یکشنبه, ۲۹ دی, ۱۳۹۸ / 19 January, 2020
برج میلاد
روزنامه شهروند / ۲۳ ساعت قبل / ...
مرگ اعلام‌نشده یک ببر
 [‌مهتاب جودکی] یکی از سه ببر باغ وحش صفادشت تلف شده است، این‌بار هم در بی‌خبری اداره محیط زیست. در خبرها به نقل از منبعی آگاه گفته‌اند این حیوان، «ناگهانی» و «به طرزی مشکوک مرده شده است». اکنون در اینستاگرام باغ وحش هم کاربران این سوال را پای عکسی از دو ببر می‌پرسند: «ببر سوم چه شد؟» صفادشت همان مجموعه‌ای است که اردیبهشت‌ماه امسال یکی از سه زرافه‌ای که با تبلیغات بسیار از آفریقا وارد کرده بودند، در آن تلف شد و صاحبان مجموعه تصمیم گرفتند درباره این ماجرا سکوت کنند. ببری که به‌تازگی مرده، چند ماه پیش از باغ وحش مشهد خریداری شد و آنجا در نبود فضای کافی، با یک «تایگون» هم‌قفس بود. در خبرها گفته …
بیش از 800مدرسه در خطر هستند
روزنامه همشهری / ۲۳ ساعت قبل / ...
بیش از 800مدرسه در خطر هستند
محمد سرابی _ خبر‌نگار 827مدرسه از 4هزار مدرسه شهر تهران در وضعیت قرمز ایمنی قرار دارند؛ به این معنی که سازه‌ آنها درصورت بروز حادثه آسیب زیادی خواهد دید. با وجود اینکه شرایط ایمنی شهر تهران چندان نامناسب نیست اما مدارس این شهر حتی از مدارس شهر‌های کوچک اطراف آن نیز بیشتر در معرض خطر قرار دارند. شهردار تهران در همایش «گام دوم طرح مدرسه آماده» که با حضور 1500تن از مدیران مدارس در برج میلاد برگزار شد، با بیان آمار ایمنی مدارس موجود در شهر اظهار کرد: گزارشی که از این طرح به من دادند نشان می‌دهد …
ایمنی ۸۲۷ مدرسه دروضعیت قرمز/ تاکید بر تقویت آموزش  آمادگی در برابر زلزله
مهر / ۳۳ ساعت قبل / اجتماعی
ایمنی ۸۲۷ مدرسه دروضعیت قرمز/ تاکید بر تقویت آموزش آمادگی در برابر زلزله
شهردار تهران در همایش گام دوم طرح مدرسه آماده که در برج میلاد برگزار شد، بر ضرورت تقویت آموزش آمادگی در برابر حوادث در مدارس تاکید کرد و گفت: ۸۲۷ مدرسه وضعیت ایمنی شان در وضعیت قرمز است.
  پیروز حناچی  شهردار تهران  مقررات ایمنی
رویداد 24 / ۳۳ ساعت قبل / اقتصادی
فولاد مبارکه، پیشتاز بومی‌سازی صنعت فولاد کشور است
در پی برگزاری موفقیت‌آمیز نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران که در دی‌ماه سال گذشته برگزار شد و آغازگر موج فراگیر بومی‌سازی و حمایت از تأمین داخلی بود، به درخواست تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان زنجیرۀ فولاد، دومین دورۀ این رویداد تخصصی و منحصربه‌فرد ملی به همت شرکت فولاد مبارکه، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و با مشارکت سایر شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی و تأمین‌کنندگان مطرح داخلی و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایمیدرو، اتاق‌های بازرگانی ایران و تهران و تشکل‌های زنجیرۀ فولاد، از ۲۳ تا ۲۶ دی‌ماه سال جاری به مدت چهار روز در برج میلاد تهران برگزار شد.
  فولاد مبارکه  فولاد مبارکه اصفهان  تحریم فولاد  حمیدرضا عظیمیان
اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران برگزار شد
ایلنا / ۳ روز قبل / اقتصادی
اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران برگزار شد
ایلنا: مراسم اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه فولاد ایران در سالن همایش‌های سعدی برج میلاد برگزار شد.
  فولاد ایران  فولاد خراسان  جشنواره فولاد
فرزاد فرخ عواید کنسرتش را به سیل‌زدگان سیستان اختصاص داد
تسنیم / ۴ روز قبل / فرهنگی و هنری
فرزاد فرخ عواید کنسرتش را به سیل‌زدگان سیستان اختصاص داد
شب گذشته فرزاد فرخ اعلام کرد که عواید برگزاری کنسرتش در برج میلاد را به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان تقدیم می‌کند.
تفاهمنامه احداث خط بومی یک میلیون تُنی گل‌گهر سیرجان منعقد شد
ایرنا / ۵ روز قبل / اقتصادی
تفاهمنامه احداث خط بومی یک میلیون تُنی گل‌گهر سیرجان منعقد شد
کرمان - ایرنا - تفاهمنامه راه‌اندازی خط یک میلیون تنی بازیابی کنستانتره از باطله خطوط تولید شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر سیرجان به طور بومی بین شرکت‌های گل‌گهر، گهرروش سیرجان و روناک همزمان با برگزاری دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد در محل برج میلاد تهران، به امضا رسید.
  صنعت و معدن  کرمان  سیرجان  برج میلاد تهران
فرهنگ داخلی‌سازی محصولات در صنعت فولاد شکل گرفته است
ارانیکو / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / اقتصادی
فرهنگ داخلی‌سازی محصولات در صنعت فولاد شکل گرفته است
دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری صبح امروز در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
زمان دقیق مرگ «آلفا» در برج میلاد اعلام شد
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / اجتماعی
زمان دقیق مرگ «آلفا» در برج میلاد اعلام شد
در روزهای ابتدایی دی یکی از دلفین‌های برج میلاد تلف شد. برخی علت مرگ را نارسایی قلبی عنوان کرده اما محیط زیست هنوز این موضوع را تایید و ردنکرده است.
  اخبار حوادث  دلفین  برج میلاد  شورای شهر تهران  شهرداری  سازمان محیط زیست  شهرداری تهران  سازمان حفاظت محیط زیست  شورای شهر
شهرداری از جزییات مرگ حیوانات در دلفیناریوم برج میلاد گزارش داد
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / اجتماعی
شهرداری از جزییات مرگ حیوانات در دلفیناریوم برج میلاد گزارش داد
فارس نوشت: در روزهای ابتدایی دی یکی از دلفین‌های برج میلاد تلف شد. برخی علت مرگ را نارسایی قلبی عنوان کرده اما محیط زیست هنوز این موضوع را تایید و ردنکرده است. شهرداری تهران گزارشی از بازدید خود از دلفیناریوم برح میلاد منتشر کرد.
  محیط زیست  شهرداری تهران  مرگ  برج میلاد
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / اجتماعی
معمای مرگ دلفین‌ها در تهران/ پیمانکار چه چیز را مخفی می‌کند؟
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مدیرکل دفتر حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست درباره آخرین وضعیت علت مرگ دلفین برج میلاد توضیحاتی داد.
انتشار گزارش شهرداری از دلفیناریوم برج میلاد/زمان دقیق مرگ «آلفا» اعلام شد
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / اجتماعی
انتشار گزارش شهرداری از دلفیناریوم برج میلاد/زمان دقیق مرگ «آلفا» اعلام شد
در روزهای ابتدایی دی یکی از دلفین‌های برج میلاد تلف شد. برخی علت مرگ را نارسایی قلبی عنوان کرده اما محیط زیست هنوز این موضوع را تایید و ردنکرده است. شهرداری تهران گزارشی از بازدید خود از دلفیناریوم برح میلاد منتشر کرد.
نمایش «زخم مدینه» در ایوان شمس
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / اجتماعی
نمایش «زخم مدینه» در ایوان شمس
«زخم مدینه» عنوان نمایشی است که توسط موسسه فرهنگی «فدک» و به همت معاونت اجتماعی شهرداری تهران و برج میلاد تهران، در مجموعه فرهنگی ایوان شمس اجرا می‌شود.
فیلم دیدن یا تورتفریحی؟ مسأله این است!
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / فرهنگی و هنری
فیلم دیدن یا تورتفریحی؟ مسأله این است!
واقعیت این است که جشنواره فیلم فجر، پیش از دوره بیست و هشتم که در برج میلاد برگزار شد، بیشتر مکانی برای انجام گفت‌وگوهای رسانه‌ای، گزارش‌ها و نقد و نظرها بوده و نه صرفا دید و بازدیدها و دورهمی‌ها.
جواب آزمایش‌های دلفین مرده برج میلاد به محیط زیست ارسال شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / علمی و آموزشی
جواب آزمایش‌های دلفین مرده برج میلاد به محیط زیست ارسال شد
تهران- ایرنا- معاون فنی اداره کل محیط ‌زیست استان تهران گفت: جواب آزمایش‌ها و نمونه‌برداری‌های دلفین «آلفا» که در دلفیناریوم برج میلاد تلف شد، به سازمان محیط زیست ارسال شده است.
  محیط زیست  تهران  اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران  برج میلاد
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / ...
صدور مجوز برای مراکز دلفیناریوم‌ ممنوع شد
معاون فنی اداره محیط زیست استان تهران ضمن اشاره به اینکه علت مرگ دلفین دلفیناریوم برج میلاد ایست قلبی تنفسی اعلام شده است، گفت: فعلا ما نمی‌توانیم این موضوع را تایید یا رد کنیم و پرونده آن را برای سازمان حفاظت محیط زیست ارسال کرده‌ایم تا درباره این مرکز و علت مرگ دلفین آن تصمیم‌گیری کند.به گزارش ایسنا، مهرداد کتال محسنی با بیان اینکه در سال ۹۱ مجوزهایی از سازمان حفاظت محیط زیست برای فعالیت دلفیناریوم برج میلاد صادر شد، اظهار کرد: این مجموعه در سال ۹۲ فعالیت خود را با دو قلاده شیر دریایی آغاز کرد و در سال ۹۴، سه شیر دریایی و دو دلفین به این مجموعه اضافه شد و طی همان زمان نیز مجوز صادرات شیر دریایی را دریافت کرد. معاون فنی اداره محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه در سال ۹۶، یک شیر دریایی در …
تخلفات بی‌شمار دلفیناریوم میلاد/ صدور مجوز جدید برای ایجاد دلفیناریوم متوقف شد
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / اجتماعی
تخلفات بی‌شمار دلفیناریوم میلاد/ صدور مجوز جدید برای ایجاد دلفیناریوم متوقف شد
معاون فنی اداره محیط زیست تهران از ارسال نتایج نتایج کالبدشکافی و آزمایش دلفین تلف شده در دلفیناریوم برج میلاد به سازمان محیط زیست خبر داد و گفت: این مجموعه ملزم به خوداظهاری بوده است.
ادامه فعالیت دلفیناریوم وابسته به نظر سازمان محیط‌زیست
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / اجتماعی
ادامه فعالیت دلفیناریوم وابسته به نظر سازمان محیط‌زیست
کتال محسنی گفت: نتیجه نمونه‌برداری و آزمایش‌ها درباره مرگ دلفین برج میلاد را به دفتر تخصصی در سازمان محیط‌زیست اعلام کرده‌ و منتظر نظر آنها درباره توقف یا ادامه فعالیت‌های مجموعه هستیم.
  دلفین  کتال محسنی  سازمان حفاظت از محیط زیست  برج میلاد
کالبدشکافی مرگ «آلفا»
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / فرهنگی و هنری
کالبدشکافی مرگ «آلفا»
[شهروند]  سرانجام دلیل مرگ آلفا، دلفین برج میلاد، اعلام شد:   ایست قلبی-تنفسی ناشی از نارسایی قلبی. صاحبان دلفیناریوم تهران نتایج کالبدشکافی را به اداره محیط ‌زیست تهران ارایه داده‌ و درخواست کرده‌اند که برای صادرکردن دلفین و شیردریایی بازمانده، مجوزی صادر شود. آنها که در تمام دو ‌سال گذشته وضع نگهداری از حیوانات این مجموعه را گزارش نکرده‌اند، با وجود تخلفاتی چون پنهان‌کردن مرگ یکی از گونه‌ها و نداشتن گواهی نگهداری از پستانداران دریایی از سوی دامپزشکی، درخواست کرده‌اند که دوباره این مجموعه را بازگشایی کنند و بلیت‌فروشی را از سر بگیرند. صبح دیروز در نشست خبری که برای توضیح درباره دلفیناریوم تهران برگزار شد، علاوه بر توضیح درباره دلایل مرگ آلفا، به موارد تخلف این مجموعه پرداخته شد و مسئولان اداره …
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / اجتماعی
سرنوشت نامعلوم ٤١ دلفین و شیردریایی در دلفیناریوم‌های تهران و تبریز
براساس بررسی‌های شورای هماهنگی شبکه تشکل‌های مردم‌نهاد محیط زیست و منابع طبیعی کشور، دست‌کم ١٢پستاندار دریایی اعم از دلفین، شیر دریایی و نهنگ سفید در این دو دلفیناریوم در مقاطع زمانی مختلف بوده‌اند که در حال حاضر فقط یک دلفین و یک شیر دریایی در برج میلاد مشاهده می‌شود. آنان درباره مشخص شدن وضع این حیوانات توضیحی روشن خواسته‌اند تا به مقابله با شایعات کمک کند
  دلفیناریوم‌
اهتزاز بزرگترین پرچم یادبود شهید حاج قاسم سلیمانی در برج میلاد
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اجتماعی
اهتزاز بزرگترین پرچم یادبود شهید حاج قاسم سلیمانی در برج میلاد
بزرگترین پرچم یادبود با تصویر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مجموعه برج میلاد به اهتزاز درآمد.
  قاسم سلیمانی  برج میلاد  پرچم
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / ...
علت مرگ دلفین هنوز معلوم نیست
[شهروند] رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از نامعلوم بودن مرگ دلفین دلفیناریوم برج میلاد خبر داد و گفت: «شورای شهر درحال بررسی ابعاد این موضوع است تا جزئیات بیشتری در این زمینه به دست آید.» زهرا صدراعظم نوری، درباره آخرین بررسی‌های انجام گرفته در مورد مرگ یک دلفین در مجموعه دلفیناریوم برج میلاد به فارس گفت: «از سوی کمیسیون سلامت و محیط‌زیست شورای شهر تهران اداره کل محیط‌زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران را تکلیف کردیم  طی نامه‌ای رسمی به سازمان محیط‌زیست و دامپزشکی در مورد علت مرگ و شرایط جسمی دلفین قبل از فوتش و اینکه آیا مجموعه دلفیناریوم مجوز داشته یا خیر و همچنین چه زمان‌هایی نظارت انجام گرفته است، توضیح بخواهد.» …
تصاویر | مراسم روز پرستار با حضور جهانگیری و وزیر بهداشت
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / سیاسی
تصاویر | مراسم روز پرستار با حضور جهانگیری و وزیر بهداشت
مراسم روز پرستار پنجشنبه ۱۲ دی ماه با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری و سعید نمکی، وزیر بهداشت و درمان و جمع زیادی از کادر پزشکی و پرستاری کشور در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد. منبع: ایسنا
  پرستار  برج میلاد
مراسم روز پرستار
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / عکس
مراسم روز پرستار
ایرنا - تهران - مراسم روز پرستار با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از کادر پزشکی و پرستاری روز پنجشنبه در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.
  پرستار  اسحاق جهانگیری
جهانگیری: حجم مبادلات کشور با دنیا بیش از ۷۰ میلیارد دلار بود که تا پایان سال به ۱۰۰ میلیارد دلار خواهد رسید
شفقنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / ...
جهانگیری: حجم مبادلات کشور با دنیا بیش از ۷۰ میلیارد دلار بود که تا پایان سال به ۱۰۰ میلیارد دلار خواهد رسید
شفقنا- معاون اول رییس جمهوری گفت: در ۹ ماه گذشته و در شرایط تحریم حجم مبادلات کشور با دنیا بیش از ۷۰ میلیارد دلار بود که تا پایان سال ۱۰۰ میلیارد دلار خواهد رسید. اسحاق جهانگیری روز پنجشنبه در مراسم روز پرستار که در سالن همایش های برج میلاد با حضور وزیر بهداشت و درمان و جمع زیادی از کادر […]
  جهانگیری  حجم مبادلات کشور  درآمد ایران در شرایط تحریم
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / اجتماعی
چند درصد مردم تهران به برج میلاد رفته‌اند؟
نتایج یک نظرسنجی حاکی از آن است که ۳۸.۷ درصد ساکنان شهر تهران هنوز از برج میلاد بازدید نداشته‌اند.
جای خالی مسئولیت‌پذیری شرکتی ‏
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / اقتصادی
جای خالی مسئولیت‌پذیری شرکتی ‏
«رفتم بهزیستی، یک دختر مو بلوند چشم آبی انتخاب کنم، دیدم پسری را از بچه‌های دیگر جدا کرده‌اند. گفتم چرا؟ گفتند چون صورتش مثل شیر است، بچه‌ها از او می‌ترسند، گفتم من این بچه را ‏می‌خواهم.» عبدالجلیل کلانتر هرمزی صدایش از پشت میکروفن لرزید: «چه کسی این کار را می‌کند؟» ‏و صدای دست زدن دو‌هزار نفری که در سالن اصلی برج میلاد نشسته بودند، بلند شد.
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / ...
خبرهای کوتاه/زیست‌بوم
مرگ آلفا در دست بررسی است یکی از 2 دلفین دلفیناریوم برج میلاد به نام « آلفا» در ۲۹ آذر تلف‌شد و اکنون سازمان حفاظت محیط‌زیست اعلام کرده است که علت مرگ این دلفین در حال بررسی است. به گزارش ایرنا، پیمانکار مجموعه دلفیناریوم برج میلاد البته علت مرگ آلفا را نارسایی قلبی اعلام کرد. اما اداره کل محیط‌زیست استان تهران اعلام کرده که منتظر دریافت نتایج آزمایش و بررسی علت مرگ این دلفین است. معاون محیط طبیعی اداره محیط‌زیست استان تهران دیروز گفت: باید نتایج آزمایش‌ها و علت مرگ این دلفین در اختیار محیط‌زیست …
(تصاویر) برج میلاد و پل طبیعت در بین ۱۶ سازه مدرن خاورمیانه
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / عکس
(تصاویر) برج میلاد و پل طبیعت در بین ۱۶ سازه مدرن خاورمیانه
خاورمیانه به سرعت در حال تبدیل شده به خیره کننده ترین ساختمان های مدرن در جهان است.
  خاورمیانه  آسمانخراش  مدرن  اماکن باستانی  قطر  دبی  برج میلاد  پل طبیعت  تهران
دامپزشکی تهران: از مرگ دلفین میلیاردی بی‌خبریم
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اجتماعی
دامپزشکی تهران: از مرگ دلفین میلیاردی بی‌خبریم
فارس نوشت: سرپرست اداره کل دامپزشکی استان تهران گفت: دلفیناریوم برج میلاد برای فعالیت خود از سازمان دامپزشکی مجوزی دریافت نکرده است.
  استان تهران  برج میلاد  دامپزشکی
مرگ  دلفین  6 میلیاردی با ماهی تیغ دار
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اجتماعی
مرگ دلفین 6 میلیاردی با ماهی تیغ دار
آلفای 6 میلیاردی مرد.هنوز عکسی از جسدش منتشر نشده و خبری هم از صاحبش نیست. مسؤولان برج میلاد هم علت مرگ این‌دلفین را نمی دانند اما یکی از کارشناسان مطلع علت مرگ آلفا را خوردن ماهی تیغ دار اعلام کرد نه نارسایی قلبی.
رقابت ۵ قاری برتر کشور در جشنواره فجر تلاوت/ برگزاری ۲۰ دی‌ماه در برج میلاد
فارس / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / فرهنگی و هنری
رقابت ۵ قاری برتر کشور در جشنواره فجر تلاوت/ برگزاری ۲۰ دی‌ماه در برج میلاد
دبیر جشنواره تلاوت‌های مجلسی گفت: جشنواره فجر تلاوت ویژه رقابت برگزیدگان جشنواره تلاوت‌های مجلسی 20 دی‌ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود.
تشریح جزئیات علت مرگ یک دلفین در دلفیناریوم برج میلاد / «آلفا» به علت نارسایی قلبی تلف شد / برای اعلام گزارش مرگ آلفا تعلل کردید، زیرا به آن مشکوک بودیم / ماهیانه ۳ هزار دلار به دامپزشک متخصص دستمزد می‌دهیم / مرگ دو شیر دریایی کذب است
انتخاب / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اجتماعی
تشریح جزئیات علت مرگ یک دلفین در دلفیناریوم برج میلاد / «آلفا» به علت نارسایی قلبی تلف شد / برای اعلام گزارش مرگ آلفا تعلل کردید، زیرا به آن مشکوک بودیم / ماهیانه ۳ هزار دلار به دامپزشک متخصص دستمزد می‌دهیم …
پیمانکار بهره‌بردار از دلفیناریوم برج میلاد در مورد مرگ یک دلفین در این مجموعه توضیحاتی را ارائه و اعلام کرد که هیچ شیر دریایی در مجموعه دلفیناریوم تلف نشده است.
نگاه کالاگونه شهرداری‌ها به حیوانات
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اجتماعی
نگاه کالاگونه شهرداری‌ها به حیوانات
کشته شدن یکی از دلفین‌های برج میلاد و بی‌خبری از این اتفاق، درحالی رخ می‌دهد که سختی زندگی ‏حیوانات صرفا در دلفیناریوم‌ها رخ نمی‌دهد.
ورود شورای شهر به ماجرای مرگ یک دلفین!
روزنامه ایران / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اجتماعی
ورود شورای شهر به ماجرای مرگ یک دلفین!
رئیس کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای شهر تهران از درخواست گزارش از شهرداری درباره ماجرای مرگ مشکوک یک دلفین در برج میلاد خبرداد.
مجموعه دلفیناریوم برج میلاد تعطیل شد
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / اجتماعی
مجموعه دلفیناریوم برج میلاد تعطیل شد
فارس نوشت: مدیر روابط عمومی برج میلاد از تعطیلی مجموعه دلفیناریوم به دلیل مرگ مشکوک یک دلفین خبر داد و گفت: پیمانکار دلفیناریوم ماجرا را دیر به ما اعلام کرد.
  محیط زیست  برج میلاد  مرگ  روابط عمومی
نبرد با فولاد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / عکس
نبرد با فولاد
ایرنا- اصفهان -ذوب‌آهن اصفهان اولین و بزرگترین کارخانه تولیدکننده فولاد ساختمانی و ریل در ایران است .که با ظرفیت ۲٫۸ میلیون تن محصول پایانی، انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی را تولید می‌کند. در سال ۱۳۴۴ طبق موافقت‌نامه‌ای بین ایران و شوروی تأسیس شد. محصولات کارخانجات این شرکت به بیش از ۲۳ کشور اروپایی، آسیایی و آفریقایی صادر می‌شود و در بازار داخل این محصولات در پروژه‌های بزرگی همچون برج میلاد تهران، نیروگاه هسته‌ای بوشهر، سدهای بزرگ و مترو مورد استفاده قرار گرفته‌است.
  فولاد مبارکه اصفهان
بازدید رایگان پرستاران از برج میلاد همزمان با روز پرستار
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / اجتماعی
بازدید رایگان پرستاران از برج میلاد همزمان با روز پرستار
برج میلاد همزمان با روز ولادت حضرت زینب (س) که مصادف با روز پرستار در تقویم کشور است، امکانی فراهم کرده تا این قشر زحمتکش بتوانند از این مجموعه گردشگری بصورت رایگان بازدید کنند.
  برج میلاد  روز پرستار
مرگ پنهان «آلفا»
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / اجتماعی
مرگ پنهان «آلفا»
«آلفا»، دلفین ماده دلفیناریوم برج میلاد مرده و «کاسیا»، دلفین نر در استخر کوچک‌شان تنها مانده است. مدتی‌ است که مربی دلفین‌ها فقط تصویر یکی از آنها را منتشر می‌کند؛ دلفینی که لکه‌ای سفید روی یکی از باله‌ها دارد و هر شب ناچار است به تنهایی تماشاچیان را سرگرم کن
بحث شیرین سینمای رسانه؛ فیلم دیدن بهتر است یا گپ زدن؟
روزنامه ایران / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / فرهنگی و هنری
بحث شیرین سینمای رسانه؛ فیلم دیدن بهتر است یا گپ زدن؟
ای ول. شنیدم قراره برج میلاد بشه کاخ جشنواره و سینمای اصحاب رسانه. اولاً که هنوز هیچی قطعی نشده. قراره خود اصحاب رسانه توی فرم درخواستشون بگن با کجا موافقن. ثانیاً حالا تو چرا خوشحالی؟ خب معلومه که برج میلاد جای بهتریه.
موزه ملی ایران در سکوی دید باز برج میلاد 
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / فرهنگی و هنری
موزه ملی ایران در سکوی دید باز برج میلاد 
تهران - ایرنا - رییس کل موزه ملی ایران، گفت: همزمان با آیین گشایش نخستین نمایشگاه مشترک تک اثر نقش برجسته سرباز هخامنشی تخت جمشید، استردادی از آمریکا، تابلوی موزه ملی ایران در سکوی دید باز برج میلاد تهران نصب شد.
  جبرئیل نوکنده  میراث فرهنگی  برج میلاد تهران
از نمایش سرباز هخامنشی در برج میلاد تا مرمت غیراصولی حمام تاریخی
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ / فرهنگی و هنری
از نمایش سرباز هخامنشی در برج میلاد تا مرمت غیراصولی حمام تاریخی
نمایش سرسرباز هخامنشی در برج میلاد؛ توضیحاتی جدید از مرمت گنبد شیخ لطف الله و چالش های دریانوردی در آستانه نوروز از جمله خبرهای حوزه میراث فرهنگی و گردشگری در این هفته بود.
  میراث فرهنگی  گردشگری  وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی
گزارش تصویری: افتتاح نمایشگاه نقش‌برجسته سرباز هخامنشی
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / ...
گزارش تصویری: افتتاح نمایشگاه نقش‌برجسته سرباز هخامنشی
مراسم رونمایی نمایشگاه نقش‌برجسته سرباز هخامنشی امروز ۲۶ آذرماه در موزه مشاهیر برج میلاد با حضور پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد.
نمایش یک ماهه سرباز هخامنشی در موزه مشاهیر برج میلاد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / فرهنگی و هنری
نمایش یک ماهه سرباز هخامنشی در موزه مشاهیر برج میلاد
آیین رونمایی از نقش برجسته سرباز هخامنشی در موزه مشاهیر برج میلاد با حضور شهردار تهران، معاون وزیر میراث فرهنگی و مدیران شهری و اعضای شورای شهر تهران در برج میلاد برگزار شد.
  موزه مشاهیر ایرانی  شهرداری تهران  برج میلاد
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / عکس
(تصاویر) رونمایی از سردیس ۲۵۰۰ ساله سرباز هخامنشی
مراسم رونمایی از سردیس ۲۵۰۰ ساله سرباز هخامنشی در برج میلاد تهران برگزار شد. نقش برجسته سردیس هخامنشی حدود ۸۰ سال پیش به صورت غیر قانونی از ایران خارج شده بود که با رایزنی‌های بین‌المللی و پیگیری‌های حقوقی، این نقش برجسته ارزش‌مند از دادستانی نیویورک تحویل گرفته شد و به ایران بازگشت.
  سرباز هخامنشی  سردیس هخامنشی  برج میلاد  شهردار تهران  حناچی  نیویورک
حناچی: کسی نمی‌تواند با زور و اسلحه، قدرت خود را ماندگار کند
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / ...
حناچی: کسی نمی‌تواند با زور و اسلحه، قدرت خود را ماندگار کند
شفقنا- شهردار تهران گفت: معتقدم حکومت هخامنشی با تسخیر قلب‌ها بود که توانست حاکمیت قدرتمندی داشته باشد چراکه کسی نمی‌تواند با زور و اسلحه، قدرت خود را ماندگار کند. به گزارش ایلنا، پیروز حناچی عصر امروز در آیین رونمایی از نقش برجسته سرباز هخامنشی که در برج میلاد برگزار شد، ضمن تقدیر از مسئولان وزارت میراث فرهنگی و برج میلاد […]
عبدالهاشم حسن‌نیا: اقتصاد ایران شبیه به اقتصاد دهه ۶۰ شده است
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / ...
عبدالهاشم حسن‌نیا: اقتصاد ایران شبیه به اقتصاد دهه ۶۰ شده است
شفقنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اقتصاد امروز ایران شبیه به اقتصاد دهه ۶۰ در ایام جنگ شده است. به گزارش ایلنا، عصر امروز مراسم گرامیداشت روز حمل‌ونقل در برج میلاد با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیران سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، ستاد استان‌ها و جمعی از رانندگان برگزار شد. بیست‌وشش آذرماه سال ۶۲ انباشت کالاهای استراتژیک و […]
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / اجتماعی
سرباز هخامنشی به برج میلاد می‌رود
«نقش برجسته سرباز هخامنشی تخت جمشید استردادی از آمریکا» برای یک ماه به برج میلاد امانت داده شد.
تصاویر / کنسرت-نمایش «ملت عشق»
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / عکس
تصاویر / کنسرت-نمایش «ملت عشق»
کنسرت-نمایش «ملت عشق» شامگاه یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ با خوانندگی «روزبه نعمت‌اللهی» و کارگردانی محمد حاتمی در برج میلاد برگزار شد.
بنیامین بهادری در برج میلاد کنسرت می‌دهد/ پایان سکوت سه ساله
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ / فرهنگی و هنری
بنیامین بهادری در برج میلاد کنسرت می‌دهد/ پایان سکوت سه ساله
بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ بعد از سه سال دوری از اجراهای زنده تازه‌ترین کنسرت خود را در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌کند.
  بنیامین بهادری  موسیقی پاپ  کنسرت موسیقی  برج میلاد
اطلاعیه جدید جشنواره فیلم فجر؛ نظرسنجی برای انتخاب سینما رسانه
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / فرهنگی و هنری
اطلاعیه جدید جشنواره فیلم فجر؛ نظرسنجی برای انتخاب سینما رسانه
ماجرای انتخاب سینمای رسانه قدری پیچیده‌تر از سال‌های گذشته شده است و هنوز میان پردیس ملت، برج میلاد و دیگر مکان‌های اعلام شده به تصمیم نهایی نرسیده‌اند به همین جهت رسانه‌ها می‌توانند در نظرسنجی جشنواره فجر شرکت کنند.
برج میلاد یا پردیس ملت؟/ اهالی رسانه انتخاب خواهند کرد
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / فرهنگی و هنری
برج میلاد یا پردیس ملت؟/ اهالی رسانه انتخاب خواهند کرد
بنا به‌اعلام روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر، خبرنگاران و منتقدان در هنگام ثبت‌نام در سامانه صدور کارت، می‌توانند از بین برج میلاد و پردیس سینمایی ملت، یکی را به عنوان سینمای رسانه انتخاب کنند.
  سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر  سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر  جشنواره فیلم فجر  برج میلاد  ابراهیم داروغه زاده
یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / اجتماعی
یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری
یازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری، شنبه ۲۳ آذر ماه با حضور پیروز حناچی و محسن هاشمی رفسنجانی، شهردار و رییس شورای شهر تهران در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد.
تصاویر / شهر مشاغل کودکان در برج میلاد تهران
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ / عکس
تصاویر / شهر مشاغل کودکان در برج میلاد تهران
همکاری به‌پرداخت با شهرداری تهران در حوزه هوشمندسازی شهر
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ / ...
همکاری به‌پرداخت با شهرداری تهران در حوزه هوشمندسازی شهر
سومین رویداد تهران هوشمند با حمایت همه‌جانبه شرکت به‌پرداخت ملت در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.
  پهنای باند  رشد اینترنت  هوشمندسازی شهر  شرکت به‌پرداخت ملت