پنجشنبه, ۱۳ آذر, ۱۳۹۹ / 3 December, 2020
آموزشگاه زبان
صفر تا صد آموزش آنلاین آیلتس
۳۶ ساعت قبل / کلاس آیلتس / کلاس آیلتس آنلاین / آموزشگاه زبان اسپیکان
صفر تا صد آموزش آنلاین آیلتس
امروزه با توجه به رشد روزافزون تقاضا برای اخذ مدرک آیلتس و نیز محدودیتهای زمانی این دسته از افراد برای گذراندن سریع دوره های آیلتس که در شرایط پاندمیک کرونا شرکت در کلاس های حضوری را دشوار کرده، تمایل برای شرکت در کلاس های آنلاین زبان رو به افزایش گذاشته است.
آموزشگاه زبان سخن برتر
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
آموزشگاه زبان سخن برتر
ایلنا: آموزشگاه زبان سخن برتر یکی از موسسات آموزشی معتبر بوده و دوره های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی برگزار می کند.
اهمیت یادگیری زبان برای کودکان
۱۳۹۹/۰۸/۱۲ / آموزشگاه زبان اسپیکان / آموزش زبان به کودکان / آموزش زبان انگلیسی
اهمیت یادگیری زبان برای کودکان
زبان انگلیسی امروزه یکی از مهم ترین و پرکاربردترین زبان های دنیا محسوب می شود و کمتر کسی است که اهمیت یادگیری این زبان را نداند.
چالش آموزشگاههای زبان در دوران کرونا/ریزش آمار در شهرهای کوچک
۱۳۹۹/۰۸/۰۲ / همه با همه علیه کرونا / بازگشایی مدارس در شرایط کرونا / آموزشگاه زبان / شهریه مدارس
چالش آموزشگاههای زبان در دوران کرونا/ریزش آمار در شهرهای کوچک
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به چالش آموزشگاه های علمی، آزاد و زبان در دوران شیوع کرونا گفت: این آموزشگاه ها ترمیک هستند و بنا به شرایط موجود با ریزش مواجه بوده اند؛ به ویژه آموزشگاه های علمی در شهرهای کوچک که دانش آموز کمتری داشتند، بیشتر آسیب دیدند.
کلاس زبان آنلاین یا حضوری؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / آموزشگاه زبان اسپیکان / کلاس آنلاین زبان / زبان آلمانی
کلاس زبان آنلاین یا حضوری؟
همانطور که می دانید امروزه آموزش در هر زمینه ای به سرعت رو مجازی شدن حرکت می کنند، در این بین یادگیری زبانهای خارجی که از نیازهای ضروری افراد می باشد نیز از این قاعده مستثنی نیست.
هتل بهار تهران
۱۳۹۹/۰۷/۱۴
هتل بهار تهران
مناطق مختلفی در شهر تهران وجود دارد که بورس ادارات دولتی و ساختمان‌های بزرگ تجاری هستند. میدان انقلاب هم باوجود مراکز انتشاراتی متعدد و کتاب‌فروشی‌های بسیار زیاد، یکی‌از این نقاط مهم شهری محسوب‌م ی‌شود. برای پیداکردن دارالترجمه، آموزشگاه زبان یا موسسات کنکور، میدان انقلاب اولین گزینه شما خواهد بود. هتل بهار واقع‌در خیابان انقلاب، بعد از خیابان دروازه دولت، نبش خیابان بهار جنوبی، در سال 95 به جمع هتل های تهران پیوست.
بازداشت عاملان جعل مدرک برای تافل
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / جعل مدرک / تافل
بازداشت عاملان جعل مدرک برای تافل
این مقام انتظامی عنوان کرد: اعضای این باند با افتتاح آموزشگاه زبان و وعده قبولی تضمینی در آزمون، مدارک هویتی مراجعه‌کنندگان را جعل و تعدادی افراد خبره را به آزمون معرفی کرده و به ازای آن مبالغ هنگفتی را دریافت می‌کردند.
انهدام باند جعل هویت برای دریافت IELTS در یک آموزشگاه زبان
۱۳۹۹/۰۶/۲۷ / انهدام باند / پلیس تهران بزرگ
انهدام باند جعل هویت برای دریافت IELTS در یک آموزشگاه زبان
جانشین رییس پلیس پایتخت از انهدام باندی که اقدام به دریافت مدرک IELTS با شیوه متقلبانه برای متقاضیان یک آموزشگاه زبان کرده بودند، خبر داد.
بازگشایی آموزشگاه‌های زبان و علمی در کرمانشاه
۱۳۹۹/۰۵/۲۱ / استانی-اجتماعی / آموزشگاه زبان / آموزشگاه علمی / بازگشایی / همه_باهم_علیه_کرونا / کرمانشاه
بازگشایی آموزشگاه‌های زبان و علمی در کرمانشاه
رئیس اداره مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: آموزشگاه‌های زبان و علمی زیر نظر آموزش و پرورش در استان بازگشایی شده‌اند.
۱۳۹۹/۰۴/۰۴
جمعه به مکتب‌آوری...!
زهرا جمالی ‏ چرا ساکتی؟ اعتراف کن! - داشتم تینک می‌کردم.  ولی به نظر می‌رسه بیشتر ریدینگ کردی که الان اینجایی! - می‌دونی ما آموزشگاه زبان داریم. همیشه اولین بودیم تو منطقه ... آموزش زبان فقط در دوماه! انگلیسی را با ما مثل یک نیتیو که حالا نه، اما با لهجه در و داهات‌های اطراف لندن صحبت کنید!  چه جوری آخه تو دوماه؟؟ مگه ماکرووِیوه؟ - ببین! شما تو این دوماه همین که تو چت به جای سلام خوبی؟ بنویسی؛‌ های! یو اُکی؟ بعد برداری یه جمله مردافکن هم با ترجمه خطای گوگل به انگلیسی تو بیو اینستاگرامت بزنی، راحت تا دم در کمبریج رفتی. اما خب از اون‌ور به‌خاطر نداشتن آیلتس و تافل باز باید سرته کنی سمت خودمون! حالا راست می‌گن ثبت‌نام می‌کردین …
آموزشگاه‌های زبان: ورشکسته شده‌ایم/معلمانی که فروشنده شدند
۱۳۹۹/۰۴/۰۲ / آموزشگاه زبان / ورشکستگی معلمان زبان / فروشندگی
آموزشگاه‌های زبان: ورشکسته شده‌ایم/معلمانی که فروشنده شدند
با تعطیلی کلاس‌های زبان، تعداد زیادی از معلمان زبان ناگزیر از ورود به مشاغل غیر رسمی، خانگی و حتی فروشندگی شده‌اند.
روحانی: بازگشایی مهد‌های کودک از ۲۴ خرداد / بازگشایی سینما‌ها و کنسرت‌ها از اول تیر به شرط حضور ۵۰ درصد ظرفیت سالن‌ها / درباره‌ی مرخصی زندانیان در تیر ماه، اردو‌های راهیان نور تصمیمات لازم در خصوص آن‌ها اتخاذ و به مردم اعلام می‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۱۷
روحانی: بازگشایی مهد‌های کودک از ۲۴ خرداد / بازگشایی سینما‌ها و کنسرت‌ها از اول تیر به شرط حضور ۵۰ درصد ظرفیت سالن‌ها / درباره‌ی مرخصی زندانیان در تیر ماه، اردو‌های راهیان نور تصمیمات لازم در خصوص آن‌ها …
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس جمهور با بیان اینکه سینماها و کنسرت‌ها به شرط حضور 50 درصد ظرفیت سالن‌ها و رعایت کامل پروتکل‌ها می‌توانند از ابتدای تیر ماه فعالیت خود را آغاز کنند، خاطرنشان کرد: مهدهای کودک، کلاس‌های قرآن و آموزشگاه‌ها مانند آموزشگاه زبان نیز از 24 خرداد با رعایت تمامی دستورالعمل‌ها فعالیت خود را آغاز کند.
سایه سنگین کرونا بر سر آموزشگاه‌های آزاد
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / استانی-علمی و آموزشی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / در خانه بمانیم / طرح فاصله‌گذاری اجتماعی / آموزشگاههای آزاد / جهاد دانشگاهی / آموزشگاه زبان / تعطیلی / فنی حرفه‌ای
سایه سنگین کرونا بر سر آموزشگاه‌های آزاد
کرونا به تمام اقشار و اصناف آسیب و خسارت‌های زیادی وارد کرده، اما در برخی از گروه‌ها و رسته‌های شغلی این خسارت و آسیب به‌مراتب بیشتر و عمیق‌تر است. این روزها با تعطیلی چندماهه آموزشگاه‌های آزاد در کشور، نظام مالی این مراکز دچار آسیب جدی شده است، تاآنجاکه حتی زمزمه بازگشایی مجدد این مراکز خسارتی که در طول این چندماه وارد کرده را جبران نمی‌کند.
تعریف یک آکادمی زبان / Definition of a Language Academy
۱۳۹۹/۰۲/۱۷
تعریف یک آکادمی زبان / Definition of a Language Academy
یک آکادمی زبان می بایست بستری امن برای یادگیری زبان ایجاد کند. خیلی واضح است، درسته؟ اما متاسفانه مشاهده می شود که فضای امنی در موسسات زبان کشور وجود ندارد. در این مقاله، سعی کرده ایم به ویژگی های یک آموزشگاه زبان خوب اشاره کنیم و راه تشخیص آن را با شما به اشتراک می گذاریم. ما نمی خواهیم تعدادی آموزشگاه را انتخاب کرده و حسب شهرت یا من باب تبلیغات به شما معرفی کنیم.
آشنایی با گروه آموزشی انتشاراتی وی سی وی
۱۳۹۹/۰۱/۲۰ / وی سی وی / آموزش انگلیسی / یادگیری انگلیسی / آموزشگاه زبان / آموزش انگلیسی به کودکان / آموزش انگلیسی به کودکان، نوجوانان / سایت وی سی وی
آشنایی با گروه آموزشی انتشاراتی وی سی وی
مصاحبه با جناب آقای مهدی تابش پور مدیرِ گروه انتشاراتی، آموزشی وی سی وی، ارایه کننده سیستم مدرن آموزش انگلیسی به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان
چرا زبان انگلیسی زبان بین المللی شد؟
۱۳۹۹/۰۱/۰۹ / زبان انگلیسی / آموزش مکالمه زبان انگلیسی / آموزش آیلتس در اصفهان IELTS / اعزام دانشجو همراه بورس تحصیلی و مهاجرت / آموزشگاه زبان در اصفهان
چرا زبان انگلیسی زبان بین المللی شد؟
زبان انگلیسی امروزه به عنوان زبان بین المللی بشر انتخاب شده و در سطح وسیعی از امورات جهانی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع با بررسی اسناد تاریخی متوجه خواهیم شد این زبان تا قرن ها قبل گسترش چندانی نداشته ولی امروزه زبان اول دنیاست. ما در این متن در مورد دلایل انتخاب زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی مطالبی ارائه می دهیم.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / زبان انگلیسی / آموزشگاه پارسا / شیراز
دوره‌های آموزش زبان انگلیسی در شیراز با کتاب World English توسط آموزشگاه زبان پارسا
آموزشگاه زبان پارسا از سال ۱۳۸۰ در حال آموزش زبان انگلیسی در شیراز هست
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / آموزشگاه زبان پردیسان / زبان انگلیسی / آزمون های زبان انگلیسی
برخی از مهم‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی
در این مطلب قصد داریم برخی از مهم‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی را به شما معرفی کنیم.
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / آکادمی زبان پارسا / آموزش زبان آلمانی / شیراز
آموزش زبان آلمانی در شیراز با مدیریت استاد عباسی
همه‌ روزه دپارتمان زبان آلمانی آموزشگاه زبان پارسا شیراز پذیرای تعداد زیادی علاقه‌مندان به آموزش زبان آلمانی در شیراز است.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / زبان فارسی / دانش‌آموز / مدارس غیردولتی / وزارت آموزش و پرورش
چرا دانش‌آموزان ایرانی یادگیری انگلیسی را بیشتر از فارسی دوست دارند؟
ایسنا نوشت: سرپرست سابق سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه اگر دانش آموزی بعد از ششم ابتدایی هنوز در زبان فارسی ضعیف است، باید به انگیزه‌های وی در یادگیری زبان فارسی نزد خانواده و جامعه توجه کنیم گفت: آنقدر که خانواده‌ها تمایل دارند فرزندشان را به آموزشگاه زبان انگیسی بفرستند برای تقویت زبان فارسی تمایلی ندارند. اگر گنجینه لغات دانش آموزی در دوره ابتدایی از سطحی بالاتر نرود، در درس‌های دیگر هم افت می‌کند.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / زبان فارسی / آموزش زبان فارسی / آزمون پرلز
رتبه پایین دانش‌آموزان ایرانی در حوزه درک و فهم زبان مادری آزمون پرلز
سرپرست سابق سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه اگر دانش آموزی بعد از ششم ابتدایی هنوز در زبان فارسی ضعیف است، باید به انگیزه‌های وی در یادگیری زبان فارسی نزد خانواده و جامعه توجه کنیم گفت: آنقدر که خانواده‌ها تمایل دارند فرزندشان را به آموزشگاه زبان انگیسی بفرستند برای تقویت زبان فارسی تمایلی ندارند. اگر گنجینه لغات دانش آموزی در دوره ابتدایی از سطحی بالاتر نرود، در درس‌های دیگر هم افت می‌کند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / موسسه تهران زبان / یادگیری زبان خارجی / بهترین آموزشگاه زبان خارجی
یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه تهران زبان
در دنیای امروز، چندزبانه بودن یک مزیت بزرگ محسوب شده و تأثیر زیادی در پیشرفت شغلی افراد دارد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹
محسن شکوه درگذشت
محسن شکوه، بنیانگذار مکتب زبان انگلیسی شکوه و مرد بزرگ عرصه علم و فرهنگ درگذشت. به گزارش ایسنا، شکوه که پدر آموزش زبان انگلیسی در ایران نامیده می‌شود، هفتاد سال عمر گرانبهایش را صرف آموزش زبان انگلیسی در ایران کرد و شاگردان بی‌شماری را تحویل جامعه ایران اسلامی داد.وی که دارای مدرک دکترای پزشکی بود، از همان دوران جوانی راه پدر را در پیش گرفت و به آموزش زبان انگلیسی پرداخت و در سال ١٣٢٩ آموزشگاه زبان انگلیسی شکوه را تاسیس کرد و تا آخرین روزهای عمرش دست از تلاش و آموزش نکشید.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸
مؤسسه زبان اول: موفقیت در آزمون آیلتس اولین قدم برای مهاجرت به کانادا
آموزشگاه زبان اول یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان در ایران است که با استفاده از جدیدترین متدهای آموزش زبان و با بهره‌مندی از تکنولوژی برتر آموزشی توانسته جایگاه ویژه‌ای در میان زبان‌آموزان و دیگر مؤسسات همکار به دست آورد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / زبان انگلیسی / مدارس دوزبانه / سال تحصیلی 98 ـ 99 / _دانش آموز / آموزش و پرورش
زنگ هشدار ضعف فراگیری و بکارگیری زبان فارسی در مناطق دو زبانه
عضو شورای عالی آموزش و پرورش درباره دلایل رشد وجود ۱۱ هزار و ۵۰۰ آموزشگاه زبان خارجی در کشور گفت‌: وجود این تعداد آموزشگاه‌ زبان نشان از یک تقاضای جدی برای برخورداری از شایستگی لازم بویژه در حوزه زبان انگلیسی دارد. ۹۰ درصد کلاس‌ها بر اساس آمارهای موجود در حوزه زبان انگیسی است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / اخذ مجوز آموزشگاه زبان / تاسیس آموزشگاه زبان / تاسیس آموزشگاه علمی آزاد / تاسیس مدرسه غیر دولتی
آشنایی با موسسه مشاورین اندیشه آسیا
همه ما به خوبی می‌دانیم که مردم مهم‌ترین دارایی یک کشور به حساب می‌آیند. به‌ همین‌ جهت مردمی که به کسب دانش و مهارت روی آورند، تاثیر به‌سزایی بر پیشرفت یک جامعه خواهند داشت.
۱۳۹۸/۰۷/۰۶
بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی تهران کجاست؟
قبل از شروع فرایند یادگیری زبان ترکی استانبولی دقیقا دلیل و علت نیاز خود به این زبان را مشخص کنید تا زمان و هزینه خود را در مسیر دوره‌های اشتباه هدر ندهید.
۱۳۹۸/۰۷/۰۴ / بهترین آموزشگاه زبان خارجی / آموزشگاه زبان گات / دوره های غیر حضوری
دوره‌های غیرحضوری زبان‌های خارجی
با توجه به پیشرفت تکنولوژی و درگیری‌های زیاد روزمره شرکت در کلاس زبان برای برخی افراد کمی دشوار است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۷ / آموزشگاه زبان گات / بهترین آموزشگاه زبان خارجی / کلاس های بحث آزاد
کلاس‌های بحث آزاد
همان‌طور که می‌دانید برای تقویت زبان انگلیسی، کلاس‌ها، دوره‌ها، انواع ابزارهای آموزشی و اپلیکیشن‌های مخصوص زبان‌های خارجی وجود دارد که هرکسی با توجه به‌وقت و هدف خود یکی را به‌دلخواه انتخاب می‌کند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۹ / آموزشگاه زبان گات / بهترین آموزشگاه زبان خارجی / تورلیدر / دوره های تورلیدری
دوره‌های تور لیدری
موسسه گات برای داوطلبانی که به حرفه گردشگری علاقه دارند کلاس‌هایی با سطح بالا و استادهای با تجربه گرد هم آورده تا بتواند در حوزه گردشگری داخلی و خارجی تور لیدرهای خوبی را تربیت کند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۴
معرفی آزمون آیلتس و دوره‌های آیلتس آموزشگاه زبان ایرانمهر
چه کسی بدش می‌آید که مدرک زبانش را تمام دنیا از جمله کشورهای مطرح اروپایی قبول داشته باشند؟ مدرکی که به کمک آن نیمه مسیر مهاجرت شغلی یا تحصیلی را طی کرده باشد!
۱۳۹۸/۰۴/۰۴ / آموزشگاه زبان / آموزشگاه زبان ایرانمهر / بهترین آموزشگاه زبان خارجی
معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان
همانطور که می‌دانید آموزشگاه زبان‌های زیادی در سراسر تهران و ایران وجود دارند و هر کدام نیز خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند. اما وقتی پای ثبت‌نام به میان می‌آید، این سوال در ذهن تمام زبان‌آموزان مطرح می‌شود که کدام آموزشگاه از همه بهتر است؟
۱۳۹۸/۰۳/۲۸ / آموزش زبان انگلیسی / آموزشگاه زبان سخن برتر / یادگیری زبان خارجی
آموزش زبان در کوتاه‌ترین زمان
در این متن روش‌هایی برای آموزش زبان ارائه می‌دهیم که بتوانید در کوتاه‌ترین زمان زبان مورد علاقه خود را یاد بگیرید و به آن زبان صحبت کنید. در این روش برای آموزش زبان هیچ اسراری وجود ندارد، تنها کاری که باید بکنید این است که به آموزش زبان جدید تعهد داشته باشید، سخت کار و تلاش کنید و از اشتباه کردن نترسید.
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ / آموزشگاه زبان گات / بهترین آموزشگاه زبان خارجی / تدریس خصوصی زبان انگلیسی
تدریس خصوصی زبان
هر فردی با توجه به شرایط و اهدافی که برای آینده کاری و تحصیلی خود در نظر دارد یادگیری زبان انگلیسی و یا دیگر زبان های خارجی را جزء اولویت‌های خود قرار می‌دهد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۸
در کلاس زبان تضمینی موسسه زبان سخن برتر شرکت کنید
ایلنا: خانواده هایی که استفاده از آموزشگاه زبان را یکی از بهترین مسیرهای ممکن برای آموزش زبان خارجه می دانند، همیشه سعی می کنند که بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنند. اما گاهی این انتخاب با آنها دچار چالش هایی می شود و معیارهای مشخصی در بررسی‌های خود ندارند. انتخاب یک موسسه آموزش زبان به فاکتورهای مختلفی از جمله بعد مسافت، هزینه دوره آموزش، کیفیت آموزش و تجربه قبلی سایر شرکت کنندگان بستگی دارد. پس در این مطلب به راهکارهای مختلف انتخاب بهترین آموزشگاه زبان برای آموزش زبان خارجه خواهیم پرداخت و بررسی می‌کنیم که کدام گزینه باید در اولویت باشد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۴ / آموزشگاه زبان ترکی استانبولی / یادگیری زبان خارجی
یادگیری زبان ترکی استانبولی با کمترین هزینه و زمان
قبل از شروع فرایند یادگیری زبان ترکی استانبولی دقیقا دلیل و علت نیاز خود به این زبان را مشخص کنید تا زمان و هزینه خود را در مسیر دوره‌های اشتباه هدر ندهید.
۱۳۹۸/۰۲/۰۳
استخدام اساتید زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه در تهران
آموزشگاه زبان ایرانمهر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران شعبه شریعتی قلهک از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
۱۳۹۷/۱۲/۰۸
استخدام سوپروایزر آموزشی (مسلط بر زبان انگلیسی )در تهران
یک آموزشگاه زبان معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
۱۳۹۷/۱۲/۰۵
استخدام مدرس زبان جهت آموزشگاه زبان گویش نورافشان در البرز
آموزشگاه زبان گویش نورافشان جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
۱۳۹۷/۱۲/۰۴
آموزشگاه زبان آلمانی تهران ۶ ماهه در گاما
پیشینه تدریس زبان آلمانی در شهر تهران قدمتی طولانی دارد، اما متاسفانه بدلیل عدم‌ انطباق با روش‌های  نوین آموزشی و عدم استفاده از منابع روز مسیر یادگیری این زبان برای علاقه‌مندان بسیارطولانی شده و با درصد بالایی از ریزش باعث سرخوردگی  متقاضیان شده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •