چهارشنبه, ۱ بهمن, ۱۳۹۹ / 20 January, 2021
انوشیروان بندپی
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
اظهارات ضدونقیض درباره منشا آلودگی هوای تهران
در روز‌های اخیر آلودگی هوای تهران و احتمال تاثیر گاز مازوت در ایجاد آلودگی هوا با اظهارنظر‌های متعددی از سوی متولیان امر و مقامات همراه شده است، برخی مهمترین مقصر آلودگی هوا را تحریم‌ها دانستند، برخی می‌گویند سوء مدیریت در این رابطه وجود دارد و حالا هم مقامات مسئول آرام آرام توپ را در زمین مردم می‌اندازند و می گویند مصرف گاز عامل آلودگی است. به گزارش فرارو، با تداوم وضعیت قرمز آلودگی هوا در هفته‌های اخیر برخی از اعضای شورای شهر از مازوت‌سوزی در نیروگاه‌های کشور خبر دادند. اما طبق اظهارات مسئولان شهری و محیط زیستی، آلودگی مازوتی هوای تهران ریشه در تحریم‌ها دارد. در آخرین نمونه، عیسی کلانتری معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در این باره گفته است، چون تحریم هستیم و نمی‌توانیم مازوت …
استاندار تهران: برگزاری هر نوع تجمع ممنوع است
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
استاندار تهران: برگزاری هر نوع تجمع ممنوع است
انوشیروان بندپی گفت: برگزاری هر نوع تجمع در مناسبت های مختلف طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ممنوع است.
استاندار تهران: هر نوع تجمع در مناسبت‌های مختلف ممنوع است/نظارت‌ها تشدید می‌شود
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
استاندار تهران: هر نوع تجمع در مناسبت‌های مختلف ممنوع است/نظارت‌ها تشدید می‌شود
انوشیروان بندپی گفت: برگزاری هر نوع تجمع در مناسبت های مختلف طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ممنوع است.
استاندار تهران: بازار و اماکن مذهبی از فردا باز هستند
۱۳۹۹/۰۹/۱۴ / انوشیروان بندپی / بازار / اماکن مذهبی
استاندار تهران: بازار و اماکن مذهبی از فردا باز هستند
از فردا مشاغل گروه ۲ نیز می‌توانند علاوه بر گروه ۱ فعالیت داشته باشند و تمام شغل‌های آمده در این گروه شامل مجوز فعالیت خواهند بود.
94 خانه جرم‌خیز در محله‌های هرندی و شوش تخریب می‌شود
۱۳۹۹/۰۷/۰۶
94 خانه جرم‌خیز در محله‌های هرندی و شوش تخریب می‌شود
استاندار تهران در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر تهران با اشاره به ایجاد آسیب‌های اجتماعی خرد و کلان در سایه اعتیاد از تخریب 94 خانه جرم‌خیز در محله‌های شوش و هرندی خبر داد.  «انوشیروان بندپی» در مورد وضعیت برخی خانه‌ها در محله‌های هرندی، شوش و مولوی اظهار کرد: «94 خانه بیغوله در محله‌های هرندی، شوش و مولوی به محل وقوع جرم تبدیل شده و با توجه به ناایمن بودن آنها مکاتبات لازم با شهرداری تهران انجام می‌شود تا براساس ماده 55 به تخریب این منازل اقدام شود.» او با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه …
ببینید | استاندار تهران دورکاری کارمندان را لغو کرد
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / استان تهران / ویروس کرونا / دورکاری
ببینید | استاندار تهران دورکاری کارمندان را لغو کرد
انوشیروان بندپی گفت: براساس تصمیمات اتخاذ شده دورکاری یک‌سوم کارمندان در استان تهران لغو شد و کارمندان باید همانند سابق در سر کارشان حاضر شوند. البته بیماران زمینه‌ای می‌توانند همچنان از بخش دورکاری استفاده کنند.
دورکاری در تهران لغو شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / دورکاری / انوشیروان محسنی بندپی
دورکاری در تهران لغو شد
انوشیروان بندپی، استاندار تهران اعلام کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده دورکاری یک سوم کارمندان در استان تهران لغو شد و کارمندان همانند سابق در سر کار حاضر می‌شوند.
پشت‌پرده اصرار استانداری تهران برای وصل کردن
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
پشت‌پرده اصرار استانداری تهران برای وصل کردن "بندپی" به فیروزکوه چیست؟!
با پیگیری مصرانه استاندار تهران جناب آقای "انوشیروان بندپی" قرار است جاده‌ای، "لزور" در فیروزکوه استان تهران را به "بندپی" در استان مازندران وصل کند! جاده‌ای که احداث آن می‌تواند نابودی شاخص‌ترین زیستگاه‌های حیات‌وحش استان تهران را در پی داشته باشد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
قرنطینه نداریم نه امروز، نه نوروز
آخرین ساعات پنجشنبه گذشته بود که شایعه قرنطینه ایران منتشر شد. این‌بار بخشی از کاربران فضای مجازی شنیده‌های بی‌اصالت و پچ‌پچه‌های بی‌منبع را منتشر می‌کردند که دولت قرار است اعلام تعطیلی سراسری کرده و به نوعی ایران را قرنطینه کند تا شاید شیب صعودی آمار ابتلا به بیماری ویروسی کرونا دست‌کم پس از چند هفته تعطیلات نوروز نزولی شود. این شایعه به اضافه شایعه تعطیلی پمپ‌بنزین‌ها و میادین تره‌بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای مواد غذایی نیز مزید بر علت شد تا دوباره هجوم برای خرید و بنزین خیابان‌ها را پرترافیک کند. اگرچه این تنها قدرت شایعه نبود و سوءمدیریت در روند تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی نیز در بزرگ‌تر شدن و بال و پر دادن به …
۱۳۹۸/۱۲/۲۴ / استان تهران / انوشیروان محسنی بندپی / قرنطینه تهران / ویروس کرونا در تهران
مصوبات ضدکرونایی جدید در تهران امروز ابلاغ می‌شود
به گزارش تسنیم، انوشیروان بندپی استاندار تهران گفت: مصوبات  ضدکرونایی جدید در تهران بعد از تصویب در ستاد ملی به ریاست رئیس جمهور برای اجرا  تا پایان وقت اداری امروز به دستگاه های اجرایی استان تهران ابلاغ می شود.
۱۳۹۸/۱۲/۰۹ / علیرضا زالی / کرونا / انوشیروان بندپی
تشریح مصوبات جلسه ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران
ایلنا: فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران در نامه‌ای به انوشیروان محسنی‌بندپی مصوبات جلسه ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران را…
۱۳۹۸/۰۶/۲۷
نشست مجمع نمایندگان استان تهران با «بندپی» درباره ساماندهی رودخانه جاجرود
نشست مجمع نمایندگان استان تهران با «انوشیروان بندپی» برگزار و مقرر شد ساماندهی رودخانه جاجرود تا سال ۹۹ برای جلوگیری از سیل و تصرف در حریم رودخانه انجام شود.
۱۳۹۸/۰۶/۰۴
استاندار تهران: در مبارزه با مفاسد اقتصادی در کنار قوه قضاییه هستیم
انوشیروان بندپی با تأکید بر اینکه اقدامات اخیر قوه قضائیه سرمایه اجتماعی نظام را افزایش می‌دهد، گفت: در مبارزه با مفاسد اقتصادی در کنار دستگاه قضا خواهیم بود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •