سه شنبه, ۸ مهر, ۱۳۹۹ / 29 September, 2020
آلودگی هوای تهران
۱۱ ساعت قبل
بهره‌برداری از معادن باید متوقف شود
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، گفت: کارخانه سیمان نباید در شهر باشد و براساس مفاد برنامه پنج ساله سوم شهر تهران، باید بهره‎برداری از کوه را متوقف کند. به گزارش معاونت ارتباطات و بین‌الملل شورای اسلامی شهر تهران، حسن خلیل‎آبادی، عضو شورا پس از حضور در دادگاه به اتهام نشر اکاذیب، اظهار کرد: موضوع این شکایت این است که بنده در جایی متذکر شده بودم که کارخانه سیمان تهران در زمستان به جای گاز طبیعی به مدت 190 روز از مازوت استفاده کرده و این یکی از علل آلودگی هوای تهران است. کارخانه سیمان برای همین مطالب از من شکایت کرده و طی اعتراضی اعلام کرده که میزان مصرف مازوت، نه 190 روز بلکه 10 روز بوده است. خلیل‌آبادی با بیان اینکه این ادعا مانند این است که بگوییم شخصی گناه کرده …
۴۰ ساعت قبل / آلودگی هوای تهران
ثبت ۱۴۰ روز هوای سالم در پایتخت
به گزارش مهر، تهران در حال آمار رکورد صد وچهل روز هوای سالم در سال جاری است. براساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، تهرانی‌ها امروز همچون ۷ روز گذشته هوای سالمی را تنفس کرده اند.
هوای شهرهای کرج و اهواز ناسالم برای گروه‌های حساس/هوای 4 شهر
۴۳ ساعت قبل / بحران های محیط زیست / آلودگی هوا / آلودگی هوای تهران
هوای شهرهای کرج و اهواز ناسالم برای گروه‌های حساس/هوای 4 شهر "پاک" شد
رئیس گروه پایش آلودگی هوا و صوت سازمان حفاظت محیط‌زیست اعلام کرد که هوای 4 شهر کشور طی 24 ساعت گذشته در شرایط ناسالم برای گرونه‌های حساس قرار گرفته است.
۳ روز قبل
تدارک ناوگان اتوبوسرانی پایتخت برای فصل پاییز
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از تدابیر این شرکت برای کاهش آلایندگی اتوبوس‌های تهران در فصل پاییز که معمولاً آلودگی هوای تهران به دلیل پدیده وارونگی دما افزایش می‌یابد، خبر داد.به گزارش مهر، محمود ترفع با اعلام اینکه معمولاً با ورود به فصل پاییز به دلیل افزایش ترددها، آلودگی هوای تهران تشدید می‌شود، افزود: سهم اتوبوس‌های شرکت واحد در تولید ذرات معلق هوای تهران ۵ درصد و در تولید آلاینده‌های گازی تنها نیم درصد است.ترفع در خصوص وضعیت ضد‌عفونی کردن اتوبوس‌ها در مقایسه با گذشته نیز تاکید کرد: با توجه به ورود ۵۴ دستگاه مه پاش سرد موسوم به فوگر، عملیات ضد عفونی کردن ناوگان هم در بخش خصوصی و اتوبوس‌های تک‌کابین و هم در خطوط بی آر تی و اتوبوس‌های دو کابین به مراتب بهتر از گذشته انجام می‌شود.وی با …
کیفیت «قابل قبول» هوای تهران/ ۱۵روز هوای پاک داشتیم
۳ روز قبل / آلودگی هوای تهران / شاخص آلودگی هوا
کیفیت «قابل قبول» هوای تهران/ ۱۵روز هوای پاک داشتیم
شفقنا- بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوا روی عدد ۷۰ یعنی بازه قابل قبول قرار دارد. ‌به گزارش مهر، طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوا روی عدد ۷۰ یعنی...
۱۳۹۹/۰۶/۳۱
رکورد شکنی ازن در هوای تهران
آلاینده ازن طی تابستان امسال ۳۲ روز از هوای پایتخت را آلوده کرد. پیش از این نیز غلظت این آلاینده در ماه‌های گرم سال افزایش پیدا می‌کرد، اما می‌توان گفت که تابستان امسال اولین سالی بود که غلظت ازن طی بیش از ۳۰ روز هوای تهران را تحت تاثیر خود قرار می‌داد. به گزارش ایسنا، بر اساس شاخص AQI، علت اصلی آلودگی هوای تهران در تمام این ۳۲ روز افزایش غلظت «آلاینده ازن» بود. هرچند که غلظت ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در پنج روز از تابستان امسال از حد مجاز فراتر رفت، اما به دلیل آنکه طی آن پنج روز آلاینده ازن شاخص به مراتب بالاتری نسبت به ذرات معلق داشت به عنوان آلاینده اصلی هوا اعلام شد.
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / ویروس کرونا / آلودگی هوا / آلودگی هوای تهران / کمیسیون های مجلس / کمیسیون بهداشت و درمان / نمایندگان مجلس / مجلس
"وارونگی هوا" امسال لطمات کشنده‌تری بر شهروندان خواهد داشت!
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه 18 دستگاه متولی مقابله با آلودگی هوا هستند، گفت: در سال جاری به‌دلیل همزمانی آلودگی هوا و شیوع بیماری کرونا، صدمات بیشتری از ناحیه وارونگی هوا به شهروندان وارد خواهد شد.
۱۰۰ هزار سواری فرسوده منبع بزرگ آلودگی هوای تهران
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / پایتخت / ترافیک / حمل و نقل / معاینه فنی / وسایل نقلیه
۱۰۰ هزار سواری فرسوده منبع بزرگ آلودگی هوای تهران
مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اعلام اینکه در حال حاضر بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه خودروی فرسوده سواری در تهران با سن بیش از ۱۸ سال در حال تردد هستند، گفت:
هوای 3 شهر ناسالم شد/ هوای تهران در شرایط
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / سازمان محیط زیست / آلودگی هوا / آلودگی هوای تهران / بحران های محیط زیست
هوای 3 شهر ناسالم شد/ هوای تهران در شرایط "قابل قبول"
رئیس گروه پایش آلودگی هوا و صوت سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: هوای شهرهای کرج، شهرکرد و کرج در 24 ساعت گذشته در شرایط "ناسالم" برای گروه‌های حساس قرار گرفته است.
ورود سالانه ۵۷۹ هزار تُن آلودگی هوا به ریه تهرانی‌ها
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / سازمان بهداشت جهانی / شرکت کنترل کیفیت هوای تهران / تهران / آلودگی هوا / آلودگی / آلودگی هوای تهران / شاخص آلودگی / وضعیت آلودگی / سلامت / اخبار داغ
ورود سالانه ۵۷۹ هزار تُن آلودگی هوا به ریه تهرانی‌ها
مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: خودروهای سواری سالانه ۵۷۹ هزار تُن آلودگی وارد ریه تهرانی‌ها می‌کنند.
کیفیت هوای تهران قابل قبول است/پیش بینی هوای ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پرتردد
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / وضعیت هوای تهران / شرکت کنترل کیفیت هوای تهران / هوای سالم
کیفیت هوای تهران قابل قبول است/پیش بینی هوای ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پرتردد
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته عدد ۸۱ را نشان می دهد و هوای تهران در وضعیت قابل قبول است.
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / آلودگی هوای تهران
هوای تهران در بهار و تابستان امسال چند روز آلوده بود؟
تهران از ابتدای سال ۱۵ روز هوای پاک، ۱۲۸ روز هوای قابل قبول، ۳۶ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه و ۲ روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.
پایداری هوای قابل قبول در تهران
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / تهران / آلودگی هوای تهران / هوای تهران / آلودگی هوا / آلودگی / شاخص آلودگی / سلامت
پایداری هوای قابل قبول در تهران
با کاهش نسبی دمای هوای پایتخت طی روزهای گذشته، شرایط تنفس در شرایط قابل قبول برای همه گروه‌های جامعه قرار داشته است.
هوای 10 شهر کشور در شرایط پاک قرار دارد/ وضعیت قابل قبول در تهران
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / آلودگی های زیست محیطی / آلودگی هوای تهران / آلودگی هوا
هوای 10 شهر کشور در شرایط پاک قرار دارد/ وضعیت قابل قبول در تهران
رئیس گروه پایش آلودگی هوا و صوت سازمان حفاظت محیط‌ زیست اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته، هوای 10 شهر کشور در شرایط پاک قرار گرفته است.
۱۳۹۹/۰۶/۲۵
نسخه‌های مقطعی بی جواب برای آلودگی هوای پایتخت
امسال بر اساس استانداردهای جدید تعداد روزهای آلوده در تهران افزایش یافت و با سرد شدن هوا و بحث وارونگی دما انتظار می‌رود نفس کشیدن در این شهر سخت شود؛ مشکلی که نه تنها قانون هوای پاک بلکه تصمیم‌های مقطعی هم نتوانست نسخه‌ای برای آن باشد.امسال بر اساس داده‌های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، ۳۶ روز نفس کشیدن برای گروه‌های حساس از جمله بیماران قلبی و ریوی، زنان باردار و کودکان سخت شد و ۲ روز هوای تهران برای همه اقشار جامعه آلوده بود.به گزارش ایرنا، آلودگی هوا تابع یک متغیر نیست بلکه به عواملی چون شرایط جوی از جمله سرعت باد، ارتفاع لایه مرزی، دمای هوا، تابش خورشید و میزان تولید آلاینده‌های اولیه بستگی دارد و بیشترین ذرات معلقی که در آلودگی هوای تهران تاثیرگذار بوده ازن، دی اکسید نیتروژن و ذرات معلق …
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / آلودگی هوای تهران / ازن در هوای تهران
تهدید آلاینده ازن برای تهران جدی است
به گزارش مهر، کیفیت هوای پایتخت با افزایش غلظت آلاینده ازن در مرز ورود به شرایط ناسالم برای گروههای حساس جامعه قرار گرفته است.
آلاینده ازن تهران را تا مرز آلودگی پیش برد
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / آلودگی ازن / آلودگی هوای تهران
آلاینده ازن تهران را تا مرز آلودگی پیش برد
شفقنا- کیفیت هوای پایتخت با افزایش غلظت آلاینده ازن در مرز ورود به شرایط ناسالم برای گروههای حساس جامعه قرار گرفته است. به گزارش مهر، کیفیت هوای پایتخت با افزایش غلظت آلاینده ازن در مرز ورود به شرایط ناسالم برای...
آلودگی هوای اهواز در شرایط ناسالم قرار گرفت/هوای 13 شهر کشور در وضعیت پاک
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / آلودگی هوا / آلودگی هوای تهران / بحران های محیط زیست
آلودگی هوای اهواز در شرایط ناسالم قرار گرفت/هوای 13 شهر کشور در وضعیت پاک
رئیس گروه پایش آلودگی هوا و صوت سازمان حفاظت محیط زیست، وضعیت شاخص آلایندگی هوای شهرهای کشور طی 24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
هوای تهران ناسالم شد
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ / اخبار حوادث / شهر تهران / تهران / آلودگی هوا / آلودگی / آلودگی هوای تهران
هوای تهران ناسالم شد
هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس جامعه قرار گرفت.
افزایش ۴۰ درصدی نرخ معاینه فنی خودروها
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / آلودگی هوای تهران / معاینه فنی تهران / معاینه فنی خودروها
افزایش ۴۰ درصدی نرخ معاینه فنی خودروها
فارس نوشت: همه خودروهایی که در سطح شهر تهران تردد می‌کنند ملزم به دریافت گواهی معاینه فنی هستند. خودروهای غیر پلاک تهران هم از این موضوع مستثنی نیستند و در صورت تردد در پایتخت روزانه ۵۰ هزار تومان جریمه‌ می‌شوند، بنابراین همه خودروها به لحاظ معاینه فنی زیر ذره‌بین شهرداری و پلیس هستند. البته طی سال‌های اخیر استقبال تهرانی‌ها از معاینه فنی خودروهایشان بیشتر شده که دریافت تخفیف برای ورود به طرح ترافیک از عمده دلایل آن است اما راکبان موتورسیکلت‌ها همچنان قانون گریزند و برای دریافت معاینه فنی موتورسیکلت مراجعه نمی‌کنند.
شاخص آلودگی هوای تهران از مرز سالم عبور کرد
۱۳۹۹/۰۶/۰۹ / کیفیت هوای تهران / آلودگی هوا / گروه های حساس
شاخص آلودگی هوای تهران از مرز سالم عبور کرد
شاخص کیفیت هوا طی ۲۴ ساعت گذشته به طور میانگین بر روی عدد ۱۱۸ قرار داشت و هوای تهران برای گروه‌های حساس جامعه آلوده بود.
آخرین وضعیت از کیفیت هوای پایتخت
۱۳۹۹/۰۶/۰۷ / اخبار حوادث / آلودگی هوای تهران / هوای تهران / هوای پاک / هوای سالم / تهران
آخرین وضعیت از کیفیت هوای پایتخت
کیفیت هوای پایتخت هم اکنون با قرارگیری میانگین شاخص کیفی هوا بر روی عدد ۶۵ در شرایط سالم قرار دارد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / آلودگی هوای تهران / هوای تهران
تهران در ۳۰ روز گذشته روز پاک نداشته است
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، با بررسی آمار‌های کنترل کیفیت هوای تهران، هوای پایتخت در ۳۰ روز گذشته از تاریخ ۲۷ تیرماه تا ۲۷ مرداد ماه ۹۹ هیچ روز پاکی نداشته است؛ بر اساس این جدول‌ها و نمودار‌ها، کلانشهر تهران ۱۶ روز قابل قبول، ۱۴ روز ناسالم برای گروه‌های حساس و دو روز ناسالم برای همه گروه‌ها داشته است.
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / آلودگی هوای تهران / ازن در هوای تهران
سهم طرح ترافیک در کاهش ازن هواى پایتخت چقدر است؟
این روزها ازن هوای تهران را آلوده کرده است. به اعتقاد مدیر کل محیط زیست شهردارى تهران هر سیاستی که منجر به افزایش تردد خودروهاشود، باعث تشدید ازن به ویژه در فصل گرما میشود.
هوا برای گروه‌های حساس جامعه ناسالم شد
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ / تهران / آلودگی هوا / آلودگی / آلودگی هوای تهران / اخبار حوادث
هوا برای گروه‌های حساس جامعه ناسالم شد
میانگین شاخص کیفی هوای تهران هم اکنون بر روی عدد ۱۲۵ قرار دارد و توصیه می شود افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.
لغو طرح ترافیک چه تأثیری در آلودگی هوا دارد؟
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ / شهر تهران / آلودگی هوا / آلودگی هوای تهران / اخبار داغ
لغو طرح ترافیک چه تأثیری در آلودگی هوا دارد؟
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران توضیحاتی درباره تأثیر لغو طرح ترافیک در آلودگی هوا بیان کرد.
هوای پایتخت قابل قبول است/ فردا هوا گرم تر می شود
۱۳۹۹/۰۵/۱۷ / آلودگی هوا / شهر تهران / سازمان هواشناسی
هوای پایتخت قابل قبول است/ فردا هوا گرم تر می شود
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت آلودگی هوای پایتخت شاخص آلودگی هوای تهران هم اکنون بر روی عدد ۵۷ قرار دارد و هوای پایتخت قابل قبول است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / آلودگی هوای تهران / ازن در هوای تهران
ازن هوای پایتخت را برای همه آلوده کرد
به گزارش ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «دی‌اکسید نیتروژن» با میانگین ۸۹ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ازن» با میانگین ۱۵۳ است و هوا در محدوده ناسالم قرار دارد.
دانشگاه علوم پزشکی: افزایش ۲۰ درصدی آلودگی هوای تهران، در زمان شیوع کرونا
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
دانشگاه علوم پزشکی: افزایش ۲۰ درصدی آلودگی هوای تهران، در زمان شیوع کرونا
رییس مرکز تحقیقات آلودگی هوا پژوهشکده محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: نتایج تحقیق نشان می‌دهد غلظت ذرات معلق هوا (PM۲.۵) به عنوان مهمترین آلاینده هوای شهر تهران در زمان شیوع کرونا حدود ۲۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / آلودگی هوای تهران
۹۰ روز هوای «قابل قبول» از ابتدای سال جاری تاکنون
به گزارش تسنیم، کیفیت هوای امروز شهر تهران با شاخص 107 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس جامعه قرار دارد با این حال پیش بینی میشود کیفیت هوا در روز آینده در وضعیت قابل قبول قرار داشته باشند. در شرایط فعلی توصیه میشود، افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی ، سالمندان و کودکان باید فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند. 
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / آلودگی هوای پایتخت / شاخص کیفیت هوای تهران / هوای تهران
آلودگی هوای تهران طی شبانه‌روز گذشته
به گزارش فارس، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۵۱ قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است، البته همزمان با افزایش دما و افزایش غلظت ازن تا ظهر، هوای تهران در تابستان کرونایی برای همه افراد جامعه آلوده می‌شود.
نتایج تغییرات اجرای طرح ترافیک بر آلودگی هوا در پایتخت / کنترل کیفیت هوای تهران: افزایش ۳۰ تا ۵۰ درصدی آلودگی هوا در صورت عدم اجرای طرح ترافیک
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
نتایج تغییرات اجرای طرح ترافیک بر آلودگی هوا در پایتخت / کنترل کیفیت هوای تهران: افزایش ۳۰ تا ۵۰ درصدی آلودگی هوا در صورت عدم اجرای طرح ترافیک
مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: اعمال تغییراتی در ساعات اجرای طرح ترافیک از نیمه خرداد ماه به دلیل شیوع ویروس کرونا سبب تغییراتی در آلودگی هوای تهران شده است. وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود که اگر طرح ترافیک در تهران اجرا نمی‌شد تولید آلودگی به ازای سفرهای شهروندان، بین ۳۰ تا ۵۰ درصد در محدوده اجرای طرح ترافیک افزایش پیدا می‌کرد.
غلظت آلاینده اُزن، کیفیت هوا را کاهش داد
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / تهران / آلودگی هوا / آلودگی / آلودگی هوای تهران / شاخص آلودگی / ازن / اخبار حوادث
غلظت آلاینده اُزن، کیفیت هوا را کاهش داد
افزایش غلظت آلاینده ازن در ساعات میانی امروز، هوای تهران را در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار داد.
تداوم افزایش دمای تهران طی ۴ روز آینده
۱۳۹۹/۰۵/۰۳ / هواشناسی / آلودگی هوای تهران
تداوم افزایش دمای تهران طی ۴ روز آینده
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه امروز انتظار رگبار باران در استان البرز، تهران و سمنان وجود دارد، گفت: ما انتظار افزایش دمای تهران در روز‌های آینده یعنی تا روز دوشنبه را خواهیم داشت که این موضوع بر روی آلودگی هوا تاثیر خواهد داشت.
راهکارهایی برای کاهش غلظت ازن در تهران
۱۳۹۹/۰۵/۰۱ / آلاینده ازن / آلودگی هوای تهران
راهکارهایی برای کاهش غلظت ازن در تهران
آلاینده ازن از ابتدای سال تاکنون ۲۶ روز از هوای تهران را آلوده کرده است. ازن که آلاینده‌ای ثانویه است و در حضور گرما و نور خورشید تولید می‌شود طی یک هفته اخیر تنفس راحت را از تهرانی‌ها گرفته است. مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران می‌گوید که برای کاهش ازن باید چند اقدام اساسی در دستور کار قرار گیرد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۱ / آلودگی هوای تهران
چرا باید خطر "اُزن" را برای هوای تابستان تهران جدی گرفت؟!
به گزارش تسنیم؛ هوای شهر تهران زمستان هر سال به دلایل مختلف از جمله افزایش غلظت مونوکسید کربن یا ذرات با قطر کمتر از 2.5 میکرون روزهای آلوده ای را سپری می‌کند و در فصل سرد سال، تعطیلی‌های فراوانی را در کلانشهر تهران شاهد هستیم.
تداوم آلودگی هوای تهران برای هفتمین روز پیاپی/ هوا در وضعیت "ناسالم" برای همه
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / آلودگی هوای تهران / شهر تهران
تداوم آلودگی هوای تهران برای هفتمین روز پیاپی/ هوا در وضعیت "ناسالم" برای همه
کیفیت هوای امروز شهر تهران با شاخص ۱۶۷ در وضعیت ناسالم برای همه گروه‌های جامعه قرار دارد.
هوای تهران در وضعیت قرمز قرار گرفت
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ / آلودگی هوا / آلودگی هوای تهران / هوای تهران / سلامت / اخبار داغ
هوای تهران در وضعیت قرمز قرار گرفت
شاخص کیفیت هوا طی شبانه‌روز گذشته به دلیل افزایش غلظت ازن به طور میانگین بر روی عدد ۱۶۱ قرار گرفت و هوای تهران برای همه افراد جامعه ناسالم بود.
جدال ۶ ساله با آلودگی هوا؛ از بهشت تا بهارستان
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ / مجلس شورای اسلامی / شورای شهر / شهرداری / محمد باقر قالیباف / آلودگی هوا
جدال ۶ ساله با آلودگی هوا؛ از بهشت تا بهارستان
تهران-ایرناپلاس- محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در هفته‌های اخیر اعلام کرد با برنامه‌ریزی می‌توان در ۶ سال آلودگی هوا را کاهش داد؛ آن هم در حالی که در دوران سکانداری شهرداری تهران در سال ۱۳۹۲ نیز گفته بود قول می‌دهم تا ۶ سال آینده آلودگی هوای تهران را کاهش دهیم و تعداد روزهای سالم را به ۲ برابر برسانم.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •