دوشنبه, ۳۰ دی, ۱۳۹۸ / 20 January, 2020
بازسازی منازل مسکونی
سفر محمدباقر نوبخت به خراسان رضوی
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / اقتصادی
سفر محمدباقر نوبخت به خراسان رضوی
محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، در سفر خود به استان خراسان رضوی به منظور حضور در آئین افتتاح همزمان ۲ هزار و ۲۵۰ واحد مسکونی بازسازی شده در سیل ۱۳۹۸ و اهداء ۲۲۲ هزارمین جلد سند روستایی استان خراسان رضوی در روستای سیف آباد شهرستان بردسکن حضور یافت. در این مراسم 200 واحد مسکونی بازسازی شده در سیل امسال در بردسکن به طور نمادین به بهره‎برداری رسید، بازدید از منازل و تحویل هشت سند واحدهای مسکونی احداث شده از دیگر برنامه های رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به روستای سیف آباد بردسکن بود.
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ / اقتصادی
در پویش کمک به مناطق زلزله زده کشور
در راستای مسوولیت اجتماعی جامعه حسابداران رسمی کشور، کمک های نقدی اعضای جامعه حسابداران رسمی برای کمک به بازسازی منازل مسکونی آسیب دیده از زلزله اخیر شهرستان‌های سراب و میانه به مبلغ یک میلیارد ریال جمع‌آوری و به مرجع قانونی بازسازی مناطق آسیب‌دیده از سوانح طبیعی پرداخت شد.
کار هیچ واحد مسکونی به دلیل عدم آواربرداری، لنگ نمی‌ماند
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / ...
کار هیچ واحد مسکونی به دلیل عدم آواربرداری، لنگ نمی‌ماند
مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: قول می‌دهم که کار هیچ واحد مسکونی به دلیل عدم آواربرداری، لنگ نمی‌ماند و ما بلافاصله کار آواربرداری منازل متقاضیان بازسازی را شروع و زمینه را برای بازسازی ساخت ساز فراهم می‌کنیم.
  استانی-اقتصادی  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  زلزله آذربایجان شرقی  زلزله میانه
امانتدار اعتماد مردم
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / ...
امانتدار اعتماد مردم
اعتمادی به بزرگی ٢٣٠‌میلیارد تومان مردم، تشکل‌های مردمی و موسسه‌های خیریه در سیل امسال کمک بسیاری به جمعیت هلال‌احمر کردند؛ کمک‌هایی که به امانت به هلال‌احمر داده شد تا براساس نیازسنجی صحیح در اختیار مردم قرار بگیرد؛  علی‌اصغر پیوندی با اشاره به اینکه امانت مردم بجا و به‌موقع در اختیار سیل‌زدگان قرار گرفته است، می‌گوید: «تاکنون کمک‌هزینه ۱۰‌میلیون تومانی ساخت مسکن سیل‌زدگان فروردین امسال به حساب ۱۷‌هزار نفر از خانوارهای واجد شرایط براساس فهرست تعیین‌شده از سوی بنیاد مسکن واریز شده که این حجم از کمک‌ها، انقلابی در حوزه کمک‌رسانی به هموطنان برای بازسازی بوده و در تاریخ هلال‌احمر بی‌سابقه است. مجموع کمک‌های نقدی مردمی جمع‌آوری‌شده در هلال‌احمر برای سیل‌زدگان ۲۳۰‌میلیارد تومان بوده است که طبق مصوبه …
بازسازی بیش از 1200 واحد مسکونی در آزادشهر
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ / عکس
بازسازی بیش از 1200 واحد مسکونی در آزادشهر
ایرنا - گنبدکاووس - روند بازسازی بیش از 1200 واحد مسکونی در سطح شهرستان آزادشهر خصوصا روستاهای واقع در ارتفاعات بخش چشمه ساران که بر اثر بارش های ابتدای سال تخریب شده بودند.
  توسعه روستایی  بازسازی منازل مسکونی
دوراندیشی در مواجهه با احتمالات
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / ...
دوراندیشی در مواجهه با احتمالات
بارش های سیل آسای اوایل امسال خسارت های هنگفت بالایی را به منازل مسکونی روستایی، اراضی زراعی، اماکن دامی، راه های بین مزارع و راه های ارتباطی شهرستان اسدآباد وارد کرد که هنوز تعمیر، بازسازی خسارت ها و تخریب های وارد شده به برخی مساکن روستایی به اتمام نرسیده و با وجود آغاز فصل بارندگی های پاییزه همچنان در دست بازسازی و احداث قرار دارند.
  سیل  استانی-شهرستانها  خسارت