چهارشنبه, ۸ بهمن, ۱۳۹۹ / 27 January, 2021
پولسازی
پولسازی با بتن
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / دستگاه بلوک زن / سایت ماشین سازی طراحان / قطعات بتنی
پولسازی با بتن
پولسازی با بتن کاریه که الان تو کشورهای مختلف و ایران در حال انجام است ولی اکثرا اطلاعی ازش ندارند، مخصوصا کسایی که بدنبال راه اندازی یک کسب و کار تولیدی هستند.
بهترین منابع یادگیری دیجیتال مارکتینگ کدام است؟ مخصوص ایرانیان!
۱۳۹۹/۱۰/۰۹
بهترین منابع یادگیری دیجیتال مارکتینگ کدام است؟ مخصوص ایرانیان!
هم مهارت پولسازی است و هم شغلی باپرستیژ! دیجیتال مارکتینگ را می‌گویم، راستش به عنوان کسی که چند سالی است در این حوزه فعالیت می‌کند، می‌توانم به جرئت از آن به عنوان یکی از بهترین شغل‌های فعلی جهان یا حداقل ایران نام ببرم. چه از لحاظ درآمدی، چه موقعیت.
یک مفهوم جدید در صنعت ورزش؛/ هیچ سرخی آبی نشود و هیچ آبی‌ای سرخ
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
یک مفهوم جدید در صنعت ورزش؛/ هیچ سرخی آبی نشود و هیچ آبی‌ای سرخ
وفاداری به پیراهن و باشگاه در ورزش یک سنت قدیمی و مورد تکریم است؛ اما این حس غریزی و شاید پیش پاافتاده چه دامنه‌ وسیع، مهم و پولسازی در بازاریابی ورزشی دارد؟
مدل مسلمان آمریکایی کارش را کنار گذاشت + عکس
۱۳۹۹/۰۹/۰۸
مدل مسلمان آمریکایی کارش را کنار گذاشت + عکس
«حلیمه عَدِن» مدل و مجری و چهره تلویزیونی مسلمان آمریکایی به خاطر اعتقاداتش حرفه مدلینگ را با تمام شهرت و پولسازی اش ترک کرد.
پشت پرده ۱۸+‌های ریحانه پارسا
۱۳۹۹/۰۹/۰۵ / ریحانه پارسا / پولسازی / شرط بندی
پشت پرده ۱۸+‌های ریحانه پارسا
سایت های عامه‌پسند و خبرنگاران پاپاراتزی هر لحظه به دنبال شکار ریحانه پارسا هستند، تمام لایوهای و پست‎‌های ریحانه پارسا در اینستاگرام و تلگرام را شخم می‌زنند که بلکه خبری جنجالی از او تولید کنند. ریحانه پارسا خود نیز به این فضا دامن می‌زند.
CR7 ماشین پولسازی است؛/ کشف معدن طلا؛ کریستیانو رونالدو را نفروشید!
۱۳۹۹/۰۸/۲۲ / یوونتوس / کریستیانو رونالدو
CR7 ماشین پولسازی است؛/ کشف معدن طلا؛ کریستیانو رونالدو را نفروشید!
از دست دادن کریستیانو رونالدو به منزله کاهش قابل توجه درآمد یوونتوس خواهد شد.
موتور شتاب دهنده تورم خاموش می‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۱۰
موتور شتاب دهنده تورم خاموش می‌شود
روند نرخ رشد نقدینگی تعدیل خواهد شد. این تازه‌ترین پیام سیاستگذار پولی است که نشان می‌دهد بانک مرکزی حداکثر تلاش خود را به‌کار بسته تا جلوی شتاب بیشتر نرخ تورم را بگیرد آن هم با اعمال سیاست‌های پولی انقباضی و کاهش قدرت وام‌دهی بانک‌ها و خاموش کردن موتور پولسازی‌ آنها. ماجرا چیست؟ عبدالناصر همتی می‌گوید که در مسیر رشد ترازنامه بانک‌ها محدودیت‌ وضع می‌کند. با این توضیح سیاستگذار پولی، او انتظار دارد تا دست‌کم از عمیق‌تر شدن شکاف بین نرخ تورم واقعی و نرخ تورم هدف‌گذاری شده جلوگیری کند. روایت تازه …
قله‌های نان‌آور
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
قله‌های نان‌آور
آوین آزادی- روزنامه‌نگار سبلان، دماوند، دنا، سهند و... . ایران نزدیک به 50قله مرتفع دارد؛ قله‌هایی که تا پیش از شیوع ویروس کرونا مقصد نهایی گردشگران بسیاری بودند و برای اقتصاد ایران درآمد‌زایی می‌کردند. البته این پولسازی کوه‌ها مربوط به ایران نیست و براساس آمار یونایتد نیشن، درحالی‌که کوهستان‌ها میزبان تنها 13درصد از جمعیت جهان هستند، تامین حدود 20درصد از درآمد گردشگری کشورها بر دوش آنهاست. در این گزارش آمده است: شمار اسکی‌بازان جهان 400میلیون نفر برآورد می‌شود. این در حالی است که اسکی تنها یک …
نه امباپه و نه هیچ بازیکنی/ آکادمی یا کارخانه پولسازی؟ چوب حراج رئال روی جوانان
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / بروسیا دورتموند / اشرف حکیمی / خامس رودریگز / بورخا مایورال / گرت بیل / کیلیان امباپه / رئال مادرید / اینتر میلان / پاری سن ژرمن
نه امباپه و نه هیچ بازیکنی/ آکادمی یا کارخانه پولسازی؟ چوب حراج رئال روی جوانان
رئال مادرید که در بحران اقتصادی دوران پس از گرونا گرفتار شده، نه تنها هیچ بازیکن بزرگی جذب نخواهد کرد که قصد فروش چندین بازیکن خود را نیز دارد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۸
شمارش معکوس برای زمین
کشور ما بیش از یک قرن است که با استفاده از عایدات موهبتی به نام نفت اداره می‌شود؛ در واقع نفت و گاز هدیه‌ای خدادادی برای ملت ما بود تا به لطف قدرت اقتصادی حاصل از فروش آن همواره جایگاه مهمی در اقتصاد جهانی داشته باشد. استفاده مستقیم یا غیرمستقیم از این منابع در ایجاد رفاه و افزودن به تولید ناخالص داخلی برای ما حیاتی است و به گفته دیگر خون درون رگ‌های اقتصاد ایران به حساب می‌آید. همه دولت‌ها شعار قطع وابستگی از نفت و اقتصاد نفتی را می‌دهند اما در عمل چشم بستن بر ثروت هنگفتی که حاصل از مجاورت با این ماشین پولسازی است همتی بلندتر از تبلیغات سیاسی می‌طلبد. 
۱۳۹۹/۰۴/۰۸
هنر با پولسازی سازگار نیست
[لیلا مقیمی] در آستانه 86 سالگی، خود را همچنان شاگرد پدری می‌داند که نام و آوازه‌اش نه در اصفهان که حتی در آن طرف آب‌ها نیز پیچیده بود و «هنر» را برای دختر به‌عنوان میراثی ارزشمند به جای گذاشت. حالا سال‌ها از مرگ «میرزاآقا امامی»، نگارگر و احیاکننده هنر سوخت معرق می‌گذرد و «زینت‌السادات امامی»، هنرمند اصفهانی که در رشته‌های مختلفی مثل تذهیب و تشعیر، مینیاتور و گل و مرغ، هنر سوخت و طلاکوبی فعالیت دارد با ادامه دادن راه پدر و قدم گذاشتن در مسیری که بلد ِراهش کسی جز میرزاآقا نبود، از آخرین بازماندگان این عرصه به شمار می‌آید؛ هنرمندی که معتقد است بنا به توصیه‌های پدرش هیچ گاه به خاطر پول کار نکرد؛ چرا که «اگر …
آموزش ساخت سایت بدون یک خط کدنویسی
۱۳۹۹/۰۳/۱۰
آموزش ساخت سایت بدون یک خط کدنویسی
چند وقت پیش، در یک دوره آموزشی سی روزه شرکت کردم. اسم دوره "پرکاری و پولسازی در خانه" بود.
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / رئال مادرید
لوس بلانکوس چطور پولسازی می‌کند؟/ فرمول موفقیت رئال: گران‌ترین بازیکنان قرضی دنیا
جذب ستاره های جوان بااستعداد و فرستادن آنها برای تجربه اندوزی به تیمهای دیگر، به عنوان بازیکن قرضی، استراتژی هوشمندان رئال مادرید بوده.
۱۳۹۹/۰۱/۰۳
سقوط امپراطوری های نفتی خلیج فارس نزدیک است
دوره ای که کشورهای حاشیه خلیج فارس و صندوق‌های ثروت آنها ماشینهای پولسازی بودند که می توانستند بهای هر گونه سرمایه ای را در هر قاره ای پرداخت کنند رو به پایان است و ذخایر ثروت ملی این کشورها با این قیمت پایین نفت به سرعت تمام میشود.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
استخراج بیت کوین با آی ماینر؛ ماشین پولسازیتو روشن کن!
آی ماینر، نخستین و معتبرترین سامانه خرید و اجاره ماینر در ایران است که برای شما این امکان را فراهم می‎کند تا بدون نیاز به دانش فنی و صرف وقت، به استخراج بیت کوین و کسب درآمد دلاری بپردازید. در ادامه با ما همراه باشید.
۱۳۹۸/۱۲/۱۲
آموزش موشن گرافیک با مکتب تی وی
در این مقاله به حوزه‌های پولسازی می‌پردازیم که اگر می‌خواهید در آن حوزه قدم بردارید به‌راحتی با تکمیل پورتفولیوی شخصی خود می‌توانید به هدف خود دست پیدا کنید.
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
رسالت فیلم‌ها «مطرب» شدن نیست
یک‌سری فیلم‌ها رسالتی غیر از تجارت و پولسازی دارند، هرچند من معتقدم در سینمای مستقل، فیلم‌ها می‌توانند به فروش خوب و سود برسند و سرمایه خود را بازگردانند، ولی اصولا رسالت هر فیلمی تبدیل شدن به «مطرب» نیست؛ یعنی یک‌سری فیلم‌ها هستند که قرار است تاثیرگذاری دیگری داشته باشند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ایران / شهر تهران / کودکان / مدرسه / موسیقی
کودکان بی‌کاری که پولسازی می‌کنند
به گفته یک فعال حوزه کودکان کار، با وارد کردن کودکان به صحنه کنسرت یا یک برنامه تلویزیونی،
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
خیز نسخه تازه «زنان کوچک» برای اسکار
قسمت نهم سری فیلم‌های فضایی و پرحادثه «جنگ ستارگان» که نام این قسمت آن «خیزش اسکای واکر» است، برای دومین هفته متوالی پرفروش‌ترین فیلم جهان شد و در چهار روز پایانی هفته در امریکای شمالی به تنهایی 72 میلیون دلار پولسازی کرد ولی دو فیلم تازه اکران شده «زنان کوچک» و «جاسوسانی با لباس مبدل» نیز خودنمایی کردند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۳
گرد و خاک قسمت نهم جنگ ستارگان
مان‌طور که پیش‌بینی می‌شد قسمت نهم از سری فیلم‌های فضایی و فانتزی «جنگ ستارگان» با برتری قاطع بر رقبایش صدرنشین جداول فروش سینماهای جهان در این هفته شد اما آمار حیرت انگیزی را که برایش پیش‌بینی می‌شد، به ثبت نرساند. «جنگ ستارگان 9» که نام جنبی و کامل‌کننده آن «خیزش اسکای واکر» است؛ با فروش 175.5 میلیون دلاری در چهار روز پایان هفته فیلم شماره یک گیشه‌های امریکای شمالی شد و در اکران همزمان در 52 کشور دیگر در سایر قاره‌ها به 198.5 میلیون دیگر رسید تا فقط در عرض پنج روز نخست عرضه‌اش 374 میلیون دلار پولسازی کند.
۱۳۹۸-۱۰-۰۲
حال و گذشته کمیسیون ماده ۱۰۰؛ آیا می‌توان خرج تهران را بدون قانون‌شکنی درآورد؟
کمیسیون ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها در حالی ضامن اجرایی طرح جامع شهری است که بعد از سال ۵۷ از ریل اصلی خود خارج و به محل پولسازی شهرداری‌ها تبدیل شد. کارشناسان می‌گویند شهرداری‌ باید این روند و مسیر تأمین مالی خود را تغییر دهد موضوعی که حتی صدای قوه قضائیه را هم درآورده است.
۱۳۹۸-۰۸-۲۱
مشکل از صنعت پولساز است
ما امروزه با صنعتی مواجهیم که بدن‌ها را نشانه گرفته است، صنعت‌ پولسازی که می‌خواهد بدن را یا به یک ابزار لذت جنسی تبدیل کند یا از طریق معیارهای زیباسازی بر جامعه مسلط شود و بدن‌ها را یکدست کند. در این شرایط باید بگوییم مقصر اصلی اینکه زنان بیش از حد متوجه ظاهرشان هستند و برای لاغر شدن تلاش می‌کنند، سرمایه‌‌داری جهانی است.
۱۳۹۸/۰۷/۳۰
استارتاپ‌ها از دل زیرزمین‌ها و گاراژ‌ها به وجود آمده‌اند
سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور در این مراسم با بیان این‌که حوزه محتوای دیجیتال حوزه پولسازی است، اظهار کرد: تمام استارتاپ‌ها از گوگل گرفته تا استارتاپ‌های حوزه حمل و نقل در کشور همه از دل زیرزمین‌ها و گاراژ‌ها به وجود آمده‌اند و به تدریج بالا آمده و مسیر توسعه را طی کردند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / وزارت آموزش و پرورش / کنکور / حذف کنکور / غلامرضا فدایی / یحیی یثربی / علی زمانیان / مجید ابهری / فردین علیخواه / خلاقیت / مدرسه
تبعیض و تخریب در بنگاه پول‌سازی مافیای کنکور
دنیای زیبای مدرسه و جهان پر خروش و پر نشاط آموزشِ دانش و علم در ایران با چه آسیب هایی روبرو شده است؟ حقیقت این است که مدرسه در ایران تبدیل به سیستم تثبیت نابرابری‌های اجتماعی و تخریب استعدادها و خلاقیت های هر نسل شده است و نظام آموزش و پرورش، به بنگاه پولسازی و ثروت اندوزیِ مافیای کنکور در ایران تبدیل شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۱
پولسازی به سبک استارتاپ‌ها
دنبال کار هستید؟ درآمدتان کم است؟ می‌خواهید شغل خود را تغییر دهید؟ سرمایه ندارید؟ می‌خواهید خودتان کارآفرین شوید؟ این‌ها سؤال‌هایی است که این روزها خیلی‌ها در خلوت خود یا در جمع دوستانشان می‌پرسند. آیا واقعاً می‌توان از فضای مجازی به درآمد رسید؟ جواب به‌طور قطع «بله» است، اما به شرط آنکه ایده‌ای جدید را پیاده‌سازی و به‌خوبی نیاز بازار را شناسایی کنید.
۱۳۹۸/۰۷/۰۹
چگونه لالیگای اسپانیا پول می‌سازد؟
قیس رحمانی مسئول بخش آسیای مرکزی لالیگا با اشاره به اینکه پولسازترین لیگ دنیا، لیگ انگلیس است، فعال شدن لالیگا در نقاط مختلف دنیا از جمله خاورمیانه را در راستای رقابت با لیگ برتر انگلیس خوانده است. او همچنین درباره جزئیات حضور لالیگا در فوتبال ایران و همچنین نحوه پولسازی لیگ فوتبال اسپانیا و تکنیک‌های آن سخن به میان آورده است. گزیده‌ این گفت و گو را می‌بینید.
۱۳۹۸/۰۶/۲۶ / جهاد کشاورزی / سیب / باغ سیب / شهر رزن
پولسازی خانواده‌ای 35 نفره در «دورنیان»
به همت سازمان جهادکشاورزی استان همدان، تور رسانه ای برای بازدید از بزرگترین باغ های سیب استان ترتیب داده شد. به همراه جمعی از خبرنگاران عازم شهر رزن شدیم، از رزن 5 کیلومتر به سمت شمال استان حرکت کردیم و به شرکت کشاورزی برادران شیخلر رسیدیم.
۱۳۹۸/۰۶/۲۱ / تیم فوتبال پرسپولیس / گابریل کالدرون / محمدحسن انصاریفرد / اسماعیل حلالی
نیاز پرسپولیس به پولسازی از برند/ کالدرون به دنبال شناخت از محیط
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به نیاز این تیم برای نتیجه گیری با گابریل کالدرون گفت: باشگاه برای رفع مشکلات باید به فکر درآمدزایی از روی برند معتبر خود باشد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۵
تماشا کنید: پولسازی با ویندوز ۹۸ / پول فیلم «ما همه با هم هستیم» از کجا آمده؟
‏«ما همه با هم هستیم» فیلمی است پرسروصدا و بسیار پربازیگر که در همان آغاز پروژه شایعاتی در مورد هزینه فیلم و دستمزد بازیگران به وجود آمد. اکنون گفته شده که سرمایه گذار این فیلم فردی به نام «سجاد خواجه علیجانی»‏. اما این فرد کیست و چرا با وجود شایعات فراوان، شایعات مذکور بررسی نشده؟ سوال دیگر اینکه اکنون که منشأ برخی از پول های سینما تا این اندازه مشخص و یا مشکوک است، چرا باز هم سینماگران از آنها دوری نمی کنند؟
۱۳۹۸/۰۲/۲۲
برندسازی فوتبالی
برخی از بزرگ‌ترین برندهای جهان (نشان‌های تجاری)، برندهای باشگاه‌های فوتبال است. کافی است تنها به پولسازی دیوانه‌وار برخی از این باشگاه‌ها نگاهی بیندازید.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ / رحمان 1400 / اکران نوروزی / تیزر فیلم / منوچهر هادی
تیزر فیلم‌های اکران نوروز؛ رحمان ۱۴۰۰
رحمان 1400 جدیدترین اثر منوچهر هادی، کارگردان پرکار چند سال اخیر است که در بین سینما، تلویزیون و شبکه خانگی دائم در رفت و آمد است. این فیلم که بازیگران پولسازی مثل مهران مدیری و محمدرضا گلزار ایفای نقش می کند، یکی از شانس های عنوان پرفروش ترین فیلم در سال آتی است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •