جمعه, ۲ اسفند, ۱۳۹۸ / 21 February, 2020
اشتغالزایی آمریکا
ترامپ: از فریبکاری تازه اوباما خبر دارید؟
خبرآنلاین / ۲ روز قبل / بین‌المللی
ترامپ: از فریبکاری تازه اوباما خبر دارید؟
دونالد ترامپ به باراک اوباما به سبب نسبت دادن روند شکوفایی اقتصادی و اشتغالزایی در آمریکا در سالهای اخیر و حتی در دولت فعلی به خودش و قوانینی که در زمان ریاست جمهوری خود وضع کرد، حمله کرد.
  ایالات متحده آمریکا  دونالد ترامپ  باراک اوباما
چین در ۱۰ ماه حدود ۱۲ میلیون شغل ایجاد کرد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / اقتصادی
چین در ۱۰ ماه حدود ۱۲ میلیون شغل ایجاد کرد
پکن- ایرنا- آمارها نشان می دهد چین علیرغم نبرد سخت تجاری با آمریکا بر سر تعرفه ها، دو ماه زودتر از موعد به اهداف اشتغالزایی امسال رسیده است و در ۱۰ ماهه اول سال ۲۰۱۹ میلادی، ۱۱ میلیون و ۹۳۰ هزار شغل ایجاد کرده است.
  چین  اشتغال زایی  رشد اقتصادی
چوپان ۲۶ ساله‌ای که مدیرعامل هلدینگ شد/از بلال‌فروشی تا اشتغالزایی برای هزار نفر
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / اقتصادی
چوپان ۲۶ ساله‌ای که مدیرعامل هلدینگ شد/از بلال‌فروشی تا اشتغالزایی برای هزار نفر
حسین امیرپور جوان ۲۶ ساله ای است که با ایده «کشاورزی در گلدان» توانسته از چوپانی و بلال فروشی به مدیرعاملی یک هلدینگ بزرگ کشاورزی با بیش از هزار نفر اشتغالزایی برسد و از دانشگاه هاروارد آمریکا لیسانس افتخاری بگیرد.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ / ...
جهانگیری: اشتغال‌زایی، کارنامه درخشانی در مقابله با تحریم‌هاست
معاون اول رییس‌جمهور با اشاره به گزارش عملکرد مثبت ایجاد اشتغال در فصل بهار و تابستان، گفت: اگر رویه مثبت اشتغالزایی در شش ماهه دوم سال نیز استمرار پیدا کند، اشتغالزایی در سال ۹۸ به منزله کارنامه درخشانی در مقابله با فشار‌ها و تحریم‌های ظالمانه آمریکا خواهد بود.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / ...
کروز با قدرت به داخلی‌سازی قطعات ادامه می‌دهد
با روند اعلام و اعمال تحریم‌های ایالت متحده آمریکا علیه صنایع کشور از جمله خودروسازی که به واسطه آن قطع همکاری شرکت‌های تابعه صورت گرفت، این صنعت بزرگ عصر جدید پر از دشواری و چالش را شروع کرد ولی در این حین برخی این فشار اقتصادی را برای خود مغتنم دانسته و آن را به یک فرصت تبدیل کرده‌اند.شرکت صنایع تولیدی کروز به ‌عنوان بزرگ‌ترین قطعه‌ساز کشور توانست با بهره‌گیری از تجارب حاصل از اقدامات بکار گرفته شده در روند اعمال تحریم‌های بین‌المللی و به دنبال آن ایجاد مشکلات متعدد که در مسیر تهیه مواد اولیه، قطع همکاری بسیاری از شرکت‌های خارجی و... توانست با همت متخصصان جوان ایرانی و با تکیه بر علم و فناوری آنها فرصت داخلی‌سازی قطعات پیشرفته خودرو را برای خود ایجاد و به پیشبرد نهضت داخلی‌سازی کمک کند. با …
روند اشتغال زایی آمریکا کند شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ / اقتصادی
روند اشتغال زایی آمریکا کند شد
روند اشتغال زایی در آمریکا در مقایسه با ماه قبل کاهش یافت.
  اشتغالزایی آمریکا
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ / اقتصادی
روند مثبت بورس های اروپایی
شفقنا اقتصادی_ پس از آن که اشتغالزایی ضعیف ماه “می” امیدها را برای کاهش نرخ بهره آمریکا افزایش داد، بورس‌های اروپایی سبزپوش شدند. به گزارش شفقنا اقتصادی، بانک‌های مرکزی اروپا و آمریکا به دلیل کاهش رشد اقتصادی جهان رویکرد محتاطانه‌تری در پیش گرفته‌اند و این رویکرد با استقبال بازارهای بورس مواجه شده است. در آخرین […]
سبزپوشی بورس‌های اروپایی درپی کاهش اشتغالزایی آمریکا
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ / اقتصادی
سبزپوشی بورس‌های اروپایی درپی کاهش اشتغالزایی آمریکا
پس از آن که اشتغالزایی ضعیف ماه "می" امیدها را برای کاهش نرخ بهره آمریکا افزایش داد، بورس‌های اروپایی سبزپوش شدند.
  بورس های اروپائی  مکزیک