دوشنبه, ۷ بهمن, ۱۳۹۸ / 27 January, 2020
اشتغال سربازان
جزئیات قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان وظیفه
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / ...
جزئیات قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان وظیفه
معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان گفت: به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از سال ۱۳۹۶ قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه با هدف کمک به اشتغال جوانان بعد از خدمت مقدس سربازی در نیرو‌های مسلح راه‌اندازی شد.
راه‌اندازی سامانه‌ای برای کمک به اشتغال سربازان
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ / اجتماعی
راه‌اندازی سامانه‌ای برای کمک به اشتغال سربازان
سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان نیرو‌های مسلح از راه‌اندازی سامانه ماهرستان برای بعد از پایان خدمت سربازان ماهر خبر داد.
  رویداد24  سربازی  پایان خدمت
مهارت‌آموزی ۷۰ هزار سرباز در هشت ماه امسال
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / اجتماعی
مهارت‌آموزی ۷۰ هزار سرباز در هشت ماه امسال
مهارت‌آموزی سربازان برای غنی‌سازی دوران خدمت و کمک به اشتغال آن‌ها پس از این دوران، اقدامی است که از سال ۹۶ به طور جدی دنبال می‌شود؛ بنا به گفته مدیر کل راهبری اجرای آموزش سازمان فنی و حرفه‌ای، از ابتدای امسال تا پایان آبان‌ماه ۷۰ هزار سرباز آموزش‌های لازم را فراگرفته‌اند.
تشکیل صندوق حمایت از سربازان ماهر
همشهری‌آنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ / اجتماعی
تشکیل صندوق حمایت از سربازان ماهر
سخنگوی قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان ستاد کل نیروهای مسلح از تشکیل صندوق حمایت از مهارت‌آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه خبر داد.
تابناک / ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ / ...
تسهیلات بانکی به سربازان دارای مدرک بین‌المللی فنی
برای اشتغال مشمولانی که در نیروهای مسلح خدمت خود را سپری می کنند، پیش بینی شده است تا در قرارگاه مهارت آموزی، حضور داشته و یک مهارت را آموزش ببینند.
روزنامه آرمان ملی / ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ / ...
ارائه ۵ آموزش به کارکنان وظیفه/ تشریح تدابیر در نظر گرفته شده برای خوشایندسازی خدمت سربازی
سخنگوی قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با بیان اینکه ۵ آموزش در زمینه‌های مختلف به کارکنان وظیفه در دستور کار ستاد کل نیروهای مسلح قرار دارد، گفت: قرار است وزارت کشور و استانداری‌های سراسر کشور در راستای مهارت آموزی و اشتغال سربازان با ستاد کل نیروهای مسلح همکاری داشته باشند.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ / ...
تدابیر جدید برای خوش‌آیندسازی خدمت سربازی
سخنگوی قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با بیان اینکه ۵ آموزش در زمینه‌های مختلف به کارکنان وظیفه در دستور کار ستاد کل نیروهای مسلح قرار دارد، گفت: قرار است وزارت کشور و استانداری‌های سراسر کشور در راستای مهارت آموزی و اشتغال سربازان با ستاد کل نیروهای مسلح همکاری داشته...
دعوت به همکاری برای مهارت‌آموزی و اشتغال سربازان
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ / اجتماعی
دعوت به همکاری برای مهارت‌آموزی و اشتغال سربازان
سخنگوی قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح گفت: این قرارگاه از طرحهای اشخاص حقیقی و حقوقی درباره مهارت‌آموزی و اشتغال سربازان وظیفه استقبال و آنها را نیز دعوت به همکاری می‌کند.
امضای 21 تفاهم نامه برای توانمندسازی سربازان
فارس / ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ / اجتماعی
امضای 21 تفاهم نامه برای توانمندسازی سربازان
سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح با بیان اینکه تا کنون 21 تفاهم نامه در راستای مهارت آموزی و اشتغال سربازان امضا و ابلاغ شده از دیدار با وزیر کشور و حمایت ایشان از طرح‌های مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح خبر داد.
سربازان متخصص در بنگاههای صنعتی،معدنی خدمت خواهند کرد
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ / اقتصادی
سربازان متخصص در بنگاههای صنعتی،معدنی خدمت خواهند کرد
راهکارهای جذب سربازان نخبه در طرح توانمندسازی تولیدوتوسعه اشتغال پایدار(تاپ)در فاز اول اجرای این طرح، در نشست مشترک معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت و فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح مورد بحث وبررسی قرار گرفت.
قصد داریم با فعالیت‌های محیط زیستی به افزایش اشتغال در ایران کمک کنیم/ تلاش برای تغییر تصویر ذهنی گردشگران نسبت به ناامنی در ایران/دعوت از سربازان برای بازی در یک نمایش/مشخص نبودن برآورد خسارات وارده به محوطه تاریخی جوبجی/اعلام برنده جایزه نوبل اقتصاد
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / فرهنگی و هنری
قصد داریم با فعالیت‌های محیط زیستی به افزایش اشتغال در ایران کمک کنیم/ تلاش برای تغییر تصویر ذهنی گردشگران نسبت به ناامنی در ایران/دعوت از سربازان برای بازی در یک نمایش/مشخص نبودن برآورد خسارات وارده به …
گفتگو با سفیر اتریش در ایران و یک آژانس‌دار هنگ‌کنگی از جمله خبرهای مهم حوزه فرهنگ در ایلنا است.