چهارشنبه, ۷ اسفند, ۱۳۹۸ / 26 February, 2020
عباس محمدی
هم‌داستانی سدسازان و بندسازان در ماجرای سیل
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / اجتماعی
هم‌داستانی سدسازان و بندسازان در ماجرای سیل
سیلِ روزهای ۲۰ تا ۲۲ دی ماه در جنوب استان سیستان و بلوچستان، یکی از مخرب‌ترین سیل‌های چند دهه‌ی اخیر کشور بوده است. به گفته‌ی مدیرکل دفتر مدیریت بحران آن استان، خسارتِ واردشده به راه‌ها، خانه‌ها و بخش کشاورزی، بیش از سه هزار و سیصد میلیارد تومان بوده است. قطعاً اگر خسارت ناشی از بیکاری چند هفت‍‍ه ای مردم، ارزش خاک فرسایش‌یافته، ارزش درختان چندین‌ساله که از بین رفته‌ و زمان زیادی برای کاشت دوباره و رشد آن‌ها لازم است، و دیگر خسارت‌ها که بعداً در آمارها خواهد آمد را به حساب آوریم، خسارت این سیل چندین برابر خواهد شد.
  محیط زیست  سیل  عباس محمدی
تخلف در سرخه‌حصار
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / اجتماعی
تخلف در سرخه‌حصار
منطقه‌ی کوه‌پایه‌ای و ‌کوهستانی سرخه‌حصار در شرق تهران، از دیرباز به‌شیوه‌های گوناگونی مورد حفاظت بوده است؛ در زمان قاجار با عنوان قرق سلطنتی، در زمان پهلوی با عنوان شکارگاه سلطنتی، و پس از انقلاب با عنوان پارک ملی. این حفاظت که بیش از دویست سال پیشینه دارد، سرخه‌حصار را به یکی از باسابقه‌ترین منطقه‌های حفاظت‌شده‌ی جهان بدل ساخته است. این منطقه، نمونه‌ی شاخصی از زیستبوم‌های محدوده‌ی تهران است و به‌علت این که بخش‌های بزرگی از طبیعت تهران نابود شده، حفظ آن در واقع حفاظت از یک میراث طبیعی و فرهنگی بی‌مانند استان تهران و کشور  است.
  محیط زیست  عباس محمدی
خرید دوچرخه برای کودکان محروم
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ / ...
خرید دوچرخه برای کودکان محروم
پویش «نوچرخه» از 24 دی با هدف خرید دوچرخه برای کودکان 7 روستای محروم در سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خوزستان، کرمانشاه، لرستان و کردستان از سوی حسین‌آخانی، محمد درویش، نصرت صفائیان و عباس محمدی راه‌اندازی شده است. حسین آخانی، استاد دانشگاه تهران، درباره این پویش به همشهری می‌گوید: قبل از شروع پویش بنا داشتیم 365 دوچرخه به کودکان 7 روستا در استان‌های محروم هدیه بدهیم. بعد از حادثه دلخراش سقوط هواپیما به احترام و یاد این عزیزان که یکی از آنها یعنی فروغ خادم دانشجوی من بود، تصمیم گرفتیم 176 دوچرخه دیگر …
انتخاب محمدی بعنوان رئیس هیأت کشتی استان زنجان
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / ورزشی
انتخاب محمدی بعنوان رئیس هیأت کشتی استان زنجان
ایلنا: مجمع انتخاباتی هیأت کشتی استان زنجان صبح امروز برگزار شد.
  فدراسیون کشتی ایران  عباس محمدی
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / ورزشی
دستیاران غلام محمدی در المپیک توکیو معرفی شدند
ابراهیم مهربان، عباس حاج کناری و مسعود مصطفی جوکار بعنوان مربی و مرتضی بهرامی نژاد بعنوان مربی بدنساز تیم ملی کشتی آزاد تا پایان رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو منصوب شدند.
ترور، جنگ و محیط زیست
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ / اجتماعی
ترور، جنگ و محیط زیست
جنگ و ترور، از بدترین دشمنان محیط زیست‌اند. هم به علت گرفتنِ جان انسان‌ها و نابودسازی عرصه‌های زیستی، و هم به‌علت اتلاف عظیم انرژی و منابعی که صرف تولید جنگ‌افزارها می‌شود و درصد کوچکی از آن می‌تواند بسیاری از مشکلات بشریت و زمین را رفع کند. همچنین، ترور و جنگ‌افروزی کاری پلید است، به این دلیل که حفظ میراث‌های فرهنگی و طبیعی را از مسأله‌ای مهم، به موضوعی حاشیه‌ای یا فراموش‌شده بدل می‌کند.
  عباس محمدی  محیط زیست  دوستداران محیط زیست
راهپیمایی مردم ایران در محکومیت ترور شهید سردار قاسم سلیمانی (2)
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ / عکس
راهپیمایی مردم ایران در محکومیت ترور شهید سردار قاسم سلیمانی (2)
ایرنا - مردم ولایتمدار ایران اسلامی پس از شنیدن خبر شهادت سردار قاسم سلیمانی و بعد از فریضه نماز عبادی - سیاسی جمعه در محکومیت جنایت آمریکا راهپیمایی کردند. عکس ها از بهزاد سلاح ورزی - طاها اصغر خانی - کاظم یوسفی - عباس منجمی گیلانی - رضا زارع - رضا ولایی - مجتبی محمدی - زهرا باغبان
  ایثار و شهادت  قاسم سلیمانی
روز جهانی کوهستان؛ روز جوانان، روز احساس مسئولیت
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / اجتماعی
روز جهانی کوهستان؛ روز جوانان، روز احساس مسئولیت
بیستم آذر (۱۱ دسامبر) روز جهانی کوهستان، و موضوع امسالِ این رویداد «اهمیت کوهستان برای جوانان» است. نسل جوان، نیروی اصلیِ بهره‌بردار از کوهستان است؛ چه در مقام دامدار و زنبوردار و مانند این‌ها، و چه به‌عنوان کوه‌نورد، راهنمای کوهستان، گردشگر، اسکی‌باز، و دیگر شکل‌های بهره‌برداری تفرجی و ورزشی.
  محیط زیست  دوستداران محیط زیست  عباس محمدی
به این آبخیزداری، بودجه ندهید!
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / اجتماعی
به این آبخیزداری، بودجه ندهید!
فروغی بسطامی گفته است: کار جنون ما به تماشا کشیده است / یعنی تو هم بیا که تماشای ما کنی؛ حکایت آبخیزداری ما است که چند سالی است با دستکاری شدید در کوهستان و تخریب جویبارها و مسیل‌ها به پیش می‌رود. منتقد سدسازی بودیم که رودخانه‌ها را از خروش بازداشتند و تالاب‌ها را خشکاندند...، و گفتیم که باید با حفاظت از آبخیزها و احیای پوشش گیاهی، آب باران و برف را به زیرِ زمین هدایت کنیم.
  عباس محمدی  محیط زیست
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ / ...
«ایروانی» پول بیت‏المال برای تولید داخل را صرف واردات قطعات چینی می‌کرد
نماینده دادستان تهران در پرونده گروه عظام، گفت: اقدامات گروه عظام باعث شد برخی خودروهای تولیدی چند دهه قبل به واسطه سودی که این‌ها از واردات قطعات می‌بردند همچنان از خط تولید خارج نشوند.به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، اخیرا یکی از روزنامه‌ها، ادعایی در مورد گروه عظام مطرح کرده است مبنی بر اینکه این گروه در تولید ۱۴ خودرو داخل کشور نقش مستقیم داشته که تقریبا ۴ مورد آن‌ها جزو خودرو‌های پرتیراژ کشور هستند.این ادعا در حالی مطرح شد که متهم ردیف اول این پرونده یعنی عباس ایروانی مدیر گروه عظام (تولید‏کننده قطعات خودرو) متهم به افساد فی‏الارض از مجاری اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور با توسل به قاچاق سازمان‏یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو به صورت عمده و کلان است.مسعود شاه‌محمدی نماینده دادستان در پرونده رسیدگی …
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ / ...
نماینده دادستان در پرونده گروه عظام:
ایروانی پول بیت المال را برای تولید داخل می‌گرفت، اما صرف واردات قطعات چینی می‌کرداخیرا یکی از روزنامه‌ها، ادعایی در مورد گروه عظام مطرح کرده است مبنی بر اینکه این گروه در تولید ۱۴ خودرو داخل کشور نقش مستقیم داشته که تقریبا ۴ مورد آن‌ها جزوخودرو‌های پر تیراژ کشور هستند. این ادعا در حالی مطرح شد که متهم ردیف اول این پرونده یعنی عباس ایروانی مدیر گروه عظام (تولید کننده قطعات خودرو) متهم به افساد فی الارض از مجاری اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور با توسل به قاچاق سازمان یافته و حرفه‌ای قطعات خودرو به صورت عمده و کلان است.مسعود شاه‌محمدی نماینده دادستان در پرونده رسیدگی به اتهامات گروه عظام، در واکنش به ادعا‌های مطرح شده در رابطه با نقش عباس ایروانی در تولید تصریح کرد: عباس ایروانی تعداد محدودی کارگاه …
حضور وزیر ارشاد در حرم شاهچراغ (ع) و شب شعر عاشورا
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / فرهنگی و هنری
حضور وزیر ارشاد در حرم شاهچراغ (ع) و شب شعر عاشورا
ایرنا - شیراز - سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارشنبه در روز نخست سفر به شیراز با تولیت آستان احمدی و محمدی (ع) دیدار کرد ، سپس به زیارت حرم احمد بن موسی شاهچراغ (ع) رفت و از روزنامه خبر جنوب بازدید کرد و پایان بخش برنامه های روز نخست وزیر فرهنگ حضور در مراسم شب شعر عاشورا در تالار حافظ شیراز بود./عکس:رضا قادری
  سید عباس صالحی  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  شب شعر  شیراز  آستان مقدس شاهچراغ
سفر وزیر  ارشاد به شیراز‎
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / عکس
سفر وزیر ارشاد به شیراز‎
ایرنا-شیراز- سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارشنبه در روز نخست سفر سه روزه به شیراز به مقام شهدا ادای احترام و در جلسه شورای فرهنگ عمومی حضور پیدا کرد.وزیر ارشاد همچنین شامگاه چهارشنبه با تولیت آستان احمدی و محمدی (ع) دیدار کرد، سپس به زیارت حرم احمد بن موسی شاهچراغ (ع) رفت، از روزنامه خبر جنوب بازدید کرد و پایان بخش برنامه های روز نخست سفرش حضور در مراسم شب شعر عاشورا در تالار حافظ شیراز بود.
  سید عباس صالحی  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  شیراز
‌درخشش عکاسان ایرانی در دو جشنواره رومانی و ترکیه
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / فرهنگی و هنری
‌درخشش عکاسان ایرانی در دو جشنواره رومانی و ترکیه
عکاسان ایرانی در دو جشنواره Varadinum رومانی و TA ترکیه که زیر نظر فیاپ برگزار می‌شود، جوایزی را کسب کردند.
  عکاسی  فیاپ  اسحاق آقایی  محمود کاملی  عباس محمدی  یونسکو
«آبخیزداریِ سازه‌ای»، عامل تخریب محیط زیست و منابع آب
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ / اجتماعی
«آبخیزداریِ سازه‌ای»، عامل تخریب محیط زیست و منابع آب
در منابعی که به موضوع آبخیزداری مربوط است، هدف از این کار به طور معمول «کنترل عملیات کشاورزی، دامپروری، ساختمان‌سازی، راه‌سازی، قطع درختان،... و توجه به وضعیت حوضه‌ی آبخیز برپایه‌ی ویژگی‌های زمین‌شناختی، خاک‌شناسی، پوشش گیاهی، اقلیم‌شناسی، هیدرولوژی،... و دادن رهنمود برای مدیریت صحیح عوامل طبیعی و زیستی به منظور جلوگیری از فرسایش خاک حوضه‌ی آبخیز» ذکر شده است. در این منابع، یکی از شرط‌های اصلی آبخیزداری، حفظ واحد هیدرولوژیکی‌ای است که آبخیز خوانده می‌شود.
  محیط زیست  دوستداران محیط زیست  عباس محمدی
محرم با کتاب| تحلیل فرازهای زندگی حضرت عباس (ع) در پرچمدار نینوا
فارس / ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ / فرهنگی و هنری
محرم با کتاب| تحلیل فرازهای زندگی حضرت عباس (ع) در پرچمدار نینوا
مرحوم محمدی اشتهاردی در کتاب «پرچمدار نینوا» به بیان و تحلیل فرازهای زندگی حضرت عباس (ع) پرداخته است و در گوشه‌گوشه کتاب با توضیحات کوتاه این اثر را از تبدیل شدن به یک کتاب تاریخی صرف رها ساخته است.
غارهای کشور نیازمند مراقبت و حفاظتِ بیشتر هستند
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ / اجتماعی
غارهای کشور نیازمند مراقبت و حفاظتِ بیشتر هستند
در بعدازظهر سیزدهم شهریور، مجله‌ فرهنگی بخارا و انجمن غار و غارشناسی ایرانیان، نشستی با عنوان «شب غارهای ایران» برگزار کردند. در اطلاعیه‌ همایش آمده بود: «این رویداد فرصتی است که برای دقایقی، به پدیده‌های کم‌تر دیده‌شده و زیرزمینی بیاندیشیم، و در مسوولیت انسانی‌مان برای حفاظت از آن‌ها تأمل کنیم.»
  محیط زیست  عباس محمدی
سگ با طبیعت چه می‌کند؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ / اجتماعی
سگ با طبیعت چه می‌کند؟
برای چندمین بار طرفداران سگ‌ها در اعتراض به کشتن تعدادی سگ، تجمع پرسروصدایی، این بار در جلوی شهرداری تهران، برپا کردند که بازتاب رسانه‌ای زیادی در داخل و خارج کشور داشت. کمیته‌ محیط زیست شورای شهر، شهردار تهران و چند تن از دیگر مدیران به همدلی با معترضان پرداختند و شماری از اعضای شورای شهر و مسوولانی از شهرداری و نیروی انتظامی در روز سی‌ام مرداد نشستی با حامیان حیوانات داشتند تا به بررسی موضوع بپردازند. فضای عمومی آن نشست در حمایت از سگ ها بود، و بیشتر سخنرانان از سگ به عنوان موجودی که حق دارد در طبیعت و شهر و روستا زندگی کند، نام بردند.
  حیوان  حفاظت از حیوانات  حیوان آزاری  عباس محمدی
کرکس؛ کوه سوخته؟!
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ / ...
کرکس؛ کوه سوخته؟!
کوه‌ها، از دیرباز به‌خاطر نقشی که در تأمین آب و تغذیه‌ی دام داشته، در ایران گرامی دانسته شده و مردم بر آن‌ها نام‌های نیک گذاشته‌اند. کرکس هم مانند بسیاری از دیگر کوه‌ها در کشور خشک ایران، منشأ برکت بوده و به نامی پرمعنا نامیده شده است.
  محیط زیست  معدن  عباس محمدی
فیلم | چرا نرگس محمدی بوی باران این قدر شبیه ستایش است؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ / فرهنگی و هنری
فیلم | چرا نرگس محمدی بوی باران این قدر شبیه ستایش است؟
یکی از انتقادها از سریال پر سر و صدای این روزهای تلویزیون یعنی بوی باران ، ماجرای کپی کاراکتر ستایش توسط نرگس محمدی است، حقیقتی که عباس نعمتی نویسنده سریال آن را به طور کامل رد نمی کند .
  عباس نعمتی  بوی باران  نرگس محمدی  سریال ستایش
یادآوری سیل‌های فروردین ۹۸ و فرصت‌طلبی ساخت‌وسازگرایان
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ / اجتماعی
یادآوری سیل‌های فروردین ۹۸ و فرصت‌طلبی ساخت‌وسازگرایان
از آن‌جا که به‌طور معمول، ما عادت داریم رخدادهای تلخ را زود فراموش کنیم، بد نیست که نگاهی دوباره بیاندازیم به سیل‌های اسفند و فروردین گذشته. موضوع به‌ویژه از این‌رو اهمیت دارد که عاشقان پروژه‌های عظیم ساخت‌وساز، سیل را دستاویز گرفتن بودجه‌های کلان سدسازی قرار داده‌اند.
  سیل  بودجه  محیط زیست  آب و هوا  عباس محمدی
همه باید پاسخگو و تحت نظارت باشیم
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ / اجتماعی
همه باید پاسخگو و تحت نظارت باشیم
بسیاری از ما تجربه مشابهی از این موضوع داریم که پدر و یا مادرمان در دوران کودکی، نوجوانی و جوانی و حتی بزرگسالی پولی به ما می‌دادند تا خرید کنیم. وقتی بر می‌گشتیم می‌پرسیدند: چه چیزی خرید کردید؟ چقدر شده بود؟ چقدر مانده؟
  بودجه  وزارت امور اقتصادی و دارایی  قوه قضاییه  عباس محمدی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ / ...
فروش 297 میلیون تومانی «قصر شیرین» در دو روز اول اکران
از چهارشنبه پیش سه فیلم به گردونه اکران سینماها اضافه شدند که بین آن‌ها «قصر شیرین» رضا میرکریمی در دو روز اول اکران بیشترین فروش را داشت.«قصر شیرین» تازه‌ترین ساخته سیدرضا میرکریمی از چهارشنبه دوم مرداد روی پرده سینماها رفت و در دو روز اول 296 میلیون و 860 هزار تومان فروخت. قصه فیلم روایتی است از زندگی جلال مرادی که طی تصادفی خانواده‌ای را به قتل می‌رساند، اما تصادف در دادگاه غیرعمد شناخته می‌شود. او پس از گذراندن دوران حبس، همسر و فرزندانش را ترک کرده و به شهر دیگری می‌رود، حالا پس از دو سال به شهرش باز می‌گردد چرا که همسرش دچار مرگ مغزی شده و او باید به وضعیت دو فرزندش سروسامانی بدهد. حامد بهداد، ژیلا شاهی، یونا تدین و نیوشا علیپور در «قصر شیرین» به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم به تازگی …
دختر بچه ۶ ساله در رودخانه آبشار «آب سفید» الیگودرز غرق شد
مهر / ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ / اجتماعی
دختر بچه ۶ ساله در رودخانه آبشار «آب سفید» الیگودرز غرق شد
الیگودرز- فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز گفت: بر اثر بی‌احتیاطی والدین، دختر بچه ۶ ساله در رودخانه آبشار «آب سفید» الیگودرز غرق شد.
  عباس محمدی  الیگودرز  فرماندهی انتظامی لرستان  غرق شدگی
علیرضا دبیر: بنا و محمدی محکم به کارشان ادامه بدهند/ استعفای 3 رئیس هیأت را پاره کردم
عصرایران / ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ / ورزشی
علیرضا دبیر: بنا و محمدی محکم به کارشان ادامه بدهند/ استعفای 3 رئیس هیأت را پاره کردم
محمد بنا و غلامرضا محمدی محکم به کارشان ادامه بدهند؛ بهتر از اینها نداریم. رسول خادم خیلی برای کشتی زحمت کشید و هیچ کس نمی‌تواند منکر شود. اگر 4 تا کشتی‌گیر بی‌نظیر در تاریخ باشند 2 نفر از آنها عباس و رسول هستند. با رسول سال‌ها در کشتی و شورا کار کردم و خیلی خوب روحیاتش را می شناسم؛ برای او احترام قائلم.
ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی؛ افتخار و مسئولیت برای ایران
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ / اجتماعی
ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی؛ افتخار و مسئولیت برای ایران
در روز چهاردهم تیرماه، در چهل‌وسومین جلسه‌ کمیته‌ی میراث جهانی یونسکو (سازمان آموزشی، علمی، فرهنگی ملل متحد) بخش‌هایی از جنگل‌های شمال در فهرست میراث‌های جهانی ثبت شد. این ثبت، تأییدی بر ارزش بی‌مانند پهنه‌هایی است که ما ایرانیان آن‌ها را با آمیزه‌ای از عشق و بی‌خیالی حفظ کرده‌ایم.
  جنگل  جنگلهای هیرکانی  عباس محمدی
برش‌هایی از فیلم سینمایی جنگ نفت‌کش‌ها
تابناک / ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ / فیلم
برش‌هایی از فیلم سینمایی جنگ نفت‌کش‌ها
فیلم سینمایی «جنگ نفت‌کش‌ها» به کارگردانی محمد بزرگ‌نیا محصول سال 1372 است. زمان جنگ ایران و عراق است و دامنه جنگ به خلیج فارس نیز کشیده شده و کشتی‌های نفت‌کش ایرانی مورد حمله دشمن قرار می‌گیرند. در این میان یک ناخدای جوان تصمیم به عبور کشتی نفت‌کش از تنگه هرمز می‌گیرد و برای این کار از ناخدایی بازنشسته ولی پرتجربه کمک می‌خواهد. ناخدای پیر در ابتدا تمایلی برای انجام این کار ندارد اما سرانجام می‌پذیرد و آنها باوجود دسیسه‌ها و حملات دشمن موفق به عبور نفت‌کش غول‌پیکر از تنگه هرمز و رساندن محموله آن به کشور هلند می‌شوند. مجید مظفری، عزت‌الله انتظامی، جمشید جهان‌زاده، فیروز بهجت محمدی و ژاله علو در این فیلم مقابل دوربین حسن قلی‌زاده و تورج منصوری بازی کردند. بابک بیات موسیقی متن این اثر را ساخت و …
چرا محیط زیست اولویت نیست؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ / اجتماعی
چرا محیط زیست اولویت نیست؟
هیچ دوره‌ای را به یاد ندارم که سازمان حفاظت محیط زیست، با چنین جدیتی آموزه‌ها و مقررات محیط زیستی را زیر پا گذاشته باشد.
  عباس محمدی  محیط زیست  سازمان محیط زیست
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ / ...
فرهاد مجیدی در آستانه سرمربیگری امید
فرهاد مجیدی گزینه اول فدراسیون فوتبال ایران برای حضور در پست سرمربیگری تیم امید ایران است.به گزارش ورزش سه پس از کش و قوس‌های فراوان و در پی اتمام کار امیدها با زلاتکو کرانچار سرمربی امیدها، حمید استیلی مدیرتیم امید مامور به انتخاب یک گزینه جدید برای بازی های مقدماتی المپیک 2020 توکیو شد که با عبور از نام های مختلف حالا فرهاد مجیدی گزینه اصلی فدراسیون برای پذیرش این پست است.از قلعه نویی تا مجیدیبعد از جدایی یا کنارگذاشتن زلاتکو کرانچار سرمربی کروات از تیم امید ، لیست اولیه گزینه های هدایت این تیم در رقابت های مقدماتی المپیک ژاپن شامل اسامی مطرحی چون یحیی گل محمدی ، امیر قلعه نویی و مهدی مهدوی کیا بود که هر کدام بنا به دلایلی سرمربیگری این تیم را نپذیرفتند. بعد از اینکه سرمربیان مطرح ایرانی حاضر …