چهارشنبه, ۱۵ مرداد, ۱۳۹۹ / 5 August, 2020
امر به معروف و نهی از منکر
۱ ساعت قبل
میز خبر
دوچرخه‌سواری زنان در خراسان رضوی ممنوع شد [شهروند] بر اساس اعلام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی، با گرفتن مجوزهای مربوط، ممنوعیت دوچرخه‌سواری زنان اجرایی و حتی تصویب شده دوچرخه‌سواری بانوان در مکان‌های عمومی و در ملأعام نیز ممنوع باشد. با وجود این، مهدی روزبهانه، رئیس هیأت دوچرخه‌سواری استان خراسان رضوی می‌گوید این هیأت در تلاش است تا بانوانی که به هنجارها پایبند هستند، مشکلی برای دوچرخه‌سواری نداشته‌ باشند.  به گزارش رکنا، روزبهانه با اعلام این خبر گفت: «با توجه به اینکه بحث حجاب اسلامی قانون است، باید پذیرفت که بانوان دوچرخه‌سوار نیز باید به حجاب خود پایبند باشند. باعث این محدودیت‌ها افرادی بودند که در گذشته بدون …
فوری:دوچرخه سواری بانوان ممنوع شد! + جزئیات
۱۴ ساعت قبل
فوری:دوچرخه سواری بانوان ممنوع شد! + جزئیات
رئیس هیئت دوچرخه سواری استان خراسان رضوی گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اخذ مجوزهای مربوطه، ممنوعیت دوچرخه سواری بانوان را اجرایی کرد و حتی تصویب شد دوچرخه سواری بانوان در مکان‌های عمومی و در ملاعام نیز ممنوع باشد.
۲۶ ساعت قبل / پارکینگ حرم رضوی / حرم امام رضا (ع)
پارکینگ‌های حرم رضوی جمع‌آوری می‌شوند
به گزارش ایسنا، در یکصدمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر که امروز، ۱۳ مرداد در تالار شهر برگزار شد، لایحه دوفوریتی احداث پارکینگ طبقاتی در عرصه گودبرداری پروژه نرگس در منطقه ثامن مطرح شد که سید مصطفی نعمتی شهردار منطقه ثامن مشهد، در خصوص دوفوریت این لایحه، گفت: یکی از نقاط آسیب‌پذیر منطقه ثامن،  در میدان امر به معروف و نهی از منکر در خیابان شارستان رضوی است. سال ۹۵ علمیات اجرایی در این منطقه آغاز شد.
امروز مهمترین معروف خدمت به مردم است
۳۵ ساعت قبل / ستاد امر به معروف و نهی از منکر / استانی-اجتماعی
امروز مهمترین معروف خدمت به مردم است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، گفت: امروز مهمترین معروف، خدمت به مردم است.
امام جمعه مراغه: کوتاهی مسوولان نوعی منکر است
۲ روز قبل / امر به معروف و نهی از منکر / آذربایجان شرقی / مراغه / محمدتقی پورمحمدی
امام جمعه مراغه: کوتاهی مسوولان نوعی منکر است
مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: کوتاهی مسوولان در انجام وظایف و ضرر به بیت‌المال و جامعه نوعی منکر است.
۴ روز قبل
استعفا در حمایت از زنان دوچرخه‌سوار
اعضای هیأت دوچرخه‌سواری سبزوار استعفا کردند. آنها در متن استعفانامه‌شان توضیح داده‌اند که در حمایت از جامعه دوچرخه‌سواری زنان سبزوار از کارشان کناره‌گیری کرده‌اند. گفته می‌شود شورای فرهنگی سبزوار از ‌ماه گذشته دوچرخه‌سواری زنان در اماکن عمومی را ممنوع کرده و تابلوی «دوچرخه‌سواری زنان ممنوع» در پارک‌ها و اماکن عمومی نصب شده است. مهدی روزبهانه، رئیس هیأت دوچرخه‌سواری خراسان‌رضوی هم به همشهری می‌گوید این 9نفر برای اینکه درخواست ستاد امر به معروف و نهی از منکر را اجرا نکنند، از سمت‌هایشان کناره‌گیری …
اصل توحید در حکمت ابراهیمی بر محور امامت ترسیم می‌شود
۵ روز قبل / عید قربان
اصل توحید در حکمت ابراهیمی بر محور امامت ترسیم می‌شود
در آیات قرآن کریم ابراهیم علیه‌السّلام، به تنهایی به منزله یک امت است: «إِنَّ إِبْرَاهِیمَ کَانَ أُمَّةً قَانِتًا لِلّهِ حَنِیفًا...؛ابراهیم (به تنهایی) امّتی بود مطیع فرمان خدا ....»  این مسأله از پیوند ناگسستنی میان امام و امت و حقوق متقابل میان این دو حکایت دارد، لذا همانگونه که امام(ع) از باب ذکر و یادآوری فطرت، هدایت مردم را بر عهده دارد، امت نیز بر مبنای امر به معروف و نهی از منکر و از باب نصیحت ائمه مسلمین و «وَ شاوِرْهُمْ فِی الْأَمْرِ»  و «وَ أَمْرُهُمْ شُوری‌ بَیْنَهُمْ» تعامل دوسویه میان امام و امت را شکل می‌دهند.
۱۳۹۹/۰۵/۰۸
راهکار‌های مواجهه با همسران کاهل‌نماز
زن و شوهر در مسئله نماز و هر موضوع شرعی دیگری به‌اندازه امر به معروف و نهی از منکر وظیفه دارند که یکدیگر را به انجام کار‌های درست تشویق کنند، و نه بیشتر.
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
حمایت قانونی ازگزارش فساد
در بسیاری از کشورهای دنیا گزارشگران فساد یا همان «سوت‌زن‌»ها اقدام به افشای تخلفات می‌کنند و در عوض آن قانونگذار این افراد را تشویق کرده و امنیت اجتماعی و حقوقی آنان را در جامعه تضمین می‌کند. در واقع نکته مهم در امر گزارش فساد توسط مردم تضمین حمایت از افشاگران فسادهای کوچک و بزرگ است تا گزارشگران ترسی از ارایه گزارش تخلف نداشته باشند. در کشور ما با وجود مبانی فقهی لزوم نظارت عمومی و تاکید اصل 8 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بر لزوم امر به معروف و نهی از منکر دولت از جانب مردم اما همچنان وجود ساختاری برای نظارت عمومی بر رفتار دولت به عنوان یک خلأ جدی به شمار می‌رود. در همین راستا با توجه به تاخیر جدی قوای مقننه و مجریه در این زمینه، نهاد قضایی کشور در دوره …
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
مشکلات و چالش‌های دوچرخه‌سواری زنان
آزاده سلیمان‌نژاد |امروزه دوچرخه‌سواری زنان و دختران در مکان‌های عمومی و پرتردد شهر بیشتر از همیشه رواج پیدا کرده تا جایی که بیشتر شاهد دوچرخه‌سواری زنان هستیم تا مردان، البته نباید گمان کنیم رواج این پدیده به منزله پایان تمام حرف و حدیث‌هایی است که در این مورد وجود داشته،  واکنش اخیر نیز مربوط به صحبت‌های امام‌جمعه اصفهان در خطبه‌های نماز جمعه گذشته بود، چراکه ایشان در واکنش به رسانه‌ای که خبر ایجاد شبکه دوچرخه‌سواری در اصفهان را با نمایش عکس زن و مرد دوچرخه‌سوار انتشار داده، انتقاد کرده و گفته رسانه‌ها مباحثی چون دوچرخه‌سواری زنان را ترویج نکنند، زیرا علمای دین تاکید دارند که دوچرخه‌سواری بانوان در اماکن عمومی جایز نیست …
قتل یک ناهی منکر در ممسنی
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / استانی-اجتماعی / سرهنگ محمدهاشم قسام / امر به معروف و نهی از منکر / قتل
قتل یک ناهی منکر در ممسنی
فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی گفت: یک آمر به معروف و ناهی از منکر، توسط 2 نوجوان که برای بانوان ایجاد مزاحمت کرده بودند، کشته شد.
خانواده ایرانی| راهکارهای مواجهه با همسران کاهل نماز/ انس با نماز چه نقشی در زندگی مشترک دارد؟
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / خانواده / قرآن و عترت / سبک زندگی ایرانی اسلامی
خانواده ایرانی| راهکارهای مواجهه با همسران کاهل نماز/ انس با نماز چه نقشی در زندگی مشترک دارد؟
زن و شوهر در مسئله نماز و هر موضوع شرعی دیگری به اندازه امر به معروف و نهی از منکر وظیفه دارند که یکدیگر را به انجام کارهای درست تشویق کنند، و نه بیشتر.
مبارزه با فساد مهمترین اقدام اجتماعی ائمه جمعه است
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / امر به معروف و نهی از منکر / لواسان / سید سعید لواسانی
مبارزه با فساد مهمترین اقدام اجتماعی ائمه جمعه است
تهران- ایرنا- امام جمعه لواسانات با اشاره به فعالیت‌های اجتماعی نماز جمعه منطقه گفت: مهمترین اقدام اجتماعی ما ایجاد جریان عدالتخواهی و مبارزه با فساد در زمینه‌های مختلف بویژه زمین‌خواری و کوه‌خواری محسوب می شود که نتایج مطلوبی نیز به همراه داشته است.
بیانیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی در خصوص مرحله فعلی مبارزه با کرونا
۱۳۹۹/۰۵/۰۱ / استانی-اجتماعی
بیانیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی در خصوص مرحله فعلی مبارزه با کرونا
ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی با انتشار بیانیه ای شهادت جمعی از مدافعان سلامت را در استان تبریک و تسلیت گفته و از مردم استان برای استفاده از ماسک و اجتناب از اجتماعات تمنا کرد.
انتقاد تند اصلاح‌طلبان از اتهام‌زنی رائفی‌پور علیه حجاریان
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
انتقاد تند اصلاح‌طلبان از اتهام‌زنی رائفی‌پور علیه حجاریان
علی‌اکبر رائفی‌پور پس از آنکه با موافقت جلیل محبی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر که از قضا او نیز در زمره فعالان سیاسی اصولگرا قرار می‌گیرد با اعطای مجوز امر به معروف و نهی از منکر مسوولان روبرو شد در اولین اقدام اتهامات تند و تیزی را به سعید حجاریان نسبت داد و او را «یهودی» و «جدیدالاسلام» خطاب کرد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
آیا فیلمنامه‌ها از ارشاد به نهادهای خاص می‌رود
 یک جدال توییتری کافی بود تا بحث‌هایی در امتداد آن مطرح شود که بسیار برای سینما سرنوشت‌ساز است. وقتی سید محمود رضوی تهیه‌کننده سینما در حساب شخصی خود درتوییتر با انتشار صحبت‌های علیرضا پناهیان، از رفقای خود خواست که دیگران را قضاوت نکنند: «درس بگیریم که در مورد افراد قضاوت نکنیم، نقد کنیم، امر به معروف کنیم، نهی از منکر کنیم، قضاوت نکنیم.» همین نوشته کوتاه کافی بود تا بگومگوی توییتری میان او و ابراهیم داروغه‌زاده شروع شود و زخم کهنه سینما - نظارت نهادهای خاص به غیر از وزارت ارشاد روی فیلم‌ها و فیلمنامه‌ها- لابلای کامنت‌های آنها جلوی چشم هزاران کاربر فضای مجازی سر باز کند.
۱۳۹۹/۰۴/۳۱
رادیکالیسم علیه «مغز اصلاحات»
نوک پیکان حمله رادیکال‌های اصولگرا به‌خصوص آنان که جویای نامی هستند به ‌سمت «مغز اصلاحات» است. کسی که ۲۰ سال پیش ازسوی هم‌مسلکی‌های تندرو همین اصولگرایان که البته به «دست به اسلحه شدن» هم اعتقاد داشتند، ترور شد و بیش از ۲ دهه است که ترکش تندروی‌ها به مغزش اثابت کرده است. حالا البته هنوز معلوم نیست سعید حجاریان این ‌بار در کدام یادداشت و مصاحبه، جناح راست را ناراحت کرده و کدام ایده و پیشنهادش آنها را ترسانده که این گروه که کار ویژه‌شان حمله به اصلاحات است دست به کار شده‌اند و لوله تفنگ رسانه‌های‌شان را به سمت او گرفته‌اند و البته حاضر نیستند که نشانه را عوض کنند. ابتدا «اتهامات گندمی» علیه حجاریان مطرح …
مجوز رائفی پور هوا شد؟
۱۳۹۹/۰۴/۳۰
مجوز رائفی پور هوا شد؟
«زهرا عابدینی» درخصوص اقدام ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای صدور مجوز فعالیت برای سازمان‌های مردم نهاد گفت: مراجع متولی صدور مجوز برای فعالیت‌های گروهی در قالب سازمان مردم نهاد در قوانین و مقررات جاری کشور تعیین شده‌اند و صدور مجوز توسط هر دستگاه دیگری به غیر از مراجع قانونی تعیین شده، فاقد وجاهت حقوقی است.
وزارت کشور تنها مرجع صدور مجوز تشکل‌های امر به معروف
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ / ستاد امر به معروف / ستاد امر به معروف و نهی از منکر / وزارت کشور
وزارت کشور تنها مرجع صدور مجوز تشکل‌های امر به معروف
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، «زهرا عابدینی» روز گذشته درخصوص اقدام ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای صدور مجوز فعالیت برای سازمان‌های مردم نهاد اظهار داشت: مراجع متولی صدور مجوز برای فعالیت‌های گروهی در قالب سازمان مردم نهاد در قوانین و مقرات جاری کشور تعیین شده اند و صدور مجوز توسط هر دستگاه دیگری به غیر از مراجع قانونی تعیین شده، فاقد وجاهت حقوقی است و مجوزهای صادر شده نیز غیرقانونی و فاقد قابلیت بهره‌برداری برای تشکل است.
تنها مرجع صدور مجوز فعالیت برای تشکل‌های حوزه امر به معروف و نهی از منکر وزارت کشور است
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ / زهرا عابدینی
تنها مرجع صدور مجوز فعالیت برای تشکل‌های حوزه امر به معروف و نهی از منکر وزارت کشور است
ایلنا: معاون مشارکتهای اجتماعی سازمان امور اجتماعی با اشاره بر اینکه براساس قانون "شناسایی ظرفیت ها و کمک به تشکیل جمعیت ها و تشکل های مردمی" از وظایف ستاد امر به…
مجوزهای صادر شده توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر فاقد وجاهت قانونی است
۱۳۹۹/۰۴/۲۹ / ستاد امر به معروف و نهی از منکر / جلیل محبی / رائفی پور / مجوز امر به معروف رائفی پور / مجوز مطالبه گری
مجوزهای صادر شده توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر فاقد وجاهت قانونی است
ایلنا: معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی گفت: تنها مرجع صدور مجوز فعالیت برای تشکل های حوزه امر به معروف و نهی از منکر وزارت کشور است و مجوزهای صادر شده…
۱۳۹۹/۰۴/۲۸
دست رد بر سینه بیگانه
هرچند که وکلای این سه جوان در روزهای بعد، واکنش‌های متفاوتی را نشان دادند و بحث‌هایی را مطرح کردند، اما واکنش اصلی به تایید حکم اعدام آنان در جای دیگری اتفاق افتاد. از روز چهارشنبه به ناگاه در فضای مجازی و شبکه‌های مختلف اجتماعی با هشتگ «اعدام_نکنید» حرکت مدنی درباره این سه جوان و تایید حکم اعدام آنان اتفاق افتاد.  پست‌های مختلفی که به تدریج از مرز 4 میلیون و 500 هزار هشتگ هم گذشت و همچنان (تا لحظه نوشته شدن این مطلب) ادامه دارد.  هشتگ «اعدام_نکنید» شاید در وهله اول پیام امر به معروف و نهی از منکر حاکمیت را در خود داشت که از مسوولان امر درخواست می‌کرد در این قضیه به خصوص چندان این شکل از قضاوت را برنمی‌تابد. اما نکته مهم‌تری …
۱۳۹۹/۰۴/۲۶
چگونگی مجوز امر به معروف و نهی از منکر برای مسئولان (فیلم)
توضیحات دبیر ستاد امر به معروف درباره صدور مجوز امر به معروف و نهی از منکر مسئولان را ببیند.
کنایه مهاجری به صدور مجوز برای رائفی‌پور | اقدام ستاد امربه معروف را به سه دلیل تحسین می‌کنم
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
کنایه مهاجری به صدور مجوز برای رائفی‌پور | اقدام ستاد امربه معروف را به سه دلیل تحسین می‌کنم
فعال رسانه ای اصولگرا به مجوز صادر شده برای علی اکبر رائفی پور توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر واکنش نشان داد.
کنایه معنادار محمد مهاجری به صدور مجوز برای رائفی‌پور
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
کنایه معنادار محمد مهاجری به صدور مجوز برای رائفی‌پور
فعال رسانه ای اصولگرا به مجوز صادر شده برای علی اکبر رائفی پور توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر واکنش نشان داد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
مجوز عجیب برای علی‌اکبر رائفی‌پور
به گزارش فرارو، علی‌اکبر رائفی‌پور، سخنران مشهور اصولگرا سندی در صفحه توئیتر خود منتشر کرده است که نشان می‌دهد ستاد امربه معروف و نهی از منکر به او مجوز «مطالبه‌گری اجتماعی» در زمینه تخصصی «مسئولین» داده است. این مجوز به امضای روح‌الله میرزایی معاون اجتماعی ستاد امربه معروف و نهی از منکر رسیده است. رائفی پور ذیل این تصویر نوشته است: «مهدی یاوران عزیز پاشنه‌ها را بکشید! معروف مخفف مردم علیه رانت و فساد است. مجوزی که به بنده اجازه می‌دهد به صورت تخصصی به موضع امر به معروف و نهی از منکر مسئولان بپردازم حتما به یاری همه شما بزرگواران نیاز خواهیم داشت.»
برگزاری جشنواره تولیدات چند رسانه ای «طهورا» در گیلان
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ / استانی-اجتماعی / عفاف و حجاب
برگزاری جشنواره تولیدات چند رسانه ای «طهورا» در گیلان
معاون اجتماعی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان از برگزاری جشنواره تولیدات چند رسانه ای «طهورا» با محوریت پوشش بانوان و آقایان خبر داد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
مجوز ویژه
روزگاری اگر در سطح شهر از پیاده‌ها و سواره‌ها از امر به معروف و نهی منکر می‌پرسیدیم و معنای آن را جست‌وجو می‌کردیم، پاسخ‌ها به سیاست و اهالی‌اش بی‌ارتباط بود. آن روزها امر به معروف ستاد نداشت و صرفا فریضه‌ای دینی بود ولی حالا گویی هزاران سال از آن زمان گذشته چنانکه هم این ستاد و هم اعضایش همگی نه‌ تنها فعالیت‌های سیاسی خود را پیگیری می‌کنند؛ بلکه علنا به یک جریان خاص در جمهوری اسلامی نزدیکند و گاه و بی‌گاه به تخطئه جریان مقابل و خط‌مشی آنان می‌پردازند چنانکه برخی ناظران از «سیاست‌زدگی در ستاد امر به معروف و نهی از منکر» انتقاد کرده و اظهاراتی هشدارآمیز را نسبت به افزایش این قبیل رفتارها به زبان می‌آورند. …
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
نظارت استصوابی نداریم؛ بگویید اصلاح‌طلبان هم بیایند و مجوز بگیرند
امر به معروف و نهی از منکر براساس قواعد اسلام، فریضه‌ای است شرعی و واجب بر هر مسلمانی ولی سال‌های اخیر و به ‌واسطه برخی کنش و واکنش‌های انتخاباتی رخ داده این مهم نیز تا حدودی قابل ‌توجه به بازی‌های سیاسی کشیده شده؛ چنانکه بسیاری مجوز اعطا شده به رائفی‌پور و یارانش را با توجه به سوابق او، اقدامی در همین مسیر می‌دانند. حال آنکه جلیل محبی در قامت دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر نه ‌تنها به تکذیب این مهم می‌پردازد، بلکه تاکید می‌کند در این ستاد «نظارت استصوابی» به سبک و سیاق شورای نگهبان وجود ندارد.   آقای محبی اخیرا مجوزی به یکی از فعالان سیاسی برای امر به معروف مسوولان اعطا شده که انتقادهای بسیاری به همراه داشت؛ حال آنکه …
رائفی‌پور رسماً مسئولان را امر به معروف می‌کند
۱۳۹۹/۰۴/۲۳ / رائفی پور / امربه معروف
رائفی‌پور رسماً مسئولان را امر به معروف می‌کند
رائفی پور نوشت: مجوزی که به بنده اجازه می‌دهد بصورت تخصصی به موضع امر به معروف و نهی از منکر مسئولان بپردازم.
مظلومیت لباس کردی در کردستان/دستگاه های مسئول همچنان بی تفاوت اند
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / امر به معروف و نهی از منکر / حجاب و عفاف / طراحی لباس
مظلومیت لباس کردی در کردستان/دستگاه های مسئول همچنان بی تفاوت اند
سنندج - دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان ضمن اشاره به وضعیت بدحجابی در این استان، افزود: متاسفانه لباس کردی به عنوان یک پوشش مناسب و با حجاب در مظلومیت به سر می‌برد.
۱۳۹۹/۰۴/۲۱
کشف مواد مخدر در استان ۷۶ درصد افزایش یافت
فرمانده انتظامی استان یزد از امنیت به عنوان اصلی‌ترین رسالت پلیس یاد کرد و گفت: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون ۱۶ تن انواع مواد مخدر در استان کشف شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۷۶ درصد افزایش دارد.سرتیپ عباسعلی بهدانی‌فرد در دیدار با امام جمعه بهاباد تعداد متهمان و خودروهای توقیف شده افزود: مبارزه جدی با قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار ماموران انتظامی قرار دارد.وی ادامه داد: استان یزد در مقوله امنیت از جایگاه خوبی برخوردار است و جرایم خشن به دلیل بافت فرهنگی و اجتماعی در آن مشاهده نمی‌شود.وی اضافه کرد: در حوزه سرقت‌های خشن که احساس امنیت را از مردم سلب می کند، در ۲ ماهه اول سال ۹۹، ۷۴ درصد کاهش را شاهد هستیم و در بحث سرقت منزل هم با کاهش ۳۳ درصد و در حوزه سرقت‌های مهم هم هفت درصد و در مجموع …
ورود مسائل سیاسی به بخش فرهنگی ممشکل ساز است
۱۳۹۹/۰۴/۱۹ / استانی-فرهنگی و هنری
ورود مسائل سیاسی به بخش فرهنگی ممشکل ساز است
دبیر ستاداحیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان ریشه بسیاری از مشکلات اجتماعی را از ورود مسائل سیاسی به بخش فرهنگی دانست.
۱۳۹۹/۰۴/۱۸
بازداشت عوامل اجرای موسیقی خیابانی در ایلام
عوامل اجرای موسیقی خیابانی بدون رعایت الزامات فرهنگی و بهداشتی در ایلام دستگیر شدند. ماجرا از این قرار است که به تازگی کلیپی کوتاه در فضای مجازی پخش شد که در آن یک دختر جوان در کنار یک گروه موسیقی محلی با اجرای ساز دهل، حرکات ناموزونی در خیابان سعدی شهر ایلام اجرا کرده است. بعد از پخش این کلیپ در استان، ستاد امر به معروف و نهی از منکر در محکومیت حرکات هنجارشکنانه و ضدفرهنگی در ایلام بیانه‌ای صادر کرد. به‌گزارش مهر، در این بیانیه آمده است: «حرکت هنجارشکنانه و به دور از ارزش‌های اسلامی و انقلابی یک دختر جوان به همراه گروه موسیقی محلی، خاطر شهروندان مومن و ولایتمدار ایلام را جریحه‌دار کرده است. بر خود لازم می‌دانیم که این حرکات زشت، ضد فرهنگی و ضد دینی در استانی که در دامن پاک زنان با عفت و با حیای …
فعالیت ۴۰۰ گروه جهادی در معروف و منکر
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ / مجلس شورای اسلامی / روز عفاف و حجاب / مرکز وکلاء کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده / هپکو / شرکت نیشکر هفت تپه / قوه قضاییه / سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور / سازمان ثبت اسناد و املاک کشور / ویروس کرونا / سازمان حفاظت محیط زیست
فعالیت ۴۰۰ گروه جهادی در معروف و منکر
تهران- ایرنا- شاید هنوز برخی تصور می‌کنند که فعالیت در حوزه امر به معروف و نهی از منکر فقط در یکی دو مساله خلاصه می‌شود در حالی که ستاد امر به معروف ضمن ارائه باز تعریفی تخصصی از معروف‌ها و منکرها برای ۴۰۰ گروه جهادی مجوز فعالیت صادر کرده است.
عفاف و حجاب یک مطالبه عمومی باشد
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / استانی-اجتماعی / عفاف و حجاب / امر به معروف و نهی از منکر
عفاف و حجاب یک مطالبه عمومی باشد
فرمانده سپاه ناحیه رودسر گفت: لازم است در بحث عجاب و عفاف گفتمان‌سازی شود و یک مطالبه عمومی برای همه مردم قرار گیرد.
سگ گردانی خلاف فرهنگ اسلامی جامعه است
۱۳۹۹/۰۴/۱۳ / استانی-سیاسی / نماز جمعه / رشت / امام رضا (ع) / ستاد امر به معروف و نهی از منکر
سگ گردانی خلاف فرهنگ اسلامی جامعه است
امام جمعه رشت، سگ گردانی را خلاف فرهنگ اسلامی جامعه ما دانست و عنوان کرد: وظیفه ماست که با فرهنگ های وارداتی مقابله کنیم، زیرا گردشگرانی که به گیلان می آیند، مردم گیلان را با این فرهنگ می بینند و مایه تعجب آنان است.
ارائه بیش از ۲۲ هزار تذکرلسانی طی اجرای طرح امنیت اجتماعی در تفرج گاه های استان در هفته گذشته
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / استانی-اجتماعی / خراسان شمالی / امر به معروف و نهی از منکر
ارائه بیش از ۲۲ هزار تذکرلسانی طی اجرای طرح امنیت اجتماعی در تفرج گاه های استان در هفته گذشته
فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از ارائه بیش از ۲۲ هزار تذکرلسانی طی اجرای طرح امنیت اجتماعی در تمامی تفرج گاه های استان در هفته گذشته خبر داد.
لزوم فرهنگ‌سازی در حوزه عفاف و حجاب به جای برخورد
۱۳۹۹/۰۴/۰۸ / امر به معروف و نهی از منکر / زنجان / خرم‌دره / حجاب / استانی-سیاسی
لزوم فرهنگ‌سازی در حوزه عفاف و حجاب به جای برخورد
دادستان خرم‌دره بر لزوم فرهنگ‌سازی در حوزه عفاف و حجاب به جای اقدامات برخوردی تاکید کرد.
قانون در مورد همه اجرا می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ / استانی-سیاسی / دادگستری / برخورد قضایی / قوه قضاییه / هفته قوه قضاییه / امر به معروف و نهی از منکر
قانون در مورد همه اجرا می‌شود
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: در اجرای قانون، نقطه ممنوعه نداریم و قانون در مورد همه اجرا می‌شود و تلاش داریم با حفظ آبروی افراد به پرونده‌ها رسیدگی کنیم.
زاکانی: مطالبه گری باید از صحن مجلس آغاز شود
۱۳۹۹/۰۴/۰۶ / انقلاب اسلامی / علیرضا زاکانی / کمیسیون‌ها / مجلس / مجلس شورای اسلامی / امام خمینی / امر به معروف و نهی از منکر
زاکانی: مطالبه گری باید از صحن مجلس آغاز شود
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه گری همان اصل ۸ قانون اساسی است و برای مطالبه از مسؤولان باید این راه را از صحن مجلس آغاز کرد.
شانا یک باند نیست که براساس رفاقت تصمیم بگیرد
۱۳۹۹/۰۴/۰۲ / استانی-سیاسی / شورای ائتلاف نیروهای انقلاب / فارس / شیراز / امر به معروف و نهی از منکر / قوه مقننه
شانا یک باند نیست که براساس رفاقت تصمیم بگیرد
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی فارس (شانا) تصریح کرد که این شورا، یک باند نیست که براساس چانه‌زنی و رفاقت تصمیم‌گیری کند بلکه رویکردش گفت و شنود، گفتمان عقلانی و فراهم کردن بستر رویش‌های مناسب برای رسیدن به رای و حاکمیت حداکثری است.
۱۳۹۹/۰۴/۰۲
پادشاهی در زمانه تغییر
فتحعلی‎شاه قاجار مانند بسیاری از دومین افراد سلسله‎های حکومتی با مسائل و مشکلات بسیاری برای تثبیت مواجه بود. او در وضعیتی ناپایدار و شکننده بر تخت شاهی نشست، آن‌هم پس از قتل عمو و بنیانگذار سلسله قاجاری، آقامحمدشاه قاجار. آقامحمدشاه قاجار و فتحعلی‎شاه در تاریخنگاری سلسله جانشین، سلطنت پهلوی، دارای چهره‎ای مغشوش و گاه تحقیرآمیزند. آقامحمدشاه را نه با عنوان شاهی که با عنوان خان می‎خواندند و گاه در نگارش، «آقا» را به عمد و غلط «آغا» به کار می‎بردند. فتحعلی‎شاه نیز تنها به حرمسرا و شکست‎هایش در قبال روسیه نامبردار بود. گویا این پادشاه در عمر 37 ساله سلطنتش جز این موارد کارنامه‎ای نداشته است. در حالی که تلاش برای حفظ ایران و سلسله قاجار …
امام جمعه شهرکرد: بنی‌صدر را مردم انتخاب کردند؛ امام ماه‌ها او را تحمل کرد / آنقدر فرصت داد تا خود مردم به تصمیم غلط‌شان پی ببرند
۱۳۹۹/۰۳/۳۰
امام جمعه شهرکرد: بنی‌صدر را مردم انتخاب کردند؛ امام ماه‌ها او را تحمل کرد / آنقدر فرصت داد تا خود مردم به تصمیم غلط‌شان پی ببرند
امام جمعه شهرکرد گفت: امروز ستاد امر به معروف و نهی از منکر و نیروهای انتظامی باید نقش پررنگ‌تری در برخورد با آسیب‌های اجتماعی ایفا کنند.
کنایه جلیل محبی به اقدام آژانس: زنده باد روحانی!
۱۳۹۹/۰۳/۳۰ / جلال محبی / حسن روحانی
کنایه جلیل محبی به اقدام آژانس: زنده باد روحانی!
حجت الاسلام جلیل محبی؛ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر به تصویب قطعنامه ضدایرانی و پیشنهادی سه کشور اروپایی در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی واکنش نشان داد.
برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع و ترویج فرهنگ کتابخوانی در کردستان
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / کتابخانه‌ / امر به معروف و نهی از منکر / استانی-فرهنگی و هنری
برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع و ترویج فرهنگ کتابخوانی در کردستان
 دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان، از آمادگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان برای برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع و ترویج فرهنگ کتابخوانی با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان خبر داد.
یک فرمانده سپاه: دشمنان جنی و انسی همه جانبه علیه انقلاب کار می‌کنند | امر به معروف باید تخصصی شود
۱۳۹۹/۰۳/۲۳
یک فرمانده سپاه: دشمنان جنی و انسی همه جانبه علیه انقلاب کار می‌کنند | امر به معروف باید تخصصی شود
سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا گفت: باید روش‌های امر به معروف و نهی از منکر را تغییر داده و به سمت تخصصی شدن برویم.
برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه سالروز ارتحال امام(ره)
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / استانی-ورزشی / امام خمینی ( ره ) / استان فارس
برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه سالروز ارتحال امام(ره)
مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه بزرگداشت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: این رویداد فرهنگی با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس و با محوریت وصیت نامه بنیانگذار جمهوری اسلامی پیرامون انجام فریضتین در حوزه ورزش، برگزار می‌شود.
حفاظت از محیط زیست مصداق بارز امر به معروف است
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / استانی-اجتماعی
حفاظت از محیط زیست مصداق بارز امر به معروف است
مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان، حفظ محیط زیست امر به معروف و جلوگیری از تخریب آن نهی از منکر دانست و بر لزوم اجرای قوانین حفاظت از محیط زیست تأکید می شود.
حامیان «زن کشیِ نجفی» دلواپس حقوق زنان شدند/حرکت نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا، میوه برجام است
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / سردار حاج قاسم سلیمانی / امریکا / انگلیس / شورای امنیت / روزنامه ایران / ترامپ / مجلس یازدهم / نفتکش ایرانی / داعش / ویژه‌های مشرق
حامیان «زن کشیِ نجفی» دلواپس حقوق زنان شدند/حرکت نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا، میوه برجام است
در پسابرجام، دولت آلمان- که ار اعضای برجام نیز می باشد- در اقدامی توهین آمیز و خصمانه از سوخت رسانی به هواپیمای ظریف خودداری کرد. برجام حتی نتوانست بنزین هواپیمای ظریف را تأمین کند.
ضرب و شتم جوان ناهی از منکر در سراب
۱۳۹۹/۰۲/۲۴ / اخبار حوادث / امر به معروف / امر به معروف و نهی از منکر / ستاد امر به معرف و نهی از منکر / سراب / ضرب و شتم
ضرب و شتم جوان ناهی از منکر در سراب
امام جمعه شهرستان سراب، از ضرب و شتم یک جوان سرابی آمر به معروف و ناهی از منکر به دست چهار روزه‌خوار خبرداد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۶
سست، ضعیف و محفلی
چندی پیش بود که انتشار کلیپی از مداحی محمود کریمی که به ‌صورت زنده از صداوسیمای جمهوری اسلامی پخش شده بود با واکنش‌ها و انتقادات طیف‌های مختلف سیاسی و اجتماعی مواجه شد؛ تا جایی که دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر که دوران تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم، آشکارا برای محمدباقر قالیباف و لیست اصولگرایان تبلیغ می‌کرد، خواستار حفظ محمود کریمی در «دایره» شد. نمایندگان مجلس هم کنار فعالان سیاسی و ناظران و تحلیل‌گران خواستار برخورد با مطالبی از این دست شدند؛ چنانکه مصطفی کواکبیان، نماینده اصلاح‌طلب تهران در مجلس دهم بر لزوم جلوگیری از انتشار چنین مطالبی از تریبون صداوسیما تاکید کرد. محمود کریمی در واکنش به انتقادها اما عقب ننشست و منتقدان خود را افرادی …
باقری کنی: در جامعه‌ای که امر به معروف باشد "به من چه و به تو چه" وجود ندارد
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ / علی باقری / ستاد حقوق بشر / قوه قضاییه / عربستان سعودی
باقری کنی: در جامعه‌ای که امر به معروف باشد "به من چه و به تو چه" وجود ندارد
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دینی جا بیفتد و همه مسئول باشند و آن را ترویج کنند ما "به من چه و به تو چه" نخواهیم داشت چون حقوق مردم به نحو احسن رعایت می‌شود.
راههای رسیدن به بالاترین درجه روزه‌داری
۱۳۹۹/۰۲/۱۳ / ماه مبارک رمضان / احمد توکلی / صله رحم / توسل به اهل بیت / امر به معروف و نهی از منکر / راه بهشت / توکل بر خدا
راههای رسیدن به بالاترین درجه روزه‌داری
مردی پرسید: یا رسول الله پس از ادای مالیات معروف اسلامی، آیا در اموال ما چیزی هست؟ فرمود: آری، نیکی کردن به رحم، صله ارحام کنید هر چند با آب دادن، هر چند با سلام کردن به آنان.​​​​​​​
پیگیری مطالبه مردم در قالب امر به معروف
۱۳۹۹/۰۲/۱۳ / استانی-سیاسی / امر به معروف و نهی از منکر / امام جمعه شیراز / فارس
پیگیری مطالبه مردم در قالب امر به معروف
نماینده ولی‌فقیه در فارس گفت: پیگیری حق مردم و مطالبه از مسئولان و دستگاه‌ها را باید در قالب امر به معروف باید انجام دهیم و بعد از همان‌ها توقع کنیم تا در رابطه با منکری جلوگیری کنند.
انجام ۱.۵ میلیون تست سرپایی از افراد مشکوک به کرونا
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / علیرضا رئیسی / وزارت بهداشت / سلامت / سازمان بهداشت جهانی / ویروس کرونا
انجام ۱.۵ میلیون تست سرپایی از افراد مشکوک به کرونا
همچنان فاصله گذاری های اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم. مردم به عنوان ناظر عمل کنند و اگر دیدند جایی پروتکل رعایت نمی شود تذکر دهیم که مصداق امر به معروف و نهی از منکر است.
فضای شهری در ماه رمضان فضای مؤمنانه باشد
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / منطقه چهارمحال و بختیاری / استانی-فرهنگی و هنری / ماه رمضان
فضای شهری در ماه رمضان فضای مؤمنانه باشد
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید نقش خود در قبال روزه‌خواری در ماه مبارک رمضان را به خوبی ایفا کند، گفت: باید با نظارت‌های گسترده فضای شهری در ماه رمضان به یک فضای مؤمنانه تبدیل شود.
حدیث روز/ هشت فایده و نکته درباره امر به معروف و نهی از منکر
۱۳۹۹/۰۲/۰۱ / حدیث روز / سخن امام باقر / امر به معروف / فریضه خدا / پاکی و آرامش / امنیت / روزی حلال / نهی از منکر
حدیث روز/ هشت فایده و نکته درباره امر به معروف و نهی از منکر
امام باقر علیه السلام در سخنی گران‌بها هشت نکته درباره امر یه معروف و نهی از منکر و تاثیر و فایده این امر واجب را بیان فرموده‌اند.
ناجا باید مروج امر به معروف باشد/ پاکدستی در ناجا ترویج شود
۱۳۹۹/۰۱/۲۱ / نیروی انتظامی / سازمان عقیدتی سیاسی ناجا / سید علیرضا ادیانی / امر به معروف و نهی از منکر
ناجا باید مروج امر به معروف باشد/ پاکدستی در ناجا ترویج شود
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: باید پاکدستی را به عنوان یک معروف ترویج دهیم، مسئله عفت و پاکدامنی را هم باید ترویج دهیم و از انحرافات سیاسی و عقیدتی به عنوان دو منکر باید جلوگیری بکنیم.
دست و پنجه نرم‌کردن با کرونا در مسابقه آثار شهید مطهری
۱۳۹۹/۰۱/۱۷ / مرتضی مطهری / ویروس کرونا / امر به معروف و نهی از منکر / کتاب / مناسک دینی / پویش اجتماعیِ سهم من در کرونا
دست و پنجه نرم‌کردن با کرونا در مسابقه آثار شهید مطهری
تهران- ایرنا- دبیر کمیته مسابقات کتابخوانی بنیاد علمی و فرهنگی شهید مطهری گفت: موضوع‌های مطرح‌شده در این مسابقه بر اساس ایام مناسبتی و مطالب مورد نیاز برای دست و پنجه نرم‌کردن با کرونا انتخاب شده‌است.
پایتخت از زاویه‌ای دیگر
۱۳۹۹/۰۱/۱۷ / امر به معروف و نهی از منکر / محسن تنابنده / نقد فیلم / فیلمنامه
پایتخت از زاویه‌ای دیگر
تهران- ایرنا- سری ششم از مجموعه پرطرفدار پایتخت در حالی به پایان رسید که شاهد تفاوت‌هایی با قسمت‌های قبلی بودیم که منشأ گفت‌وگوهای فراوانی در فضای مجازی شده است.
محبی: بقیه سکانس قایق را هم نشان می‌دهند!
۱۳۹۹/۰۱/۱۶ / سریال پایتخت / جلیل محبی
محبی: بقیه سکانس قایق را هم نشان می‌دهند!
جلیل محبی دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر به سکانس پایانی سریال پایتخت واکنش نشان داد.
۱۳۹۹/۰۱/۰۸ / امر به معروف و نهی از منکر / نهی از منکر
نهی از منکر طلبه جهادی وسط کرونا
رضا جعفری طلبه جهادگری که ۴ فرودین‌ماه جاری در هنگام ضدعفونی کردن معابر به دلیل امر به معروف و نهی از منکر، از سوی یکی از افراد شرور منطقه مورد ضرب و شتم قرار گرفته و از ناحیه چشم دچار آسیب شده است احیای این امر واجب شرعی را مثل کمک به هموطنان در روزهای کرونایی واجب می‌داند.  
واکنش دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر به پست اینستاگرام تنابنده
۱۳۹۹/۰۱/۰۸
واکنش دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر به پست اینستاگرام تنابنده
واکنش دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر به پست اینستاگرام محسن تنابنده بازیگر سریال پایتخت
امروز امر به‌ معروف ماندن در خانه و نهی‌ از منکر دوری از اجتماع است /عامل مرگ دیگران نشوید
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / وزارت بهداشت / ستادمبارزه با کرونا / دکتر کشمیری / دانشگاه علوم پزشکی بوشهر / استان بوشهر / تهران / استانی-سیاسی / کروناویروس / در خانه بمانیم / همه_باهم_علیه_کرونا
امروز امر به‌ معروف ماندن در خانه و نهی‌ از منکر دوری از اجتماع است /عامل مرگ دیگران نشوید
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بهبودی ۵۸ نفر بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر خبر داد و گفت: امروز و بنا بر اعلام وزارت بهداشت پنج نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد.
ضدعفونی معابر همدان توسط قرارگاه مردمی شهدای امربه معروف
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ / ویروس کرونا / امر به معروف و نهی از منکر / ضدعفونی
ضدعفونی معابر همدان توسط قرارگاه مردمی شهدای امربه معروف
همدان - معابر شهر همدان توسط قرارگاه مردمی جهادی شهدای امربه معروف و نهی ازمنکر همدان و به صورت شبانه انجام می شود.
واکنش ستاد احیای امر به معروف به کلیپ جنجالی | من به صحنه می‌رسیدم حتما آن آقا را می‌زدم؛ نباید خانم کتک بخورد
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
واکنش ستاد احیای امر به معروف به کلیپ جنجالی | من به صحنه می‌رسیدم حتما آن آقا را می‌زدم؛ نباید خانم کتک بخورد
سرپرست معاونت اجتماعی و مطالبه گری ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گفت: تذکر لسانی با دعوا و درگیری متفاوت است و اینگونه اقدامات مورد تأیید ستاد امر به معروف نیست.
استفاده از ظرفیت مؤسسات قرآنی جهت اجرای برنامه‌های منسجم فرهنگی
۱۳۹۸/۱۲/۱۵ / استانی-اجتماعی / نماینده ولی‎فقیه در لرستان / موسسه قرآنی / امر به معروف و نهی از منکر
استفاده از ظرفیت مؤسسات قرآنی جهت اجرای برنامه‌های منسجم فرهنگی
نماینده ولی‌فقیه در لرستان تشکیلات و سازمان‌های فرهنگی و مؤسسات فرهنگی، قرآنی و مردم‌نهاد را ظرفیت‌های بسیار خوبی جهت تشکیل برنامه‌های منسجم فرهنگی و اجرایی کردن در عرصه عمل دانست.
۱۳۹۸/۱۲/۰۵ / منطقه هرمزگان / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - هرمزگان / ستاد امر به معروف و نهی از منکر
"امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر"سد راه اختلاس‌گرها
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر هرمزگان با بیان اینکه امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر به معنی مطالبه‌گری و نظارت است، گفت: مفاسد اداری و اقتصادی، رشوه، اختلاس‌هایی که متأسفانه در کشور جا افتاده به دلیل این است که نظارت عمومی و مطالبه‌گری را جدی نگرفته‌ایم چراکه یک جامعه مطالبه‌گر می‌تواند جلوی خیلی از مفاسد و مشکلات را بگیرد.
درباره احمد جنتی
۱۳۹۸/۱۲/۰۳ / امر به معروف و نهی از منکر / شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی / مقام معظم رهبری / احمد جنتی / مجلس خبرگان رهبری / مجمع تشخیص مصلحت نظام
درباره احمد جنتی
تهران- ایرنا- آیت‌الله احمد جنتی از برجسته‌ترین روحانیون و سیاستمداران انقلاب اسلامی به شمار می‌آید که مسوولیت‌های مهمی همچون عضو فقها و دبیر شورای نگهبان، رییس مجلس خبرگان رهبری، عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رییس ستاد احیای امر به معروف را برعهده داشته‌است.
مردم به خواننده و غذا رأی ندهند+فیلم
۱۳۹۸/۱۲/۰۱ / منطقه هرمزگان / استانی-سیاسی / اخبار سیاسی - هرمزگان / ستاد امر به معروف و نهی از منکر / انتخابات 98 / دوم اسفند 98
مردم به خواننده و غذا رأی ندهند+فیلم
دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر هرمزگان گفت: خواهش جدی که از مردم دارم این است که در درجه اول حضور پررنگی در انتخابات داشته و در درجه دوم در انتخاب فرد اصلح دقت داشته باشند، وابستگی‌های قبیله‌ای و فامیلی را کنار بگذارند و به خواننده و غذا و کارت شارژ رأی ندهند.
دبیر ستاد امر به معروف استعفا کرد یا برکنار شد؟ | حواشی جنجالی محبی؛ از خرماخوری تا موضوع استعفای روحانی
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
دبیر ستاد امر به معروف استعفا کرد یا برکنار شد؟ | حواشی جنجالی محبی؛ از خرماخوری تا موضوع استعفای روحانی
جلیل محبی از دبیری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استعفا و دلیل آن را فعالیت‌های انتخاباتی عنوان کرد.
فعال انتخاباتی یا احیاگر امر به معروف
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
فعال انتخاباتی یا احیاگر امر به معروف
ابتدای جوانی‌اش بیش از هرچیز دیگر جلب‌توجه می‌کرد ولی پس از چندی، «جنجال» همچون حمایت بی‌چون و چرا از اصولگرایان، جزو لاینفکی از فعالیت‌های روزمره دبیر حالا دیگر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر شد. جلیل محبی در روزهای نخست فعالیتش با ادعای نقد‌ناپذیری مسوولان از نهادهای انتصابی گرفته تا انتخابی برای خود اسم و رسمی در شبکه اجتماعی توییتر جلب کرد و اتفاقا از همین طریق، از گمنامی خارج و پایش به شبکه‌های تلویزیونی باز شد تا اینکه نوبت به انتخابات رسید. با رد صلاحیت‌های گسترده کاندیداهای اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرا توسط شورای نگهبان و شکستن رکورد ردصلاحیت‌های هفتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، کنشگران سیاسی اصلاح‌طلب و نزدیک …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •