شنبه, ۲۷ دی, ۱۳۹۹ / 16 January, 2021
ویزای آمریکا
نادر طالب‌زاده: «گرین‌کارت» دلیل سیاه‌نمایی برخی سلبریتی‌هاست
۱۳۹۹/۱۰/۲۰ / یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار / نادر طالب زاده
نادر طالب‌زاده: «گرین‌کارت» دلیل سیاه‌نمایی برخی سلبریتی‌هاست
دبیر جشنواره مردی فیلم عمار گفت: یکی از بندهای ویزای آمریکا این است که اگر خیلی خوب به کشورتان فحش بدهید و سیاه‌نمایی کنید، زودتر ویزا می‌گیرید.
۱۳۹۹/۱۰/۲۰
سلبریتی سیاه‌نمایی می کند،‌به کشورش فحش می دهد،گِرین کارت می گیرد!
کیهان نوشت:یک سینماگر گفت یکی از بندهای ویزای آمریکا این است که اگر خیلی خوب به کشورتان فحش بدهید و سیاه‌نمایی کنید، زودتر ویزا می‌گیرید.
نادر طالب‌زاده: اگر به کشورتان فحش بدهید، زودتر ویزای آمریکا می‌گیرید
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
نادر طالب‌زاده: اگر به کشورتان فحش بدهید، زودتر ویزای آمریکا می‌گیرید
دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار گفت: یکی از بندهای ویزای آمریکا این است که اگر خیلی خوب به کشورتان فحش بدهید و سیاه‌نمایی کنید، زودتر ویزا می‌گیرید.
قدرت‌نمایی گرگ ایرانی در لاس وگاس بدون مدال!
۱۳۹۹/۰۹/۳۰
قدرت‌نمایی گرگ ایرانی در لاس وگاس بدون مدال!
نام هادی چوپان از سال قبل بر سر زبان‌ها افتاد؛ زمانی که او به‌عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای پرورش‌اندام توانست در بالاترین سطح مسابقات این رشته در جهان نام برای خودش دست‌وپا کند. این ورزشکار که در یکی از شهرستان‌های استان فارس متولد شده، برای دومین سال متوالی با سختی‌های فراوان و بدون کمترین حمایتی از سوی فدراسیون و مسئولان دیگر، توانست ویزای آمریکا را بگیرد و در مسترالمپیا که یکی از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی جهان در طول سال به شمار می‌رود، شرکت کند.
گرین‌کارت؛ ماموریت غیرممکن برای ایرانی‌ها
۱۳۹۹/۰۹/۱۵ / مهاجرت / ویزای آمریکا / گرین کارت
گرین‌کارت؛ ماموریت غیرممکن برای ایرانی‌ها
بر اساس قانون جدید که به تصویب کنگره آمریکا رسیده، مهاجران ایرانی چه آن‌هایی که سودای درس خواندن در آمریکا را دارند چه آن‌ها که می‌خواهند برای کار به این کشور بروند از این به بعد در اولویت دریافت گرین‌کارت نخواهند بود و ممکن است فرآیند اخذ اقامت کامل برای این دسته از مهاجران به ۱۰ تا ۱۷ سال زمان نیاز داشته باشد.
انتشار لیست نام 13 ایرانی محروم از ویزای آمریکا
۱۳۹۹/۰۶/۰۵
انتشار لیست نام 13 ایرانی محروم از ویزای آمریکا
وزارت خارجه آمریکا لیست 13 نام ایرانیانی که اخیرا مشمول محدودیت‌های ویزا شده اند را منتشر نمود.
محدودیت صدور ویزای آمریکا برای ۱۴ مقام ایرانی با ادعای نقض حقوق بشر
۱۳۹۹/۰۵/۳۱
محدودیت صدور ویزای آمریکا برای ۱۴ مقام ایرانی با ادعای نقض حقوق بشر
آمریکا به دلیل مشارکت در "نقض فاحش حقوق بشر" در رابطه با سوء قصد علیه یک چهره معارض ایرانی در سوئیس در سال ۱۹۹۰، محدودیت‌های روادید را برای ۱۳ ایرانی اعمال می‌کند. 
دانشجویان خارجی از آمریکا دیپورت می‌شوند
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ / دانشجویان / ویزای آمریکا / آمریکا
دانشجویان خارجی از آمریکا دیپورت می‌شوند
براساس یک قانون جدید در آمریکا دانشجویان با ویزای تحصیلی که کلاس‌های درس آن‌ها تماما به دلیل شیوع و گسترش ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می‌شود، اجازه ماندن در ایالات‌متحده را ندارند. این دانشجویان باید کشور را ترک کنند. اگر آن‌ها کشور را ترک نکنند، با پیامد‌های مهاجرتی روبه‌رو می‌شوند.
آمریکا صدور روادید برای مقام‌های چین را محدود می‌کند
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ / مایک پمپئو
آمریکا صدور روادید برای مقام‌های چین را محدود می‌کند
ایلنا: وزیر خارجه آمریکا گفت که این کشور صدور ویزای آمریکا برای برخی مقام‌های حزب کمونیست چین را محدود خواهد کرد.
ترامپ محدودیت‌ صدور ویزای کار را تشدید کرد
۱۳۹۹/۰۴/۰۳ / دونالد ترامپ / ویروس کرونا / ایالات متحده آمریکا / ویزای آمریکا
ترامپ محدودیت‌ صدور ویزای کار را تشدید کرد
رئیس جمهور آمریکا برای فرار از انتقادهای فزاینده به دلیل ناکارآمدی در مقابله با کرونا، محدودیت‌های صدور ویزای کار را افزایش داد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / کروناویروس / کرونا در جهان
سخت شدن قوانین صدور ویزای آمریکا برای خبرنگاران چینی
ایالات متحده قوانین جدیدی را برای صدور ویزای خبرنگاران چینی وضع کرده و گفته که این اقدام در واکنش به نوع رفتار با خبرنگاران آمریکایی در این کشور آسیایی صورت گرفته است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
صعودی جذاب
شروع با پیروزی، 10بازی و یک باخت و صعود به فینال؛ اینها نتایجی است که تیم ملی ایران در لیگ ملت‌های والیبال به‌دست آورد؛ نتایجی که حتی خود فدراسیون والیبال هم انتظارش را نداشت. هر چند ایران با پیروزی این لیگ را آغاز کرد ولی شایعات بیشتر از خود بازی‌ها و بردهای تیم به چشم آمد. یکی از شایعات این بود که تیم ملی برای گرفتن ویزای آمریکا به دوبی نمی‌رود. فدراسیون جهانی میزبانی فینال را به آمریکا داده بود و ایران برای گرفتن ویزا باید راهی دوبی می‌شد اما می‌گفتند فدراسیون که امید چندانی به صعود تیم نداشت، …
۱۳۹۸/۱۲/۰۸ / دکتر علیرضا رضا خواه / مجلس شورای اسلامی / ویزا آمریکا
نماینده جدید تهران: سه بار ویزای آمریکا را گرفته‌ام
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: اخذ ویزا، نشان‌دهنده این است که تابعیت مضاعفی در کار نیست، چرا که اگر کسی تابعیت مضاعف داشته باشد، از سوی آن کشور ویزا برایش صادر نمی‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / ویزای آمریکا / مهاجرت به آمریکا / دیپورت شدن
از عکس در کربلا تا ارتباط با جناح راست!/ چرا دانشجویان ایرانی یکی یکی از آمریکا دیپورت می‌شوند؟
از ماه اگوست تاکنون دست کم ۱۶ دانشجوی ایرانی از فرودگاه‌های آمریکا دیپورت شده‌اند و شانس خود را برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های این کشور از دست داده‌اند. پرونده یکی از دانشجویان ایرانی در آمریکا در روز‌های اخیر جنجالی شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲ / دونالد ترامپ / تحریم
صدور و تمدید ویزای تجارت و سرمایه‌گذاری آمریکا برای ایرانی‌ها ممنوع شد
رییس جمهوری آمریکا با اعمال محدودیت‌های تازه‌ای علیه تجار یا سرمایه‌گذاران ایرانی،‌ صدور یا تمدید ویزای آمریکایی این گروه را لغو کرد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۲
درخواست تهران از گوترش برای حل مشکل ویزای ظریف
مجید تخت روانچی نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد نامه ای را به آنتونیو گوترش دبیر کل این سازمان با درخواست مداخله در عدم صدور ویزای آمریکا برای وزیر امور خارجه ایران ، فرستاد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۸
واکنش ظریف به‌عدم صدور ویزای آمریکا
نشریه فارین‏پالیسی مدعی شد که دولت آمریکا به وزیر امورخارجه ایران برای شرکت در نشست شورای امنیت سازمان ملل ویزا نداده است.به گزارش ایسنا، بنا بر ادعای نشریه فارین‏‏پالیسی، دولت دونالد ترامپ رئیس‏‏جمهوری آمریکا با عدم صدور ویزا برای محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه ایران مانع از سفر او به نیویورک برای شرکت در نشست هفته جاری شورای امنیت سازمان ملل شده است که نقض شرایط توافق‌نامه مقر در سال 1947 است که از واشنگتن می‌خواهد به عنوان میزبان سازمان ملل به تمامی مقامات خارجی اجازه ورود به خاک آمریکا را بدهد. سه منبع دیپلماتیک گفته‌اند که ظاهرا ظریف قصد داشته در این نشست درباره شهادت فرمانده سپاه قدس ایران سخنرانی کند. به نوشته فارین‏پالیسی، یک دیپلمات مطلع از این موضوع گفت: وزیر امورخارجه ایران چند هفته …
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / سازمان ملل متحد / چین / ایالات متحده آمریکا / ایران
چین: آمریکا باید به تعهدات بین المللی برای صدور روادید عمل کند
پکن- ایرنا- چین در واکنش به عدم صدور ویزای آمریکا برای محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در یک نشست سازمان ملل اعلام کرد که آمریکا باید به تعهدات بین المللی خود برای صدور روادید و تمهیدات دیگر برای نمایندگان کشورها عمل کند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / ویزای آمریکا / محمدجواد ظریف / سازمان ملل متحد / ایران ستیزی
ظریف: آمریکایی‌ها واقعا از چه چیزی می‌هراسند؟
وزیر امور خارجه کشورمان بیان کرد که اقدام ضدایرانی جدید آمریکا در عدم صادر کردن ویزا برای سفر او به سازمان ملل در مقابل دیگر جنایت‌های آمریکا رنگ می‌بازد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۶ / سازمان ملل متحد / روسیه
ابراز نگرانی گوترش درباره تاخیر صدور ویزای آمریکا برای مقامات روسیه
دبیرکل سازمان ملل بار دیگر نگرانی خود را از بابت تاخیر در صدور ویزا برای روسیه و سایر کشورها از سوی آمریکا ابراز داشت.
۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / فرهاد دژپسند / وزیر اقتصاد / ویزای آمریکا
آمریکا به وزیر اقتصاد ویزا نداد
فرهاد دژپسند ضمن لغو سفر خود به اجلاس سالانه ۲۰۱۹ گروه بانک جهانی و صندوق بین‌الملل پول، طی نامه‌ای خطاب به «دیوید مالپاس»، رئیس گروه بانک جهانی، اعتراض خود و جمهوری اسلامی ایران را نسبت به ایجاد موانع بی‌اساس و اعمال محدودیت‌های غیرقانونی، بی‌سابقه و خصمانه دولت آمریکا علیه کشورمان به ویژه صادر نشدن روادید برای اعضای هیات ایرانی از جمله جانشین هیات عامل و مشاورین این هیات اعلام کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / چین / ایالات متحده آمریکا / ویزای آمریکا / وزارت خارجه چین
آمریکا از ویزا به عنوان سلاح علیه دیگران استفاده می‌کند
​​​​​​​وزارت خارجه چین اعلام کرد که آمریکا از ویزای خود به عنوان یک سلاح علیه دیگر کشورها استفاده می‌کند.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / ویزای دانشجویی / ویزای آمریکا / اپلای / لغو ویزای دانشجویان ایرانی
هفت خوان اپلای
برخی از دانشجویان ایرانی معتقدند که دلیل رد ویزای دانشجویان ایران سیاسی است. محمد دانشجوی دکتری ۲۵ ساله، که هنوز منتظر تایید ویزای خود است، درباره دلیل لغو ویزا‌ها گفت: «البته که سیاسی است. ما به خاطر ایرانی بودن‌مان به خاطر ملیت‌مان هدف قرار گرفتیم. چیزی که من در انتخاب آن نقشی نداشتم. من فرصت‌ها را از دست می‌دهم، چون اینجا متولد شدم. تحمل این خیلی سخت است.»
۱۳۹۸/۰۷/۲۲
ویزای آمریکا یا اروپا بگیرید و به عربستان سفر کنید
مسافران کشورهایی که ویزای توریستی یا تجاری از آمریکا، انگلیس یا کشورهای اتحادیه اروپا دارند لازم نیست به طور جداگانه برای ویزای عربستان اقدام نمایند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
چین خواستار جلوگیری از دخالت آمریکا در امور داخلی کشورش شد
سفارت چین در واشنگتن اعلام کرد که محدودیت ها و ممنوعیت های ویزای آمریکا برای شرکت های چینی قوانین بین المللی را نقض می کند. چین این موضوع را دخالت در امور داخلی این کشور نامید.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / روسیه / سازمان ملل متحد
روسیه دلخور از مشکلات ویزای آمریکا سراغ گوترش می‌رود
دیپلمات‌های روسیه از دبیرکل سازمان ملل متحد می‌خواهند تا مشکلی که با امتناع ایالات متحده از صدور ویزا برای هیات مشارکت‌کننده در کمیته ششم مجمع عمومی پیش آمده بود، حل و فصل کند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶
روسیه و ایران خواستار تعلیق کار کمیته اول مجمع عمومی سازمان ملل شدند
ایران و روسیه تا زمانی که دبیرکل سازمان ملل در مورد عدم صدور ویزای آمریکای به تعدادی از نمایندگان واکنش نشان ندهد، خواستار تعلیق کار کمیته اول مجمع عمومی سازمان ملل شدند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۲
احتمال ممنوعیت خروج فارغ التحصیلان ایرانی از آمریکا
در یک ماه گذشته چند دانشجوی ایرانی که در رشته مهندسی و کامپیوتر تحصیل می‌کرده‌اند، اعلام کرده‌اند که ویزای آمریکا آنها به ‌طور ناگهانی کنسل شده و از ورود آنها به آمریکا ممانعت شده است.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰
ویزای 12 دانشجوی ایرانی برای تحصیل در کالیفرنیا لغو شد
ویزای آمریکای 12 دانشجوی ایرانی که قرار بود برنامه‌های تحصیلات تکمیلی خود را در سیستم دانشگاهی ایالت کالیفرنیا آغاز کنند، به‌طور ناگهانی لغو شده است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / گوترش / ویزای آمریکا / سازمان ملل
گوترش: برای گرفتن ویزای ظریف و روحانی تلاش می‌کنیم
دبیرکل سازمان ملل روز چهارشنبه اعلام کرد که با آمریکابرای گرفتن وزیرای رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در ارتباط است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷
آیا به روحانی و ظریف برای حضور در مجمع عمومی ویزای آمریکا می دهند؟
سازمان ملل متحد در تماس با آمریکا در خصوص مسئله ارائه ویزا به هیات های شرکت کننده در مجمع عمومی است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / سفر روحانی به نیویورک / ویزای آمریکا
ایران در حال تصمیم‌گیری برای انجام یا عدم انجام سفر به نیویورک
مقامات کشورمان برای انجام سفر به نیویورک به منظور شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل در حال تصمیم‌گیری هستند.
۱۳۹۸/۰۶/۲۵
هادی چوپان: بدون حمایت در مسترالمپیا حاضر شدم | تا گردن زیر بدهی‌ام
همشهری آنلاین: بدنساز نابغه ایرانی که در رقابت‌های مسترالمپیا ۲۰۱۹ برای نخستین بار در تاریخ ورزش ایران به عنوان ارزشمند سومی رسید، می‌گوید، بدون کمترین حمایتی عازم آمریکا شده و ۱۵۰ هزار دلار برای گرفتن ویزای آمریکا، بلیط، هتل و غیره هزینه کرده است.
۱۳۹۸/۰۶/۲۵
گفت و گو با گرگ ایرانی پس از افتخار ایرانی
  شفقنا ورزشی-بدنساز نابغه ایرانی که در رقابت‌های مسترالمپیا ۲۰۱۹ برای نخستین بار در تاریخ ورزش ایران به عنوان ارزشمند سومی رسید، می‌گوید، بدون کمترین حمایتی عازم آمریکا شده و ۱۵۰ هزار دلار برای گرفتن ویزای آمریکا، بلیط،...
۱۳۹۸/۰۶/۰۹ / ایالات متحده آمریکا / صدور روادید / امنیت اطلاعات / شبکه های اجتماعی
بررسی اطلاعات متقاضیان ویزای آمریکا با حسابهای کاربری جعلی
افسران سازمان «خدمات شهروندی و مهاجرت آمریکا» می توانند با ایجاد حساب های کاربری جعلی در شبکه های اجتماعی اطلاعات متقاضیان ویزا و گرین کارت را در این پلتفرم ها بررسی کنند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
بی اعتباری ویزای آمریکا برای صهیونیست ها
تهران- ایرنا- رژیم صهیونیستی که در درون سرزمین مورد ادعایش نظام آپارتاید برقرار کرده و در فلسطین مرتکب همه نوع نقض حقوق بشر و نسل‌کشی شده است، حتی از ورود اعضای دگراندیش کنگره آمریکا از بیم افشای ماهیت جنایتکارانه‌اش جلوگیری می‌کند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۵ / گرگ ایرانی / هادی چوپان / بدنسازی / ویزای آمریکا
واکنش گرگ ایرانی به خبر جنجالی روزنامه آمریکایی!
او درباره آخرین شرایط خود و احتمال حضورش در آمریکا توضیح داد: «شبانه روزی و به لطف بچه‌ها و همکاران پیگیر ویزا هستیم. امیدواریم که حتی شده یک روز قبل از مسابقه خودم را به آمریکا و مسابقات مسترالمپیا برسانم. نا امید نیستم. امید داریم که انشالله این اتفاق رخ دهد.»
۱۳۹۸/۰۵/۰۳
شکایت 14 خانواده ایرانی-آمریکایی از دولت ترامپ/ انتظار 2 ساله برای ویزای آمریکا
یکی از شاکیان از سال 2017 تاکنون منتظر ویزای آمریکاست.
۱۳۹۸/۰۵/۰۱
۱۷ جاسوس وابسته به سازمان سیا شناسایی شدند
یک مقام امنیتی وزارت اطلاعات از کشف و شناسایی ۱۷ جاسوس وابسته به سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) خبر داد.مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات صبح روز دوشنبه در نشست خبری با اعلام این خبر گفت: در تاریخ ۲۸ خرداد ماه امسال خبری منتشر شد مبنی بر آنکه وزارت اطلاعات موفق به کشف و شناسایی یک شبکه جاسوسی شده است.وی ادامه داد: جاسوس‌های شناسایی شده شامل شاغلین مراکز حساس و حیاتی و همچنین بخش خصوصی مرتبط با این مراکز هستند که به عنوان پیمانکار یا مشاور در حال فعالیت بودند.این مقام امنیتی با بیان اینکه این مراکز حساس و حیاتی شامل حوزه‌های اقتصادی، هسته‌ای، نظامی و سایبری کشور است، اظهار کرد: تعداد کل جاسوس‌های شناسایی شده ۱۷ نفر است که به صورت سلولی در ایران فعالیت می‌کرده و هیچ کدام از این افراد با دیگری ارتباطی ندارند.وی …
۱۳۹۸/۰۴/۲۴ / تحریم ظریف / دیپلماسی / آمریکا / محمد جواد ظریف / ویزای آمریکا / مایک پامپئو
موافقت مایک پامپئو با ویزای ظریف
خبرگزاری رویترز با اشاره به غیرعادی بودن تحریم ظریف، به نقل از یک منبع آمریکایی گزارش داد، آمریکا به خاطر بسته نشدن درهای دیپلماسی تصمیمش برای تحریم وزیر خارجه ایران را فعلا متوقف کرده است.
۱۳۹۸/۰۴/۲۰ / ظریف / تحریم / ویزای آمریکا
(ویدئو) ظریف:هنوز برای ویزای آمریکا اقدامی نکردم
محمد جواد طریف صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: هنوز برای اجلاس سالیانه سازمان ملل در نیویورک اقدام به اخذ ویزا نکرده است. در صورت عدم صدور روادید برای او در حقیقت دولت ترامپ مسیر گفتگو‌های دیپلماتیک بین المللی را به روی خود بسته است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۳
چالش بزرگ برای تیم ملی ایران؛ شاگردان ویلموتس به دنبال ویزای آمریکا؟
قرعه‌کشی مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر روز ۲۹ تیرماه سال جاری در محل ساختمان AFC در مالزی برگزار می‌شود و تیم‌های مدعی صعود به این رویداد بزرگ فوتبالی نیز رقبای خود را می‌شناسند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۲ / تیم ملی والیبال ایران / اعضای تیم ملی والیبال / لیگ ملت های والیبال / تیم ملی والیبال در شیکاگو
فهرست تیم‌ملی والیبال برای سفر به آمریکا مشخص شد
تیم ملی والیبال ایران بدون نگرانی در مورد ویزای آمریکا به شیکاگو می‌رود.
۱۳۹۸/۰۴/۱۲
داوری همسفر والیبالیست‌ها شد/ آقای غیرقانونی در راه شیکاگو؟
سرپرست فدراسیون والیبال ویزای آمریکا گرفته و احتمالا همراه با ملی‌پوشان راهی شیکاگو خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۱ / تیم ملی فوتبال ایران / انتخابی جام‌جهانی / جام جهانی 2022 قطر / مارک ویلموتس / تیم ملی گوام / قرعه کشی جام جهانی قطر
آیا تیم ملی فوتبال مجبور می‌شود ویزای آمریکا بگیرد؟
تیم ملی در مرحله دوم انتخابی جام جهانی برای دیدار با هم‌گروهی‌هایش حداقل یک بار به کشورهای شرق آسیا سفر خواهد کرد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۷
شرط دریافت ویزای آمریکا؛ ارائه همه شماره تلفن‌ها، ایمیل و حساب‌های کاربری‌ در شبکه‌های اجتماعی
همشهری آنلاین: متقاضیان دریافت ویزای آمریکا باید همه شماره تلفنن‌ها، رمز ایمیل و حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی را بدهند. این شرط برای همه متقضائیان به استثناء شهروندان ۴ کشور الزامی است
۱۳۹۸/۰۳/۱۳
ارائه شناسه کاربری شبکه های اجتماعی برای اخذ ویزای آمریکا
براساس قوانین وزارت خارجه آمریکا، حساب کاربری متقاضیان ویزای این کشور در شبکه‌های اجتماعی را مورد بررسی قرار می گیرد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۲
ویزای آمریکا؛ ارائه حساب‌های کاربری و فعالیت اینترنتی الزامی شد
مطابق با مقررات و قوانین جدید که شامل متقاضیان ویزای مهاجرتی و غیرمهاجرتی می شود، سوابق و فعالیت متقاضیان ویزای آمریکا در شبکه‌های اجتماعی از جمله توئیتر و فیسبوک بررسی می‌شود.
۱۳۹۸/۰۳/۱۲ / ایالات متحده آمریکا / کاربران اینترنت / ویزای آمریکا / شبکه های اجتماعی
متقاضیان ویزای آمریکا باید اطلاعات دیجیتال خود را ارایه کنند
وزارت امور خارجه آمریکا از تمام متقاضیان ویزای این کشور می خواهد اطلاعات دیجیتال خود شامل نام کاربری در شبکه های اجتماعی، شماره موبایل ها و آدرس های ایمیل قدیمی را ارایه کنند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۱
تیم ملی والیبال عازم امارات می‌شود
تیم ملی والیبال ایران برای دریافت ویزای آمریکا، فردا عازم امارات می‌شود.
۱۳۹۸/۰۲/۲۱
داوری: نوبت ویزای آمریکا محفوظ است/ اختلافی بین تیم جوانان و بزرگسالان نیست
سرپرست فدراسیون والیبال درخصوص حضور در آمریکا توضیحاتی را ارائه کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۲۱ / افشین داوری
داوری: خواسته جامعه والیبال باشد در انتخابات شرکت می‌کنم/تلاش نکردن برای ویزای آمریکا صحت ندارد
افشین داوری گفت: اینکه گفته می شود چون شانسی در لیگ ملت ها ند اریم برای رفتن به آمریکا تلاش نمی‌کنیم صحت ندارد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۹
می‌توانید با ایران کار کنید اما به شما ویزای آمریکا نمی‌دهیم
سفیر آمریکا در آلمان ضمن انتقاد از سیاست های دفاعی آلمان در ناتو، شرکت هایی را که با ایران ارتباط بازرگانی دارند هم تهدید کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۹
تهدید فدراسیون والیبال به کناره‌گیری از مرحله نهایی!
ایلنا: سرپرست تیم ملی والیبال از وضعیت پیگیری ویزای آمریکا گلایه کرده و البته اعلام کرد طرف آمریکایی را تهدید نیز کرده است!
۱۳۹۸/۰۲/۰۹ / آمريكا / پاكستان / صدور ویزا
پاکستان گزارش‌های مربوط به توقف صدور ویزا از سوی آمریکا را رد کرد
یکی از مقام‌های وزارت خارجه پاکستان اعلام کرد، اسلام‌آباد گزارش‌های رسانه‌ای درباره توقف صدور ویزای آمریکا برای پاکستانی‌ها را رد می‌کند و آنها را اطلاعات گمراه کننده می‌داند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۴
مردم ایران بی‌احترامی را نمی‌پذیرند
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: از جدیت بازیکنان در تمرینات رضایت دارم امیدوارم درباره دریافت ویزای آمریکا، دولت و فدراسیون این کشور با ایران همکاری کند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۳
کولاکوویچ: نمی‌توانیم برای گرفتن ویزای آمریکا سفر کنیم/بدون بازی تدارکاتی به چین می‌رویم
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: مسئولان برگزاری لیگ ملت‌های والیبال اگر خواهان حضور ایران در مرحله نهایی مسابقات هستند باید مساعدت بیشتری با تیم ملی به عمل آورند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
سلبریتی‌ها فرم‌ ویزای آمریکا را چگونه پرمی‌کنند؟
موسساتی که خدمات اقامتی سلبریتی‌ها را در خارج انجام می‌دهند، در سایت‌های خود تأکید کردند: اگر در پنج سال اخیر پست‌هایی در فضای مجازی دارید که برای اقامت مشکل ایجاد می‌کند، آن‌ها را پاک کنید!
۱۳۹۷/۱۲/۰۸
کاهش ۸۰ درصدی صدور ویزای آمریکا برای شهروندان ۵ کشور مسلمان در مقایسه با سال ۲۰۱۶
ایلنا: ایالات متحده به دلیل ممنوعیت سفر، صدور ده‌ها هزار ویزا برای کشورهای حاضر در لیست ممنوعه ترامپ را لغو کرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •