دوشنبه, ۶ بهمن, ۱۳۹۹ / 25 January, 2021
آتش زدن مغازه
آتش زدن مغازه به خاطر تذکر صاحب مغازه برای زدن ماسک!
۱۳۹۹/۰۹/۰۹ / زدن ماسک / آتش زدن مغازه
آتش زدن مغازه به خاطر تذکر صاحب مغازه برای زدن ماسک!
متهم در بازجویی‌های اولیه به آتش کشیدن عمدی مغازه موتورسازی اعتراف کرد، گفت: با اعتراف متهم به جرم ارتکابی، متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
عروس، مغازه پدر شوهر را به آتش کشید‎ ‎
[شهروند] زن جوان به دلیل اختلاف خانوادگی با همسر سابقش، خیاطی پدر همسرش را به آتش کشید‎. ساعت 5صبح نوزدهم ‏فروردین ماه یک حریق مغازه خیاطی واقع در خیابان آیت از طریق شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد و ‏بلافاصله مأموران کلانتری 127 نارمک و اکیپی از عوامل آتش‌نشانی در محل حاضر شدند و پس از اطفای حریق و بررسی‌های ‏تخصصی عمدی بودن حریق با استفاده از مواد آتش‌زا را تأیید کردند و پرونده تشکیل شده برای بررسی‌های تخصصی به اداره ‏شانزدهم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد‎. در گام نخست تحقیقات، کارآگاهان با بررسی میدانی و پرس‌وجو از اهالی محل ‏متوجه شدند یکی از همسایگان که به‌طور اتفاقی از پنجره خانه متوجه حریق شده بود به محض آتش گرفتن …
۱۳۹۸/۱۱/۰۷
از «آتش زدن مغازه های شهرهای ایران توسط قزاق ها» تا «قاچاق نان در برخی شهرهای مرزی»
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هفتمین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
۱۳۹۸/۰۸/۲۶
تهدید اغتشاشگران باعث تعطیلی بخشی از بازار شد/ شرایط عادی است
قاسم نوده فراهانی با تاکید بر اینکه بازار در شرایط عادی بسر می‌برد، گفت: تهدید اغتشاشگران در خصوص آتش زدن مغازه‌ها منجر به تعطیلی بخشی از بازار شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۷ / بازار تهران / معترضان
بخشی از بازار تهران تعطیل است
دبیر کل جامعه انجمن‌های اصناف و بازار گفت: کسب و کار احتیاج به آرامش دارد و اگر آرامش نباشد و وضعیت مبهم باشد صاحبان کسب ترجیح می‌دهند که فعالیت خود را تعطیل کنند، از طرف دیگر این نگرانی وجود دارد که افرادی خارج از بازار وارد شوند و اقدام به تخریب و آتش زدن مغازه‌ها کنند، حتی ممکن است اقدام به غارت کنند پس بر همین اساس بازاریان ترجیح می‌دهند که فعلا کسب و کار خود را تعطیل کنند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۶
بخشی از بازار تهران تعطیل است/ مردم نگران امنیت مغازه‌هایشان هستند/ بازاریان معتقد به نظامند
دبیر کل جامعه انجمن‌های اصناف و بازار گفت: کسب و کار احتیاج به آرامش دارد و اگر آرامش نباشد و وضعیت مبهم باشد صاحبان کسب ترجیح می دهند که فعالیت خود را تعطیل کنند، از طرف دیگر این نگرانی وجود دارد که افرادی خارج از بازار وارد شوند و اقدام به تخریب و آتش زدن مغازه‌ها کنند، حتی ممکن است اقدام به غارت کنند پس بر همین اساس بازاریان ترجیح می‌دهند که فعلا کسب و کار خود را تعطیل کنند.
 •  •  •  •