پنجشنبه, ۱۶ مرداد, ۱۳۹۹ / 6 August, 2020
آینده هپکو
پرداخت حقوق کارگران هپکو در اولویت است/حقوق خردادماه واریز می‌شود
۱۳ ساعت قبل / سید علی آقازاده / استاندار مرکزی / هپکو اراک / حقوق کارگران
پرداخت حقوق کارگران هپکو در اولویت است/حقوق خردادماه واریز می‌شود
اراک- استاندار مرکزی گفت: حقوق معوق خرداد ماه کارگران هپکو با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تا هفته آینده پرداخت می‌شود.
برنامه ساخت ۷۰۰ دستگاه ماشین آلات راه سازی مورد نیاز شرکت های معدنی توسط هپکو
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
برنامه ساخت ۷۰۰ دستگاه ماشین آلات راه سازی مورد نیاز شرکت های معدنی توسط هپکو
رئیس هیات عامل ایمیدرو ضمن تاکید بر توسعه همکاری های شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی و شرکت هپکو با راهبری ایمیدرو، گفت: در گام نخست همکاری ها، ساخت ۷۰۰ دستگاه ماشین آلات راه سازی توسط هپکو تا سال آینده انجام خواهد شد.
هپکو قربانی همسان سازی حقوق بازنشستگان می‌شود؟/ کسی به فکر آینده صنعت نیست
۱۳۹۹/۰۴/۲۹ / هپکو اراک / سازمان خصوصی سازی / سازمان تامین اجتماعی / شستا / محمد شریعتمداری
هپکو قربانی همسان سازی حقوق بازنشستگان می‌شود؟/ کسی به فکر آینده صنعت نیست
شرکت هپکو در حالی در آستانه سومین واگذاری، این بار به تامین اجتماعی است که بنظر می‌رسد هدف دولت از این اقدام تامین بودجه لازم برای همسان ‌سازی حقوق بازنشستگان از محل فروش سهام این شرکت است.
نگرانی بابت واگذاری به تامین اجتماعی/ آیا سهامِ "هپکو" بابت اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان به فروش خواهد رسید؟!
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ / اکبر شوکت / همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی / بدهی 300 هزار میلیارد تومانی دولت به تامین اجتماعی / پرداخت ۳۲ هزار میلیارد تومان از دیون سازمان تامین اجتماعی / واگذاری هپکو به تامین اجتماعی / آینده هپکو / ابولفضل رنجبر
نگرانی بابت واگذاری به تامین اجتماعی/ آیا سهامِ "هپکو" بابت اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان به فروش خواهد رسید؟!
ایلنا: واگذاری سهام هپکو به تامین اجتماعی بابت بدهی‌های انباشته دولت، از دو وجه متفاوت نگران‌کننده است؛ یکی مساله منافع تامین اجتماعی و وضعیت بحرانی آن است و دیگری،…
حقوق‌های معوقه براساس تصمیم شورای تامین استان مرکزی، تا یک هفته آینده پرداخت می‌شود
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / استان مرکزی / اعضای شورای / حقوق / قوه قضاییه / دادگستری
حقوق‌های معوقه براساس تصمیم شورای تامین استان مرکزی، تا یک هفته آینده پرداخت می‌شود
ایلنا: رییس کل دادگستری استان مرکزی به همراه اعضای شورای قضایی، امروز با حضور در شرکت هپکو به مدت ۳ ساعت پای درد دل کارگران این کارخانه نشستند.
واگذاری واگن‌پارس به مپنا و هپکو به ایمیدرو قطعی است/هپکو هفته‌ای آینده واگذار می‌شود/ همیشه دست‌های نامرئی نمی‌گذارند تصمیمات اجرایی شوند
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / استان مرکزی / استاندار اراک / هفته کارگر / هپکو / آلومینیوم اراک / واگن پارس / آذر آب
واگذاری واگن‌پارس به مپنا و هپکو به ایمیدرو قطعی است/هپکو هفته‌ای آینده واگذار می‌شود/ همیشه دست‌های نامرئی نمی‌گذارند تصمیمات اجرایی شوند
ایلنا: استاندارمرکزی از واگذاری شرکت هپکو اراک به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع غذایی کشور (ایمیدرو) و واگن پارس به مپنا (مدیریت پروژه‌های نیروگاهی ایران) طی…
آیا هپکو ظرف چند روز آینده به ایمیدرو می‌رسد؟
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / رئیس شورای اسلامی / سازمان خصوصی سازی / شورای اسلامی / مصاحبه / معاون
آیا هپکو ظرف چند روز آینده به ایمیدرو می‌رسد؟
ایلنا: معاون سازمان خصوصی‌سازی از واگذاری هپکو به ایمیدرو خبر داده و احتمال این واگذاری را قوی دانسته است.
واگذاری هپکو اراک به ایمیدرو قطعی است
۱۳۹۹/۰۲/۰۸
واگذاری هپکو اراک به ایمیدرو قطعی است
استاندار مرکزی گفت: واگذاری واحد تولیدی هپکو اراک به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع غذایی کشور (ایمیدرو) قطعی است و این مهم ظرف چند هفته آینده عملیاتی می‌شود.
هپکو قبل از واگذاری، بازسازی ساختاری می‌شود
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
هپکو قبل از واگذاری، بازسازی ساختاری می‌شود
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: هپکو قبل از واگذاری باید بازسازی ساختاری شود. بنابراین شرکت در اختیار وزارت صمت قرار می‌گیرد تا اصلاحات ساختاری بر روی آن انجام شود و پس از آن نسبت به واگذاری دوباره هپکو اقدام خواهیم کرد. علیرضا صالح در گفت‌وگو با ایلنا درباره آخرین وضعیت واگذاری شرکت‌های دولتی اظهار داشت:  تا به امروز موفق به واگذاری دو شرکت دولتی شده‌ایم و میزان واگذاری‌ها بستگی به خریداران دارد و اینکه آیا سرمایه‌گذاران حاضر به خرید این شرکت‌ها شوند یا نه. وی با تاکید بر اینکه دو شرکت دولتی دیگر در اسفند ماه عرضه خواهند شد، ادامه داد: بیمه البرز اوایل اسفند ماه عرضه خواهد شد. رییس سازمان خصوصی‌سازی افزود: همچنین پالایشگاه تبریز در اسفند ماه عرضه می‌شود. …
نصب 2 سکوی صدرا در پارس جنوبی در آینده نزدیک/ قرارگاه برنامه‌‌ای برای خرید هپکو ندارد
۱۳۹۸/۰۹/۳۰
نصب 2 سکوی صدرا در پارس جنوبی در آینده نزدیک/ قرارگاه برنامه‌‌ای برای خرید هپکو ندارد
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا درباره وضعیت ساخت سکو در شرکت صدرا گفت: آخرین قرارداد صدرا ساخت 5 سکوی نفتی بود که 3 سکو نصب شد و 2 سکو بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بزودی روی چاه‌های حفرشده، نصب می‌شود.
تعداد دقیق کولبران گمشده در برف مشخص نیست/ سوختگی ۸ کارگر بر اثر سریز شدن دیگ ذوب/ موافقت دولت با تخصیص سهمیه سوخت ویژه به دارندگان پلاک معلولان و جانبازان/ هپکو تا ۱۰ روز آینده به وزارت صمت، ایمیدرو یا ایدرو واگذار می‌شود
۱۳۹۸/۰۹/۲۷
تعداد دقیق کولبران گمشده در برف مشخص نیست/ سوختگی ۸ کارگر بر اثر سریز شدن دیگ ذوب/ موافقت دولت با تخصیص سهمیه سوخت ویژه به دارندگان پلاک معلولان و جانبازان/ هپکو تا ۱۰ روز آینده به وزارت صمت، ایمیدرو یا …
ایلنا: اخباری درباره مفقود شدن کولبران در برف و همچنین حادثه‌ای در معدنی در یزد مهمترین اخبار امروز سرویس کارگری ایلنا بودند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / استان مرکزی / اسحاق جهانگیری / هپکو اراک
الزام سازمان خصوصی‌سازی به تعیین تکلیف هپکو
معاون اول ریاست جمهوری گفت: سازمان خصوصی‌سازی ظرف دو هفته آینده مسائل شرکت هپکو را با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت تعیین تکلیف کنند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹
ظرف سه ماه آینده سهام بانک کشاوزی در صنایع آذرآب در بورس عرضه می شود/ ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات به آذرآب داده می‌شود
استاندار مرکزی آخرین تصمیمات و برنامه‌های دولت برای خروج شرکت صنایع آذرآب و هپکو از چالش‌های اقتصادی را تشریح کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / اراک / استان مرکزی / صنعت / هپکو / سید علی آقا زاده / اقتصاد / شرکت صنایع آذرآب
از هپکو و آذرآب اراک چه خبر؟
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی آخرین تصمیمات و برنامه‌های دولت برای خروج شرکت صنایع آذرآب و هپکو از چالش های اقتصادی را تشریح و اعلام کرد: ظرف سه ماه آینده سهام بانک کشاوزی در صنایع آذرآب در بورس عرضه می شود.
۱۳۹۸/۰۸/۰۸
نقض مقررات مربوط به واگذاری شرکت هپکو بررسی می‌شود
کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس هفته آینده عملکرد سازمان خصوصی‌سازی در اجرای قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی را بررسی می‌کند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹
باید اختیارات استان‌ها را زیاد کنید/ مشکلات آذرآب را بارها مطرح کرده بودیم
استاندار مرکزی گفت: دل‌مان می‌خواست وزیر کار را به آذرآب ببریم نشد. امیدواریم در آینده هپکو و آذرآب به شرایط مطلوبی برسد که بتوانیم وزیر را به این شرکت‌ها ببریم.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳ / سازمان خصوصی سازی / هپکو
خبرهای خوب هپکو
خبرهای خوبی از هپکو به گوش می¬رسد. شرکت از مالک دوم پس گرفته شده و رییس سازمان خصوصی-سازی از پرداخت تمامی مطالبات کارگران خبر داده است. علیرضا صالح گفته: حقوق کارگران تا پایان شهریور پرداخت شده و کارگران هیچ مطالبه به روزی ندارند. در آخرین اعتراض صنفی کارگران هپکو، کارگران از تعطیلی تولید از ابتدای سال خبر داده بودند که حالا قرار است تولید تا 2 ماه آینده دوباره شروع شود.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳
هپکو طی دو ماه به مسیر تولید برمی‌گردد/ واگذاری از طریق پیمان مدیریت
رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه تولید در کارخانه هپکو ظرف یکی، دو ماه آینده از سر گرفته می‌شود، گفت: بعد از دوره گذار و تعیین تکلیف بدهی‌های کارخانه، واگذاری از طریق پیمان مدیریت صورت می‌گیرد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۳
درخواست کیهان از جوانان عراق برای تسخیر سفارت آمریکا/ سه فرضیه برای آینده لاریجانی/هدف طراحان ترور سردار سلیمانی در کرمان چه بود؟
بلیت فروشی برای حضور زنان در ورزشگاه آزادی، موج سواری سعودی در اعتراضات ضد فساد عراق، قیمت مسکن در بازار نزولی در فضای مجازی صعودی!، اروپا؛ تسلیم یک‌جانبه‌گرایی امریکا، هشدار سیلابی به دستگاه‌های دولتی، آغاز تولید هپکو از دو ماه آینده، جزئیات جدیدی از نحوه ابتلای برخی از اهالی یک روستا به ویروس ایدز و بازداشت خبرنگار زن روس در ایران به اتهام جاسوسی از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰
دژپسند خبر داد: عرضه اولیه ۴۰ هزار میلیارد تومانی در بورس / مشکلات هپکو حل شد
ایرنا نوشت: وزیر اقتصاد و دارایی از عرضه سهام دو شرکت با ارزش حدود ۴۰ هزار میلیارد تومان در آینده نزدیک خبر داد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۶
معوقات مزدی کارگران هپکو هفته آینده پرداخت می‌شود/ ۱۲ میلیارد تومان از وام ۵۰ میلیاردی هپکو برای معوقات کارگران است
وام ۵۰ میلیارد تومانی برای هپکو به تصویب هیئت مدیره بانک ملی رسیده و سهامداران باید وثیقه‌ها را تودیع کنند؛ همچنین معوقات مزدی کارگران طی یک هفته آینده پرداخت می‌شود.
۱۳۹۸/۰۷/۰۶
فارس من| وام ۵۰ میلیارد تومانی هپکو امروز نهایی می‌شود/ پرداخت حقوق کارگران ظرف ۲ روز آینده
رئیس سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه وام 50 میلیارد تومانی برای هپکو امروز پرداخت می‌شود، گفت: حقوق کارگران نیز ظرف یکی ـ دو روز آینده پرداخت می‌شود.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳ / هپکو اراک / مطالبات معوق / مطالبات معوق کارگران / حقوق کارگران / حاتم شاکرمی / معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
مطالبات معوق کارگران هپکو هفته آینده تسویه می‌شود/ کارگران ۴ ماه حقوق خود را طلب دارند
معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از پرداخت کل معوقات کارگران شرکت هپکو طی هفته آینده خبر داد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۲ / استانی-اقتصادی / شرکت هپکو اراک / سازمان خصوصی سازی
هپکو به شخص حقیقی واگذار نمی‌شود/پرداخت حقوق کارگران تا اواسط هفته آینده
رییس سازمان خصوصی‌سازی گفت: حقوق کارگران شرکت هپکو حداکثر تا اواسط هفته آینده پرداخت می‌شود.
۱۳۹۸-۰۶-۳۰
آیا هپکو از پس مطالبات کارگرانش بر می‌آید؟
21 نفر از کارگران شرکت هپکو آزاد شده‌اند و فقط 8 تن از 29 کارگر بازداشتی هنوز آزاد نشده‌اند. این تعداد از کارگران در پی تجمعاتی که از اوایل شهریور امسال در اعتراض به تعویق افتادن حقوق و دستمزدشان از یک سو و آینده مبهم شرکت‌شان شکل یافته بود، دستگیر شده‌ بودند.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷ / شرکت هپکو / وزیر اقتصاد / فرهاد دژپسند
وزیر اقتصاد: شرکت هپکو هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود
وزیر اقتصاد گفت: درباره سهامدار عمده شرکت هپکو اراک مذاکراتی با دو نفر از متقاضیان داریم که یکی از آن‌ها به مرحله نهایی رسیده و امیدواریم طی هفته آینده به طور قطعی تعیین تکلیف شود.
۱۳۹۸/۰۶/۲۵
کارگران هپکو راه‌آهن را نبسته‌اند/ بخشی از مطالباتِ هپکویی‌ها تا هفته آینده پرداخت می‌شود
ایلنا: آبایی هزاوه گفت: با نمایندگان شورای اسلامی کار هپکو صحبت کردیم و قرار شد آنها با کارگران صحبت کنند که به تجمعات خاتمه بدهند و از آن طرف، ما نیز قول دادیم که مطالبات کارگران را که در دو بخش پرداخت معوقات مزدی و همچنین تعیین تکلیف سهامدار کارخانه است، در سریع‌ترین زمان ممکن به پیش ببریم.
۱۳۹۸/۰۶/۱۳
فارس من| توضیح مشاور سازمان خصوصی‌سازی در مورد واگذاری هپکو/ تصمیم‌گیری در جلسه آینده کمیته رفع موانع تولید
مشاور سازمان خصوصی‌سازی در مورد مشکل شرکت هپکو که از سوی کارکنان آن اعلام شده بود، توضیحاتی ارائه کرد و گفت: احتمالا در جلسه آینده کمیته رفع موانع تولید در مورد هپکو تصمیم‌گیری شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •