سه شنبه, ۳۰ دی, ۱۳۹۹ / 19 January, 2021
قیمت سایپا
قیمت انواع خودرو سایپا و ایران خودرو در بازار امروز ۱۱ آذر ۹۹؛ ریزش قیمت پراید، تیبا، سمند و پژو پارس
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ / قیمت ایران خودرو / قیمت سایپا / قیمت روز خودرو / قیمت خودرو / قیمت پراید
قیمت انواع خودرو سایپا و ایران خودرو در بازار امروز ۱۱ آذر ۹۹؛ ریزش قیمت پراید، تیبا، سمند و پژو پارس
قیمت خودرو در بازار همچنان کاهش ست. در بین محصولات ایران خودرو، خودرو پژو ۴۰۵ بنزینی GLX با عدد ۱۶۵.۰۰۰.۰۰۰ قیمت‌گذاری شده است. همچنین پژو پارس سال ۱۹۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است. در بازار بسیاری فروشنده هستند، اما به دلیل تعطیلی مراکز تعویض پلاک بازار خودرو راکد و سوت و کور است.
قیمت جانشین پراید در بازار چند؟ + جدول
۱۳۹۹/۰۷/۱۴ / خودروی کوییک / قیمت تیبا / قیمت خودرو / قیمت محصولات سایپا
قیمت جانشین پراید در بازار چند؟ + جدول
اقتصادنیوز نوشت: ارزیابی بازار خودروهای اسپرت میان قیمت سایپا نشان دهنده آن است که کوییکR مدل فول آپشن با قیمت ۱۹۰ میلیون تومان در بازار معامله شده و مدل ساده این خودرو نیز در بازار قیمتی در حدود ۱۸۰ میلیون تومان خرید و فروش شد.
۱۳۹۹/۰۷/۱۴
تاثیر کرونای ترامپ بر بازار
طی یکی دو روز اخیر همزمان با کاهش نرخ ارز، بازار خودرو نیز شاهد افت 2 تا 5 میلیون تومانی قیمت‌ها بوده است، هرچند که این افت قیمت با توجه به نرخ‌های نجومی بازار چندان به‌چشم نمی‌آید. بر این اساس دیروز قیمت هر دستگاه پراید (سایپا131) با افت 2‌میلیون تومانی به 128میلیون تومان رسیده و قیمت سایپا111 نیز که در روزهای گذشته تا 145‌میلیون تومان بالا رفته بود، به 143 میلیون تومان رسیده است. در مورد سایپا 132 نیز باید به قیمت 130میلیون تومانی این خودرو در بازار اشاره کنیم.
سایپا مجوز افرایش قیمت گرفت، قیمت جدید خودروهای سایپا+ جزئیات
۱۳۹۹/۰۴/۲۹ / افزایش قیمت سایپا
سایپا مجوز افرایش قیمت گرفت، قیمت جدید خودروهای سایپا+ جزئیات
براساس قیمت‌های جدید شرکت سایپا درتیرماه امسال تیبا دو از ۶۰ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان به ۷۷ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان، کوئیک معمولی از ۷۹ میلیون و ۴۰۰ هزارتومان به ۹۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و ساینا آپشنال از ۷۸ میلیون تومان به ۹۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / پراید / خودرو / بازار / خرید خودرو
اتفاق عجیب در بازار پراید
هردستگاه پراید ۱۱۱ امروز در بازار به قیمت ۵۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت خورد اما سایپا در رنگ‌های دیگر به قیمت ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فایل شد. قیمت سایپا ۱۳۱ نیز ۴۹ میلیون تومان و سایپا ۱۳۲ نیز ۵۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار فایل شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۶ / پراید / قیمت خودرو / بازار خودرو
پراید گران شد
قیمت سایپا ۱۳۲ نیز ۴۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و نرخ سایپا ۱۵۱ نیز ۴۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان گزارش شد. قیمت‌ها در بازار در حالی افزایش یافته است که قیمت تحویل کارخانه تغییری را تجربه نکرده و نرخ پراید ۱۱۱، فاصله ای بیش از ۷ میلیون تومان در بازار نسبت به قیمت تحویل کارخانه دارد. سایر انواع پراید فاصله قیمتی کمتری در بازار نسبت به نرخ تحویل کارخانه دارند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۱ / پراید / قیمت پراید / خودرو
پراید به مرز روانی ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان برگشت
قیمت سایپا ۱۳۲ نیز به ۴۸ میلیون تومان رسید. بر اساس این گزارش سایپا ۱۵۱ که دیروز به قیمت ۴۴ میلیون تومان فروخته شد، امروز در رنج قیمتی ۴۳ میلیون تومان خریداری نداشت.
۱۳۹۸/۰۳/۲۰ / قیمت پراید / قیمت خودرو / سایپا
قیمت روز انواع خودرو پراید و تیبا در بازار
در مورد محصولات سایپا نیز باید به قیمت ۴۷ میلیون تومانی سایپا ۱۳۱ در بازار اشاره کنیم که قبلا تا ۵۸ میلیون تومان بالا رفته بود. قیمت سایپا ۱۱۱ نیز قبلا ۶۲ میلیون تومان بود که حالا به ۵۳ میلیون تومان رسیده است. درمورد ساینا نیز باید به قیمت ۶۱.۵ میلیون تومانی این خودرو در بازار اشاره کنیم که قبلا تا ۷۱ میلیون تومان نیز افزایش یافته بود.
۱۳۹۸/۰۲/۱۵
اعلام قیمت محصولات سایپا برای تعهدات بهمن
شفقنا اقتصادی_ گروه خودروسازی سایپا قیمت نقدی محصولات خود را برای بهمن‌ماه ۹۷ اعلام کرد. به گزارش شفقنا اقتصادی و بر اساس اعلام سایپا قیمت سایپا ۱۳۱ با احتساب تخفیف ۳۰ میلیون و ۶۱ هزار تومان سایپا ۱۳۲  ۳۰ میلیون و ۶۲۱ هزار تومان سایپا ۱۵۱ ۳۰ میلیون و ۸۱۳ هزار تومان تیباصندوق‌دار ۳۲ میلیون ۷۶۳ هزار تومان و چانگان سی اس ۳۵ اتوماتیک نیز ۱۰۵ […]
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ / قیمت خودرو / سایپا / تغیر قیمت سایپا
سایپا همچنان گران می‌کند!
در حالی‌که قیمت خودرو در بازار سیر نزولی را تجربه می‌کند، سایپا در اقدامی عجیب برای چندمین بار قیمت خودرو‌های خود را بالا برده است و قیمت تیبا و کوییک امروز افزایش ۴ تا ۵ میلیونی را تجربه کردند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •