پنجشنبه, ۱۶ مرداد, ۱۳۹۹ / 6 August, 2020
دکورسازی
داستان سریالی که در ایام اربعین از شبکه ۳ پخش می‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۳۰ / عراق / سریال ایرانی / اربعین
داستان سریالی که در ایام اربعین از شبکه ۳ پخش می‌شود
فارس نوشت: کارگردان سریال «نجلا» گفت: قسمت های پایانی این سریال در کربلا رخ می دهد و تصویربرداری ما در عراق بستگی به شرایط فعلی آن زمان به دلیل بیماری کرونا دارد و اگر هم نتوانیم به عراق برویم بخش های مربوطه را در تهران دکورسازی می کنیم.
۱۳۹۸/۰۷/۰۹
هزینه 80 تا 120 میلیارد تومانی دکور سریال موسی! / قرار است کل سریال چند میلیارد تمام شود؟!
در شرایطی که تقریباً هیچ فیلم و سریال مهمی در دنیا با دکورسازی عظیم همراه نیست و تمامی این آثار در استودیو و مقابل پرده سبز و دکورهایی در حد چند اتاق و دیوار ساخته می‌شود، تهیه کننده سریال «موسی» در رد یک شایعه، یک خبر تکان دهنده داد و تاکید کرد هشتاد تا صد و بیست میلیارد تومان دکورسازی برای در نظر گرفته شده که رقمی بسیار کلان است.
۱۳۹۸/۰۴/۰۳
ساخت مصر باستان برای یک سریال در پایان دوران دکورسازی عظیم!
البته هنوز دکورسازی بسیار محدود در برخی سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی وجود دارد؛ اما اگر با یک فیلمساز آمریکایی روبه رو شوید و بگویید برای ساخت یک فیلم یا یک سریال دو شهر باستانی را ساخته‌اید، با مردمک گشاد چشمان این فیلمساز مواجه خواهید شد و آن را به حساب غیرحرفه‌ای بودن روند فیلمسازی خواهد گذاشت.
۱۳۹۸/۰۲/۳۱ / فرهنگی / عراق / ماه رمضان / دکورسازی
دکورسازی جلسات قرآن بهانه دیگری برای همدلی ایران و عراق
بغداد - ایرنا - همدلی میان دو ملت ایران و عراق سالهاست در عرصه های مختلف روز به روز گسترده تر و عمیق تر می شود، بار دیگر به بهانه ماه مبارک رمضان و برپایی محافل قرآنی، به عرصه دکور و فضاسازی مراسم های ختم قرآن نیز راه یافته است.
 •  •  •  •  •  •