چهارشنبه, ۱۵ مرداد, ۱۳۹۹ / 5 August, 2020
فاطمه راکعی
«شهاب الدین صدر» رییس دوره‌ای خانه احزاب ایران شد
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / شهیندخت مولاوردی / محمدمهدی مفتح / جریان اصولگرایی / حسین کمالی / فاطمه راکعی / علی صوفی / مصطفی کواکبیان / خانه احزاب ایران / محمد حسینی / حسن غفوری فرد
«شهاب الدین صدر» رییس دوره‌ای خانه احزاب ایران شد
تهران- ایرنا- رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت در دومین نشست سالیانه خانه احزاب ایران به عنوان رییس سال دوم دوره هفتم این مجموعه سیاسی انتخاب شد.
هیات رئیسه جدید خانه احزاب دوشنبه انتخاب می‌شود
۱۳۹۹/۰۲/۲۷ / شهیندخت مولاوردی / جریان اصولگرایی / دولت تدبیر و امید / اصولگرایان / فاطمه راکعی / خانه احزاب ایران
هیات رئیسه جدید خانه احزاب دوشنبه انتخاب می‌شود
تهران- ایرنا- دبیر اجرائی خانه احزاب با اعلام برگزاری انتخابات هیات رییسه جدید خانه احزاب در روز دوشنبه، گفت: با پایان یافتن دوره یکساله ریاست اصولگرایان، رییس جدید از فراکسیون مستقلین انتخاب می‌شود.
باورهای جنسیت‌زده، ترمز توسعه زنانه
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ / سازمان ملل متحد / حقوق زنان / فاطمه راکعی
باورهای جنسیت‌زده، ترمز توسعه زنانه
تهران - ایرنا - گزارش جدید سازمان ملل متحد در مورد نابرابری جنسیتی در جهان نشان می‌دهد که نزدیک به ۹۰ درصد مردان و زنان باورهای جنسیت زده علیه زنان دارند؛ کلیشه‌ها و باورهای قالبی که می‌توان آنها عامل بازدارنده‌ای قوی، در مسیر زنان برای دستیابی به جایگاه اجتماعی قلمداد کرد.
هم‌اندیشی جایگاه مطالعات قرآنی در اعتلای علوم انسانی(2)
۱۳۹۸/۱۲/۱۱ / بنیاد دانشنامه نگاری ایران
هم‌اندیشی جایگاه مطالعات قرآنی در اعتلای علوم انسانی(2)
در این نشست که به همت «پژوهشکده مطالعات قرآنی» با همکاری «پژوهشکده دانشنامه‌نگاری» در پژوهشگاه علوم‌انسانی و مطالعات‌فرهنگی برگزار شد، در پانل دوم با عنوان «مطالعات قرآنی، زن و مسئولیت اجتماعی» دکتر فروغ پارسا، دکتر شهریار نیازی و دکتر فاطمه راکعی به بررسی نقش آموزه‌های قرآنی در جنبش‌های اجتماعی زنان مسلمان پرداختند و با توجه به آیات قرآن و وقایع تاریخ اسلام بر عدم منافات این آموزه‌ها با فعالیت و مسئولیت اجتماعی زنان تاکید کردند.
«جمعیت زنان مسلمان نواندیش»؛ کامیابی در مجلس دهم و ابهام برای انتخابات یازدهم
۱۳۹۸/۱۱/۲۴ / جمعیت زنان مسلمان نواندیش / مجلس یازدهم / فریده اولاد قباد / انتخابات مجلس شورای اسلامی / فاطمه راکعی / شوراى عالى سیاست گذارى جبهه اصلاح طلبان
«جمعیت زنان مسلمان نواندیش»؛ کامیابی در مجلس دهم و ابهام برای انتخابات یازدهم
تهران- ایرنا- جمعیت زنان مسلمان نواندیش در سال ۸۶ به همت تعدادی از زنان اصلاح‌طلب تاسیس‌شد. هماهنگی با رویکردهای کلی اصلاحات و تلاش برای تبیین نگاه‌های نو و اصلاح‌طلبانه به مسائل زنان از رویکردهای اصلی این جمعیت است.
فاطمه راکعی: دیدگاه‌هایی خلاف نظر امام(ره) جامعه زنان را تهدید می‌کند
۱۳۹۸/۱۱/۱۷ / پیروزی انقلاب اسلامی ایران / اعظم طالقانی / فاطمه راکعی
فاطمه راکعی: دیدگاه‌هایی خلاف نظر امام(ره) جامعه زنان را تهدید می‌کند
تهران - ایرنا - نماینده مجلس شورای اسلامی و فعال سیاسی اصلاح‌طلب ضمن تاکید بر نقش انکار ناپذیر و پررنگ زنان در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دیدگاه‌هایی خلاف نظر امام (ره) و انقلاب، جامعه زنان را تهدید می‌کند.
رد صلاحیت‌ها و واکنش‌ها
۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / شورای نگهبان / انتخابات مجلس شورای اسلامی / فاطمه راکعی / سرمایه اجتماعی / چالش بر سر نظارت / گام سوم برای مجلس یازدهم
رد صلاحیت‌ها و واکنش‌ها
استانها- ایرنا- این روزها رد صلاحیت برخی شخصیت ها و چهره های سیاسی دارای اقبال عمومی و سیاسی توسط شورای نگهبان واکنش هایی را در شبکه های اجتماعی ، فضای مجازی ،رسانه ها و محافل سیاسی و اجتماعی بدنبال داشته و به دغدغه ای برای جناح ها و گروه ها تبدیل شده است .
فاطمه راکعی: شاید اصلاح طلبان لیست ندهند/ انتخابات را تحریم نخواهیم کرد
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / اصلاح طلبان / انتخابات مجلس / پیش بینی از آرایش نیروهای سیاسی / فاطمه راکعی
فاطمه راکعی: شاید اصلاح طلبان لیست ندهند/ انتخابات را تحریم نخواهیم کرد
شفقنا آینده- فاطمه راکعی، فعال اصلاح طلب می گوید: در این کشور باید همه باشند و گروههای مختلف کاندیدای مورد اعتماد خود را معرفی کنند.اگر شورای نگهبان نظر هیات نظارت را تایید کند ما عملا لیستی نخواهیم داشت. ما از قبل در شورای عالی موضع خود را اعلام کرده ایم و گفته شده است نظر ما بر شرکت در انتخابات […]
تودهنی اول به انصرافی‌های جشنواره فجر/ نگرانی اصلاح‌طلبان از حساس شدن نظام به
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / اصلاح طلبان / تحریم خاموش انتخابات / انتخابات مجلس یازدهم / تایید صلاحیت / هواپیمای اوکراینی / شاعران / سلبریتی / جشنواره شعر فجر / جشنواره فیلم فجر / وبلاگ مشرق
تودهنی اول به انصرافی‌های جشنواره فجر/ نگرانی اصلاح‌طلبان از حساس شدن نظام به "تحریم خاموش انتخابات"
طراح مجلس رقص در شهرداری تهران به ردّ صلاحیت خود از سوی شورای نگهبان اعتراض کرد و فعالیت‌هایش را اقدامی در راه اعتلای فرهنگ کشور خواند!
۱۳۹۸/۱۱/۰۱
تصمیم گرفته‌اند ما را در عمل انجام شده قرار دهند
عضو هیئت رئیسه‌ شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان با اشاره به ردصلاحیت تعداد قابل توجهی از اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس گفت: ظاهرا طیف رادیکال جریان رقیب تصمیم گرفته ما را در عمل انجام شده قرار دهد.به گزارش ایلنا، فاطمه راکعی دبیرکل جمعیت زنان مسلمان نواندیش درخصوص واکنش اصلاح‌طلبان نسبت به ردصلاحیت‌ها و مطرح شدن مسئله مذاکره با شورای نگهبان گفت: من در جریان اینکه رایزنی‌هایی در این خصوص در حال انجام است یا خیر، نیستم. اما موضع ما همان موضع شورایعالی سیاستگذاری است. در عین حال، باتوجه به رد صلاحیت‌های گسترده‌ای که صورت گرفته، اگر این رویه تغییر نکند اصلاح‌طلبان در بسیاری از شهرها و حوزه‌های انتخابیه در عمل گزینه‌ای ندارند که بتوانند لیست انتخاباتی ارائه دهند و این با تاکیداتی که رهبری درخصوص …
تصمیم گرفته‌اند ما را در عمل انجام شده قرار دهند/ کدخدایی و رحمانی‌فضلی با برگزاری نشستی پاسخگوی دبیران کل احزاب باشند/ اصلاحات هرگز بازگشت‌پذیر نیست
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / شورای نگهبان / فاطمه راکعی / انتخابات مجلس 98 / شورای عالی اصلاح طلبان / ردصلاحیت ها
تصمیم گرفته‌اند ما را در عمل انجام شده قرار دهند/ کدخدایی و رحمانی‌فضلی با برگزاری نشستی پاسخگوی دبیران کل احزاب باشند/ اصلاحات هرگز بازگشت‌پذیر نیست
ایلنا: عضو هیئت رئیسه‌ی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با اشاره به ردصلاحیت تعداد قابل توجهی از اصلاح‌طلبان در انتخابات…
شهادت سردار سلیمانی، حماسه یک­پارچگی ملت را به رخ دشمنان کشید
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / فاطمه راکعی / قاسم سلیمانی
شهادت سردار سلیمانی، حماسه یک­پارچگی ملت را به رخ دشمنان کشید
تهران- ایرنا- شاعر معاصر و عضو شورای سیاست­گذاری اصلاح­ طلبان گفت: بعد از وقایع ناگوار دی ماه، خون به ناحق ریخته­ شهید بزرگوار سردار قاسم سلیمانی که همه نام او را به مبارزه علیه داعش می‌شناسیم، هم­صدایی و هم­دلی ملت بزرگمان را یک بار دیگر در برابر دشمنان به نمایش گذاشت.
گام بلند زنان برای فتح کرسی‌های نمایندگی
۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / مجلس شورای اسلامی / نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی / فاطمه راکعی / مجلس خبرگان رهبری
گام بلند زنان برای فتح کرسی‌های نمایندگی
تهران - ایرنا - انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری قرار است رنگ وبوی تازه‌ای به خود بگیرد زیرا زنان به عنوان نیمی از جمعیت ایران برای ورود به این عرصه، خود را مهیای رقابت کرده‌اند.
کف حضور زنان در مجلس باید ۳۰ درصد باشد/  باید به مردم گفته شود اگر به میدان نیایید دیگران خواهند آمد
۱۳۹۸/۱۰/۰۶ / انتخابات / فاطمه راکعی / شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان
کف حضور زنان در مجلس باید ۳۰ درصد باشد/ باید به مردم گفته شود اگر به میدان نیایید دیگران خواهند آمد
یک عضو شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: من شخصا بنا نداشتم که در انتخابات حضور پیدا کنم و خسته از کش و قوس‌های سیاسی بودم اما احساس وظیفه کردم، زیرا معتقدیم این ملت مظلوم و بی‌پناه هیچ گزینه دیگری ندارند و برای اصلاحات هیچ آلترناتیوی وجود ندارد. باید به مردم گفته شود اگر به میدان نیایید دیگران خواهند آمد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۲ / شهیندخت مولاوردی / محسن آرمین / مصطفی تاجزاده / شورای نگهبان / سامانه سرا / محمدرضا عارف / حزب اتحاد ملت ایران اسلامی / فاطمه راکعی / شوراى عالى سیاست گذارى جبهه اصلاح طلبان
حضورکم‌رنگ ژنرال‌های اصلاح‌طلب در انتخابات مجلس
تهران-ایرنا- حضور کم‌رمق اصلاح‌طلبان دررقابت‌های انتخابات مجلس یازدهم هم بر ابهام ترکیب مجلس آینده می‌افزاید و هم ضرورت بررسی عوامل بسته بودن دست اصلاح‌طلبان در پای نهادن به میدان رقابت‌های انتخابات را پررنگ می‌کند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / شهیندخت مولاوردی / قانون اساسی / آذر منصوری / اصلاح طلبان / ژاله فرامرزیان / فاطمه راکعی
ضرورت تشکیل مجلسی در تراز قانون اساسی، کارآمد و مقتدر تاکید شد
تهران-ایرنا- ائتلاف احزاب زنان اصلاح طلب (صدف) در پنجمین جلسه این ائتلاف بر ضرورت تشکیل مجلسی در تراز قانون اساسی، کارآمد، مفتدر و الزامات حق تعیین سرنوشت با انتخاب نمایندگانی شایسته تاکید کرد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / اصولگرایان / فساد اقتصادی / انتخابات مجلس شورای اسلامی / اصلاح طلبان / فاطمه راکعی
مهم‌ترین محور تارنماهای خبری/ نوزدهم آذر ۱۳۹۸
تهران- ایرنا- «احتمال ارائه لیست های متعدد اصولگرایان در انتخابات، چرا مردم به معافیت مالیاتی هنرمندان حساس شدند؟، "ژن‌های خوب" به مجلس می‌روند؟ و شرایط جدید استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال» از جمله مهم‌ترین عناوین گزارش های رصد شده از تارنماهای خبری داخلی، در طول ۲۴ ساعت گذشته است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹
رمزگشایی فاطمه راکعی از دلیل انصراف عارف | خاتمی در مورد حضور زنان اصلاح طلب چه گفت؟
فاطمه راکعی معتقد است اصلاح‌طلبان باید در صحنه انتخابات حضور داشته باشند تا اینکه قانون بالاخره حرف اول را در کشور بزند و احترام به حقوق شهروندی در جامعه عملی شود.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / رویداد24 / انتخبات مجلس یازدهم / انتخابات مجلس / فاطمه راکعی
اصلاح طلبان راهی جز حضور در انتخابات ندارند/ با حامیان دولت ائتلاف نمی‌کنیم
فاطمه راکعی معتقد است اصلاح‌طلبان باید در صحنه انتخابات مجلس یازدهم حضور داشته باشند تا اینکه قانون بالاخره حرف اول را در کشور بزند و احترام به حقوق شهروندی در جامعه عملی شود.
۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان / دموکراسی / انتخابات مجلس شورای اسلامی / فاطمه راکعی
راکعی: تلاش می‌کنیم اصلاحات محقق شود
تهران - ایرنا - نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: به قول برخی بزرگان اصلاح طلب ما آنقدر از کانال‌های قانونی فشار می آوریم تا اصلاحات محقق شود. ما به جز ابزارهای قانونی سلاح دیگری برای مبارزه نداریم.
۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / فاطمه راکعی / شهیندخت مولاوردی
راکعی برای ثبت نام در انتخابات مجلس به وزارت کشور مراجعه کرد
ایلنا: دبیرکل مجمع زنان مسلمان نواندیش برای شرکت در انتخابات مجلس در وزارت کشور حاضر شد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۶
جای خالی زنان در هیات رییسه مجلس/ آیا تفسیر رجل سیاسی به ریاست مجلس هم سرایت کرده است؟
شهیندخت ملاوردی، زهرا شجاعی ، وحید دستجردی، آذر منصوری و زهره الهیان،سهیلا جلودار زاده ، الهه کولایی، فاطمه راکعی از جمله زنانی هستند که تجربه حضور در عرصه قدرت را دارند و با حضور خود می‌توانند در مجلس تاثیرگذار باشند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۳ / شهیندخت مولاوردی / جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان / مصطفی تاجزاده / جمعیت زنان مسلمان نواندیش / انتخابات مجلس شورای اسلامی / اصلاح طلبان / فاطمه راکعی / اعظم طالقانی / خانه احزاب ایران / شوراى عالى سیاست گذارى جبهه اصلاح طلبان
تاج زاده: سیاست ورزی نیابتی جواب نمی دهد
تهران- ایرنا- فعال اصلاح طلب با تاکید براینکه سیاست ورزی نیابتی جواب نمی دهد، خاطرنشان کرد: واقع بینانه‌ترین تصمیمی که اصلاح طلبان می توانند بگیرند این است که متناسب با تعداد افرادی که تصور می‌شود قدرت تاثیرگذاری دارند مسئولیت بپذیرند در این صورت ممکن است تعداد نمایندگان این جریان پایین بیاید، اما تاثیرگذاری‌شان بالا خواهد بود.
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / سید حسن حسینی / حسین‌ آهی / دانشگاه تهران / قیصر امین پور / عبدالجبار کاکایی / ساعد باقری / تهران / سیدحسن حسینی / فاطمه راکعی
قیصر امین‌پور، حقیقت را در شعر یافته بود
تهران- ایرنا- استاد دانشگاه تهران در بزرگداشت قصیر امین‌پور گفت: او حقیقت را طلب می‌کرد و دست از جست‌وجو برنمی‌داشت و حقیقت را در شعر یافته بود.
۱۳۹۸-۰۸-۱۸ / شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان / فاطمه راکعی
شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح­‌طلبان دموکراتیک است و نباید آن را زیر سوال برد
فاطمه راکعی دبیرکل جمعیت زنان مسلمان نواندیش می‌گوید: هنوز مشخص نیست طرح رأی‌سنجی اصلاح­‌طلبان قبل از تأیید نامزدهای شورای نگهبان فعال خواهد شد و یا بعد از آن و همچنین مسئولیت بستن لیست‌­های انتخاباتی در نهایت برعهده شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح­‌طلبان است که آنها نیز این موضوع را به نظرخواهی از بدنه اصلاح­‌طلبان واگذار کرده‌اند.
۱۳۹۸/۰۸/۰۹ / فراکسیون امید / سید عبدالواحد موسوی لاری / اصلاح طلبان / فاطمه راکعی / مجمع روحانیون مبارز
موسوی لاری: به دنبال کاندیدای اجاره‌ای نخواهیم رفت
تهران-ایرنا- نایب رئیس شورایعالی اصلاح‌طلبان با تاکید بر این که به دنبال کاندیدای اجاره‌ای نخواهیم رفت گفت: در جایی که کاندیدا نداریم فردی را معرفی نمی‌کنیم.
۱۳۹۸-۰۸-۰۴
برخی افراد و گروه‌های بازدارنده اجازه همه‌پرسی نمی‌دهند
دبیرکل جمعیت زنان مسلمان نواندیش می‌گوید: مردم خواستار رفع حصر هستند و با زندانی شدن چهره‌های سیاسی و برخوردهای امنیتی با مسائل فرهنگی و سیاسی مخالف هستند. فاطمه راکعی در گفت‌وگو با همدلی می‌گوید: «اگر همان‌طور که حضرت امام (ره) مطرح کرده بودند، جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم، نه یک کلمه بیشتر و این که میزان رای ملت است و بر این مبنا می‌شد، خیلی از چالش‌های ما حل می‌شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / شهربانو امانی / فاطمه راکعی / سهیل محمودی / حجت نظری / حسن خلیل آبادی / حافظ شیرازی / شهرداری منطقه 10
برگزاری آئین افتتاح انجمن ادبی هفت چنار در شهرداری منطقه ۱۰ تهران
به مناسبت بزرگداشت روز حافظ، انجمن ادبی هفت چنار با حضور مدیران ارشد شهری، اساتید، شاعران، غزل سرایان معاصر و جمعی از علاقه مندان در موزه فرهنگی و هنری هفت چنار افتتاح شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۲ / حقوق زنان / جمعیت زنان مسلمان نواندیش / انتخابات مجلس شورای اسلامی / فاطمه راکعی / اصلاح طلبان / بانوان
سهم ۳۰ درصدی زنان از مناصب مدیریتی به‌ آسانی به دست نمی‌آید
شیراز- ایرنا- دبیرکل جمعیت زنان مسلمان نواندیش و نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: زنان باید بدانند که کسی برای دادن ۳۰درصد سهم‌شان در مناصب اصلی کشور فرش قرمز پهن نکرده، بلکه خودشان باید برای انتخاب‌شدن تلاش کنند و به این موضوع اهمیت دهند.
۱۳۹۸/۰۶/۲۶
ما را بر این گیاه ضعیف، این گمان نبود
مرتضی کاردر - روزنامه‌نگار: دفتر شعر جوان یکی از انجمن‌های قدیمی شعر در ایران است که در سال‌های پایانی دهه۶۰ به همت قیصر امین‌پور، سیدحسن حسینی، ساعد باقری، محمدرضا عبدالملکیان، بیوک ملکی، سهیل محمودی، فاطمه راکعی و محمدرضا محمدی نیکو شکل گرفت و تا امروز به فعالیت خود ادامه داده است.
۱۳۹۸/۰۶/۱۱ / مجلس شورای اسلامی / شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان / جبهه هماهنگی اصلاحات / آذر منصوری / فاطمه راکعی / اصلاح طلبان / مصطفی کواکبیان / جبهه اصلاح طلبان ایران اسلامی
رئیس و اعضای کمیته های شورای هماهنگی جبهه اصلاحات انتخاب شدند
تهران- ایرنا- فعال اصلاح طلب با اعلام اسامی رئیس و اعضای کمیته های سیاسی و استانی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: دو نهاد شورای هماهنگی و جبهه اصلاح طلبان ایران اسلامی می توانند تمامی افراد حقوقی و حقیقی اصلاح طلب با تعاریف مشخص را زیر چتر خود جمع کند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۴ / علی لاریجانی / غلامرضا مصباحی مقدم / سعید جلیلی / محمدرضا عارف / علی لاریجانی / انتخابات مجلس شورای اسلامی / فاطمه راکعی / اشرف بروجردی / غلامعلی حداد عادل / اصلاح طلبان
استراتژی حضور اصلاح طلبان، ریشه یابی شکست اصولگرایان
تهران-ایرنا- تحرکات انتخاباتی دو جریان سیاسی رقیب رفته رفته جدی‌تر می‌شود. اصولگرایان به بررسی ریشه‌های ناکامی خود می پردازند و اصلاح طلبان هم در پی استراتژی‌های انتخاباتی مناسب هستند این میان دوگانه سازی‌های انتخاباتی و برداشت‌های سلیقه ای از گفت وگوها سوژه داغ رسانه‌ای می‌شود.
۱۳۹۸/۰۵/۱۷ / غلامرضا انصاری / عباس علی کدخدائی / غلامعلی حداد عادل / سهیلا جلودارزاده / تهران / شورای نگهبان / شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان / محمود احمدی نژاد / فاطمه راکعی / اصلاح طلبان
اصولگرایان وحدت می‌خواهند و اصلاح‌طلبان تعامل
تهران- ایرنا- خبر دیدار و احتمال ائتلاف شهردار پیشین و رئیس جمهوری سابق از یک سو و ابهامات ناتمام در ترکیب شورای وحدت از سوی دیگر سوژه داغ انتخاباتی اصولگرایان بود و تعامل با نهادهای ناظر و مجری انتخابات هم موضوع مورد توجه در اردوگاه اصلاحات. ظهور و حضور جریان سوم هم در برخی اظهارات چهره‌های سیاسی مورد توجه قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۵/۱۵ / معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده / آذر منصوری / فاطمه راکعی / وزارت آموزش و پرورش / خشونت علیه زنان
انتخاب وزیر زن باعث انسجام و امید اجتماعی می‌شود
تهران - ایرنا -فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان این که مطالبه انتصاب وزیر زن به قبل از روی کار آمدن دولت اول روحانی باز می گردد، گفت: در شرایط حساس امروز کشور توجه به این مطالبه باعث انسجام و امید اجتماعی خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
دغدغه آئینه‌وند، اتصال به ریشه و انطباق با زمان است
چهارمین سالگرد درگذشت زنده‌یاد صادق آئینه ‌وند، رئیس سابق پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی استاد تاریخ اسلام و عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس از سوی بنیاد آئینه ‌وند و در سالن فرهنگ سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد؛ در این مراسم محمد سروش محلاتی، اشرف بروجردی، عبدالله ناصری، عباس برومند اعلم سخنرانی کردند؛ فاطمه راکعی و سهیل محمودی شعر خواندند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
گزارشی از چهارمین سالگرد درگذشت زنده‌یاد صادق آئینه‌وند؛ سروش محلاتی: آئینه وند نیاز ضروری ریشه مسایل را علوم و تجارب جدید بشری می دانست
شفقنا- چهارمین سالگرد درگذشت زنده‌یاد دکتر صادق آئینه‌وند، رئیس سابق پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی استاد تاریخ اسلام و عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس از سوی بنیاد آئینه‌وند و در سالن فرهنگ سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد؛ در این مراسم محمد سروش محلاتی، اشرف بروجردی، عبدالله ناصری، عباس برومند اعلم سخنرانی کردند؛ فاطمه راکعی و سهیل […]
۱۳۹۸/۰۱/۲۳
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تروریستی‌خواندن سپاه را محکوم کرد
شفقنا- اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تاکید کردند: سپاه بخشی از نیروهای مسلح رسمی نظام جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه اقدام تهدید کننده علیه آن اقدامی خلاف عرف بین المللی و طبعا نزد افکار عمومی جهان نیز محکوم است. به گزارش فارس، اولین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به ریاست فاطمه راکعی رئیس دوره‌ای این شورا در سال ۹۸ […]
۱۳۹۷/۱۲/۰۸
سرپرست اداره کل امور بانوان شهرداری تهران منصوب شد
ایلنا: با حکم محمدرضا جوادی یگانه، زهرا بهروز آذر جایگزین فاطمه راکعی در اداره کل امور بانوان شهرداری تهران شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •