پنجشنبه, ۲۳ مرداد, ۱۳۹۹ / 13 August, 2020
اجتماعی
تذکر ۱۹ نماینده مجلس به وزیر کار در باره تسریع در تصویب افزایش حق مسکن کارگران
۲۸ دقیقه قبل
تذکر ۱۹ نماینده مجلس به وزیر کار در باره تسریع در تصویب افزایش حق مسکن کارگران
تعداد ۱۹ نفر از نمایندگان مجلس به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضرورت تصویب افزایش حق مسکن کارگران در سال جاری را متذکر شدند.
مالباختگان، به سامانه «نما» مراجعه کنند
۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / مالباختگان / سامانه نما / پلیس آگاهی / نیروی انتظامی / آذربایجان شرقی
مالباختگان، به سامانه «نما» مراجعه کنند
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان‌شرقی گفت: سامانه "نما" در بستر اینترنت راه‌اندازی شده و مالباختگان با ورود به سایت پلیس به نشانی www.police.ir و با مراجعه در قسمت اموال کشف شده، مشخصات کالای مسروقه خود را وارد کرده و شناسایی کنند.
بزرگ‌ترین دهکده ورزشی کشور در شهر جدید سهند احداث می‌شود
۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / شهر جدید سهند / آذربایجان شرقی / شهر تبریز / راه وشهرسازی / مدیریت شهری
بزرگ‌ترین دهکده ورزشی کشور در شهر جدید سهند احداث می‌شود
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند با بیان این‌که وعده‌هایی که برای افتتاح آزاد راه تبریز- سهند داده شده، به‌زودی عملیاتی می‌شود، گفت: بزرگ‌ترین دهکده ورزشی کشور در شهر جدید سهند احداث خواهد شد.
پوشش ارتباطی ۹۷ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار آذربایجان غربی
۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / پوشش ارتباطی / اینترنت
پوشش ارتباطی ۹۷ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار آذربایجان غربی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی از پوشش ارتباطی ۲۱۳۷ روستای استان خبر داد و گفت: ۹۷ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار دارای پوشش ارتباطی است.
مادران باردار نگران تولد فرزندشان در بیمارستان نباشند
۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / مادر باردار / کروناویروس
مادران باردار نگران تولد فرزندشان در بیمارستان نباشند
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: با وجود اینکه بیمارستان ولیعصر(عج) مرجع بیماران کرونا است، اما جداسازی‌ها به روش خوب، دقیق و علمی انجام شده و بخش زنان و زایمان این بیمارستان از نظر رعایت مسائل حفاظتی از دیگر بیمارستان‌های سطح استان مطمئن‌تر و احتمال آلودگی در آن کمتر است.
محرم امسال پذیرای مهمانان خارج از استان نیستیم
۱ ساعت قبل / استانی-سیاسی / زنجان / استاندار زنجان / همه با همه علیه کرونا / فتح‌الله حقیقی / مسئولیت اجتماعی در برابر کرونا
محرم امسال پذیرای مهمانان خارج از استان نیستیم
استاندار زنجان گفت: زنجان در محرم امسال پذیرای مهمان خارج از استان نیست.
ممنوعیت برگزاری مراسم گل مالی و شیرخوارگان در لرستان
۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / پروتکل‌های بهداشتی ماه محرم
ممنوعیت برگزاری مراسم گل مالی و شیرخوارگان در لرستان
استاندار لرستان گفت: بر اساس دستورالعمل ستاد مقابله با بیماری کرونا و به‌منظور پیشگیری از شیوع این بیماری، مراسم گل مالی و شیرخوارگان در لرستان ممنوع شد.
آبهای کرمانشاه امسال 5 نفر را بلعیدند
۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / کرمانشاه / منطقه کرمانشاه / پزشکی قانونی / غرق شدگی
آبهای کرمانشاه امسال 5 نفر را بلعیدند
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از غرق شدن پنج نفر در آبهای استان در سه ماهه ابتدایی امسال خبر داد.
توسعه و شکوفایی کشور با حمایت از تشکل‌ها و مشارکت‌های‌ اجتماعی
۲ ساعت قبل / مقام معظم رهبری / سرمایه اجتماعی / عبدالرضا رحمانی فضلی
توسعه و شکوفایی کشور با حمایت از تشکل‌ها و مشارکت‌های‌ اجتماعی
تهران-ایرنا- تشکل‌ها و مشارکت‌های مردمی از ارزشمندترین نیازها و ضرورت‌های هر کشور به شمار می‌روند که تشکیل‌دهنده و تقویت‌کننده سرمایه اجتماعی هستند و این سرمایه اجتماعی سبب انسجام ملی، همدلی و همکاری میان مردم می‌شود، بنابراین همه مردم و مسوولان باید در تقویت و گسترش آن تلاش و کوشش کنند.
اهدای رایگان ماسک میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را افزایش می دهد
۲ ساعت قبل / ویروس کرونا / انجمن جامعه شناسی ایران / بهداشت و سلامت
اهدای رایگان ماسک میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را افزایش می دهد
تهران- ایرنا- رئیس انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران گفت: برخی مراکز تجاری و اقتصادی قبل از ورود شهروندان اقدام به توزیع ماسک، الکل و دستکش رایگان می‌کنند، اجرای این گونه طرح‌ها در هر یک از اماکن عمومی ضروری است چرا که رعایت پروتکل‌های بهداشتی را تقویت می‌کند.
۲ ساعت قبل / اثر انگشت در انتخابات / دور دوم انتخابات مجلس
تکلیف ثبت اثر انگشت در انتخابات دور دوم مجلس چه شد؟
به گزارش ایرنا، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور در حاشیه جلسه کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا برای برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهریورماه موافقت کرده و در نهایت دستورالعمل چگونگی برگزاری انتخابات برای کاندیداها، ستاد تبلیغاتی و مجریان نیز مشخص شده است.
رفتار اجتماعی ما در پساکرونا
۲ ساعت قبل / کروناویروس
رفتار اجتماعی ما در پساکرونا
توجه و تمرکز بر جنبه‌های علمی، سیاسی و اقتصادی شیوع ویروس کرونا نباید موجب شود از تغییرات احتمالی که کرونا در زندگی اجتماعی ما در آینده به وجود خواهد آورد، غافل شویم.
چه مجرمانی باید منتظر «محرومیت از حقوق اجتماعی» باشند؟
۳ ساعت قبل
چه مجرمانی باید منتظر «محرومیت از حقوق اجتماعی» باشند؟
قانونگذار در برخی جرایم همچون جرایم عمدی و محکومیت قطعی کیفری ناشی از جرم، محرومیت از حقوق اجتماعی را با توجه به نوع جرم پیش‎بینی کرده است.
آرمان: نگاه دولت به بورس درآمدی است نه حمایت از تولید
۳ ساعت قبل / روزنامه کیهان / اقتصاد مقاومتی / دولت / مقام معظم رهبری / بورس / بورس تهران / بازار بورس
آرمان: نگاه دولت به بورس درآمدی است نه حمایت از تولید
معاون اسبق سازمان بورس از دولت خواست قیمت‌ها را در بورس واقعی کند، پیش از آنکه موجب خسارت‌های اجتماعی و اقتصادی شود.
جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان تامین‌اجتماعی
۴ ساعت قبل / اشتغال / تامین اجتماعی / حقوق / سازمان تامین اجتماعی
جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان تامین‌اجتماعی
دنیای اقتصاد نوشت: مدیرکل امور مستمری‌های سازمان تامین‌اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران از مرداد ماه جاری با اعمال متناسب‌سازی پرداخت می‌شود.
۹ ساعت قبل
نان سوخته سوخت‌بران
کشور ما به دلیل برخورداری از منابع عظیم و ارزشمند نفتی و گازی یکی از مهم‌ترین کشورهای تولید و صادر‌کننده سوخت‌های فسیلی است و پدیده «سوخت‌بری» یا به عبارتی دیگر قاچاق سوخت که بیشتر در استان‌های مرزی جنوب شرق ایران شیوع پیدا کرده از دل اختلاف قیمت چشمگیر این دو حامل انرژی در خارج مرزها با داخل سر بر آورده است برون. شاید چندان پر بیراه نباشد که پدیده «سوخت‌بری» را اتلاف منابع و سرمایه‌های غنی ملی دانست و مترادف با تضعیف اقتصاد کشورعنوان کرد و سوخت‌بران را نیز با دیده متخلف نگریست و بسیاری دیگر واژه و اصطلاح ردیف نمود و استعمال از برای ایشان؛ اما بهتر است قبل از هر چیز ابتدا باید چرایی ظهور و زمینه شکل‌گیری این پدیده را که اکنون …
۹ ساعت قبل
کنکرونا
کنکور که باید یک راه‌حل می‌بود خود سال‌هاست که به یک مساله تبدیل شده است و سال به سال کلاف آن پیچیده‌تر می‌شود، امسال پیچیده‌تر از هر سال شده است و شاید کنکوری‌های امسال تا آخر عمرشان خاطره کنکورشان را فراموش نکنند و بدتر از اینکه آسیب‌های متاثر از آن را هم نتوانند از بین ببرند. صرف‌نظر از دعواها و اختلاف‌نظرهای ماهیتی و کارکردی در مورد اصل برگزاری کنکور که سال‌هاست دو جبهه موافقان و مخالفان را تشکیل داده است و هر از گاهی حذف آن خبرساز می‌شود و مخالفان آن مشتاقانه و بی‌پرده از آن استقبال می‌کنند و موافقان آن پشت پرده برای برگزاری آن از هیچ تلاش و ابزاری فروگذار نمی‌کنند، امسال کنکور و کرونا یا همان «کنکرونا» …
۹ ساعت قبل
«معماری پارامتریک» منتشر شد
کتاب «معماری پارامتریک، معماری خودتکثیر؛ چارچوبی نوین برای معماری» تالیف پاتریک شوماخر با ترجمه فرزاد حامدی و محمدمهدی محمدی منتشر شد. به گزارش ایسنا، این کتاب که نخستین جلد از مجموعه کتاب دو جلدی معماری خودتکثیر «architecture of Autopoiesis» است و شامل مطالبی درباره مبانی نظری معماری، به ویژه معماری پارامتریک است، در ۶۱۶ صفحه با قیمت ۱۴۰ هزار تومان در سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی راهی بازار کتاب شده است. در معرفی نویسنده کتاب عنوان شده است: پاتریک شوماخر به عنوان نظریه‌پرداز سبک معماری پارامتریک و شریک‌ زاها حدید در این کتاب به دنبال بازتعریف و نگاهی دوباره به معماری است و ثمره چندین سال مطالعه طراحی و تدریس را گردآوری کرده است و معماری را در تئوری‌های …
۹ ساعت قبل
موزه‌ها و سرمایه فرهنگی
سرمایه فرهنگی اصطلاحی جامعه‌شناختی است که از زمانی که پیر بوردیو در سال 1973 آن را مطرح ساخت، کاربرد گسترده‌ای پیدا کرد. او به همراه ژان کلود پاسرون برای اولین بار عبارت «بازتولید فرهنگی و بازتولید اجتماعی» را عنوان اثر خود به کاربردند. از دیدگاه بوردیو، سرمایه آن چیزی است که به عنوان یک رابطه اجتماعی در درون یک سازواره از تعاملات، عمل می‌نماید و دامنه آن بدون هیچ تمایزی به‌تمامی کالاها، اشیاء و نشانه‌هایی که خود را به عنوان چیزهای کمیاب و ارزشمند عرضه می‌دارند کشیده می‌شود و سرمایه فرهنگی به عنوان یک رابطه اجتماعی درون سازواره‌ای از تعاملات که مشتمل بر دانش فرهنگی انباشته عمل می‌کند، منتهی به قدرت و منزلت می‌شود. اصطلاح سرمایه به …
۹ ساعت قبل
غیبت دردسرساز
گروه سیاسی |عصر روز سه‌شنبه بود که سخنگوی هیات‌رییسه مجلس شورای اسلامی از عدم‌حضور رییس‌جمهوری در جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی مسوولیت وزارت صنعت، معدن و تجارت سخن گفت اما حاضر به ذکر دلیل این مهم نشد. غیبت حسن روحانی در جلسات بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی‌اش به مجلس امری مسبوق به سابقه است و از این‌رو کمتر کسی تصور می‌کرد که نبود او در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با هزار و یک نوع حاشیه مواجه شود ولی در مجلس یازدهم با اکثریت قریب به اتفاق اصولگرایان، این اتفاق رخ داد و علیرضا سلیمی، عضو نزدیک به جبهه پایداری هیات‌رییسه مجلس در تذکری در صحن علنی مجلس اظهار کرد: «باید براساس آیین‌نامه عمل کنیم. بنابر تبصره یک ماده ۲۰۴ درباره معرفی …
توقف روند افزایشی کرونا در اردبیل/لغو حضور دسته‌جات عزاداری در بازار سنتی اردبیل
۹ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / کروناویروس / درمان
توقف روند افزایشی کرونا در اردبیل/لغو حضور دسته‌جات عزاداری در بازار سنتی اردبیل
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: روند افزایشی و صعودی ابتلا به کرونا در استان اردبیل متوقف شده است.
واکسن کرونا موجود است
۹ ساعت قبل / ویروس کرونا / روزنامه کیهان / وزارت بهداشت / سرفه / تنگی نفس / اخبار کرونا / علائم کرونا / تلفات کرونا / طرح فاصله‌گذاری اجتماعی
واکسن کرونا موجود است
درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور پایین آمده و این موضوع نگرانی‌های زیادی را ایجاد کرده است.
دستاوردهای شاخص دولت اطلاع‌رسانی شود
۱۰ ساعت قبل / استانی-سیاسی / دستاوردهای دولت یازدهم
دستاوردهای شاخص دولت اطلاع‌رسانی شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: دستاوردهای شاخص دولت تدبیر و امید که درجهت توسعه استان صورت گرفته است، اطلاع‌رسانی شود.
کسب رتبه نخست استان سمنان در اجرای تفاهم‌نامه سازمان های مردم نهاد
۱۰ ساعت قبل / استانی-سیاسی / معاون سیاسی استاندار سمنان
کسب رتبه نخست استان سمنان در اجرای تفاهم‌نامه سازمان های مردم نهاد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان از کسب رتبه نخست استان سمنان در اجرای تفاهم‌نامه تشکل‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد در سطح کشور خبر داد.
۱۰ ساعت قبل
پیشنهاد لغو طرح ترافیک تا پایان مرداد
معاون وزیر کشور از پیشنهاد کمیته انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا برای لغو طرح ترافیک و حضور یک سوم کارمندان در محل کار خود تا پایان مرداد خبر داد.به گزارش «ایسنا» حسین ذوالفقاری در حاشیه جلسه کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: مدیریت و کنترل هوشمند فاصله اجتماعی از مدتها قبل مطرح بود که در همین راستا چند سامانه در جلسه امروز ارائه و در نهایت مقرر شد مرکز دیتابیسی آماده شود تا در صورت تصویب ستاد ملی این سامانه‌ها با استفاده از این دیتابیس، کنترل هوشمند بیماری و فاصله‌گذاری اجتماعی را اجرایی کنند.
۱۰ ساعت قبل
قابلیت جدید کنترل کامنت در توییتر اضافه شد
شبکه اجتماعی توییتر قابلیت جدیدی را عرضه کرد که به‌کاربران اجازه می‌دهد شمار افرادی را که می‌توانند به توییت آنها پاسخ دهند محدود کنند. این قابلیت به‌کاربران توییتر امکان می‌دهد تا کنترل بیشتری روی مکالمات صفحه‌شان داشته باشند. تمام حساب‌ها در توییتر از جمله حساب‌های مقامات دولتی اکنون می‌توانند در زمان ایجاد یک توییت جدید افرادی را که اجازه دارند به توییت آنها پاسخ دهند انتخاب کنند. کاربران می‌توانند از میان سه گزینه شامل همه، تنها افرادی که فالوئر هستند و تنها افرادی که در توییت منشن شده‌اند، انتخاب کنند چه کسانی اجازه اظهارنظر دارند. آزمایش این قابلیت در ماه مه آغاز شد و اکنون برای همه کاربران عرضه شده است. افراد می‌توانند به لایک و ری‌توییت ادامه دهند، اما اگر صاحب اکانت اجازه ندهد، نمی‌توانند …
۱۰ ساعت قبل / مترو
فعالیت الکترونیکی کتابخانه مترو تا پایان شرایط کرونایی پایتخت
معاون فرهنگی و اجتماعی مترو تهران اعلام کرد که فعالیت کتابخانه عمومی مترو به دلیل شرایط کرونایی الکترونیک خواهد بود.
واکسن کرونای ایرانی آماده ورود به فاز کارآزمایی بالینی
۱۰ ساعت قبل / وزارت بهداشت / ویروس کرونا
واکسن کرونای ایرانی آماده ورود به فاز کارآزمایی بالینی
رئیس انستیتو پاستور ایران با بیان این‌‌که آماده می‌‌شویم که وارد مرحله کارآزمایی بالینی واکسن کرونا شویم گفت: فعلاً حداقل تا یکسال آینده مهمترین نکته پیشگیری، فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی است.
۱۰ ساعت قبل / مترو
ایجاد کتابخانه عمومی در هر ایستگاه مترو
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران اعلام کرد که می‌توان در هر ایستگاه مترو یک کتابخانه عمومی ایجاد شود.
می‌توانیم به اندازه ایستگاه‌های مترو، کتابخانه داشته باشیم
۱۰ ساعت قبل / مترو / ایستگاه مترو / متروی تهران / شهر تهران / نهاد کتابخانه‌های عمومی
می‌توانیم به اندازه ایستگاه‌های مترو، کتابخانه داشته باشیم
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تیراژ چاپ کتاب به 500 جلد رسیده است، گفت: کتابخانه عمومی مترو تهران می تواند به اندازه همه ایستگاه ها باشد و ماهی یک کتابخانه در مترو افتتاح کرد.
عالم زاده: ساخت بوستان در عمق محله‌ها در دستور کار شهرداری کرمان
۱۰ ساعت قبل / اخبار اجتماعی - کرمان / استانی-اجتماعی / شهرداری کرمان / افتتاح
عالم زاده: ساخت بوستان در عمق محله‌ها در دستور کار شهرداری کرمان
با حضور شهردار کرمان و رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمان، بوستان «نرگس» در شهرک بنی‌ هاشم به بهره‌برداری رسید
سمن ها نوآور، پویا و به روز باشند
۱۰ ساعت قبل / استانی-سیاسی / کهگیلویه و بویراحمد / سمن
سمن ها نوآور، پویا و به روز باشند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر نوآوری سمن ها در حوزه فعالیت خود تاکید کرد.
۱۲.۵ هکتار زمین در شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد واگذار شد
۱۰ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / کهگیلویه و بویراحمد / شهرک صنعتی / واحد صنعتی
۱۲.۵ هکتار زمین در شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد واگذار شد
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد از واگذاری ۱۲.۵ هکتار در قالب ۳۲ قرارداد به متقاضیان احداث واحدهای صنعتی و مجریان طرح‌های صنعتی خبر داد .
راه اندازی اداره تصفیه خانه فاضلاب یاسوج
۱۰ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / کهگیلویه و بویراحمد / آب و فاضلاب / راه اندازی
راه اندازی اداره تصفیه خانه فاضلاب یاسوج
معاون توسعه و بهره برداری فاضلاب شرکت آبفا کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور بهبود عملکرد تصفیه، اداره تصفیه خانه فاضلاب یاسوج راه اندازی شد.
پرداخت‌۳۶‌میلیارد‌تسهیلات‌به‌کسب‌های‌آسیب‌دیده‌از‌کرونا
۱۰ ساعت قبل
پرداخت‌۳۶‌میلیارد‌تسهیلات‌به‌کسب‌های‌آسیب‌دیده‌از‌کرونا
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان از پرداخت ۳۶ میلیارد تومان تسهیلات به واحد‌ها و کسب کار‌های آسیب‌دیده از کرونا خبر داد.
۷۸ درصد مردم اصفهان از ماسک استفاده می کنند
۱۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / من ماسک میزنم / پروتکل بهداشتی / دانشگاه علوم پزشکی اصفهان / _بیمارستان / کووید-19
۷۸ درصد مردم اصفهان از ماسک استفاده می کنند
رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام اینکه به طور کلی ۷۸ درصد مردم اصفهان از ماسک استفاده می کنند، گفت: در اصناف ۶۵ درصد، مترو ۱۰۰ درصد، سایر وسایل حمل و نقل عمومی ۷۰ درصد و بانک ها و ادارات ۹۰ درصد از ماسک استفاده می شود.
۱۱ ساعت قبل
برآورد هزینه کرونا روی بودجه دولت‌ها
   [مسلم تقوی]  سیاست‌های خانه‌نشینی در پی بحران کرونا برخی بخش‌های اقتصادی را متوقف کرده و بسیاری بخش‌های دیگر را هم شدیدا با اختلال مواجه کرده است. از بین‌رفتن مشاغل و ورشکستگی‌های متعدد، فشار اقتصادی شدیدی برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان ایجاد کرده و انتظار می‌رود این فضار شدیدتر هم شود. چه مردم کشورهای پیشرفته اقتصادی و چه مردم کشورهای فقیرتر از این فشار اقتصادی درامان نخواهند بود. واکنش بانک مرکزی اروپا، سیاست‌های پولی قدرتمند و اقدامات نظارتی بود که در ماه مارس اعلام شد. دولت‌ها در سراسر اتحادیه شروع به پیاده‌سازی ابزارهای مختلف مالی برای کنترل ریزش اقتصادی کردند. در این مطلب به مقایسه واکنش‌های احتیاطی برخی کشورهای …
۱۱ ساعت قبل
سبدمان را در صف خرید واکسن کرونا گذاشته‌ایم
[شهروند] در شرایطی که تنها دو روز از اعلام تولید واکسن روسی می‌گذرد، وزیر بهداشت از طی‌شدن مراحل اولیه تست واکسن کرونا در ایران خبر داد و اعلام کرد که ارزیابی بالینی آن به زودی شروع می‌شود. سعید نمکی که در یک جلسه مجازی صحبت می‌کرد، این توضیح را هم اضافه کرد: «اینکه این واکسن یا واکسن‌های تولیدشده درجهان چه زمانی وارد بازار شود و طول مدت ایمنی‌زایی‌اش چقدر است، مورد تردید است. او این را هم گفت که ایران برای خرید واکسن در مجمعی که سازمان جهانی بهداشت تشکیل شده، شرکت کرده و سبد خریدش را در صف گذاشته است.» واکسن کرونای ایرانی اما تنها خبر روز گذشته نبود. دیروز اعلام شد که ستاد ملی مقابله با کرونا، پیشنهاد لغو اجرای طرح ترافیک تا پایان مرداد را بررسی …
۱۱ ساعت قبل
نکات آموزشی ایمنی سفر جاده‌ای را بشناسید
[شهروند] حوادث رانندگی از عوامل مهم مرگ و صدمات شدید جانی محسوب می‌شود. حوادث رانندگی همچنین می‌تواند آثار اجتماعی و اقتصادی سنگینی به‌ همراه داشته باشد. عوامل زیادی در بروز حوادث رانندگی دخیل است که در سه دسته کلی عوامل انسانی، عوامل مربوط به‌ وسیله نقلیه و عوامل مربوط به راه قرار می‌گیرد. برخی از عوامل موثر در حوادث رانندگی عبارتند از  ضعف قوانین و مقررات، توجه نکردن رانندگان به قوانین، مهارت ناکافی و خطای شخصی، بی‌توجهی به علایم و هشدارهای راهنمایی و رانندگی، رانندگی با سرعت زیاد، حواس‌پرتی و  هوشیار نبودن، انحراف به چپ، رعایت نکردن حق تقدم و بی‌توجهی به جلو، رانندگی هنگام عصبانیت و مشاجره با دیگران، نداشتن دید کافی خصوصا در شب، بی‌توجهی …
تلاش می‌کنیم فعالیت‌هایمان پیوست فرهنگی داشته باشد
۱۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / شهرداری / پیوست فرهنگی
تلاش می‌کنیم فعالیت‌هایمان پیوست فرهنگی داشته باشد
شهردار محمدیه گفت: طی سال‌های اخیر شاهد رشد و شکوفایی در شهر محمدیه هستیم، در این شهر تلاش می‌کنیم که کارها پیوست فرهنگی داشته باشد.
آیا کرونا ویروس در هوا پخش می شود؟/ چگونه باید ایمن بمانیم؟
۱۱ ساعت قبل / گاردین / اخبار اجتماعی - کرمان / استانی-اجتماعی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا
آیا کرونا ویروس در هوا پخش می شود؟/ چگونه باید ایمن بمانیم؟
برخی از دانشمندان نسبت به رشد نشانه ها و شواهد در مورد انتقال ویروس کرونا از طریق هوا هشدار داده اند اما چه فعالیت های موثری باید انجام بدهیم تا ایمن بمانیم؟
تامین علوفه برای وحوش؛ حکمی متفاوت برای یک تخلف
۱۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / دستگاه قضائی / گوزن زرد / فارس
تامین علوفه برای وحوش؛ حکمی متفاوت برای یک تخلف
رئیس اداره حفاظت محیط زیست ارسنجان از صدور یک رای متفاوت برای متخلفان زیست محیطی در این شهرستان خبر داد که براساس آن متخلفان به تامین علوفه حیوانات محکوم شده‌اند.
نجات جان کودک خردسال و کشف خودروی سرقتی در رشت
۱۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / سرقت خودرو
نجات جان کودک خردسال و کشف خودروی سرقتی در رشت
فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری سارق اتومبیل و نجات جان کودک خردسال درون آن ظرف کمتر از نیم ساعت خبر داد.
اهدای ۳۶ سری جهیزیه به زوج‌های عشایر فارس
۱۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه / فارس / عشایر
اهدای ۳۶ سری جهیزیه به زوج‌های عشایر فارس
فرمانده سپاه عشایر فارس گفت: تعداد ۳۶ سری جهیزیه به زوج‌های جوان عشایر در سراسر استان فارس اهداء شد.
سناتور کامالا هریس به عنوان معاون بایدن انتخاب شد
۱۱ ساعت قبل
سناتور کامالا هریس به عنوان معاون بایدن انتخاب شد
نامزد دموکرات‌های آمریکا برای انتخابات ریاست‌جمهوری نوامبر، سناتور کامالا هریس را به عنوان معاون رئیس جمهوری برگزید تا او اولین زن سیاهپوست در رقابت‌های ریاست جمهوری و رقیبی آماده برای حمله به دونالد ترامپ جمهوری‌خواه باشد. به گزارش رویترز، با توجه به ناآرامی اجتماعی بر سر نابرابری نژادی که ماه‌هاست این کشور را به لرزه انداخته است، جو بایدن تحت فشار بسیاری قرار گرفت تا یک زن سیاهپوست را به عنوان معاون خود انتخاب کند. هریس همچنین اولین آمریکایی-آسیایی است که وارد گود ریاست جمهوری آمریکا شده است. بایدن، سناتور هریس ۵۵ ساله از کالیفرنیا را یک سیاستمدار باتجربه می‌داند. این معاون سابق باراک اوباما، هریس را در پیامی توییتری «مبارز نترس و از بهترین نیروهای این کشور» …
تمدید مهلت پرداخت حق بیمه برای بیمه شدگان خاص
۱۱ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / سازمان تامین اجتماعی / فارس / قالیبافان / زنبورداران
تمدید مهلت پرداخت حق بیمه برای بیمه شدگان خاص
مدیرکل تامین‌اجتماعی فارس از تمدید مهلت پرداخت حق بیمه، بیمه شدگان خاص (غیر اجباری) خبر داد.
۱۲ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا
ممنوعیت تجمع در پارک ها و بوستان های اصفهان از فردا
سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان اصفهان با بیان اینکه شهرداری های تمام شهرهای استان باید از تجمع و اتراق در پارک ها جلوگیری کنند، گفت: فضای بازی و ورزش هم باید مسدود و روشنایی پارک ها کم شود.
در بررسی اولیه نشانه‌ای از قتل در جسد «سها رضانژاد» پیدا نشد
۱۳ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / سها رضا‌نژاد / پزشکی قانونی گلستان
در بررسی اولیه نشانه‌ای از قتل در جسد «سها رضانژاد» پیدا نشد
مدیرکل پزشکی قانونی گلستان از شناسایی جسد مجهول‌الهویه دختر جوانی که در ارتفاعات شهرستان کردکوی مفقود شده بود، خبرداد و گفت: در بررسی اولیه نشانه‌ای از قتل در جسد خانم «سها رضانژاد» پیدا نشد.
پیشرفت بازسازی مناطق زلزله زده در 9 ماه، کم‌نظیر است
۱۳ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / زلزله / زلزله آذربایجان شرقی
پیشرفت بازسازی مناطق زلزله زده در 9 ماه، کم‌نظیر است
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از اهتمام تمامی مدیران برای تسریع در بازسازی مناطق زلزله زده، گفت: به جرات می‌توان گفت که روند بازسازی این مناطق در 9 ماه، کم نظیر و شاید بی‌نظیر است.
کاهش مرگ و میر ناشی ازحوادث رانندگی در آذربایجان شرقی
۱۳ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / حوادث رانندگی / مرگ و میر جاده‌ای / حوادث ترافیکی / مصدومیت / آذربایجان شرقی / پزشکی قانونی
کاهش مرگ و میر ناشی ازحوادث رانندگی در آذربایجان شرقی
مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی گفت: طی چهار ماهه اول سال‌جاری، 271 نفر به علت حوادث ناشی از تصادفات رانندگی در استان جان خود را از دست دادند که در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته حدود 16 درصد کاهش داشته است.
ایسنا و ایکنا پرچمداران اخلاق مداری در استان هستند
۱۳ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / ایسنا
ایسنا و ایکنا پرچمداران اخلاق مداری در استان هستند
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان گفت: ایسنا و ایکنا پرچمداران اخلاق مداری در استان هستند.
اتوبوس حامل موادمخدر در رودبار توقیف شد
۱۳ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / مواد مخدر / نیروی انتظامی
اتوبوس حامل موادمخدر در رودبار توقیف شد
فرمانده انتظامی رودبار گفت: بیش از ۱۴ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس در این شهرستان کشف شد.
دستگیری راوی فیلم پمپ بنزین بلوار شهید قلی‌پور رشت
۱۳ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / دستگیری / تشویش اذهان عمومی / پمپ بنزین
دستگیری راوی فیلم پمپ بنزین بلوار شهید قلی‌پور رشت
فرمانده انتظامی رشت از دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی و راوی فیلم پمپ بنزین بلوار شهید قلی‌پور در این شهرستان خبر داد.
ترویج کتاب‌خوانی باید هدف‌گذاری شود
۱۴ ساعت قبل / استانی-فرهنگی و هنری / کتابخوانی / امور اجتماعی استانداری / اصحاب رسانه
ترویج کتاب‌خوانی باید هدف‌گذاری شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: ترویج کتاب‌خوانی فرایند گسترده‌ای است که باید هدف‌گذاری شود.
حمل و نقل محموله‌های پتروشیمی از طریق گمرک لرستان صورت گیرد
۱۴ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / استانداری / پتروشیمی / گمرک
حمل و نقل محموله‌های پتروشیمی از طریق گمرک لرستان صورت گیرد
معاون استاندار لرستان گفت: توزیع سوخت مورد نیاز روستاییان و عشایر ساماندهی شود.
گفت وگوی ویدئو کنفرانسی وزرای کار ایران و بلغارستان
۱۴ ساعت قبل / وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی / محمد شریعتمداری‌
گفت وگوی ویدئو کنفرانسی وزرای کار ایران و بلغارستان
ایلنا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشورمان با وزیرکار و سیاست‌های اجتماعی بلغارستان به صورت ویدئو کنفرانس گفت‌وگو کرد.
سهم مدارس دولتی استان مرکزی از قبولی های کنکور مطلوب نیست
۱۴ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / آموزش و پرورش
سهم مدارس دولتی استان مرکزی از قبولی های کنکور مطلوب نیست
استاندار مرکزی گفت: سهم مدارس دولتی استان مرکزی از قبولی های کنکور مطلوب نیست که بهبود این وضعیت باید مورد توجه قرار گیرد.
۱۴ ساعت قبل
بورسی‌شدن۸۲ درصد از صندوق‌های بازنشستگی
معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که ۸۲ درصد ارزش دارایی‌های صندوق‌های بازنشستگی ما بورسی شده است و امیدواریم تا پایان دولت به بورسی شدن ۹۰ درصد برسیم.
صندوق‌های بازنشستگی وزارت کار در رتبه اول شفافیت
۱۴ ساعت قبل / شفافیت / وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی / حجت میرزایی
صندوق‌های بازنشستگی وزارت کار در رتبه اول شفافیت
ایلنا: معاون امور اقتصادی وزارت کار، گفت: بر اساس گزارش سازمان بازرسی کل کشور، شرکت‌های وابسته به صندوق‌های بازنشستگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توانسته‌اند…
نشست برنامه عملیاتی تامین ۲۰۰ هزار واحد مسکونی کارگران برگزار شد
۱۴ ساعت قبل / ابراهیم صادقی فر / وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی / مسکن کارگران / سازمان تامین اجتماعی
نشست برنامه عملیاتی تامین ۲۰۰ هزار واحد مسکونی کارگران برگزار شد
نشست هم اندیشی ملی «بررسی برنامه عملیاتی تفاهم نامه تامین ۲۰۰ هزار واحد مسکونی کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی» به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.
۸۵ درصدبنگاه های وابسته به صندوق بازنشستگی تا پایان سال بورسی می شوند
۱۵ ساعت قبل / وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی / حجت میرزایی / بازار بورس / صندوق بازنشستگی کشوری
۸۵ درصدبنگاه های وابسته به صندوق بازنشستگی تا پایان سال بورسی می شوند
میرزایی، معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بیش از ۸۰ درصد ارزش بنگاه های وابسته به صندوق ها امروز در بورس قرار دارند و تا پایان سال این سهم به بیش از ۸۵ درصد می رسد، خاطرنشان کرد: اطلاعات و عملکردهای مالی، عملیاتی و مشخصات مدیران این بنگاه ها چه بورسی و غیربورسی در سایت سازمان بورس اوراق بهادار (کدال) قابلیت رهگیری و مشاهده عمومی دارد.
نمکی: از ثبت صحنه‌های واقعی مبارزه با کرونا غفلت نشود
۱۵ ساعت قبل / کرونا / ویروس کرونا / دفاع مقدس / فاصله گذاری اجتماعی / سعید نمکی / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی / بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
نمکی: از ثبت صحنه‌های واقعی مبارزه با کرونا غفلت نشود
تهران- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از همکارانم از روز نخست شیوع ویروس کرونا خواستم که ثبت صحنه‌های واقعی در حماسه مبارزه با کرونا نسوزد و از ثبت مستندهایی که مبنای آن صحنه‌های واقعی است، غفلت نشود.
مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی تمدید شد
۱۵ ساعت قبل / سازمان تامین اجتماعی / استخدام / اشتغالزایی
مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی تمدید شد
مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی تا ۲۶ مرداد تمدید شد.
اجرای طرح های اقتصاد محور بنیاد برکت با بیش از 22 هزار شغل در سیستان و بلوچستان
۱۵ ساعت قبل / ستاد اجرایی فرمان امام (ره) / سیستان و بلوچستان / استانی-اجتماعی
اجرای طرح های اقتصاد محور بنیاد برکت با بیش از 22 هزار شغل در سیستان و بلوچستان
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در سیستان و بلوچستان گفت: بنیاد برکت اجرای طرح‌های اقتصادی اجتماع محور(سحاب) را در ۲۰ شهرستان با هدف ایجاد ۲۲ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی در زمینه‌های پرورش دام سبک، بلدرچین، زنبورداری، خیاطی و سایر مشاغل خرد خانگی مورد توجه قرار داده است.
هزینه دارو و درمان کرونا برای بیمه‌شدگان تامین اجتماعی
۱۵ ساعت قبل / بیماری کرونا / بیمه تامین اجتماعی / داروی کرونا / هزینه درمان کرونا
هزینه دارو و درمان کرونا برای بیمه‌شدگان تامین اجتماعی
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی هزینه‌های درمان کرونا برای بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در مراکز طرف قرارداد را تشریح کرد. نوشته هزینه دارو و درمان کرونا برای بیمه‌شدگان تامین اجتماعی اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۶ ساعت قبل / آزادی زندانیان زندان البرز / زندان البرز
توضیح دادستانی درباره آزادی زندانیان از زندان البرز
به گزارش فارس، حسن مددی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز، امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه اموال مسروقه، در جمع خبرنگاران، گفت: حسب تصمیماتی که با هماهنگی دستگاه قضا و نیروی انتظامی گرفته شده است، تصمیم بر اجرای طرح‌های متعددی برای ارتقای امنیت اجتماعی مردم گرفته شده است که در راستای آن تشدید برخورد با سارقین و به ویژه زورگیران را خواهیم داشت.
۲ مدرسه جدید در کیش به بهره‌برداری می‌رسد
۱۶ ساعت قبل / دوره های آموزشی / مدرسه / وزارت آموزش و پرورش / وزیر آموزش و پرورش / ویروس
۲ مدرسه جدید در کیش به بهره‌برداری می‌رسد
سازمان منطقه آزاد کیش در راستای ایفای رسالت اجتماعی خود، عملیات ساخت دو مدرسه جدید 18 کلاسه و 15 کلاسه را با پیشرفت بسیار خوب در منطقه سه نوبیناد آغاز کرده است.
مشاغل خانگی و طرح‌های خوداشتغالی زیر چتر حمایت بانک ملی ایران
۱۶ ساعت قبل / بانک ملی / اخبار بانک ملی
مشاغل خانگی و طرح‌های خوداشتغالی زیر چتر حمایت بانک ملی ایران
بانک ملی ایران به منظور حمایت و توان بخشی اقشار ضعیف جامعه و توسعه بازار کسب و کار بیش از یک هزار و ۷۰۰ فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و صاحبان مشاغل مورد حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت کرده است.
تصویب آیین نامه «ایمنی در تونل سازی»
۱۷ ساعت قبل / وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی / حاتم شاکرمی / تونل
تصویب آیین نامه «ایمنی در تونل سازی»
شاکرمی، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب آیین نامه ایمنی در تونل سازی در یکصدو شصت و دومین جلسه شورای عالی حفاظت فنی، با نظر موافق اعضای این شورا خبر داد.
جریانات هوا در قزوین شمالی می‌شود
۱۷ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / هواشناسی / جریان هوا
جریانات هوا در قزوین شمالی می‌شود
کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین گفت: از امروز چهارشنبه بیست‌ودوم مرداد جریانات شمالی در سطح منطقه مستقر شده است. با توجه به شمالی شدن جریانات، وزش بادهای شمالی، کاهش دما و در ارتفاعات افزایش ابر و پدیده مه را خواهیم داشت.
علی صوفی: باید در قدرت باشیم تا بتوانیم تغییر ایجاد کنیم
۱۷ ساعت قبل / صوفی / اصلاح طلبان / اصلاحات
علی صوفی: باید در قدرت باشیم تا بتوانیم تغییر ایجاد کنیم
در بین اصلاح طلبان در طی سال‌های اخیرو بعد از پیروزی در انتخابات ۹۲ انحرافی پیش آمد. برخی از احزاب وجه همت خود را کسب قدرت برای اعضای خودشان نه برای جامعه اصلاح طلبی قرار دادند و بنابراین بین احزاب وزن کشی ودرگیری و حتی اختلاف پیش آمد. این انحرافی بود که موجب شد اصلاح طلبان هویت اصلی خود را ازدست بدهند. همچنین باعث شد تا اعتماد مردم به اصلاح طلب‌ها از دست برود و سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان به شدت آسیب ببیند. برای همین الان مطرح شده که ما باید قدرت محور باشیم یا جامعه محور؛ اما ما هم باید هر دوی آن‌ها باشیم، ولی باید بین این دو تفکیکی قایل شویم؛ این‌که کدام وسیله و کدام هدف است. قدرت وسیله و هدف نقد و اصلاح قدرت است؛ هدف خدمت به جامعه است.
غرق شدن دو زن ۳۰ و ۳۵ ساله در محمودآباد
۱۷ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / غرق شدن
غرق شدن دو زن ۳۰ و ۳۵ ساله در محمودآباد
فرمانده انتظامی محمودآباد از غرق شدن ۲ زن ۳۰ و ۳۵ ساله در سواحل این شهرستان خبر داد. 
ترفندهای گرفتن تیک آبی اینستاگرام
۱۷ ساعت قبل / اینستاگرام / شبکه های اجتماعی / کسب و کار
ترفندهای گرفتن تیک آبی اینستاگرام
گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای حساب‌های کاربری موجود در این شبکه معادل یک موفقیت مطلوب است. کسی می‌تواند دارنده این نشان شود که شرایطی خاص و متمایز را برای صفحه‌اش ایجاد کرده باشد.
ایلام، جزء سه استان برتر کشور در تعداد سمن‌ها است
۱۷ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / منطقه ایلام / سمن
ایلام، جزء سه استان برتر کشور در تعداد سمن‌ها است
معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام با بیان اینکه استان ایلام نسبت به جمعیت 157 هزار نفری جوان جزء سه استان برتر از نظر افزایش کمی سمن‌ها است، گفت: خانه جوانان در شهرستان چرداول و مهران بیش از 60 درصد پیشر فت فیزیکی در حال ساخت است و خوش بین هستیم که این دو خانه تا پایان دولت به بهره‌برداری برسد.
پیک دوم بیماری در خوزستان پس از ماه محرم محتمل است
۱۷ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - خوزستان / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / آبادان
پیک دوم بیماری در خوزستان پس از ماه محرم محتمل است
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان در خصوص وضعیت کرونا در خوزستان در هفته‌های آینده گفت: ما تنها یک پیک بیماری در خوزستان داشتیم در صورتی که بسیاری از استان‌ها دو پیک بیماری را پشت سر گذاشتند، بنابراین وقوع پیک دوم بیماری پس از برگزاری مراسم ماه محرم بسیار محتمل است.
افزایش تخت‌های مصوب بیمارستان امام سجاد یاسوج به ۲۰۳ تخت
۱۷ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / کهگیلویه و بویراحمد / _بیمارستان / یاسوج
افزایش تخت‌های مصوب بیمارستان امام سجاد یاسوج به ۲۰۳ تخت
سرپرست بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج از افزایش تعداد تخت های مصوب این مرکز درمانی خبر داد.
جزییات برگزاری مراسم عزاداری حسینی در خوزستان اعلام شد
۱۷ ساعت قبل / استانی-فرهنگی و هنری / اخبار فرهنگی و هنری - خوزستان / ویروس کرونا / محرم و صفر
جزییات برگزاری مراسم عزاداری حسینی در خوزستان اعلام شد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان با اشاره به ضوابط در نظر گرفته شده برای برگزاری مراسم محرم و صفر گفت: کاهش زمان مراسم (حداکثر ۲ ساعت)، تجمع حداقلی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی یک متر و نیم، استفاده مستمر و همگانی از ماسک و ممنوعیت پذیرایی در حین برگزاری مراسم از جمله پروتکل‌هایی هستند که برای برگزاری مراسم عزاداری محرم و صفر در نظر گرفته شده‌اند.
کدام محورهای مواصلاتی مازندران مسدود می‌شود؟
۱۷ ساعت قبل / محدودیت ترافیکی / استانی-اجتماعی
کدام محورهای مواصلاتی مازندران مسدود می‌شود؟
رئیس پلیس راه استان مازندران از آغاز محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۲ مردادماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۵ مردادماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد. 
خبرنگاران و کادر درمان، دو بازی قدرتمند دفاع از سلامت جامعه
۱۷ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / پلیس / اعتیاد / زنجان / همه_باهم_علیه_کرونا
خبرنگاران و کادر درمان، دو بازی قدرتمند دفاع از سلامت جامعه
فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: خبرنگاران و کادر درمان، دو بازوی قدرتمند در دفاع از سلامت جامعه به شمار می‌روند.
چه عواملی بر کنترل کرونا تاثیر دارد؟
۱۷ ساعت قبل / همه_باهم_علیه_کرونا / استانی-اجتماعی
چه عواملی بر کنترل کرونا تاثیر دارد؟
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل هشدار داد که شدت روند بستری بیماران کووید ۱۹ در بیمارستان های بابل، وضعیت درمان را با مسائل جدیدتری مواجه خواهد کرد و گفت: برخی از سیاست ها، ضوابط و قواعدی که دولت و مسئولان مرتبط وضع می کنند تاثیر مهمی بر کنترل ویروس کرونا دارد.
کرسی «گونه شناسی کنشگری طلاب در شبکه‌های اجتماعی» برگزار می‌شود
۱۸ ساعت قبل / پزوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی / دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
کرسی «گونه شناسی کنشگری طلاب در شبکه‌های اجتماعی» برگزار می‌شود
کرسی «گونه شناسی کنشگری طلاب در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام(مطالعه موردی: شبکه اجتماعی اینستاگرام)» به ۲۳ مردادماه در قم برگزار خواهد شد.
برترین محققان جشنواره فارابی به صورت مجازی تقدیر می شوند
۱۸ ساعت قبل
برترین محققان جشنواره فارابی به صورت مجازی تقدیر می شوند
رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی با اشاره به برگزاری اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فارابی گفت: در این مراسم مجازی از 35 محقق حوزه علوم انسانی داخلی و خارجی تقدیر خواهد شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •