پنجشنبه, ۲ بهمن, ۱۳۹۹ / 21 January, 2021
اعتیاد مواد مخدر
۱۳۹۸/۰۹/۱۹
حضرت آیت الله مکارم شیرازی: اعتقادات دینی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نقش مهمی دارند
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفتند: اعتقادات دینی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نقش مهمی دارند و یکی از مهمترین عوامل موثر در پیشگیری از گرایش به گناه و آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد مواد مخدر می‌باشد. به گزارش شفقنا، مرجع تقلید شیعیان امروز در دیدار سردار مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفتند: مواد مخدر پدیده‌ای […]
۱۳۹۸/۰۸/۰۵ / اعتیاد مواد مخدر
عشقی که خانم معلم را از مدرسه به زندان فرستاد!
به‌جای توجه به هشدار‌ها و نصایح پدرم خانه‌مان را ترک کردم و با سروش به اتاقکی مستأجری در شهر قدس رفتم. کم کم به خاطر هم نشینی با او معتاد شدم وقتی مسئولان مدرسه متوجه اعتیادم شدند مرا اخراج کردند.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷
طوفان ناکامی های جانی دپ تمامی ندارد / امبر هرد همسرسابقش را به اعتیاد مواد مخدر و الکل متهم کرد
جانی دپ و همسر سابقش امبر هرد از مدت ها پیش درگیر دادگاههای خود هستند. این دادگاهها از زمانی شروع شد که امبر هرد همسرش جانی دپ را متهم به آزارگری کرد و سپس اتهامات دیگری از سوی هر دو طرف مطرح شد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۷
عکس/ آزمایش اعتیاد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اوکراین
ولادیمیر زلنسکی و پترو پروشنکو دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری اوکراین که در دور اول انتخابات بیشترین شمار آرا را به دست آورده‌اند برای وارد شدن به دور دوم انتخابات آزمایش اعتیاد مواد مخدر و الکل داده‌اند. این آزمایش از شروط اجازه برای شرکت در مناظره پیش از دور دوم انتخابات بود.
 •