چهارشنبه, ۸ بهمن, ۱۳۹۹ / 27 January, 2021
عیدی کارمندان
واریزی‌های دولت در بهمن ماه / عیدی کارمندان کی پرداخت می‌شود؟
۱۳۹۹/۱۰/۲۹ / بازنشستگان / عیدی 1399 / عیدی امسال / کمک بلاعوض / یارانه معیشتی / یارانه معیشتی کرونا / یارانه نقدی
واریزی‌های دولت در بهمن ماه / عیدی کارمندان کی پرداخت می‌شود؟
دولت موظف است در بهمن ماه سه یارانه پرداخت کند، احتمالا طبق روال سال‌های قبل عیدی سال ۱۴۰۰ کارمندان نیز با حقوق ماه آینده واریز شود. نوشته واریزی‌های دولت در بهمن ماه / عیدی کارمندان کی پرداخت می‌شود؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
پرداخت عیدی کارمندان دولت به کارگران غیرقانونی است
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
پرداخت عیدی کارمندان دولت به کارگران غیرقانونی است
عیدی بسیاری از کارگران مشمول قانون کار که در دستگاهای دولتی مشغول به کارند، هر سال با فرمول محاسبه حقوق کارمندان دولت پرداخت می‌شود که خلاف قانون کار است.
جزییات عیدی و پاداش کارگران در سال ۹۹
۱۳۹۹/۰۹/۱۵ / عیدی کارمندان / عیدی کارمندان
جزییات عیدی و پاداش کارگران در سال ۹۹
در حالی که بسیاری از کارفرمایان عیدی و پاداش کارگران را در انتهای سال پرداخت می‌کنند، اما همه ساله فعالان و مقامات کارگری از کارفرمایان می‌خواهند به جهت رفاه حال خانوار‌های کارگری و حفظ قدرت معیشت کارگران، مبالغ عیدی و پاداش را تا قبل از پایان سال به کارگران خود بپردازند تا از این طریق بتوانند بخشی از مایحتاج مورد نیاز خود را در زمان مناسب تهیه کنند.
عیدی کارکنان در سال آینده چقدر است؟
۱۳۹۹/۰۷/۰۷ / بودجه / لایحه بودجه 1400 / عیدی کارمندان / عیدی کارکنان
عیدی کارکنان در سال آینده چقدر است؟
طبق ضوابط مالی ناظر بر تهیه و تنظیم بودجه سال ۱۴۰۰، مبلغ پاداش پایان سال کارکنان (عیدی) یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده است.
جزئیات رای دیوان عدالت اداری در خصوص اعمال بیش از یک مدرک تحصیلی کارمندان
۱۳۹۹/۰۵/۲۴ / عیدی کارمندان و کارگران / دیوان عدالت اداری / افزایش حقوق کارمندان
جزئیات رای دیوان عدالت اداری در خصوص اعمال بیش از یک مدرک تحصیلی کارمندان
رای دیوان عدالت اداری در خصوص اعمال بیش از یک مدرک تحصیلی کارمندان صادر شد.
کدام محصولات کشاورزی بیشترین و کمترین افزایش قیمت را تجربه کردند؟
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ / عیدی کارمندان و کارگران / بازار میوه / سازمان میادین
کدام محصولات کشاورزی بیشترین و کمترین افزایش قیمت را تجربه کردند؟
مرکز آمار جزئیات متوسط قیمت محصولات کشاورزی در سال ۹۸ را منتشر کرد؛ براساس این گزارش قیمت هندوانه در سال ۹۸ نسبت سال قبل از آن ۱۹.۷ درصد کاهش و پیاز ۱۰۷ درصد افزایش یافت.
۱۳۹۸/۱۲/۲۳ / راهنمای خرید / عیدی کارمندان / عیدی کارگران
عیدی کارگران و کارمندان، هر سال ضعیف‌تر از پارسال
مقایسه قدرت عیدی در ۱۰ سال اخیر نشان می‌دهد مقدار محصولات خوراکی که می‌توانستیم با عیدی آخر سال بخریم، مدام رو به کاهش بوده و در سال ۹۷ به کمترین مقدار خود رسیده، اما امسال وضعیت فرق می‌کند و قدرت خرید عیدی کمی نسبت به سال قبل بهبود پیدا کرده است
۱۳۹۸/۱۲/۰۴
با مردم
چرا ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در داروخانه‌ها نیست درحالی‌که توقع می‌رود ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده نظیر ژل شست‌وشوی دست‌ها به‌صورت رایگان در شرایط بحرانی نظیر این روزها توزیع شود، قیمت ماسک تا چندده برابر گران شده، تازه اگر پیدا شود. تقریبا هیچ داروخانه‌ای ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده ندارد! شهریاری از تهران  عیدی کارمندان باید مثل عیدی کارگران باشد همانطور که کارگران 2ماه حقوق مشروط به نرسیدن سقف آن به 3‌ماه حداقل حقوق به‌عنوان عیدی دریافت می‌کنند، برای کارمندان هم باید چنین پیش‌بینی عادلانه‌ای …
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / عیدی کارمندان / عیدی کارمندان دولت
زمان واریز عیدی کارمندان دولت
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، پرداخت عیدی به کارکنان، کارگران و بازنشستگان لشکری و کشوری از جمله اقدامات سالیانه است که دولت با تعیین سقف، در اواخر سال آن را عملیاتی می کند.
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / عیدی کارکنان دولت / عیدی کارگران
عیدی کارمندان دولت چه زمانی واریز می‌شود؟
با اعلام قبلی سازمان برنامه و بودجه کشور مبنی بر واریز عیدی همزمان با حقوق بهمن، کارمندان در هفته آتی باید منتظر پرداخت عیدی باشند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
دستگاه‌ها لیست حقوقی بدهند ؛ عیدی کارمندان را بگیرند
سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرده است که منابع برای پرداخت عیدی کارکنان و بازنشستگان آماده شده و با ارائه لیست حقوقی کارکنان ازسوی دستگاه‌های مربوطه پرداخت خواهد شد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / حداقل دستمزد کارگران / عیدی کارمندان
حداقل دستمزد کارگران در سال ۹۹/ جزئیات افزایش حقوق و عیدی ۹۹ کارمندان
در لایحه بودجه سال ۹۹ که آذر ۹۸ به مجلس ارائه شد، بندی در خصوص افزایش دستمزد کارگران در سال آینده اختصاص یافته بود. در این بند این‌‏گونه آمده که «افزایش حقوق و دستمزد مشمولان قانون کار ۱۵ درصد تعیین خواهد شد، رقم قطعی افزایش به تصویب شورای عالی کار خواهد رسید.» به نظر می‌رسد با توجه به افزایش پانزده درصدی حقوق و دستمزد کارگران، حداقل دستمزد کارگران عدد چشم‌گیری نباشد. سال گذشته شورای عالی کار روز ۲۸ اسفند حداقل دستمزد سال ۹۸ را به اتفاق آراء یک میلیون و ۵۱۶ هزار و ۸۸۲ تومان تعیین کرد. پانزده درصد را بگذارید روی این عدد میشود حداقل دستمزد کارگران در سال ۹۹!
۱۳۹۸/۱۱/۱۹
حقوق بازنشستگان هم‌تراز با تورم و خط فقر افزایش یابد/بازنشستگی پیش از موعد کارگران معلول منوط به الحاق تبصره و تامین مالی است/زمان پرداخت عیدی کارمندان دولت مشخص شد/یارانه نقدی بهمن فردا شب واریز می‌شود/رای …
ایلنا: امروز مطالب تازه‌ای درباره بازنشستگان، عیدی کارمندان و یارانه نقدی منتشر شد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۷
بیشترین عیدی آخر سال به حساب چه کسی واریز می‌شود؟
قرار بود در سال جاری بر اساس قانون بودجه سال ۹۸ عیدی کارمندان یک میلیون و ۷۸ هزار تومان باشد، اما دولت تصمیم گرفت این میزان عیدی را به یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش دهد که این موضوع توسط جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور به سازمان‌های دولتی ابلاغ شد. قرار است در بهمن ماه سال جاری، عیدی کارمندان پرداخت شود.
۱۳۹۸/۱۱/۱۲ / افزایش حقوق / افزایش حقوق سال 99 / عیدی کارگران / عیدی کارمندان / محمدباقر نوبخت
عیدی کارمندان و کارگران کافیست؟/ نوبخت: تنها توان افزایش ۱۵درصدی حقوق و دستمزد را داشتیم
با نزدیک شدن به ایام پایان سال بازار تعیین نرخ دستمزد و تخصیص عیدی به کارکنان و کارگران حسابی داغ شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۱ / عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی / مهدی مجیدی / عیدی کارمندان در سال 98
عیدی بازنشستگان یک‌سومِ کارگران شاغل است/ چرا عیدیِ کارمندی؟!
ایلنا: مهدی مجیدی با انتقاد از کارمندی بودن عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: بایستی مسئولان سازمان تامین اجتماعی به موضوع ورود کرده و مشکل را حل کنند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۷
ایران: تحریف ظریف؟ / جوان: پاسخ آن پرسش این نبود آقای ظریف! / راز سفر‌های پی در پی بن‌علوی به ایران چیست؟
، ماجرای این۹۰ نفر، وزیر خارجه از مشاجره با ترامپ تا تحمل اتهام و انتقاد، مرگ ۲ هزار پرنده مهاجر در میانکاله، واکنش روحانی به اقدام رئیسی در صدور بخشنامه در حوزه فضای مجازی، برد پرسپولیس زیر باران سنگ و کارت، چابهار محل نبرد آمریکا و چین، مجلس پوپولیستی نتیجه فقدان نظام حزبی، تعیین عیدی کارمندان، در‌های کاخ مرمر به روی مردم باز شد و خاوری‌ها در بازار مسکن از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۶ / عیدی کارمندان
میزان عیدی کارکنان دولت یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
هیات دولت، میزان پاداش پایان سال ۱۳۹۸ (عیدی) کارکنان دولت را ۱۲ میلیون ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال جاری تصویب کرد که در بهمن ماه سال جاری پرداخت می‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۰۶ / پاداش پایان سال / عیدی پایان سال / عیدی کارمندان دولت
میزان پاداش پایان سال کارکنان دولت تعیین شد
هیئت وزیران به دستگاه‌های اجرایی، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی و قوه قضاییه و سایر دستگاه‌های اجرایی مشمول قوانین خاص اجازه داد به کارمندان خود مبلغ ثابت ۱۱ میلیون ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال ۱۳۹۸ به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) در بهمن ماه سال جاری از محل بودجه مصوب دستگاه‌های اجرایی پرداخت نمایند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۶ / عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی / عیدی کارگران / عیدی کارمندان در سال 98 / علی‌اکبر عیوضی / کانون بازنشستگان شهر تهران
عیدی بازنشستگان چقدر است؟ / مستمری‌بگیران تامین اجتماعی را کارمند دولت حساب می‌کنند!
ایلنا: علی‌اکبر عیوضی با تاکید بر اینکه عیدی کارگران بازنشسته بایستی مطابق عیدی کارگران شاغل پرداخت شود، می‌گوید: یکی از…
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / عیدی کارمندان / عیدی 98
امسال کارمندان چقدر عیدی می‌گیرند؟
برای سال جاری طبق آنچه که در بودجه پیش‌بینی شد، دولت عیدی یک میلیون و ۷۸ هزار تومانی را برآورد کرده بود و البته آخرین پیگیری‌ها نیز از این حکایت دارد که همچنان این رقم پابرجاست، ولی در نهایت باید هیات دولت رقم عیدی را بررسی و تصویب کند که معمولا تفاوت چندانی نخواهد داشت.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / افزایش دستمزد / عیدی کارمندان
افزایش حقوق با نرخ تورم همخوانی ندارد/ آیا سایه بودجه برای کارمندان و کارگران امن است؟
دولت قصد دارد با تغییر رویه بودجه ریزی، بودجه سال ۹۹ را با تفاوت‌های قابل تاملی به نمایش بگزارد، اما گویا این نمایش کمی زودتر مشمول پیش نمایش برآورد افزایش حقوق کارکنان دولت شده است که در این گزارش به آن خواهیم.
۱۳۹۸/۰۷/۲۸
بخشنامه بودجه برای اولین بار در قالب دوسالانه ابلاغ شد / میزان افرایش حقوق برای سال ۹۹، پانزده درصد و برای سال ۱۴۰۰ ده درصد / عیدی سال ۹۹: یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
بخشنامه بودجه برای اولین بار در قالب دوسالانه ابلاغ شد تا علاوه‌ بر ترسیم چارچوب مالی سال آینده، برنامه مالی برای سال ۱۴۰۰ نیز مشخص باشد. یکی از نکات بخشنامه دامنه میزان افزایش دستمزد و عیدی کارمندان دولت در دو سال پیش‌ رو است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / عیدی و پاداش
حقوق و عیدی تا ۱۴۰۰
بخشنامه بودجه برای اولین بار در قالب دوسالانه ابلاغ شد تا علاوه‌ بر ترسیم چارچوب مالی سال آینده، برنامه مالی برای سال ۱۴۰۰ نیز مشخص باشد. یکی از نکات بخشنامه دامنه میزان افزایش دستمزد و عیدی کارمندان دولت در دو سال پیش‌ رو است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۸ / عیدی کارمندان / عیدی کارگران
چرا عیدی کارگری به بازنشستگان پرداخت نمی‌شود؟
یک کارشناس حوزه کار معتقد است اگر چه همسان سازی عیدی بازنشستگان طرح خوبی در راستای حمایت از کارگران بازنشسته است ولی در شرایط حاضر امکان مطرح شدن آن وجود ندارد.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰
با این همه عیدی چیکار کنیم؟
میزان دریافت عیدی کارمندان در مقابل روند رو به افزایش قیمت‌ها و هزینه‌های شب عید، سوژه کارتونی از علی قناعت در کانال طنز و کارتون «نیش خط» شد.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ / عیدی مستمری بگیران / عیدی کارمندان / عیدی سال 98
اعلام زمان و نحوه پرداخت عیدی مستمری بگیران
سرپرست سازمان تامین اجتماعی از واریز «عیدی» مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین‌اجتماعی تا ۱۰ اسفند ماه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴
رانت اطلاعاتی، مفسده‌ای که جرم تلقی نمی‌شود/مسئول پایین بودن بهره وری اقتصادی مردمند؟ /نتیجه آزمون یکجانبه‌گرایی آمریکا در اجلاس ورشو چه خواهد شد؟
سیلی سخت ایران نطق فارسی ترامپ را باز کرد، جزئیات عفو گسترده محکومان دادگاه ها، تبعیض بین دو هاشمی، با عیدی کارمندان چند سکه می‌توان خرید؟، اصلاح ساختاری بودجه، ضرورت امروز اقتصاد ایران، چالش ناتمام دستفروشی!، حاشیه‌های توزیع گوشت تنظیم بازاری، احیای شرکت‌های تهاتری زمان جنگ، سونامی سالمندی در راه است، دیپلماسی ایرانی تزلزل در هژمونی آمریکایی، چکش مالیات بر سر پزشکان، سیرک بی رمق ورشو، تأیید پولشویی در سینما توسط دادستان تهران و سه تحقیق و تفحص روی میز شورا، از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •