یکشنبه, ۲۹ دی, ۱۳۹۸ / 19 January, 2020
کیم کارداشیان
روزنامه آفتاب یزد / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / ...
امکانات عجیب و غریب خانه‌ سلبریتی‌ها
یکی از چیز‌هایی که سلبریتی‌های ثروتمند هالیوودی پول زیادی را صرف آن می‌کنند خانه‌ها و عمارت‌های مجلل و گران‌قیمت است. گرچه بسیاری از این خانه‌ها بعد‌ها فروخته می‌شوند، اما این سلبریتی‌ها سلیقه و علائق خود را در طراحی این خانه‌ها لحاظ می‌کنند. نتیجه‌ کار، خانه‌هایی است بسیار گران قیمت که از امکانات و ویژگی‌های خاص و حتی گاهی عجیب و غریبی برخوردارند. مثلا آپارتمان نیویورک نیکول کیدمن آسانسور حمل خودرو دارد که ماشین‌های خانم و آقای سلبریتی را از خیابان مستقیماً به جلوی در آپارتمان‌شان می‌رساند یا خانه کالیفرنیای کیم کارداشیان به روشویی‌های عجیب و غریبش معروف است.خانه‌ اصلی اپرا در شهر مونتسیتوی کالیفرنیا است که یک چایخانه‌ اختصاصی دارد. عمارت ۱۲۷میلیون دلاری بیل‌گیتس نیز یک اتاق ترامپولین دارد. …
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / عکس
(تصاویر) ظاهر متفاوت همسر کیم کارداشیان
رپر 42 ساله و همسر کیم کارداشیان برای کار جدید خود در میامی با ظاهری عجیب و منحصربفرد دیده شد.
  کانیه وست  کیم کارداشیان  رپر آمریکایی
ترامپ عاشق کیم کارداشیان شد؟!
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ / کاریکاتور / طنز
ترامپ عاشق کیم کارداشیان شد؟!
اظهار نظر ترامپ درباره اینکه من و کیم عاشق هم شدیم، سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در صفحه اینستاگرامی نشریه طنز و کارتون خط خطی شد.
  دونالد ترامپ  کیم جونگ اون  کاریکاتور
روزنامه همدلی / ۱۳۹۸-۰۷-۰۷ / اجتماعی
گیلتی پلرژی به نام تتلو؛ چرا تتلیتی‌ها برای امیرشان هر کاری انجام می‌دهند؟
تتلو همچنان رگ خواب «ارتش تتلیتی» را در دست دارد. چند روزِ پیش همین تتلیتی‌ها بیش از ۱۶میلیون کامنت پای یک پست اینستاگرامی تتلو ثبت کردند. چیزی بیش از دو برابر رکورد پیشین که متعلق به کیم کارداشیان بود. البته این که چیزی نیست! تتلو الگوی تمام‌عیار هوادارانش به‌شمار می‌رود. تتلیتی‌ها هم برای امیرشان هر کاری انجام می‌دهند.