چهارشنبه, ۳۰ مهر, ۱۳۹۹ / 21 October, 2020
بارش پاییزی
مردم خوزستان هنگام بارش‌های اولیه پاییز در شهر تردد نکنند
۱۳۹۹/۰۷/۰۸ / فرهاد ابول نژادیان / دانشگاه علوم پزشکی اهواز / بارش باران / مشکلات تنفسی
مردم خوزستان هنگام بارش‌های اولیه پاییز در شهر تردد نکنند
اهواز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به وقوع اولین بارش پاییزی، گفت: از هم استانی‌ها درخواست می شود هنگام بارش‌های اولیه پاییز در شهر تردد نکنند تا با مشکل مواجه نشوند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۶
کونوکارپوس عامل حملات تنفسی در خوزستان
اهواز - ایرنا - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت:عامل تنگی نفس خوزستانی‌ها در نخستین بارش پاییزی، طبق بررسی‌ و تحقیقات انجام شده روی بیماران تنفسی، گرده درخت کونوکارپوس است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۲
بارش نخستین برف زمستانی در شهر یزد
یزد ـ شهر یزد که روزهای بدون بارش پاییزی و زمستانی را پشت سر گذاشته بود، امروز در بیست و یکمین روز زمستان شاهد بارش برف بود.
۱۳۹۸/۰۸/۱۳
آماده باران پاییزی بیشتر هستیم
محمد سرابی: اولین بارش پاییزی، قله کوه‌های توچال را زیر لایه‌ای از برف فروبرد و به این شکل فصل سرما در پایتخت آغاز شد. بارندگی‌های چند روز گذشته در بعضی نقاط باعث ایجاد آبگرفتگی‌هایی شد اما پاکسازی نهرها و کانال‌ها باعث شد که آب‌های سطحی به مسیل‌ها هدایت شود.
۱۳۹۸-۰۸-۰۱
ماه پرباران فرارسید
پیش‌بینی‌ها می‌گوید نخستین بارش پاییزی که در آخرین روزهای مهرماه بخش‌های مختلف کشور را در بر گرفت، شروع یک ‌ماه پرباران است. کاهش دمای کشور همزمان با نخستین بارش پاییزی در بسیاری از نقاط کشور، باعث شد بسیاری از شهرها چهره‌ واقعی پاییز را به‌خود بگیرند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹
تصادف زنجیره ای ۳۳ خودرو در همدان
به دنبال اولین بارش پاییزی و لغزنده شدن سطح جاده از ساعت ۱۱ صبح امروز تا ظهر یکشنبه ۳۳ خودرو در لاین رفت و برگشت زیر گذر صدا و سیمای شهر همدان با یکدیگر برخورد کردند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / بارش پاییزه / هواشناسی / اخبار اجتماعی - کرمان / استانی-اجتماعی
بارش‌های پاییزی کرمان در حد نرمال خواهد بود
رییس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اعلام این خبر که در این هفته بارندگی در استان نداریم، در ادامه از سهم ناچیز استان کرمان از بارندگی‌های پاییزه در سنوات گذشته سخن به میان آورد و تصریح کرد: بارش پاییزی استان کرمان هر سال خیلی اندک است و امسال نیز بارندگی‌ها در حد نرمال پیش‌بینی شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / استانی-اجتماعی / منطقه چهارمحال و بختیاری / بارش باران
رخ‌نمایی پاییز با اولین بارش باران در چهارمحال و بختیاری
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز اولین بارش پاییزی در استان، گفت: بارش رگباری و پراکنده باران در بیشتر نقاط استان تا اواخر وقت امروز ادامه دارد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •