یکشنبه, ۱۱ خرداد, ۱۳۹۹ / 31 May, 2020
ایستگاه های صلواتی
استاندار کرمان: در اربعین ۹۹ ایستگاه های صلواتی نخواهیم داشت
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ / اربعین ۹۹ / استاندار کرمان / ایستگاه های صلواتی
استاندار کرمان: در اربعین ۹۹ ایستگاه های صلواتی نخواهیم داشت
شفقنا- استاندار کرمان با تاکید بر ساماندهی موکب های اربعین، گفت: باید هر فعالیتی که انجام می شود در قالب موکب باشد و دیگر ایستگاه صلوتی نخواهیم داشت زیرا مورد تایید کمیته بهداشتی نیست. به گزارش ایسنا، محمدجواد فدائی، عصر...
۱۳۹۹/۰۱/۲۰ / نیمه شعبان / ایستگاه های صلواتی
ممنوعیت برپایی مراسم و ایستگاه‌های صلواتی در عید بزرگ نیمه شعبان
فرماندار شهرستان اسلامشهر ضمن تبریک فرا رسیدن عید بزرگ نیمه شعبان سالروز ولادت باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) گفت: بر اساس مصوبه‌ی ستاد ملی مقابله با کرونا و با توجه به شرایط بوجود آمده برپایی مراسم، جشن‌های مولودی‌خوانی و هرگونه تجمع و دایر کردن ایستگاه‌های صلواتی ممنوع است.
۱۳۹۸/۰۶/۱۸ / محرم ۹۸
بیرق عزای حسینی در میادین و سردرب منازل سریش آباد
سنندج - ایرنا - همزمان با فرا رسیدن ایام محرم در میادین شهر سریش آباد ایستگاه های صلواتی بر پا شده و در آنها جوانان نذری توزیع می کنند و سر درب منازل با پرچم عزای امام حسین(ع) سیاپوش شده است.عکاس/ سید مصلح پیرخضرانیان
۱۳۹۸/۰۶/۱۰ / محیط زیست / هیأت عزاداری / زباله های پلاستیکی
هیأتهای عزاداری کمتر از ظروف یکبار مصرف استفاده کنند
قم ـ ایرنا ـ مدیرکل حفاظت محیط زیست قم گفت: هیأت های عزاداری، ایستگاه های صلواتی و عموم سوگواران در این استان تلاش کنند که هرچه کمتر از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی استفاده نمایند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۹ / عید سعید غدیرخم
جشن غدیر در مسجد مهدیه سنندج‎
سنندج - ایرنا - همزمان با فرا رسیدن عید بزرگ ولایت (غدیر خم) مردم شهرهای مختلف استان کردستان نیز با برپایی ایستگاه های صلواتی و توزیع شربت و شیرینی این عید فرخنده را جشن گرفتند.(عکاس مصلح پیرخضرانیان)
۱۳۹۸/۰۱/۳۱
سیمای شهر شیراز در نیمه شعبان
شیراز-ایرنا- سیمای شهر شیراز در آستانه نیمه شعبان، حال و هوای متفاوتی یافته و آذین بندی و برپایی ایستگاه های صلواتی در نقاط مختلف این شهر همزمان با دیگر نقاط استان فارس و میهن اسلامی، گویای تدارک ویژه مردم برای جشن سالروز میلاد حضرت مهدی امام زمان (عج) است.
۱۳۹۸/۰۱/۱۲
ایستگاه های صلواتی قم در روز طبیعت جمع آوری شود
قم - ایرنا - فرماندار قم با اشاره به احتمال وزش باد با سرعت 80 کیلومتر در ساعت در روز طبیعت گفت: برای جلوگیری از بروز حادثه در این روز باید تمامی داربست های ایجاد شده به منظور برپایی ایستگاه های صلواتی در سطح شهر قم جمع آوری شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •