پنجشنبه, ۹ بهمن, ۱۳۹۹ / 28 January, 2021
وام معیشتی
یارانه معیشتی دی واریز شد / «یارانه ما را دیشب ریختند»
۱۳۹۹/۱۰/۲۶ / پرداخت یارانه معیشتی / مرحله دوم یارانه کرونا / یارانه 100 هزار تومانی / یارانه 100 هزار تومانی کرونا / یارانه کرونا / یارانه معیشتی
یارانه معیشتی دی واریز شد / «یارانه ما را دیشب ریختند»
براساس گزارش‌های مردم، گویا واریز مرحله دوم وام معیشتی کرونا از روز گذشته، پنج‌شنبه ۲۵ دی ماه آغاز شده و در روزهای آینده ادامه دارد. نوشته یارانه معیشتی دی واریز شد / «یارانه ما را دیشب ریختند» اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
درخواست از دولت برای پرداخت وام معیشتی به سیل‌زدگان / تشریح آخرین وضعیت خوزستان و بوشهر و نحوه جبران خسارات
۱۳۹۹/۰۹/۱۷ / رییس سازمان مدیریت بحران کشور
درخواست از دولت برای پرداخت وام معیشتی به سیل‌زدگان / تشریح آخرین وضعیت خوزستان و بوشهر و نحوه جبران خسارات
ایلنا: رییس سازمان مدیریت بحران کشور با تشریح آخرین وضعیت استان‌های درگیر سیل و مداخلات جوی از ارائه درخواست افزایش رقم وام‌های معیشتی و جبران خسارت سیل زدگان به…
همه چیز درباره ثبت‌نام وام یک‌میلیون تومانی کرونا
۱۳۹۹/۰۹/۰۴ / وام کرونا / دریافت وام کرونا / وام معیشتی
همه چیز درباره ثبت‌نام وام یک‌میلیون تومانی کرونا
ثبت نام متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا از امروز آغاز شده و تا ۱۱ آذر ماه ادامه دارد، سرپرستان خانوار باید کد ملی خود را با سیم کارتی که به نام خودشان است به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال کنند.
اعلام شرایط و زمان پرداخت یارانه ۱۰۰ هزار تومانی/ کدام خانوارها وام یک‌میلیونی می‌گیرند؟
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / وام ۱۰۰ هزار تومانی / وام معیشتی / وام یک میلیون تومانی / وزارت رفاه
اعلام شرایط و زمان پرداخت یارانه ۱۰۰ هزار تومانی/ کدام خانوارها وام یک‌میلیونی می‌گیرند؟
با اعلام وزارت رفاه، تمامی افرادی که در نوبت قبل، وام کرونای معیشتی دریافت کرده‌اند و درآمد ثابت ندارند، می‌توانند متقاضی دریافت وام یک‌میلیون‌تومانی باشند، متقاضیان وام یک‌میلیونی از ۴ آذر باید درخواست خود را پیامک کنند.
یارانه تیرماه امشب واریز می‌شود/ آغاز کسر اقساط وام یک میلیونی
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ / یارانه / وام معیشتی
یارانه تیرماه امشب واریز می‌شود/ آغاز کسر اقساط وام یک میلیونی
یارانه نقدی تیرماه بناست ساعت ۲۴ امشب به حساب سرپرستان خانوار با کسر اقساط وام یک میلیونی واریز شود.
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ / زهرا بهرام‌نژاد / وام ۲ میلیون تومانی / وام کرونا / وام معیشتی
وام ۲ میلیون تومانی به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟
زهرا نژاد بهرام عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح جزئیات پرداخت وام ۲ میلیون تومانی که از سوی وزارت رفاه، کار و تعاون اجتماعی به کارکنان آسیب دیده ناشی از کرونا قرار است پرداخت شود،گفت: زمانی که مدیریت شهری تهران برای کمک به اقشار آسیب دیده ناشی از شیوع ویروس کرونا با بنیاد مستضعفان همکاری داشت و در این همکاری کارت‌های کمک معیشتی ۱ میلیون تومانی در دو نوبت بین دستفروشان تهرانی توزیع شد، وزارت رفاه نیز اعلام آمادگی کرد تا در مسیر کمک به کارکنان آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا اقدام هایی را انجام دهد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۱ / سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها / بانک مرکزی / وام معیشتی
چرا وام یک میلیونی برخی خانوارها واریز نشده است؟
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از پرداخت تسهیلات ده میلیون ریالی، به ۱۹ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۶۴۸ سرپرست خانوار (جمعا به مبلغ بیش از ۱۹۳ هزار میلیارد ریال ) از هفته گذشته تاکنون خبر داد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / حسین میرزایی / وام / وام معیشتی
زمان واریزهای جدید وام یک میلیون تومانی
سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی با اشاره به اینکه ۲ میلیون و ۲۶۶ هزار و ۲۶۳ سرپرست خانوار به جمع دریافت کنندگان وام یک میلیونی اضافه شدند، گفت: از فردا وام این افراد واریز خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / سید محمد هادی سبحانیان / سهام عدالت / آزادسازی سهام عدالت / ویروس کرونا / علی مروی
جای خالی سهام عدالت در سفره مردم کرونازده/ سهام عدالت ضامن وام معیشتی بعدی می‌شود؟
سهام عدالت به جز یک برگه و سالی حدود ۲۰۰ هزار تومان، عایده ای برای مردم نداشته است درحالی که می‌توان با آزاد سازی یا وثیقه سازی آن باری را از دوش مردم آسیب دیده از کرونا برداشت.
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
باید خودمان را با کرونا سازگار کنیم
رئیس‌جمهوری با اشاره به پرداخت وام معیشتی به مردم گفت: به اندازه‌ای که توانایی داشتیم پرداخت کردیم. دولت می‌تواند بیشتر پول بدهد، اما باید عواقب آن را هم دید.به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام حسن روحانی عصر روز دیروز در دیدار با جمعی از فعالان اقتصادی با بیان اینکه مشکلات فراوانی روبه‌روی ما قرار گرفته، گفت: دولت‌ها در معرض آزمایش بزرگی قرار گرفتند که چگونه اقتصاد خود را حفظ کنند و در عین حال سلامت عمومی را نیز صیانت کنند. در کشوری که وقتی کسی مبتلا به کرونا می‌شود، شبی هزار دلار هزینه درمانش می‌شود و برایش چهارهزار دلار شارژ می‌کنند با کشوری که در آن افراد مبتلا به رایگان مداوا می‌شوند بسیار فاصله وجود دارد. فشار زیادی در این زمینه بر دوش دولت قرار دارد.وی با بیان اینکه تجهیزات درمانی و پزشکی ما شرایطی …
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ / روحانی / سبک زندگی / فعالان اقتصادی / ویروس کرونا
روحانی: ممکن است در خرداد و تیر هم کرونا ادامه داشته باشد/ همان کسی که نهاده را می آورد خودش هم شایعه درست می‌کند
شفقنا- رییس‌جمهور با اشاره به پرداخت وام معیشتی به مردم گفت: به اندازه ای که توانایی داشتیم پرداخت کردیم. دولت می‌تواند بیشتر پول بدهد اما باید عواقب آن را هم دید. حجت الاسلام حسن روحانی عصر امروز ( شنبه) در...
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
افشاگری روحانی از پشت پرده برخی شایعه‌سازی‌ها | باید با کرونا سازگار شویم | پرداخت بیشتر وام معیشتی عواقب دارد
رییس‌جمهور با اشاره به پرداخت وام معیشتی به مردم گفت: به اندازه ای که توانایی داشتیم پرداخت کردیم. دولت می‌تواند بیشتر پول بدهد اما باید عواقب آن را هم دید.
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
روحانی: باید خودمان را با کرونا سازگار کنیم / ویروس کرونا سبک زندگی را عوض کرده است / باید عواقب پرداخت بیشتر وام معیشتی را هم دید
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس جمهور عصر امروز ( شنبه) در دیدار با فعالان بخش خصوصی با بیان اینکه مشکلات فراوانی روبروی ما قرار گرفته ، گفت: دولت ها در معرض آزمایش بزرگی قرار گرفتند که چگونه اقتصاد خود را حفظ کنند و در عین حال سلامت عمومی را نیز صیانت کنند. در کشوری که وقتی کسی مبتلا به کرونا می‌شود شبی هزار دلار هزینه درمانش می‌شود و برایش چهارهزار دلار شارژ می‌کنند با کشوری کهرییس جمهور افزود: هیچ دلیلی نداریم که چند ماه قرار است وضعیت کرونایی ادامه یابد. این ویروس ناشناخته است و برایش واکسن و درمانی مشخص نشده و اگر به داروی درمان قطعی این ویروس نرسیم یا دنیا نرسد در خرداد و تیر هم ممکن است با این بیماری مواجه باشیم.
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ / دانشگاه علوم پزشکی / کرونا / تبریز / وام / تسهیلات / آذرشهر / اسکو / بلاعوض / نماینده تبریز آذر شهر و اسکو در مجلس / بیمقدار
انتظار داشتیم وام معیشتی به صورت بلاعوض باشد/ هفته آینده مشخص می‌شود چقدر در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی موفق عمل کردیم
ایلنا: نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دهم گفت: گرچه این یک‌ میلیون تومان، کمک معیشتی به صورت وام است و از مردم پس گرفته می‌شود اما برای بسیاری از خانواده‌ها…
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
وام کمکی کرونا به یارانه بگیران ۴ درصدی شد
ستاد اقتصادی دولت با پرداخت ۸ درصد سود وام معیشتی یارانه بگیران موافقت کرد، متقاضیان فقط باید ۴ درصد کارمزد این وام را بپردازند.
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
آیت‌الله فاضل لنکرانی: پرداخت وام معیشتی به مردم و برداشت حساب اضافه از یارانه ربا نیست
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار در پاسخ به سوال برخی از مردم در خصوص وجه پرداخت وام کمک معیشتی به مردم نظراتی ابراز کرد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۴ / علی همت محمودنژاد / ویروس کرونا / وزارت بهداشت / معلولان
دولت به معلولان وام معیشتی بلاعوض بدهد/کرونا باعث بیکاری معلولان شده است
رئیس انجمن حمایت از حقوق معلولان گفت: با توجه به اینکه تعداد زیادی از معلولان به دلیل شیوع کرونا شغل خود را از دست داده اند، به همین دلیل وام معیشتی دولت برای این افراد بلاعوض پرداخت شود.
۱۳۹۹/۰۱/۲۴
هشدار پلیس درمورد سودجویی با وام معیشتی
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت نسبت به هرگونه سوءاستفاده و کلاهبرداری احتمالی از شهروندان متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی معیشتی هشدار داد. سرهنگ تورج کاظمی با اشاره به اخبار منتشر شده پیرامون اعطای وام یک میلیون تومانی معیشتی به شهروندان از سوی دولت، اظهار کرد: در این شرایط ممکن است که متاسفانه افراد سودجو دست به اقدامات مجرمانه زده و با طراحی سایت یا درگاه‌های پرداخت جعلی اقدام به سوءاستفاده از حساب بانکی متقاضیان یا حتی اطلاعات شخصی آنان شود که به همین دلیل لازم است که حتما شهروندان با هوشیاری کامل نسبت به ثبت نام در این سایت‌ها اقدام کنند. وی ادامه داد: ممکن است افراد سودجو سایتی جعلی با آدرسی بسیار شبیه به نسخه اصلی را طراحی کرده و از طریق پیامک یا پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی …
۱۳۹۹/۰۱/۲۳
هشدار پلیس درمورد سودجویی با وام معیشتی: کلاهبرداران متقاضیان را به سایت جعلی هدایت می‌کنند
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت نسبت به هرگونه سواستفاده و کلاهبرداری احتمالی از شهروندان متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی معیشتی هشدار داد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۶ / شیوع کرونا در ایران / بسته اقتصادی کرونا / وام معیشتی کرونا
وام ۱ تا ۲ میلیونی بسته حمایتی چگونه پرداخت می‌شود؟
با اعلام اختصاص کارت اعتباری یک تا دو میلیون تومانی به اقشار آسیب‌پذیر این ابهام ایجاد شد که قرار است کارت اعتباری از سوی شبکه بانکی در اختیار مشمولان قرار بگیرد. این در حالی است که مبلغ مورد نظر به حساب یارانه افراد واریز می‌شود و هیچ نیازی به مراجعه به بانک‌ها نخواهد بود.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / خسارت های کشاورزی / فاضلاب / عزیزالله مهدیان / بازسازی روستا
ترمیم شبکه فاضلاب اهواز ۲ سال زمان می‌برد
معاون بنیاد مسکن از آغاز بازسازی روستاهای چابهار طی امروز خبر داد و گفت:در مناطق روستایی ۴۰میلیون وام قرض‌الحسنه، ۱۰ میلیون بلاعوض و ۲۰میلیون هم وام معیشتی پرداخت می شود.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲
آغاز بازسازی روستاهای سیل زده چابهار از امروز/شبکه فاضلاب اهواز ۲ ساله ترمیم می‌شود
معاون بنیاد مسکن از آغاز بازسازی روستاهای چابهار طی امروز خبر داد و گفت:در مناطق روستایی ۴۰میلیون وام قرض‌الحسنه، ۱۰ میلیون بلاعوض و ۲۰میلیون هم وام معیشتی پرداخت می شود.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
جهانگیری وعده داد به زودی منازل زلزله زدگان اخیر ساخته و تحویل آنها می شود
معاون اول رئیس جمهور ایران: مردم نگران وسایل زیر آوار مانده خود نباشند، چرا که دولت وام معیشتی ارزان قیمت برای تامین آنها پرداخت می‌کند.
۱۳۹۸/۰۲/۲۹ / اقتصاد / بنیاد مسکن / وام بلاعوض / وام معیشتی
بنیاد مسکن خانه های سیل زدگان را احداث می کند
تهران- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از تخصیص مبلغ ٥ هزار میلیارد تومان وام ارزان و بلاعوض برای ساخت مسکن در مناطق سیل زده کشور خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •