دوشنبه, ۷ بهمن, ۱۳۹۸ / 27 January, 2020
آموزشگاه رانندگی
مربیان آموزشگاه های رانندگی درخواست سهمیه بنزین را چگونه پیگیری کنند؟
تسنیم / ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / اقتصادی
مربیان آموزشگاه های رانندگی درخواست سهمیه بنزین را چگونه پیگیری کنند؟
گروهی که تردد روزانه در شهرها، جزو لاینفک فعالیت روزانه کاری‌شان است، اما با این وجود در سهمیه‌بندی بنزین نادیده گرفته شده‌اند، مربی‌های آموزشگاه‌های رانندگی هستند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / ...
برخورد با 245 آموزشگاه رانندگی متخلف در کشور
رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از برخورد با تخلفات 245 آموزشگاه رانندگی در سراسر کشور و تعطیلی آنها خبر داد.سرهنگ  احمد کرمی‏اسد در گفت‌وگو با ایسنا درباره نظارت بر آموزشگاه‌های رانندگی گفت: برابر آمارهای ما در کشور بیش از 2100 آموزشگاه رانندگی فعال است که اکثر آنها آموزشگاه پایه سوم است. ما بر تمام این آموزشگاه‌ها نظارت داریم و به شکل محسوس و نامحسوس اقدامات آنان و نحوه آموزش و امتحانات را رصد می‌کنیم. وی با بیان اینکه کارشناسان پلیس راهور به صورت رندوم از شرکت‌کنندگان در این کلاس‌ها آزمون می‌گیرند، گفت: علاوه بر آن بر شرایط آموزشگاه‌ها نیز نظارت داریم، اینکه فضای آموزش تئوری مناسب باشد، فضای مناسب برای پارک خودروهای آموزشگاه باشد و... . رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهنمایی …
از برخورد با مقصران گرمخانه زنان تا پیشنهاد پرداخت وام میلیاردی به جوانان
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / اجتماعی
از برخورد با مقصران گرمخانه زنان تا پیشنهاد پرداخت وام میلیاردی به جوانان
برخورد با ۲۴۵ آموزشگاه رانندگی متخلف در کشور، تدوین لایحه‌ای جدید برای مقابله با «کودک همسری»، عمده علت مرگ ایرانیان در سال گذشته، جزییات پیشنهاد پرداخت وام ۲ میلیاردی به جوانان، انتقال یک قلاده پلنگ ایرانی به باغ وحش تهران و ... از مهم‌ترین خبرهای اداره اجتماعی ایسنا در هفتمین روز دی ماه هستند.
  بسته اخبار اجتماعی ایسنا
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / ...
پای آموزشگاه‌ها به پرونده تصادفات باز شد
رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از ابلاغیه جدید پلیس راهور برای بررسی و مشخص کردن سهم آموزشگاه‌های رانندگی در وقوع حوادث رانندگی سنگین خبر داد.سرهنگ احمد کرمی‏اسد در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت:‌ اقدامات جدیدی در مورد آموزشگاه‌های رانندگی در دستورکار قرار داده‌ایم، از جمله اینکه جلسات ماهیانه و منظمی میان روسای پلس راهور با مدیران آموزشگاه‌ها برگزار می‌شود و در جریان آن نکات و موارد مورد‏نیاز به مدیران آموزشگاه‌ها اعلام خواهد شد.وی با اشاره به اجرای یک طرح جدید دیگر نیز گفت:‌ در راستای مسئولیت‏پذیرتر کردن مدیران، مربیان و متولی آزمون‌ها در آموزشگاه‌های رانندگی، ابلاغیه‌ای را طی چند روز گذشته به تمام استان‌ها فرستاده  و از آنان خواستیم که با استفاده از اطلاعات و آمارهای …
طرح جدید پلیس برای آموزشگاه‌های رانندگی
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / اجتماعی
طرح جدید پلیس برای آموزشگاه‌های رانندگی
کرمی اسد ادامه داد: اگر مشخص شود آموزشگاه در آموزش رانندگانی که در تصادفات مقصر هستند بی‌توجهی یا کوتاهی صورت گرفته و آنان به درستی آموزش ندیده باشند، برابر تبصره ۳ ماده ۱۴ رسیدگی به تخلفات رانندگی، سهم آموزشگاه رانندگی در وقوع تصادف نیز مشخص می‌شود.
  پلیس راهنمایی و رانندگی  آموزشگاه رانندگی  راننده متخلف