چهارشنبه, ۵ آذر, ۱۳۹۹ / 25 November, 2020
بازگشایی محورها
جاده هراز و فیروزکوه باز شدند
۱۳۹۹/۰۷/۱۷ / ترافیک / جاده های کشور
جاده هراز و فیروزکوه باز شدند
اقتصادنیوز : مرکز مدیریت راه های کشور از بازگشایی محورهای هراز و فیروزکوه که به دلیل ریزش کوه و واژگونی کامیون مسدود شده بودند، خبر داد.
محورهای هراز و فیروزکوه باز شدند/ ترافیک نیمه سنگین در جاده چالوس
۱۳۹۹/۰۷/۱۷ / محور هراز / جاده هراز / جاده چالوس / جاده فیروزکوه / مرکز مدیریت راه های کشور
محورهای هراز و فیروزکوه باز شدند/ ترافیک نیمه سنگین در جاده چالوس
مرکز مدیریت راه های کشور از بازگشایی محورهای هراز و فیروزکوه که به دلیل ریزش کوه و واژگونی کامیون مسدود شده بودند، خبر داد.
آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی
۱۳۹۹/۰۱/۱۱ / استانی-اجتماعی / سیل نوروز 99
آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان از بازگشایی محورهای استان با تلاش راهداران خبر داد.
محورهای مازندران باز شد
۱۳۹۸/۱۲/۱۸
محورهای مازندران باز شد
معاون سیاسی استانداری مازندران بازگشایی محورهای مازندران به روی مسافرین را تایید کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ / جاده های مازندران / رفع ممنوعیت سفر به مازندران / مقابله با کرونا / ممنوعیت ورود به مازندران
انتقاد شدید رئیس مجمع نمایندگان مازندران مبنی بر عدم انسداد محورهای مازندران
علی محمد شاعری در گفت‌وگوی با فارس در ارتباط با تصمیم برای بازگشایی محورهای مازندران پس از اعلام انسداد طی روزهای گذشته، اظهار کرد: بنده تا جائیکه با خبر شدم ستاد ملی کرونا تصمیم گرفته و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مسؤول ستاد ملی کرونا است.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷
بازگشایی محورهای مسدود با "غلاف غزه"
آتش‌بس بین رژیم صهیونیستی و گروه‌های مقاومت در غزه وارد فاز اجرایی شد.به گزارش ایسنا، به نقل از سایت خبری "The Star" به نظر می‌رسد آتش‌بس موقتی بین رژیم صهیونیستی و گروه‌های مقاومت فلسطین در ساعات اولیه روز سه‌شنبه اجرا شده است و به موج بزرگی از خشونت‌های دو روزه پایان داد که برای انتخابات سراسری اسرائیل تهدیدی به حساب می‌آمد. مصعب البریم، سخنگوی جهاد اسلامی در نوار غزه گفت: این آتش‌بس قرار بود ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه بعد از ظهر به مرحله اجرا درآید اما چند ساعت پس از آن آتش‌بس اعلام شد.وی تاکید کرد که میانجی‌های مصر و اتحادیه اروپا در مورد توافقی جدید مذاکره کردند و تقریباً یک ساعت بعد اوضاع آرام شد و از شدت درگیری‌ها کاسته شد. طی دو روز درگیری، جنگنده‌های اسرائیلی ده‌ها موضع نیروهای مقاومت در نوار …
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / استانی-اقتصادی / بازگشایی محورها
محور خوش ییلاق و جنگل گلستان بازگشایی شدند
محور خوش ییلاق به استان سمنان و جنگل گلستان به استان به استان خراسان شمالی که از شب گذشته به علت بارش شدید برف و کولاک مسدود شده بودند، بازگشایی شدند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۴ / استانی-اجتماعی / برف گیلان
بازگشایی ۵۰ درصدی روستاهای گیلان تا پایان امروز
رئیس سازمان مدیریت بحران اولویت بازگشایی محورهای روستایی را با روستاهای بدون برق دانست و گفت: تا پایان امروز ۵۰ درصد بازگشایی خواهد شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / استانی-اجتماعی / برف گیلان
راه های فرعی گیلان زیر برف است
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه راه های فرعی گیلان زیر برف است، تصریح کرد: با تاکید وزیر راه و شهرسازی اولویت بازگشایی محورهای فرعی با روستاهای بدون برق و مسیرهای منتهی به مرغداری های استان جهت جلوگیری از خسارت است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / استانی-اجتماعی / زنجان / برف و کولاک
اعزام اکیپ‌های راهداری زنجان برای بازگشایی محورهای گیلان
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: یک اکیپ و دستگاه‌های راهداری برای کمک به بازگشایی محورها به استان گیلان اعزام شدند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / استانی-اجتماعی / بازگشایی محورها / وضعیت راه‌های مواصلاتی
بازگشایی محور آستارا – اردبیل از سمت گیلان
معاون استاندار گیلان با بیان اینکه محورهای اصلی مواصلاتی درون شهری، برون شهری و بین استانی کاملا باز است، تصریح کرد: تنها محور اسالم – خلخال و محور آستارا – اردبیل مسدود است که محور آستارا – اردبیل از سمت اردبیل مسدود بوده و از سمت گیلان بازگشایی شده است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۶ / استانی-شهرستانها / بازگشایی محورها / بارش برف
بازگشایی راه های روستایی آستارا / ارتفاع ۲ متری برف در ونه بین
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بندر مرزی آستارا گفت: کلیه محورهای مواصلاتی و راه های روستایی شهرستان بازگشایی شده و تردد خودروها در جریان است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / استانی-اقتصادی / بازگشایی محورها / بازگشایی راه روستایی / برف و کولاک
جاده دسترسی به ۱۱ روستای آذربایجان غربی مسدود است
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: با وجود بارش شدید برف در محورهای آذربایجان غربی از بامداد امروز و در پی تلاش راهداران هیچ محور اصلی و شریانی در سطح استان مسدود نیست.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / سیلاب در سیستان و بلوچستان / شهرستان دلگان / بازگشایی محورها
محور دلگان سیستان وبلوچستان به زهکلوت کرمان بازگشائی شد
فرماندار دلگان: با تلاش راهداران، دقایقی قبل محور دلگان سیستان و بلوچستان به زهکلوت رودبار جنوب از توابع استان کرمان بازگشایی و تردد البته با احتیاط از این ‌محور صورت می پذیرد. 
۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / برف روبی / استانی-شهرستانها
بازگشایی طولانی محورهای مواصلاتی سبب نارضایتی شهروندان شد
فرماندار چادگان گفت: فرسودگی تمام ماشین‌آلات اداره راهداری شهرستان باعث شده است که بازگشایی محورهای اصلی شهرستان بیش از ۲۶ ساعت طول بکشد و واقعاً همین موضوع نارضایتی‌هایی را در بین مردم در پی داشته است.
۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / استانی-اقتصادی / بازگشایی محورها / راه و راهداری / بارش برف
بازگشایی راه‌های روستایی همدان و کبودراهنگ در حال انجام است
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از باز بودن تمامی راه‌های استان خبر داد و گفت: تمام راه‌های شریانی استان باز بوده و تعداد محدودی از راه‌های روستایی که بسته بودند نیز امروز بازگشایی می‌شوند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸
بارش یک متری برف و بازگشایی محورها در کوهرنگ
کوهرنگ با بارش بیش از صد سانتیمتر برف پربارش‌ترین نقطه کشور گزارش شده است.
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
محورهای ارتباطی مسدود شده روستاهای فریدونشهر باز شد
اصفهان- ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران اصفهان از بازگشایی محورهای ارتباطی مسدود شده پنج روستای شهرستان فریدونشهر بر اثر بارش برف سنگین خبر داد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۱
بازگشایی محورهای شریانی و ترانزیتی کشور تا 2 هفته آینده/ آماده‌باش راهداری برای روزهای بارانی و برفی پیش‌رو
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که حدود 12000 ماشین راهداری در کشور داریم که 1000 دستگاه از آنها در سه استان سیل‌زده خدمات‌رسانی می‌کنند، گفت: مهم‌ترین هدف ما بازگشایی محورهای شریانی و ترانزیتی کشور در اسرع وقت است.
۱۳۹۸/۰۱/۱۸
خسارت‌ ۱۰۰۰میلیارد تومانی سیل به زیرساخت‌های جاده‌ای/ تخریب کریدور شمال به جنوب
معاون وزیر راه و شهرسازی از تخریب بخشی از کریدور شمال- جنوب در اثر سیل اخیر خبر داد و گفت: مسیر ۶۰ کیلومتری خرم آباد ـ پلدختر کاملا تخریب شد که با انتقال ۲۵۰ دستگاه ماشین‌آلات راهسازی برای بازگشایی محورهای تخریب‌شده اقدام شد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۸
تصاویر | پاک‌سازی لرستان از گل و لای سیل
شستشوی معابر و منازل و بازگشایی محورهای فرعی و اصلی لرستان با حضور پرتلاش گروه‌های جهادی، نیروی‎های راهداری امدادی و محلی در مناطق سیل‌زده ادامه دارد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۳
آخرین وضعیت بازگشایی راهها/محورهای قزوین-رشت و میلاجرد- خنداب در مرکزی باز شد
سازمان راهداری از بازگشایی محورهای قزوین-رشت (مسیر جنوب به شمال) و میلاجرد- خنداب در استان مرکزی و انسداد محورهای چغازنبیل-شوشتر در استان خوزستان و سروآباد-کامیاران در استان کردستان خبر داد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۳
بازگشایی محورهای درود-ازنا- شازند در لرستان و محور قدیم قم-کاشان/انسداد محورهای قزوین-رشت و نجم آباد-اشتهارد
ایلنا: مرکز مدیریت راه‌های کشور از بازگشایی محورهای درود- ازنا- شازند در لرستان و محور قدیم قم-کاشان و همچنین انسداد محورهای قزوین- رشت و نجم‌آباد- اشتهارد خبر داد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۲
وزیر راه: سیل به راه‌ها و پل‌های لرستان خسارت سنگینی وارد کرده است
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به خسارات سنگین راه‌ها و پل‌ها در استان لرستان گفت: در حال حاضر راهداران با تمام قوا مشغول فعالیت برای بازگشایی محورهای مسدود شده هستند.
۱۳۹۸/۰۱/۰۵
20 خودرو راهداری مشغول برف روبی جاده های تکاب هستند
مهاباد - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تکاب گفت: 20 خودرو راهداری و بیش از 30 نفر از راهداران به صورت شبانه روزی مشغول برف روبی و بازگشایی محورهای مواصلاتی این شهرستان هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
تصاویر تلاش راهداران برای بازگشایی جاده‌های برفی
اقتصادنیوز: با بارش سنگین برف در چاراویماق استان آذربایجان شرقی، راهداران به صورت شبانه روزی برای بازگشایی محورهای مواصلاتی تلاش می کنند./ مشرق
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
تلاش شبانه‌روزی راهداران در آذربایجان شرقی
با بارش سنگین برف در چاراویماق استان آذربایجان شرقی، راهداران به صورت شبانه روزی برای بازگشایی محورهای مواصلاتی تلاش می کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸
برف‌روبی ۲۵۰۰ کیلومتر راه در لرستان/ ۱۱۰۰ تن شن و نمک مصرف شد
خرم‌آباد- مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با اشاره به برف‌روبی دو هزار و ۵۷۰ کیلومتر از راه‌های این استان گفت: تلاش راهداران برای بازگشایی محورهای روستایی ادامه دارد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •