جمعه, ۲۶ دی, ۱۳۹۹ / 15 January, 2021
لاستیک دولتی
۴۷ ساعت قبل
روغن جامد فروشگاه صادقیه به‌دست دلالان می‌افتد
یک فروشگاه بزرگ در صادقیه تهران هست که روغن جامد آن بیشتر به‌دست دلالان می‌رسد. دقیقا در خیابان‌های اطراف فروشگاه می‌توان روغن جامد را از دلال خرید. لطفا بر توزیع عادلانه نظارت کنند. ساکن محله    تاکسیرانی گلستان لاستیک دولتی نمی‌دهد در خط تاکسیرانی قلعه‌میر به ری شاغلم و تاکسیرانی گلستان به ما سهمیه لاستیک نمی‌دهد؛ درحالی‌که در خطوط دیگر نظیر رباط‌کریم به اسلامشهر سهمیه لاستیک عرضه شده است. با توجه به تورم شدید، گرانی لاستیک و نیز ناهمواری و پرچاله بودن خطی که ما در آن کار می‌کنیم به‌شدت نیازمند …
فروش لاستیک تقلبی در بازار/ لاستیک دولتی گران‌تر از قیمت بازار!
۱۳۹۹/۱۰/۱۳ / بازار لاستیک خودرو / لاستیک تقلبی / لاستیک خودرو / لاستیک دولتی
فروش لاستیک تقلبی در بازار/ لاستیک دولتی گران‌تر از قیمت بازار!
نرخ دولتی لاستیک پراید ۹۱۰‌هزار تومان است و نرخ آزاد یک‌میلیون و ۵۰ هزار تومان اما در بخش ماشین‌های خارجی کاملا برعکس است؛ برای مثال نرخ دولتی لاستیک مزدا نیو یک‌میلیون و ۸۵۰ هزار تومان است درصورتی‌که نرخ آزاد آن یک‌میلیون و ۶۵۰ هزار تومان. نوشته فروش لاستیک تقلبی در بازار/ لاستیک دولتی گران‌تر از قیمت بازار! اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
توزیع لاستیک دولتی در سامانه راهداری
۱۳۹۹/۱۰/۰۳
توزیع لاستیک دولتی در سامانه راهداری
حاج‌علی، معاون دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری اعلام کرد: لاستیک هایی که با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد شده اند از طریق سامانه سازمان راهداری توزیع می شود.
زمان کاهش قیمت لاستیک
۱۳۹۹/۰۹/۰۶ / قیمت لاستیک / لاستیک دولتی / خودرو
زمان کاهش قیمت لاستیک
دولت که از زمان بازگشت تحریم به اقتصاد ایران در زنجیره وسیعی از صنایع به قیمت‌گذاری و کنترل دستوری نرخ‌ها اقدام کرده، در ماه‌های گذشته اندکی از فشار خود بر تولیدکنندگان داخلی کاسته و با اعطای برخی مجوز‌ها به تعدیل فاصله قیمت بازار و کارخانه محصولات پرداخته است. موضوعی که به رشد چشمگیر بسیاری از صنایع منجر شده است. در بازار مواد خوراکی نظیر لاستیک یا کره نیز این اتفاق زمینه‌ساز رشد تولید خواهد بود منوط به اینکه شرایط برای واردات مواد اولیه تولید و قیمت‌گذاری آزادانه در این صنعت مهیا شود.
فرایند ثبت نام لاستیک دولتی به چه شکل است؟
۱۳۹۹/۰۸/۱۹
فرایند ثبت نام لاستیک دولتی به چه شکل است؟
لاستیک و بازار آن این روز‌ها فراز و نشیب زیادی را سپری می‌کند. قیمت هر جفت لاستیک خودرو به شدت افزایش پیدا کرده است و بیشترین تاثیر را در افزایش نرخ کرایه بار و مسافر داشته است.  
صف‌های طویل برای لاستیک دولتی/ انتقاد از نحوه سرویس دهی سامانه وزارت صمت
۱۳۹۹/۰۸/۱۴
صف‌های طویل برای لاستیک دولتی/ انتقاد از نحوه سرویس دهی سامانه وزارت صمت
کرج- بازار تایر و لاستیک خودرو دست خوش التهاب شده و به قدری گرانبها شده است که بسیاری از مردم تهدید مبتلا شدن به کرونا را به جان خریده و در مقابل نمایندگی های توزیع تایر در کرج برای خرید لاستیک دولتی و حواله ای صف های طولانی ایجاد کرده اند.…
عرضه لاستیک دولتی برای رانندگان و کاهش قیمت در بازار
۱۳۹۹/۰۷/۲۸ / لاستیک
عرضه لاستیک دولتی برای رانندگان و کاهش قیمت در بازار
مدیرکل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از آغاز عرضه لاستیک‌های ترخیص شده با نرخ ارز دولتی در بازار خبر داد و گفت: این لاستیک‌ها تاثیر مناسبی روی کاهش قیمت در بازار لاستیک برای رانندگان گذاشته است.
کشف انبار لاستیک‌های دولتی و ورق‌های فولادی توسط وزارت اطلاعات
۱۳۹۹/۰۷/۲۴ / وزارت اطلاعات
کشف انبار لاستیک‌های دولتی و ورق‌های فولادی توسط وزارت اطلاعات
ایلنا: ۱۸۰۰۰ حلقه لاستیک دولتی و ۲۸ هزار تن انواع ورق های فولادی شناسایی و توقیف گردید
وزارت اطلاعات: ۱۸۰۰۰ حلقه لاستیک دولتی شناسایی و توقیف کردیم
۱۳۹۹/۰۷/۲۳ / احتکار لاستیک / وزارت اطلاعات
وزارت اطلاعات: ۱۸۰۰۰ حلقه لاستیک دولتی شناسایی و توقیف کردیم
شفقنا- وزارت اطلاعات از کشف و توقیف ۱۸۰۰۰ حلقه لاستیک دولتی و ۲۸ هزار تن انواع ورق های فولادی خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت اطلاعات، با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در دو عملیات، عامل اصلی اخلال در...
ضربه کاری وزارت اطلاعات به یک باند احتکار کالا
۱۳۹۹/۰۷/۲۳ / وزارت اطلاعات / لاستیک / احتکار
ضربه کاری وزارت اطلاعات به یک باند احتکار کالا
وزارت اطلاعات از کشف و توقیف ۱۸۰۰۰ حلقه لاستیک دولتی و ۲۸ هزار تن انواع ورق های فولادی خبر داد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / لاستیک خودرو / لاستیک دولتی
تحویل سالی یک جفت لاستیک به صاحبان خودرو با ثبت نام در سامانه جامع تجارت
به گزارش  تسنیم، حمید محله‌ای در برنامه گفتگوی ویژه خبری 2 شنبه شب شبکه دو سیما با بیان اینکه 2 هزار عمده فروش، تولید 8 تولید کننده لاستیک را توزیع می‌کنند افزود: بر اساس تصویب ستاد تنظیم بازار از ابتدای مرداد امسال لاستیک سواری باید در سامانه جامع تجارت، نظام‌مند ثبت شود.
فروش حضوری لاستیک دولتی ممنوع شد / لاستیک را اینترنتی بخرید
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / بازار لاستیک / تولید لاستیک / حذف ارز دولتی از لاستیک / فروش لاستیک / واردات لاستیک
فروش حضوری لاستیک دولتی ممنوع شد / لاستیک را اینترنتی بخرید
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف تهران از ممنوعیت فروش لاستیک دولتی در بازار خبر داد و گفت: کسانی که قصد خرید لاستیک خودرو دارند باید از طریق سایت فروش لاستیک اقدام کنند. نوشته فروش حضوری لاستیک دولتی ممنوع شد / لاستیک را اینترنتی بخرید اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
توزیع سیستمی تایر خودروهای سواری
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / خودرو / توزیع لاستیک دولتی / طرح توزیع سیستمی تایر
توزیع سیستمی تایر خودروهای سواری
مجری طرح توزیع سیستمی تایر گفت: قرار است در صورت همکاری تولیدکننده‌ها از اول شهریور، تایر خودروهای سواری مانند خودروهای سنگین به صورت سیستمی و سامانه‌ای توزیع شود.
شرایط خرید و فروش انواع لاستیک دولتی
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
شرایط خرید و فروش انواع لاستیک دولتی
لاستیک نقش مهمی در امنیت و آسایش سر نشینان دارد و به همین دلیل باید لاستیکی را که تهیه میکنید از کلیه استاندارد های روز دنیا برخوردار باشد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
حال و روز پیک‌های موتوری در روزهای کرونایی
رئیس اتحادیه حمل بار سبک شهری و پیک موتوری از کاهش ۷۰ درصدی تقاضای پیک موتوری در پی شیوع ویروس کرونا و عرضه لاستیک دولتی برای اعضای این صنف خبر داد و گفت که مصرف بنزین روزانه موتورسیکلت‌ها و وانت‌بارها به ترتیب به ۹ و ۳۰ لیتر هم می‌رسد، اما سهمیه ماهانه آن‌ها به ترتیب ۲۵ و ۳۰۰ لیتر است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
پیش بینی رئیس کل بانک مرکزی از تورم در سال آینده/ دلار صرافی بانک ملی تغییر کانال داد/ اعلام سهمیه سالانه خرید لاستیک دولتی/ قیمت خودروهای سایپا و ایران خودرو در بازار امروز
این پیمانه تیتر‌هایی همچون بورس تهران قرمز شد، سقوط سهام آسیا با هشدار شرکت‌ها درباره کاهش درآمد، چین تعرفه ۷۰۰ نوع محصول وارداتی از آمریکا را حذف کرد، طلا هم با دلار همراه شد، افزایش قیمت سکه در بازار تهران، طلای سیاه راهی برای افزایش قیمت پیدا نکرد، برزیل از روسیه گوشت وارد می‌کند و تجارت خارجی کشور به ۷۹ میلیارد دلار رسید را در بر دارد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / لاستیک دولتی / فروش لاستیک دولتی / سهمیه لاستیک
چگونه سهمیه سالانه لاستیک دولتی بگیریم؟
طبق اعلام سخنگوی انجمن تولیدکنندگان تایر، مردم می‌توانند به دو روش خرید مستقیم از نمایندگی‌ها یا به صورت آنلاین از شرکت‌های تایرساز، تایر مورد نیاز خود را به نرخ دولتی تهیه کنند. در صورت مشاهده تخلف گران‌فروشی نسبت به نرخ دولتی رسمی نمایندگان فروش مورد تایید انجمن، سهمیه آن نماینده قطع خواهد شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
با مردم
  از خیر رتبه‌بندی فرهنگیان بگذرند لطفا به مسئولان آموزش و پرورش بگویید از خیر رتبه‌بندی فرهنگیان که شامل هزار تا آزمون و عبور از هفت‌خان رستم است، بگذرند. قبلا با افزایش سابقه هر چند سال یک‌بار رتبه بالا می‌رفت و افزایش حقوق داشتیم و از این همه آزمون و بند و بساط خبری نبود. راست و حسینی بگویند افزایش نداریم و خلاص، چندر غاز افزایش که این همه در بوق و کرنا کردن ندارد. فرامرزی از تهران    هفته‌ای یک‌بار به‌مدت 2ساعت لاستیک حواله‌ای می‌دهند با کلی گرفتاری می‌توان حواله یک جفت لاستیک دولتی گرفت، …
۱۳۹۸/۱۰/۰۳ / بسته اخبار اجتماعی ایسنا
وضعیت حقوق بازنشستگان در سال ۹۹ / افزایش نیاز به خون و فرآورده‌های خونی
"وضعیت حقوق بازنشستگان در سال ۹۹ + جزییات، بیماران نادر "بیمه" ندارند!، وجود ۲۰۰ مرکز تجاری پرخطر در تهران، توزیع ۲۵۰ هزار حلقه لاستیک دولتی به تاکسی‌ها، نحوه جبران ساعات درسی مدارس در تعطیلات اخیر و افزایش نیاز به خون و فرآورده‌های خونی" از جمله مهم‌ترین اخبار اجتماعی ایسنا در روز سه‌شنبه هستند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۶
لاستیک | عرضه غیر قانونی لاستیک دولتی با نرخ آزاد
شفقنا اقتصادی_ سخنگوی انجمن صنفی تایرسازان گفت: اگر در بازار عرضه لاستیک نرخ دولتی با آزاد یکی باشد، امری غیر قانونی است که باید با آن برخورد شود. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مصطفی تنها سخنگوی انجمن صنفی تایرسازان درباره تفاوت قیمت عرضه لاستیک با نرخ آزاد و دولتی، گفت: در بازار برخی لاستیک هایی با […]
۱۳۹۸/۰۲/۱۶
تاکسیرانی: تاکسی های پایتخت لاستیک دولتی دریافت می کنند
تهران- ایرنا- مدیرروابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران اعلام کرد: دارندگان انواع تاکسی پایتخت می توانند برای دریافت لاستیک با کیفیت تولید روز به قیمت مصوب دولتی(قیمت سال 97) اقدام کنند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •