دوشنبه, ۳۰ دی, ۱۳۹۸ / 20 January, 2020
آیت‌الله قائم مقامی
آسیبی که دین از قدرت می‌بیند، با هیچ خطری قابل مقایسه نیست
آفتاب نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ / اجتماعی
آسیبی که دین از قدرت می‌بیند، با هیچ خطری قابل مقایسه نیست
استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که جریان شناسی بنی امیه یک موضوع بسیار مهم از منظر اسلام و اهل بیت و همچنین شرایط امروز جامعه ماست، اظهار کرد: زمین بازی فقه و کلام ما در بستر قدرت و نگرش اموی شکل گرفته و ما روش فقهی و کلامی اهل بیت را بعضا در خدمت مسائل اموی قرار داده‌ایم.
  آیت‌الله قائم مقامی  دین  سیاست  قدرت  حکومت
مجلس چپ و تصویب برنامه اقتصاد آزاد
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ / اجتماعی
مجلس چپ و تصویب برنامه اقتصاد آزاد
دوره سوم مجلس شورای اسلامی مصادف شد با اتفاقات و حوادث مهم و تأثیرگذاری در تاریخ ایران و انقلاب اسلامی. در این دوره قطعنامه ۵۹۸ از سوی ایران پذیرفته شد و پس از آنکه آیت الله حسینعلی منتظری از قائم مقامی رهبری عزل شد بنیانگذار انقلاب اسلامی از دنیا رفت و آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رهبر جمهوری اسلامی انتخاب شد. مجلس نسبت به هر یک از اتفاقاتی که روی داد واکنش‌هایی نشان داد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ / ...
ناپایداری پایداری‌‌چی‌ها
الهام برخوردارهرجا که نام اصلاح‌طلبان و حسن روحانی در میان باشد آنها مخالفت می‌کنند، حتی اگر مخالفت آنها بر خلاف منافع ملی و همگرایی در جامعه باشد. این منتقدان تندرو ائتلاف نمی‌کنند، تک‌روی بارزترین شاخصه آنها است. مطلوب‌شان رویه محمود احمدی‌نژاد در قبال غرب و کاغذپاره خواندن قطعنامه‌های شورای‌ امنیت سازمان ملل بوده و هست. جبهه‌ای که از اخراجی‌های دولت احمدی‌نژاد و برخی از شاگردان آیت‌الله مصباح یزدی تشکیل شده؛ جبهه‌ پایداری انقلاب اسلامی معروف به جبهه پایداری یا به تعبیری افراطیون جناح راست.جریانی اعتقادی - سیاسی که پس از وقایع انتخابات ریاست‌جمهوری ‌۱۳۸۸‌ و خانه‌نشینی یازده روزه محمود احمدی‌نژاد و مطرح شدن جریان انحرافی که منجر به ایجاد انشتقاق میان جناح اصولگرایان شد، اعلام موجودیت کرد. در …
ویژه‌نامه نوروزی-۱۷|گفتگو با جواد منصوری: محمد منتظری می‌گفت آیت‌الله منتظری به‌درد سیاست نمی‌خورد
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ / سیاسی
ویژه‌نامه نوروزی-۱۷|گفتگو با جواد منصوری: محمد منتظری می‌گفت آیت‌الله منتظری به‌درد سیاست نمی‌خورد
اولین فرمانده سپاه و مبارز پیش از انقلاب در گفتگو با تسنیم به تشریح علل برکناری آیت‌الله منتظری از قائم مقامی رهبری و اقدامات باند مهدی هاشمی پرداخت.