک/ دریافت مجوز توزیع موادضدعفونی در داروخانه‌ها
۱۳۹۸/۱۲/۲۱ / کروناویروس / هلال‌احمر / ماسک / محلول ضد عفونی کننده
هلال احمر در فرایند تولید ماسک/ دریافت مجوز توزیع موادضدعفونی در داروخانه‌ها
رییس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر جزئیات تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده از سوی این سازمان در هماهنگی با وزارت بهداشت را تشریح کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۰
جمعیت هلال‌احمر 2 تا 3‌میلیون ماسک تولید کرده است
[شهروند] جمعیت هلال‌احمر زیرمجموعه‌ای مهم در حوزه تولید تجهیزات و لوازم پزشکی دارد‏؛ سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر. این سازمان با هدف تأمین دارو و تجهیزات پزشکی مورد ‏نیاز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی جمعیت هلال‌احمر فعالیت خود را در‌سال 1334 آغاز کرد، اما ‏امروز عنوان یک هلدینگ دارویی و تجهیزات پزشکی با مجموعه‌ای از کارخـانه‌های تولیـد دارو ‏و تجهیــزات پزشکی و با در اختیار داشتن شرکت پخش دارو و شرکت بازرگانی تـلاش دارد با ‏ارایـه بهترین خدمات به مردم، نقش بسـزایی در ارتقـای نظام سلامت جامعه ایفا کند‎. مجموعه ‏سها به سلامت همه انسان‌ها می‌اندیشد؛ جمعیت هلال‌احمر و زیرمجموعه‌هایش به‌ویژه بخش‏هایی که در …
ورود هلال‌احمر به تولید ماسک برای تأمین نیاز کشور
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ / ویروس کرونا / سازمان تدارکات پزشکی / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
ورود هلال‌احمر به تولید ماسک برای تأمین نیاز کشور
تهران - ایرنا - سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر از راه‌اندازی خط تولید ماسک سه لایه در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به این سازمان به منظور مقابله با کرونا ویروس جدید در کشور خبر داد.
دلیل بی‌تحرکی
۱۳۹۸/۱۲/۱۴ / هلال احمر / ویروس کرونا / وزارت بهداشت / بنیاد مستضعفان / روحانی
دلیل بی‌تحرکی "هلال احمر" در مواجهه با "کرونا" چیست؟
در جریان شیوع ویروس کرونا در کشور، حضور چندان موثری از هلال احمر قابل مشاهد نیست جز انتشار برخی پوسترهای آموزشی در رابطه کرونا در حالی که انتظار می‌رفت این نهاد از جمله سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر تلاش موثری را از خود به نمایش می‌گذاشت.
۱۳۹۸/۱۲/۰۳ / ویروس کرونا / چه‌کار کنیم تا به کرونا مبتلا نشویم؟ / ماسک / وزارت بهداشت / هلال احمر / بیماری / سلامت / اخبار سلامتی
همکاری هلال‌احمر با وزارت بهداشت در توزیع ماسک
سرپرست سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر از آمادگی جمعیت هلال احمر برای توزیع ماسک به خانواده‌ها خبر داد و گفت: در این زمینه محدودیتی وجود ندارد و به میزان کافی ماسک در داروخانه‌ها موجود است.
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
توضیح هلال احمر درباره آمار کمبودهای دارویی
رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر در باره خبر آمار کمبودهای دارویی در کشور توضیحاتی ارایه کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
چتر حمایتی هلال‌احمر بر سر بیماران
[شهروند] با فرارسیدن دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مرور دستاوردها و موفقیت‌های کشور در حوزه‌های مختلف در دستور کار قرار می‌گیرد. جمعیت هلال‌احمر یکی از نهادهایی است که مسئولیت‌های سنگین و بسیار مهمی را در قبال حفظ سلامت و کمک به مردم در بحران‌ها برعهده دارد. یکی از حوزه‌های مهم فعالیت‌ زیرمجموعه‌های هلال‌احمر چتر حمایتی بر سر بیماران است که در این گزارش نگاهی کوتاه به فعالیت‌های چهار دهه‌ای جمعیت هلال‌احمر در حمایت از بیماران و مراکز فعال زیرمجموعه جمعیت خواهیم داشت. مجتمع دارویی-درمانی هلال ایران‌ به شکل امروزی ثمره سال‌ها تلاش و تفکر مدیران و کارکنان جمعیت و مجتمع و همچنین متولیان نظام سلامت پس از پیروزی انقلاب …
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / حمایت از بیماران خاص / سازمان تدارکات پزشکی / داروخانه
خدمات دارویی هلال‌احمر به بیماران با تمام توان و قوت ارائه می‌شود
تهران - ایرنا - سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: خدمات دارویی با تمام توان و قوت از سوی این سازمان و داروخانه های وابسته به آن از جمله داروخانه مرکزی هلال احمر، داروخانه تک نسخه ای (فوق تخصصی)، داروخانه مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) و داروخانه جزیره کیش به بیماران خاص ارائه می شود.
۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / تولید دارو / خودکفایی در تولید دارو / سازمان تدارکات پزشکی
هلال احمر بیش از ۱۱۰ نوع عصاره و فرآورده گیاهی دارویی تولید می‌کند
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت کشت و صنعت فرآوری گیاهان دارویی سهـا جیسـا وابسته به سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از تولید بیش از ۱۱۰ نوع عصاره و فرآورده گیاهان دارویی برای تولید محصول نهایی در صنایع دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی کشور توسط این شرکت خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / تولید دارو / مراکز ترک اعتیاد / سازمان تدارکات پزشکی
هلال‌احمر سالانه ۴۴۰ هزار بطری شربت ترک اعتیاد تولید می‌کند
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت داروسازی سها وابسته به سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از تولید سالیانه ۴۴۰ هزار بطری شربت تنتور اپیوم در این شرکت داروسازی خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۲ / واکسن آنفلوانزا / واکسن مننژیت / مننژیت
اقدام هلال احمر برای واردات واکسن مننژیت ویژه حجاج
رییس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با اشاره به اقدام این سازمان برای تامین واکسن مننژیت حجاج، گفت: قرار است امسال ۶۵ هزار واکسن مننژیت برای حجاج وارد کشور شود.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰
اخبار
رییس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر با اشاره به مشکلاتی که تحریم‌ها بر سر راه واردات دارو از سوی هلال احمر ایجاد کرده است، گفت:
۱۳۹۸/۰۹/۱۹
یک بازداشت دیگر از هلال احمر | مدیرعامل سابق سازمان تدارکات پزشکی بازداشت شد
یکی دیگر از مدیران سابق سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر بازداشت شد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / محمودرضا پیروی / سازمان تدارکات پزشکی / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
بازگشایی خط تولید فیلتر همودیالیز در تجهیزات پزشکی هلال‌احمر/ تولید سالانه ۲.۵ میلیون صافی دیالیز
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در مراسم بازگشایی خط تولید فیلتر همودیالیز شرکت تجهیزات پزشکی هلال گفت: این خط، روزانه ۱۰ هزار صافی و سالانه ۲.۵ میلیون صافی تولید و روانه بازار می کند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر ایران / صافی دیالیز / دبیرکل جمعیت هلال احمر
تولید سالانه ۲.۵ میلیون فیلتر صافی دیالیز از سوی هلال احمر / تامین بیش از ۴۵ درصد نیاز بازار
دبیرکل جمعیت هلال احمر از راه‌اندازی مجدد خط تولید فیلتر صافی دیالیز در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران خبر داد و گفت: این خط تولید می‌تواند سالانه ۲.۵ میلیون فیلتر صافی دیالیز تولید کند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / صافی دیالیز / هلال‌احمر / بیماری کلیوی
تولید صافی دیالیز در هلال احمر از سر گرفته شد
رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از بازگشایی خط تولید هالوفایبر (صافی دیالیز) در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / هلال احمر جمهوری اسلامی ایران / علی اصغر احمدی / سید سلمان سامانی / استانداری خوزستان / علی اصغر پیوندی / پیر حسین کولیوند / سازمان تدارکات پزشکی / غلامرضا شریعتی
مسافر بعدی ساختمان صلح کیست؟
پس از استعفا و بازداشت علی اصغر پیوندی رئیس سابق جمعیت هلال احمر، توجه به گزینه های احتمالی برای ریاست بر این سازمان بیش از پیش شده است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۵
یکی از مدیران شرکت‌های تابعه هلال احمر بازداشت شد
جمعیت هلال احمر از بازداشت یکی از مدیران شرکت‌های تابعه خوددر سازمان تدارکات پزشکی خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / تولید انواع سرنگ / سازمان تدارکات پزشکی / سوزن فیستولای وریدی و شریانی / سِت همودیالیز
۱۰۳ میلیون انواع سرنگ در شرکت تجهیزات پزشکی هلال تولید شد
تهران- ایرنا- سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از تولید بیش از ۱۰۳ میلیون عدد انواع سرنگ ۲، ۵ و ۱۰ میلی لیتری در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به این سازمان در هفت ماهه سال ۹۸ خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •